Zoek

Uitslagenlijst Internationale Rabobank Zwinstedenloop

Sluis - Zondag 18 maart 2007

 
Vanwege drukte op de server ziet u tijdelijk de uitslagen in een eenvoudige opmaak
20-03-2007 21:42                                                     Pag: 1

Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Bruto    Netto
---- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
     HEREN, 21 KM
   1 Tim Stessens           86                       1:08:43  1:08:40
   2 Ghirma Woldu           74 Brugge                1:09:07  1:09:05
   3 Francis Vansteenbrugge 76                       1:10:00  1:09:57
   4 gino steemans          77 retie                 1:11:15  1:11:12
   5 Stijn Fincioen         80 Varsenare             1:11:26  1:11:26
   6 Aman Gemada            78                       1:11:48  1:11:45
   7 Mathieu Lazou          79 Kortrijk Bissegem     1:12:10  1:12:06
   8 steven vandecasteele   70 Roeselare             1:13:00  1:13:00
   9 Bart DE SMET           73 Aalst                 1:14:19  1:14:19
  10 Bart Bleyaert          78 Knesselaere           1:14:46  1:14:43
  11 Driss Elmkabliidrissi  70 Casablanca (MAR)      1:14:55  1:14:55
  12 Kurt Philips           75 Zwijnaarde            1:15:16  1:15:13
  13 Bruno Van Acker        80 Gent                  1:15:19  1:15:15
  14 THEO RABOUT            73 Aardenburg (NED)      1:15:21  1:15:21
  15 Nick Raemaekers        86 Tessenderlo           1:15:36  1:15:35
  16 Thomas Beirnaert       77 Beernem               1:15:43  1:15:39
  17 Kristof Huyghe         74 Oostnieuwkerke        1:15:54  1:15:49
  18 Christophe Ghesquiere  70 Wervik (belgie)       1:16:07  1:16:03
  19 Wim Van de Verre       76 Gijzegem (Aalst)      1:16:20  1:16:16
  20 Jeroen Fliers          79 Zele                  1:16:54  1:16:49
  21 Elias Schack           85 Hofstade (O.-Vl.)     1:17:01  1:16:57
  22 Didier Braet           71 Loppem                1:17:02  1:16:57
  23 Joost Dewaele          74 Vichte                1:17:10  1:17:07
  24 Dieter Van Lierde      82 Oudenaarde            1:17:29  1:17:26
  25 filip rondelée         69 Brugge                1:17:57  1:17:53
  26 Stefaan Vermeir        67 Dendermonde           1:18:06  1:18:00
  27 Vic Van Kerrebroeck    78 Gent                  1:18:44  1:18:39
  28 Gino Casier            72 Wilrijk (Antwerpen)   1:18:48  1:18:47
  29 Cliff Vanthournout     79 Sint-Andries          1:18:48  1:18:39
  30 bernie lejeune         71 Sar-Lez-Spa           1:19:11  1:19:08
  31 Wouter Mees            74 Poelkapelle           1:19:25  1:19:18
  32 pascal meirlaen        67 waregem               1:19:58  1:19:58
  33 Jan Vijverman          81 Haaltert              1:20:06  1:20:01
  34 Patrick Dortu          82 Sart-lez-Spa          1:20:09  1:20:06
  35 Bram Bossche, vd       78 Brugge                1:20:49  1:20:41
  36 Frederik Keersebilck   75 Roeselare             1:20:56  1:20:50
  37 Stefan Callant         68 Eeklo                 1:21:28  1:21:13
  38 mark van den driessche 78 Kaprijke              1:21:43  1:21:35
  39 steven vandenbussche   86 haringe               1:22:31  1:22:20
  40 Pascal Debersaqus      72 Harelbeke             1:22:36  1:22:35
  41 Eddy Bonne             71 Aalter                1:22:37  1:22:36
  42 Rudy Bruyninckx        69 Aalst                 1:22:42  1:22:39
  43 Christophe Clyncke     73 Nieuwmunster          1:22:47  1:22:44
  44 WIM DE WAELE           67 Kruishoutem           1:23:49  1:23:49
  45 jimmy devriese         69 Knokke-Heist          1:23:49  1:23:48
  46 Filip Deruwez          70 Reningelst            1:24:09  1:24:06
  47 Gunther Ghyselinck     71 Zottegem              1:24:29  1:24:26
  48 corne van druningen    80 amstelveen (NED)      1:24:30  1:24:25
  49 dirk goossens          72 Nevele                1:24:32  1:23:45
  50 Tom De Smet            82 Merelbeke             1:24:54  1:24:54
  51 Lander vanderspikken   83 Tessenderlo           1:24:55  1:24:54
  52 Sonny Matton           72 Oostende              1:24:56  1:24:56
  53 johan heerwegh         82 Temse                 1:24:59  1:24:53
  54 Vincent Vantyghem      72 Eernegem              1:25:00  1:24:50
  55 henk deproost          72 Kortemark             1:25:06  1:25:00
  56 Steven Cauwels         72 Maldegem              1:25:21  1:25:04
  57 Jean-François Degueldr 72 Bouge                 1:25:25  1:25:21
  58 Thierry Duquet         67 Aalst                 1:25:32  1:25:26
  59 Hans Couvreur          69 Sijsele               1:25:33  1:25:21
  60 bart verschaeve        75 lichtervelde          1:25:34  1:25:26
  61 pascal demaeght        75 Torhout               1:25:36  1:25:29
  62 Erik Leers             69 zomergem              1:25:38  1:25:32
  63 koen mertens           73 Westrem               1:25:43  1:25:39
  64 GEERT PHILIPS          71 Denderbelle           1:25:48  1:25:31
  65 kris cornelis          75 Zele                  1:25:55  1:25:49
  66 Pol Van Laere          68 Oostakker             1:26:08  1:25:48
  67 Frederik Rappe         76 Blankenberge          1:26:32  1:26:23
  68 Jon Herselman          68 Kapelle (NED)         1:26:59  1:26:39
  69 pieter van de verre    71 Wichelen              1:27:00  1:26:55
  70 Pascal Bodson          69 Stabroek              1:27:04  1:26:44
  71 Byron Bentley          78 Sluis (NED)           1:27:09  1:26:45
  72 Francis Coucke         67 Veurne                1:27:13  1:27:08
  73 johan verbruggemen     67 Dendermonde           1:27:49  1:27:36
  74 bavo sierens           79 Sint-Laureins         1:27:55  1:27:44
  75 WIM DE BUCK            73 WATERVLIET            1:28:37  1:28:32
  76 Wim De Vreese          75 Gent                  1:28:46  1:28:35
  77 christophe van de voor 80 Lembeke               1:28:57  1:28:41
  78 FILIP DETIEGE          74 Beauvechain           1:28:58  1:28:57
  79 Michael Andries        82 Hoboken (Antwerpen)   1:28:59  1:28:49
  80 Wim De Meester         70 Desteldonk            1:29:00  1:28:40
  81 Wim Waeckens           75 Lovenjoel             1:29:01  1:28:55
  82 Stijn Deruyter         78 Assebroek             1:29:01  1:28:32
  83 Koen Jonckheere        75 Oostende              1:29:05  1:28:58
  84 Kurt Leleu             71 Kortrijk              1:29:07  1:29:01
  85 lieven deroo           74 Torhout               1:29:12  1:29:05
  86 jan van bellingmen     83 Itterbeek             1:29:14  1:29:00
  87 Michael den Hamer      76 Terneuzen (NED)       1:29:19  1:29:14
  88 Nick Vermote           69 Deerlijk              1:29:20  1:29:13
  89 Filip Boterberg        67 Zottegem              1:30:27  1:30:06
  90 KURT SCHREYEN          70 EVERGEM               1:31:19  1:31:18
  91 yves herregodts        70 outer - ninove        1:31:52  1:31:20
  92 Christophe Dewulf      77 Gent                  1:31:53  1:31:43
  93 chris depoorter        72 Houthulst             1:32:00  1:31:52
  94 Chun Fai To            77 Aalst                 1:32:01  1:31:33
  95 Reggie Blondeel        68 Watervliet            1:32:06  1:31:55
  96 Geert Van Den Dries    70 Muizen (Mechelen)     1:32:11  1:31:44
  97 rudy van nieuwenhuyze  67 Wachtebeke            1:33:13  1:32:53
  98 Leo de Bruijn          67 Oostkapelle (NED)     1:33:23  1:33:00
  99 Pascal Goethals        80 Sleidinge             1:33:27  1:33:15
 100 Yves Vandermoere       77 Beernem               1:33:42  1:33:42
 101 Johnny Vergison        70 Brugge                1:33:51  1:33:28
 102 benito bostelaar       74 Serooskerke Walchere  1:34:00  1:33:37
 103 bart vandewiele        78 Gent                  1:34:05  1:33:49
 104 sven dhondt            77 Brugge                1:34:13  1:34:13
 105 JONATHAN CLARIDGE      70 Brussel/Bruxelles     1:34:22  1:34:08
 106 Jan-Joris Jooss        77 Goes (NED)            1:34:30  1:34:03
 107 Vladimir Revijn        73 Oudenaarde            1:34:37  1:34:09
 108 Eric Hendrickx         71 Laakdal               1:34:40  1:34:13
 109 franky de pauw         68 Lokeren               1:34:40  1:34:20
 110 jurgen vandriessche    69 zwalm                 1:34:47  1:34:24
 111 mario raes             78 Jabbeke               1:35:04  1:34:45
 112 Dirk Hellebuyck        67 Eeklo                 1:35:11  1:34:45
 113 DOMINIEK BEKAERT       73 Bavikhove             1:35:34  1:35:18
 114 Joel Laeremans         70 Olen                  1:35:35  1:35:25
 115 Tom Van Driessche      74 Zele                  1:35:50  1:35:39
 116 dirk casselman         68 knokke heist          1:35:57  1:35:44
 117 Luc Van Nieuwenhuyze   72 Zulte                 1:36:18  1:35:59
 118 Dirk De Leeuw          67 Aalst                 1:36:24  1:36:05
 119 Bert De Jaeger-Braet   89 Watervliet            1:36:25  1:36:13
 120 Marc Verbergt          73 Kapelle-op-den-Bos    1:36:26  1:35:58
 121 kristof decroix        68 Pottes                1:36:30  1:36:26
 122 Bart Legiest           69 Deinze                1:36:42  1:36:16
 123 van meenen             71 Oostkamp              1:37:01  1:36:45
 124 hansbassle             70 Oostkamp              1:37:01  1:36:40
 125 Daniel Vanden Broeck   73 Kessel-Lo (Leuven)    1:37:02  1:36:58
 126 Ton Devos              69 Maldegem              1:37:48  1:37:30
 127 Gert Vos, de           77 Berlare               1:37:51  1:37:45
 128 Gino Sesselle          71 Sint-Jan-in-Eremo     1:38:06  1:37:54
 129 Hein Callens           71 Kruishoutem           1:38:30  1:38:15
 130 Peter VanWildemeersch  68 Sint-Andries          1:38:35  1:38:22
 131 Kris  DeDobbeleer      72 Merksem (Antwerpen)   1:38:49  1:38:27
 132 Walter Van Opstal      69 Tessenderlo           1:39:00  1:38:58
 133 Dirk Van Thuyne        69 Zulte                 1:39:06  1:38:40
 134 patrick dieleman       67 Philippine (NED)      1:39:24  1:38:52
 135 DAVY VANSTEENKISTE     81 EERNEGEM              1:39:31  1:38:53
 136 Koen Blondeel          69 Zwevezele             1:39:41  1:39:27
 137 Lorenzo Verleye        78 Ardooie               1:39:59  1:39:56
 138 Yves Vuylsteke         72 Oostkamp              1:40:12  1:39:39
 139 jan naeyaert           69 Heist-aan-Zee         1:40:27  1:40:18
 140 Peter Declerck         74 Waarschoot            1:40:28  1:40:06
 141 hans soulliaert        70 Oostkamp              1:40:37  1:40:24
 142 Stijn Gillis           83 Kruibeke              1:40:40  1:40:22
 143 Dave Gyselinck         78 Burcht                1:40:44  1:40:22
 144 Jan Van Lommel         72 Laakdal               1:42:58  1:42:48
 145 Axel Geentjens         76 Evergem               1:43:15  1:42:51
 146 Kristof Van Landschoot 75 Gent                  1:44:58  1:44:28
 147 Davy De Decker         75 Ninove                1:45:37  1:45:07
 148 FRANCK BOURGEOIS       72 Paris (FRA)           1:45:48  1:45:16
 149 gunther segers         73 moorsel               1:46:27  1:45:56
 150 Yves Evenepoel         67 Ninove                1:46:42  1:46:11
 151 peter vyncke           68 Brugge                1:46:48  1:46:18
 152 Johan Sevenhant        67 Assebroek             1:47:30  1:47:12
 153 Geert Verbeurgt        70 Zwalm                 1:47:52  1:47:22
 154 Peter DE SMET          69 Brakel                1:48:45  1:48:40
 155 Stefaan Moriau         68 Buizingen             1:48:47  1:48:12
 156 bart meerpoel          73 Oosterzele            1:50:12  1:49:48
 157 Frederik Goethals      74 Knokke-Heist          1:51:13  1:50:47
 158 Gert Taveirne          69 Brussel/Bruxelles     1:51:16  1:50:40
 159 Bruno Dethune          72 Kaster                1:51:19  1:50:51
 160 norbert de mol         72 Kapelle (NED)         1:51:32  1:51:14
 161 joel roos              68 fransnes-lez-anvaing  1:51:55  1:51:55
 162 Steven van de Veire    76 Oostburg (NED)        1:52:10  1:51:30
 163 niek dejonghe          70 Nieuwmunster          1:54:08  1:53:57
 164 ANTHONY VANDEBOURRY    70 Sijsele               1:58:18  1:58:18
 165 Harry Verstraelen      68 Stabroek              1:59:45  1:59:24
 166 daniel delahaye        68 Brugge                2:01:59  2:01:51
 167 Jan Gosselin           67 Sint-Michiels         2:06:31  2:05:51
 168 Gracy Vanhenden        75 Dendermonde           2:06:33  2:06:33
 169 danny gooris           71 Diegem                2:06:55  2:06:54
 170 jean-dominique de pre  84 Maldegem              2:15:13  2:14:44
 171 Arne De Knijf          69 Borgerhout (Antwerpe  2:21:33  2:20:53
 172 hugo meeusen           69 Terneuzen (NED)       2:21:55  2:21:20

     H40+, 21 KM
   1 Gino van Geyte         67 Zwijnaarde            1:08:55  1:08:52
   2 RONNY LIGNEEL          64 Zottegem              1:12:06  1:12:03
   3 Eddy Bossier           64 Oudenburg             1:13:07  1:13:07
   4 Jos Lemmens            61 Laakdal               1:13:09  1:13:09
   5 Jo van Dorpe           64 Roeselare             1:14:51  1:14:51
   6 geert sneppe           60 Sint-Kruis (Brugge)   1:15:29  1:15:29
   7 Dirk Volders           59 Laakdal               1:17:20  1:17:20
   8 Dirk Gallein           62 Gits                  1:17:44  1:17:44
   9 Arnold Van Heesvelde   65 Evergem               1:19:08  1:19:04
  10 Luc Brusseel           61 Gent                  1:19:14  1:19:11
  11 Filiep Vandekerkhove   65 Beselare              1:19:24  1:19:24
  12 Henk de Brauwer        61 Waarschoot            1:20:38  1:20:28
  13 rudy van guyse         58 Stekene               1:20:45  1:20:35
  14 Paul Meulebrouck       61 Brugge                1:20:52  1:20:50
  15 Raoul De Wilde         60 Zele                  1:23:16  1:23:14
  16 Patrick Peeters        65 Deurne (Antwerpen)    1:23:32  1:23:22
  17 J-Claude LEBRUN        61                       1:23:57  1:23:36
  18 Franky GEORGE          65 Izegem                1:24:05  1:23:58
  19 Hugo Balanck           62 Zedelgem              1:24:12  1:24:05
  20 Erwin Van De Cauter    62 Dendermonde           1:24:58  1:24:48
  21 Antoon Van Acker       57 Ruddervoorde          1:25:08  1:25:00
  22 Sven Vlerick           66 Zwijnaarde            1:25:39  1:25:35
  23 Rudi van ROOST         65 Rotselaar             1:25:40  1:25:38
  24 Serge Mezieres         60 Gullegem              1:25:42  1:25:32
  25 Patrick Jonckheere     61 Aartrijke             1:25:49  1:25:41
  26 Nico Ros               65 Waarschoot            1:25:50  1:25:45
  27 Benny Lyssens          62 Kruibeke              1:25:54  1:25:47
  28 Hedwig Schockaert      60 Aalst (Hofstade)      1:25:59  1:25:51
  29 Marc Longueville       65 Adegem                1:26:28  1:26:14
  30 IVAN VANDENHEEDE       59 Blankenberge          1:26:33  1:26:27
  31 Joris Casier           66 Assebroek             1:26:59  1:26:53
  32 marc nelis             65 oedelem               1:27:10  1:27:10
  33 Stefaan Canniere       65 Bissegem              1:27:21  1:27:20
  34 ronny d'hont           65 Stekene               1:27:31  1:27:26
  35 Martin Noens           65 stekene               1:27:32  1:27:26
  36 Frans De Causmaecker   60 Sint-Jan-in-Eremo     1:28:16  1:28:05
  37 Mario Savels           65 Knokke-Heist          1:28:22  1:28:17
  38 Frank Verschorre       58 Breskens (NED)        1:28:29  1:28:29
  39 johan coppejans        65 Kaprijke              1:28:58  1:28:47
  40 Yves De Gelder         64 Erpe                  1:28:59  1:28:38
  41 Pol Gheysen            66 Dadizele              1:29:00  1:28:33
  42 rikpittelson           62 varsenare             1:29:07  1:28:44
  43 Leo De Brauwer         64 Kapellen (Antw.)      1:29:15  1:28:52
  44 Benny Bens             62 Tessenderlo           1:29:20  1:29:13
  45 werner maes            62 Kuurne                1:29:27  1:29:27
  46 Patrick Pattyn         63 Izegem                1:29:38  1:29:34
  47 Tony Mestdagh          58 Assebroek             1:30:12  1:30:00
  48 Jonathan Murray        61 Brussel/Bruxelles     1:30:22  1:30:16
  49 mario desmeytere       65 moorsele              1:30:26  1:30:16
  50 MICHEL DE PESSEMIER    57 EVERBEEK              1:30:26  1:30:06
  51 Marc Sys               65 Knokke Heist          1:30:27  1:30:27
  52 Stefaan Magnus         62 Halle                 1:30:29  1:30:05
  53 Peter Everaerd         61 Ursel                 1:30:34  1:30:25
  54 Etienne BUCKINX        63 Oupeye                1:30:39  1:30:30
  55 Danny Cools            62 Laakdal               1:31:17  1:31:07
  56 Didier de Rammelaere   65 Kuurne                1:31:40  1:31:40
  57 Romain Van Vlierberghe 57 Stekene               1:31:49  1:31:39
  58 Patrick Vermaeren      60 Lede                  1:31:59  1:31:56
  59 Luc De Jaeger-Braet    57 Watervliet            1:32:01  1:31:49
  60 Christian Boehme       64 Knokke                1:32:11  1:32:03
  61 gino tuyttens          60 Oekene                1:32:13  1:32:01
  62 herman kuijer          60 Terneuzen (NED)       1:32:20  1:32:11
  63 Jeroen Loos            65 Blankenberge          1:32:49  1:32:34
  64 Marnix Callewaert      59 Brugge                1:32:50  1:32:28
  65 Edwin De Baene         67 Gent                  1:33:04  1:32:54
  66 henk hendrikse         63 Oostende              1:33:41  1:33:24
  67 geert van parys        59 damme                 1:33:42  1:33:33
  68 luk nonneman           64 Brugge                1:34:15  1:33:55
  69 filip buyck            64 Lauwe                 1:34:15  1:33:42
  70 Peter Roos             64 Horebeke              1:34:26  1:34:17
  71 Giel Joziasse          62 Goes (NED)            1:34:26  1:34:15
  72 Dirk Halderen          59 Berlare               1:34:32  1:34:22
  73 dannydevlieghe         63 knokke-heist          1:34:38  1:34:32
  74 Wim Van Bruaene        65 Ardooie               1:34:44  1:34:36
  75 RIK MOREELS            57 KORTRIJK              1:34:45  1:34:38
  76 Joost Ciers            62 Hulste                1:34:46  1:34:46
  77 johan huigh            61 Schoondijke (NED)     1:34:54  1:34:53
  78 Gauthier Martinache    67 Bruxelles             1:34:58  1:34:55
  79 Ludwig Kouijzer        58 Koewacht (NED)        1:35:05  1:34:46
  80 Marc Vercruysse        58 Sint-Michiels         1:35:05  1:34:51
  81 Geert Callens          65 Avelgem               1:35:08  1:35:03
  82 JAN DESCHACHT          63 Assebroek             1:35:15  1:34:54
  83 Danny Van Keymeulen    63 Haaltert              1:35:25  1:35:06
  84 Kurt Taghon            67 Zomergem              1:35:26  1:35:07
  85 Stefaan Masschelein    62 Sint-Andries Brugge   1:35:30  1:35:11
  86 Jan Serry              60 Torhout               1:35:33  1:35:18
  87 etienne hiernaux-blay  60 brussel               1:35:42  1:35:27
  88 Jan De Veylder         61 Aalst                 1:35:55  1:35:31
  89 PHILIP DE PAUW         59 DAMME                 1:36:06  1:35:56
  90 filip verlinde         66 Heist-aan-Zee         1:36:33  1:36:07
  91 Jackie Vandierendonck  60 Heist-aan-Zee         1:36:34  1:36:08
  92 rudi vleminx           63 Stabroek              1:36:40  1:36:09
  93 Sjaak Portegies        58 Middelburg (NED)      1:37:42  1:37:35
  94 Dirk Van Dijck         64 Merksem (Antwerpen)   1:38:49  1:38:26
  95 André Verstrynge       58 Maldegem              1:38:55  1:38:29
  96 MARC VLAEMINCK         66 Ruddervoorde          1:38:59  1:38:40
  97 martin houf            64 Assebroek             1:38:59  1:38:39
  98 Alex Sucaet            59 Snellegem             1:39:01  1:38:39
  99 Ivan Polfliet          66 Bornem                1:39:01  1:38:46
 100 Marc Dalle             59 Damme                 1:39:01  1:39:01
 101 Henri van Raemdonck    64 Putte (NED)           1:39:02  1:38:37
 102 Dirk Vermeir           63 Lebbeke               1:39:05  1:38:59
 103 Jan Vermeir            57 Lebbeke               1:39:09  1:39:06
 104 BERTJE LESSCHAEVE      64 IEPER                 1:39:09  1:38:54
 105 Dirk Cuypers           67 Laakdal               1:39:12  1:39:02
 106 Marc Vandamme          57 Wervik                1:39:21  1:39:16
 107 Willy Hemeryck         59 Sint-Kruis (Brugge)   1:39:39  1:39:32
 108 hugo den herder        57 Erpe-Mere             1:39:43  1:39:15
 109 ronny loete            65 Sint-Jan-in-Eremo     1:40:05  1:39:35
 110 Marnik Verlinde        64 Roeselare             1:40:09  1:39:38
 111 NICK PAREYT            64 Lauwe                 1:40:30  1:39:57
 112 Jo van der Haegen      66 Zottegem              1:40:31  1:40:11
 113 Kurt De Smet           64 Eeklo                 1:40:32  1:40:07
 114 Rudi Cornelis          62 Breskens (NED)        1:40:33  1:40:14
 115 Marnix de Greef        65 oostburg (NED)        1:40:54  1:40:31
 116 Bob Boemans            62 Gent                  1:41:11  1:41:11
 117 frank van damme        64 Dendermonde           1:41:27  1:41:11
 118 Frank Verhoeven        62 Dilbeek               1:41:49  1:41:20
 119 Filip Pollet           64 Torhout               1:41:57  1:41:26
 120 geert delihaye         66 beselare              1:42:10  1:41:55
 121 Marc Roland            64 Zaffelare             1:42:11  1:41:50
 122 Jacques Danneels       62 Knokke-Heist          1:42:37  1:42:03
 123 Patrick Temmerman      65 Kaprijke              1:42:38  1:42:38
 124 Koen Vansteenkiste     62 Gistel                1:42:49  1:42:16
 125 frank de wulf          62 landegem              1:43:34  1:43:12
 126 Albrecht Maes          57 Aalst                 1:44:02  1:43:40
 127 Luc Deconinck          64 Eeklo                 1:44:07  1:43:37
 128 Kris Ketels            66 Diksmuide             1:44:10  1:43:35
 129 johnny de waele        58 Oostburg (NED)        1:44:11  1:43:54
 130 Gerrie de Smidt        64 Retranchement (NED)   1:44:15  1:43:40
 131 Luc Claeys             58 Zarren                1:44:16  1:43:39
 132 bart buyssens          58 Gent                  1:44:20  1:44:05
 133 Rik Stockmans          60 Merksem (Antwerpen)   1:44:21  1:44:20
 134 Eric Van Nieuwenhuyze  62 Moerbeke-Waas         1:44:35  1:44:11
 135 Michel De Saegher      63 Ninove                1:45:27  1:44:55
 136 franky swimberghe      59 Sint-Kruis (Brugge)   1:46:29  1:46:20
 137 erickersten            63 Zuiddorpe (NED)       1:46:35  1:46:02
 138 Daniel Jonckheer       60 Drongen               1:46:39  1:46:23
 139 Dirk De Craemer        64 Sint-Andries          1:46:49  1:46:19
 140 filip vroman           61 Oostkamp              1:47:21  1:46:47
 141 Bernard Maes           64 Sluis (NED)           1:47:48  1:47:48
 142 luc Goethals           62 Lembeke               1:48:02  1:47:34
 143 SEYNAEVE SERGE         60 Mouscron/Moeskroen    1:48:30  1:48:07
 144 Kurt Everaert          65 Eeklo                 1:48:49  1:48:38
 145 Peter De Smet          64 Oud-Turnhout          1:49:02  1:48:33
 146 Jacky Van Cuijck       65 Retranchement (NED)   1:49:43  1:49:25
 147 Patric de Dobbelaere   63 Oostburg (NED)        1:49:43  1:49:09
 148 Ron van Overloop       58 Schoondijke (NED)     1:49:51  1:49:18
 149 François Van BEVER     61 Dendermonde           1:50:16  1:49:50
 150 Erik Rötgens           58 Gentbrugge            1:50:34  1:50:11
 151 Wim Huigh              65 Cadzand (NED)         1:50:54  1:50:53
 152 Luc Thierie            64 Knokke Heist          1:51:29  1:51:29
 153 Ronny Praet            66 Dendermonde           1:51:51  1:51:50
 154 DIRK DE MUYNCK         65 ERTVELDE              1:51:57  1:51:16
 155 Menno van Hoepen       63 Middelburg (NED)      1:52:05  1:51:29
 156 Geert De Brouwer       62 Erembodegem           1:52:19  1:51:42
 157 Joris Callens          63 Damme                 1:52:32  1:52:07
 158 Frank Neve             63 Terneuzen (NED)       1:52:43  1:52:04
 159 Michel Schipper        63 Oostburg (NED)        1:53:03  1:53:03
 160 Eddy Govaert           57 Knokke-Heist          1:53:27  1:53:02
 161 Leslie Ottoey          59 Erpe-Mere             1:53:34  1:52:57
 162 Stanny De Vleeschauwer 66 Lokeren               1:53:59  1:53:32
 163 luc Goor               62 balen                 1:55:31  1:55:20
 164 Martin Claeys          62 Brugge                1:55:42  1:55:29
 165 Johan Janssen          62 Aardenburg (NED)      1:55:48  1:55:31
 166 Jacky Vrancken         59 Bredene               1:56:56  1:56:43
 167 Philippe Lagae         65 Bissegem              1:57:35  1:57:08
 168 Luc Vermeire           62 Aalst                 1:57:37  1:57:00
 169 Ronny Creël            59 Eeklo                 1:57:42  1:57:28
 170 Carlos de Smit         61 Sluis (NED)           1:58:03  1:58:03
 171 Philippe Verstraeten   64 Terneuzen (NED)       1:58:06  1:57:27
 172 Philip Devinck         57 Knokke-Heist          2:00:20  1:59:41
 173 Rudi DE NEVE           59 Dendermonde           2:01:15  2:00:39
 174 Patrick Willemarck     60 Knokke-Heist          2:02:50  2:02:50
 175 Rudy Vande Velde       63 Wachtebeke            2:03:08  2:02:38
 176 Eddy Dierickx          61 Assebroek             2:05:28  2:05:13
 177 Marc Van UYTFANGHE     62 Dendermonde           2:06:34  2:06:01
 178 Jan Reyniers           63 Sleidinge             2:09:13  2:08:39
 179 dirk viskens           66 Booischot             2:09:35  2:09:12
 180 Patrick Mermans        57 Sleidinge             2:15:28  2:14:45

     H50+, 21 KM
   1 DIRK GYSELS            54 AARTSELAAR            1:21:55  1:21:47
   2 Etienne Van Wesemael   54 Erpe                  1:26:55  1:26:54
   3 frits vervaet          56 walsoorden (NED)      1:28:39  1:28:30
   4 Andre Schryver         53 Geraardsbergen        1:28:47  1:28:42
   5 Bert de Schuymer       56 Zwijnaarde            1:31:25  1:31:10
   6 johan goense           51 Philippine (NED)      1:31:25  1:31:12
   7 Lucien Vermaeren       52 Aalst                 1:31:59  1:31:58
   8 Roger van Houtte       52 Avelgem               1:32:03  1:31:56
   9 Guy WIEME              53 Avelgem               1:32:19  1:32:13
  10 Freddy van Lancker     48 Appelterre            1:33:25  1:33:04
  11 Noel Verbrugge         53 Axel (NED)            1:33:43  1:33:21
  12 Lucien VERMEULEN       51 Brakel                1:34:29  1:34:21
  13 luc gobeyn             56 sysele Damme          1:34:49  1:34:34
  14 Paul Putteman          50 Gijzegem              1:35:02  1:34:46
  15 Roger De Sutter        51 Lede                  1:35:31  1:35:16
  16 Robert Tanghe          50 Aalst                 1:35:40  1:35:13
  17 Guido Demeyere         54 Beselare              1:35:40  1:35:25
  18 guy rigaux             55 Merelbeke             1:36:11  1:36:04
  19 Jacky Deceuninck       49 Heist aan Zee         1:36:20  1:36:00
  20 Dick Termorshuizen     48 Terneuzen (NED)       1:36:26  1:36:07
  21 Paul Vyvey             50 Assebroek             1:38:53  1:38:49
  22 Frank Smits            50 Hulst (NED)           1:38:54  1:38:54
  23 Fred de Bree           47 Zoutelande (NED)      1:38:59  1:38:32
  24 Pol Vanneste           51 Lichtervelde          1:39:52  1:39:33
  25 Willy Callebaut        56 Nieuwerkerken (Aalst  1:40:29  1:39:56
  26 willyde ridder         49 Kapellen (Antw.)      1:40:40  1:40:08
  27 chris van canweyt      54 veldegem              1:40:41  1:40:23
  28 wilfried vanhee        54 Ardooie               1:42:35  1:41:57
  29 Norbert Schollaert     52 Erembodegem           1:43:02  1:42:48
  30 Leo Coene              52 Itterbeek             1:43:26  1:43:15
  31 Paul Annicaert         52 Sint-Kruis (Brugge)   1:43:26  1:42:54
  32 patrickschatteman      52 Drongen               1:43:33  1:43:11
  33 Lein de Kraker         52 Middelburg (NED)      1:44:06  1:43:53
  34 Jan Margot             55 Dilbeek               1:46:02  1:45:48
  35 Pierre Vandelangerijt  50 Knokke-Heist          1:46:41  1:46:08
  36 Hervé Seyns            52 Menen                 1:46:47  1:46:28
  37 Luc De Vleminck        56 Ninove                1:47:04  1:46:34
  38 Luc Van NUFFEL         54 Dendermonde           1:48:04  1:48:03
  39 WERNER LAUWEREYS       54 Heldergem             1:48:12  1:47:38
  40 Albert De Ketelaere    48 Brugge                1:48:54  1:48:37
  41 Luc van de Verre       49 Gilzegem              1:50:34  1:50:17
  42 rob geys               48 Antwerpen             1:50:45  1:50:01
  43 Willem de Block        56 Terneuzen (NED)       1:51:05  1:50:54
  44 Herman Abbink          57 Goes (NED)            1:51:14  1:50:47
  45 Luc de Craene          47 St-Laurins            1:51:18  1:51:18
  46 Herman Dhaenens        56 Geraardsbergen        1:52:04  1:51:35
  47 Dirk Michiels          52 Aalst                 1:52:08  1:51:37
  48 Philippe Deleersnyder  51 Knokke-Heist          1:52:11  1:52:05
  49 Christian Herteleer    50 Bellem                1:52:18  1:51:46
  50 LUC GERNAEY            51 Zandbergen            1:52:19  1:51:41
  51 freddy barremaecker    49 Jabbeke               1:52:21  1:51:52
  52 ETIENNE PEEL           56 Roeselare             1:52:52  1:52:14
  53 Freddy de Voogt        56 Knokke-Heist          1:53:13  1:52:46
  54 Frank Daele            48 Gent                  1:53:31  1:53:14
  55 Antoine Mathys         48 De Pinte              1:53:43  1:53:09
  56 Gilbert Lammens        52 Varsenare             1:54:37  1:54:09
  57 vermote                52 dudzele               1:56:21  1:56:21
  58 Marc Boone             56 Kortrijk              1:56:47  1:56:18
  59 Antoine de beule       50 Zwalm                 1:57:33  1:57:08
  60 Ronny Scherbeijn       50 Cadzand (NED)         1:57:53  1:57:15
  61 Sjaak Oosterling       49 Breskens (NED)        1:58:05  1:58:05
  62 Ronald van de Veire    55 Oostburg (NED)        1:58:09  1:57:29
  63 Roger Ocke             50 Breskens (NED)        1:58:33  1:58:24
  64 Johan De Wispelaere    47 Sint Kruis (NED)      1:59:11  1:58:46
  65 Eric Moentjens         56 Evergem               2:00:45  2:00:10
  66 alain nollens          50 Mouscron/Moeskroen    2:03:36  2:03:01
  67 Johnny Coessens        55 Aalst                 2:03:58  2:03:23
  68 Jean-Pierre Deneef     55 Gent                  2:04:15  2:04:15
  69 Rik Timmermans         49 zeebrugge             2:04:44  2:04:23
  70 Wilfried Desrumaux     49 Sint-Kruis (Brugge)   2:06:31  2:05:51

     H60+, 21 KM
   1 Mohamed Guenar         45 Brugge                1:42:19  1:42:02
   2 Willy Schilleman       40 Groede (NED)          1:47:43  1:47:10
   3 GUSTAAF SYMOENS        41 STEKENE               1:49:24  1:49:24
   4 willy jacquesbaevegems 41 ecamibodegem          1:52:08  1:51:32
   5 Joseph Dortu           47 Sart-lez-Spa          1:52:38  1:52:20
   6 TILLO BUYSE            45 Rumbeke               1:52:52  1:52:14
   7 Willy van Puyvelde     42 Schoondijke (NED)     1:53:37  1:52:58
   8 JULES NEYENS           42 BLANKENBERGE          1:53:50  1:53:24
   9 Aurel Cornelis         45 Sint-Laureins         1:57:16  1:57:01
  10 Frans van Remoortere   43 Oostburg (NED)        1:58:18  1:57:39
  11 ERIK CATTRYSSE         41 Kortrijk              2:01:30  2:01:30

     DAMES, 21 KM
   1 Sabine Froment         75 Bouge                 1:21:45  1:21:42
   2 Katja Merlin           66 Zele                  1:22:47  1:22:43
   3 Patricia Delvael       76 Rollegem-Kapelle      1:27:28  1:27:27
   4 KATHLEEN STEENHAUT     66 MERE                  1:28:02  1:28:02
   5 Frédérique Versluijs   69 ZUIDZANDE (NED)       1:29:03  1:28:56
   6 leonie ton             75 colijnsplaat (NED)    1:32:10  1:32:06
   7 Mary Bermingham        70 Brussel/Bruxelles     1:34:21  1:34:07
   8 Nathalie Michels       86 Wortegem-Petegem      1:35:42  1:35:29
   9 nicole symoens         68 melle                 1:35:50  1:35:39
  10 Veerle D'Haese         78 Oostende              1:36:21  1:36:13
  11 Anita Joziasse         62 Goes (NED)            1:36:25  1:36:07
  12 Annette Heijman        62 Terneuzen (NED)       1:37:04  1:37:04
  13 Els Bruylandt          78 Berlare               1:37:51  1:37:28
  14 Tanja Cleppe           73 Brugge                1:39:41  1:39:26
  15 Agnes De Causmaecker   54 Lembeke               1:42:57  1:42:45
  16 Liliane Coomans        64 Tessenderlo           1:44:17  1:44:10
  17 Nicole Constandse      79 Middelburg (NED)      1:44:23  1:43:55
  18 carina michiels        65 Kapellen (Antw.)      1:44:27  1:43:55
  19 Greta Van DOORSELAER   54 Dendermonde           1:45:36  1:45:14
  20 Karine Beckers         61 Brussel/Bruxelles     1:47:34  1:47:34
  21 Hilde  Corvers         66 Brecht                1:48:35  1:48:15
  22 Lieve Suffys           67 Brugge                1:48:52  1:48:35
  23 Marinka Acke           67 Sint-Andries          1:49:38  1:49:13
  24 Marie-Ann Vanderjeugd  64 Meerbeke              1:50:02  1:49:33
  25 cindy vervondel        73 sint lievenshoutem    1:50:15  1:49:46
  26 Christine Vermeire     58 Sint-Kruis (Brugge)   1:50:24  1:50:00
  27 Claudine Goethals de T 61 Aardenburg (NED)      1:51:18  1:51:00
  28 Marjo Buzeyn           67 Aardenburg (NED)      1:51:18  1:51:00
  29 Hilde Dhont               Gent                  1:51:38  1:51:13
  30 elisa rijk             86 Schoondijke (NED)     1:51:38  1:51:29
  31 An Roose               59 Snellegem             1:52:15  1:51:46
  32 Elke Borms             65 Erembodegem           1:52:19  1:51:42
  33 Selena Temmerman       74 Stekene               1:52:22  1:52:08
  34 Greta Ingels           59 Watervliet            1:53:37  1:53:25
  35 Fabienne Grijspeert    64 Dudzele               1:53:49  1:53:25
  36 Linda Van Doorne       59 Sint-Andries          1:53:58  1:53:29
  37 Inge Ghesquire         66 Heestert              1:54:50  1:54:42
  38 dorinevan nieuwenhuyse 62 Ardooie               1:54:52  1:54:21
  39 Sylvie De Vriendt      73 Eeklo                 1:56:17  1:55:50
  40 Francine Billiet       62 Gistel                1:56:55  1:56:42
  41 Marie-Jeanne De Keyser 48 Bellem                1:57:23  1:57:06
  42 Lieve Roggeman         64 Aalst                 1:57:30  1:56:53
  43 rita de coster         47 Veldegem              1:57:43  1:57:21
  44 Gilberte Scheldewaert  56 Sint-Amandsberg       1:58:12  1:57:59
  45 Daniella Crevits       71 Roeselare             1:59:58  1:59:44
  46 Carmen Verhelst        72 Hamme (O.-Vl.)        2:00:22  1:59:45
  47 Ann Vangaever          69 Brugge                2:00:26  2:00:18
  48 Marleen Neirinckx      64 Knokke-Heist          2:00:52  2:00:38
  49 Annelies Becu          81 Beernem               2:00:57  2:00:22
  50 Veronique Vanpoucke    64 Beernem               2:00:57  2:00:22
  51 Katrien Chiau          71 Ninove                2:01:15  2:00:45
  52 Gina Van Gils          60 Tessenderlo           2:03:14  2:02:39
  53 Veronique De Burghgrae 63 Zedelgem              2:04:28  2:04:05
  54 rita ceenaeme          54 zemst                 2:06:20  2:05:58
  55 Inge van Iwaarden      64 Aardenburg (NED)      2:08:34  2:07:53
  56 Maria Verschaeve-Thijs 53 Aardenburg (NED)      2:08:34  2:07:53
  57 KRISTEL VAN DE VOORDE  69 Bornem                2:09:02  2:08:45
  58 Ann Coquyt             64 Bassevelde            2:09:09  2:08:34
  59 An De Buck             66 Maldegem              2:15:13  2:14:44
  60 Julie Mestdagh         79 Brussel/Bruxelles     2:15:22  2:14:42
  61 Ruth Bosmans           74 Mechelen              2:15:22  2:14:42
  62 Sabine De Vos          65 Sleidinge             2:15:27  2:14:50
  63 Annick Moons           58 Sleidinge             2:15:28  2:14:51
  64 Christel De COCK       68 Dendermonde           2:16:35  2:16:03
  65 Elke Roetgens          73 Gent                  2:19:21  2:18:57
  66 Caroline Bugge         71 Borgerhout (Antwerpe  2:21:33  2:20:53
  67 paula vantoorn-meeusen 72 Terneuzen (NED)       2:21:55  2:21:20

     HEREN, 10 KM
   1 Alexander Dias Rodriqu    Wingeme                 34:43    34:43
   2 Frederik De Vuyst         Oudenaarde              35:56    35:54
   3 Stijn Daelman             Hofstade (O.-Vl.)       36:04    36:01
   4 Bart Verkaemer         76 waregem                 36:29    36:29
   5 Bart Maene                Sint-Kruis (Brugge)     36:34    36:32
   6 Koen Van Havermaet     84 Hamme                   36:40    36:38
   7 Edwin de la Ruelle        Koewacht (NED)          37:26    37:26
   8 Carlo Verleyen            Ingooigem               37:34    37:34
   9 Rudy Vandenbroeck         Baal                    37:56    37:56
  10 Kristof Dewilde           Roeselare               38:01    37:58
  11 Bart Cappan               Ingelmunster            38:18    38:16
  12 Filip D'Haene             Kortrijk                38:33    38:31
  13 Wilko de Vos           63 Kattendijke (NED)       38:37    38:37
  14 Clive Vangaeluwe          Vichte                  38:39    38:39
  15 Erik Cappon            66 Zuidzande (NED)         38:54    38:54
  16 Vincent van Lierde        Menen                   39:21    39:19
  17 Mario Vanacker            Poelkapelle             39:25    39:22
  18 Tim Viane                 Knokke-Heist            40:17    40:15
  19 Bertrand Verlinde         Gistel                  40:22    40:22
  20 Gerd Vermeir              Zele                    40:23    40:23
  21 CLAUDE CALLENS            Desselgem               40:33    40:33
  22 LODE SCHAMELHOUT          Harelbeke               40:36    40:36
  23 Pieter De Ryck            Haaltert                40:43    40:40
  24 Johny De Clercq           Ardooie                 41:00    40:59
  25 Rudi Vrijs                Paal                    41:01    41:01
  26 Niki Debakker             Kluisbergen             41:04    41:01
  27 Stijn Delmotte            Dendermonde             41:36    41:32
  28 Tiemen Van Steenberghe 83 Ninove                  41:36    41:34
  29 Gunther Mattens        70 Aalst                   41:49    41:46
  30 Jurgen Haegeman           Oosteekloo              42:02    42:02
  31 Danny Versluys            Watervliet              42:33    42:33
  32 Dick Slagter              Tilburg (NED)           42:33    42:33
  33 Frederick de Zutter       Kieldrecht (Beveren)    43:18    43:16
  34 Fons Warrens           45 Kloosterzande (NED)     43:18    43:13
  35 Robin de Vos              Kattendijke (NED)       43:20    43:20
  36 jan stockman           68 Knokke-Heist            43:23    43:23
  37 Paul DEPLUVEREZ        57 St Sauveur              43:24    43:22
  38 Robert De Vos             Oudenaarde              43:25    43:20
  39 philippe mertens          Gentbrugge              43:26    43:22
  40 Jacques Speliers          Aalst                   43:29    43:21
  41 Sven De Lange             Zwalm                   43:31    43:26
  42 jo van den brande      63 Herentals               43:37    43:33
  43 Brecht Quintens           Damme                   44:03    44:03
  44 kurt vermeersch           izegem                  44:06    44:05
  45 Francois van de Broeck 68 Breskens (NED)          44:19    44:08
  46 carlos verstraete         Ingelmunster            45:14    45:12
  47 Jarino Declerck        75 Ingelmunster            45:24    45:21
  48 Raf Snauwaert          62 Knokke-Heist            45:33    45:28
  49 Geert Provoost            Knokke-Heist            45:43    45:37
  50 didier moeyaert        72 Torhout                 46:20    46:16
  51 Patrick Coppejans         Brugge                  46:27    46:23
  52 Marc van de Wert          Lembeke                 46:31    46:27
  53 Marc Bruylant          55 Lede                    46:37    46:37
  54 Maarten van Gocthem       Hulst (NED)             46:58    46:57
  55 Kurt de Muyt              Damme                   47:10    47:04
  56 Ronny lanckmans           Denderhoutem            47:13    47:09
  57 Ron van Waterschoot       Hulst (NED)             47:16    47:16
  58 Geert de Rammelaere    63 Izegem                  47:19    47:15
  59 Albert Delannoy           Knokke-Heist            47:32    47:30
  60 Stefan Huyge              Zwalm                   47:36    47:35
  61 Marc Van den Berge        Zulte                   47:36    47:23
  62 Marc Konings              Otegem                  47:41    47:40
  63 Wilfried Aper          59 Hulst (NED)             47:58    47:51
  64 Frank Corneillie       59 Ingelmunster            48:01    47:58
  65 Jan van de Linde          Oostburg (NED)          48:03    48:02
  66 Paul VERWAEREN            Dendermonde             48:07    47:48
  67 Jan van Dorsselaer        Hulst (NED)             48:11    48:06
  68 flip salome            53 Breskens (NED)          48:16    48:16
  69 jerry moeyaert         65 Torhout                 48:50    48:46
  70 Frank Lauwers             Avelgem                 49:05    49:00
  71 Fabien Lambrecht          Sint-Eloois-Vijve       49:06    48:55
  72 Ronny Goethals         58 Sint-Jan-In-Eremo       49:20    49:15
  73 Hugo De Wael           56 Haaltert                49:22    49:12
  74 Eric van Nevel            Brugge                  49:36    49:32
  75 Erwin De Hon              Watervliet              49:47    49:42
  76 marc van holsbeke         Gentbrugge              49:51    49:48
  77 danny vancompermolle   54 Zeebrugge (Brugge)      49:58    49:55
  78 Dirk Van Esbroeck         Wachtebeke              50:07    49:59
  79 Jan Piet Flikweert        Oostburg (NED)          50:26    50:21
  80 Eric Pauwels              Watervliet              50:36    50:36
  81 Luc Wille                 Zomergem                50:56    50:56
  82 Joris van den Einde       Aalst                   51:14    51:05
  83 Stefaan Verhaeghe         Sint-Kruis (Brugge)     51:16    51:06
  84 Paul Van Leirsberghe      Oedelem                 51:34    51:31
  85 Bram de Hullu             Nieuwvliet (NED)        51:40    51:35
  86 Guy Bois                  Wondelgem               51:42    51:27
  87 Bart Van Hooreweghe       Deinze                  52:09    52:05
  88 patrick bossue            Ieper                   52:16    52:15
  89 Rob Kroonen               Hulst (NED)             52:21    52:11
  90 Stefaan Arryn             Lokeren                 52:23    52:12
  91 Marc De Baets             Heusden                 52:39    52:37
  92 Frank Suijk               Middelburg (NED)        53:02    52:53
  93 Dennis Doens              Oostburg (NED)          53:16    53:00
  94 Marco Minderhoud          Nieuwvliet (NED)        53:38    53:30
  95 Wim Mestdagh              Meulebeke               53:50    53:44
  96 delarue                68 Adegem                  54:02    53:51
  97 Herman Verschaeve         Aardenburg (NED)        54:05    53:59
  98 Geert Popelier            Ardooie                 54:23    54:14
  99 Marnix Haers              Watervliet              54:56    54:54
 100 Pieter Bardyn             Ieper                   55:01    54:54
 101 Steven Vermeersch         Beernem                 55:40    55:37
 102 Tonny van Mulken       53 Breskens (NED)          55:43    55:32
 103 Koen Vandevelde           Sint-Laureins           55:51    55:42
 104 Rubin Dhont               Sint-Laureins           55:52    55:45
 105 Jean-Pierre Cruc       67 Meulebeke               55:56    55:49
 106 Marcellino Vandenbergh    Ingelmunster            55:56    55:51
 107 Eric van der Hooft        Haarlem (NED)           56:06    55:52
 108 Jonas Verhoeven        91 Dilbeek                 57:03    56:57
 109 Chris Maldegem         67 Knokke-Heist            57:18    57:11
 110 Guido Pottie              De Haan                 57:26    57:14
 111 Marc Denbaes              Zedelgem                57:34    57:17
 112 Werner Van laer           Bornem                  57:47    57:31
 113 Georges Van Brussel    42 Lochristi               57:56    57:51
 114 Jan van Overloop          Kapelle (NED)           57:59    57:51
 115 Bram Moerman           43 Sluis (NED)             58:09    57:57
 116 Kristof Rosseel           De Haan                 58:10    57:57
 117 Dave Hendrickx            De Haan                 58:11    57:57
 118 Francis Reubens           Heist-aan-Zee           58:13    58:05
 119 Geert VEREECKEN           Dendermonde             58:15    58:04
 120 Julien Cornelis        46 Wachtebeke              58:26    58:22
 121 Marc Loeffen              Knokke-Heist            58:32    58:29
 122 Marc UYTTENHOVE           Knokke-Heist            59:07    58:52
 123 Filip Verweire            Bassevelde              59:38    59:20
 124 Paul Hermans              Sluis (NED)             59:39    59:28
 125 zeger cornelis            Sluis (NED)             59:44    59:32
 126 Jimmy Dane                Aardenburg (NED)        59:50    59:33
 127 Eric Hensen               Aardenburg (NED)        59:55    59:46
 128 Firmin Versluys           Kaprijke              1:00:09    59:56
 129 Hendrik Tant              Oostakker             1:00:26  1:00:12
 130 Jeroen Loos            92 Blankenberge          1:00:45  1:00:45
 131 Dirk Dobbelaere           Damme                 1:01:15  1:01:07
 132 Renaat Schatteman         Zeveneken             1:01:36  1:01:19
 133 Tommy Dheuvaert           Zwalm                 1:01:37  1:01:23
 134 Luc Vanhaecke             Zingem                1:01:45  1:01:24
 135 Eric De Moor              Zwalm                 1:02:07  1:02:04
 136 mike serluppens        74 Schelle               1:02:09  1:01:51
 137 Roland Bertens         68 Oostburg (NED)        1:02:24  1:02:12
 138 Jan van Liere             Vogelwaarde (NED)     1:02:42  1:02:41
 139 Michel Van Cauwenbergh    Sint-Margriete        1:03:15  1:03:07
 140 jean-pierre boucquet   57 Zwijnaarde            1:03:20  1:03:07
 141 Jeroen van Driek          Breskens (NED)        1:03:26  1:03:19
 142 Marcel De Causmaecker     Sint-Margriete        1:03:43  1:03:36
 143 Bart Dewulf               De Haan               1:04:58  1:04:45
 144 rudy vermeersch        62 knokke-heist          1:05:55  1:05:52
 145 Edwin Van Der Spiegel     Dendermonde           1:06:52  1:06:34
 146 Michel De SCHEPPER        Dendermonde           1:06:53  1:06:35
 147 Roland Ackaert         43 Zeebrugge             1:07:03  1:07:01
 148 Guy Vanhaverbeke          Melle                 1:07:15  1:06:59
 149 Freddy Rossie             Boekhoute             1:07:18  1:07:05
 150 Daniël De Geest           Aartselaar            1:08:00  1:07:46
 151 Giovanni Tegas            Manage                1:08:53  1:08:53
 152 Geert Huyvaert            Eeklo                 1:52:49  1:52:49

     DAMES, 10 KM
   1 Sylvie Verthe          76 Kaster                  37:58    37:58
   2 andre gaelle           75 Moen                    40:24    40:24
   3 Ria Thienpont             Brugge                  42:36    42:34
   4 Sandra de Block           Hulst (NED)             43:29    43:29
   5 Annelies De Ketelaere     Torhout                 44:06    44:04
   6 Linda Coppens          60 Moorsel                 46:24    46:22
   7 Terèse van Lare           Sluis (NED)             46:31    46:30
   8 Sofie Nissens             Geraardsbergen          47:15    47:11
   9 Katrijn Cuypers           Sint-Laureins           48:53    48:50
  10 Annelies van Geyte        Dendermonde             49:25    49:15
  11 Marina Steppe          59 Aalst                   49:32    49:31
  12 Astrid Steijaert          Oostburg (NED)          50:44    50:40
  13 Tineke Haers              Watervliet              50:47    50:45
  14 Greet Allemeersch         Knokke-Heist            51:53    51:47
  15 Maycke Summeren           Retranchement (NED)     52:00    51:55
  16 Hilde MOENS               Dendermonde             53:36    53:26
  17 Mia Yserbyt               Zwevelgem               53:42    53:27
  18 Roso Deseyme              Koolskamp               54:23    54:14
  19 Marianne Van de Maele     Ninove                  54:43    54:33
  20 Corry Theunis             Deerlijk                55:10    55:06
  21 Nathalie D'Haeninck       Beernem                 55:36    55:34
  22 Leen Declerck             Koksijde                55:38    55:29
  23 carla zegers              Koewacht (NED)          55:42    55:33
  24 Martine Devinck           Knokke-Heist            55:42    55:36
  25 Cindy van de Walle        Reningelst              55:43    55:37
  26 Ilse De Bock              Kieldrecht (Beveren)    55:46    55:38
  27 Emmy Quataert             Retranchement (NED)     55:48    55:37
  28 Karine Langeraert         Lokeren                 55:54    55:44
  29 Ann Decock                Ardooie                 55:57    55:52
  30 CHARLOTTE Cottry          Koksijde                55:58    55:49
  31 patricia lambaere         Pottes                  56:18    56:14
  32 Sylvie Poppe              Knokke-Heist            57:16    57:10
  33 Shirley Dehulster         Brugge                  57:48    57:47
  34 els persijn            76 Meulebeke               57:54    57:48
  35 Lienda Le Pil             Ursel                   58:09    58:00
  36 KAYA TETTELIN             Lichtervelde            58:11    57:59
  37 Kathleen Heyvaert      64 Haaltert                58:17    58:02
  38 Chris Renneboog        58 Aalst                   58:17    58:02
  39 Katrien LIEBAUT           Dendermonde             58:34    58:16
  40 Moesch Dobbelaere         Watervliet              59:35    59:22
  41 Goedele Dhondt            Gent                  1:00:02    59:48
  42 Joke Comijn               Oostakker             1:00:33  1:00:19
  43 Anja Toye                 Avelgem               1:01:01  1:00:57
  44 Marleen Brulez            Ardooie               1:01:02  1:00:52
  45 Diana Valk-Kolmeijer      Aardenburg (NED)      1:01:24  1:01:15
  46 CHRISTIANE MARCHAND       Sint-Amandsberg (Gen  1:01:35  1:01:19
  47 Jacqueline DE BACKER      Oostakker             1:01:35  1:01:19
  48 Kristel DECLERCQ          Elversele             1:01:51  1:01:34
  49 Veronique Baele           Zwalm                 1:02:06  1:01:52
  50 Els De Smet               Oosteeklo             1:02:13  1:02:01
  51 Veerl Buysse              Wachtebeke            1:02:23  1:02:13
  52 Sandra Scheppers-Fonte    Sint-Kruis (NED)      1:02:27  1:02:16
  53 Mieke Verfaillie          Brugge                1:02:28  1:02:21
  54 Katrien Schiltz           Knokke-Heist          1:02:31  1:02:25
  55 Chantal Hendrikse      63 St Kruis (NED)        1:02:35  1:02:27
  56 Conny De Wael             Heist-aan-Zee         1:03:17  1:03:07
  57 Veronique De Maertelei    Oedelem               1:03:59  1:03:42
  58 Marijke Schollier         Varsenare             1:04:19  1:04:04
  59 Patricia Jurriens-de B    Sluiskil (NED)        1:04:23  1:04:06
  60 Christel Speytebroodt     Knokke-Heist          1:04:39  1:04:30
  61 Sarina du Fosse        88 Sluis (NED)           1:04:48  1:04:37
  62 Krista Laridon            Knokke-Heist          1:05:16  1:05:06
  63 Martine Lippens           Zeebrugge             1:05:16  1:05:06
  64 Sofia Bouzoumita          Hulst (NED)           1:05:36  1:05:26
  65 anne-marie de smet     60 Zwijnaarde            1:05:36  1:05:23
  66 Ann Dryhoel               Evergem               1:05:40  1:05:33
  67 Rita PHILIPS              Dendermonde           1:05:45  1:05:27
  68 Monique Verburgh          Ichtegem              1:06:26  1:06:19
  69 Els van der Hooft - Ro    Haarlem (NED)         1:07:01  1:06:47
  70 Gerda De Jaeger-Braet     Sint-Margriete        1:07:12  1:07:04
  71 Karla Manssens            Zwalm                 1:08:21  1:08:17
  72 Gerda vander Heyden       Lotenhulle            1:08:49  1:08:37
  73 Kathleen Hollevoet        De Haan               1:11:41  1:11:29
  74 Ilse Rosseel              De Haan               1:11:41  1:11:28
  75 Alex Vanhooren            De Haan               1:11:41  1:11:28
  76 Deborah BELLANCA          Dendermonde           1:13:32  1:13:14
  77 Lut vandendriessche       Melle                 1:14:14  1:13:59
  78 Somaya Guenar             Brugge                1:15:03  1:15:02
  79 Chinah Claeys             Brugge                1:15:03  1:15:03
  80 Ellen van Laeneghem       Evergem               1:16:06  1:15:50
  81 marleen van renterghem    Evergem               1:16:07  1:15:50

     HEREN, 05 KM
   1 Fabrice Laga           79 Wortegem-Petegem        15:41    15:39
   2 Jonathan Petrens          Oudenaarde              16:42    16:39
   3 Frederik Backer           Waregem                 16:49    16:46
   4 Steven Dessein            Eeklo                   17:28    17:25
   5 Nicolas Loeys             Knokke-Heist            17:42    17:42
   6 Kjell Devloo-Casier       Heist-aan-Zee           17:53    17:53
   7 Luc Declercq              Anzegem                 18:05    18:01
   8 Pieter Deleuninck         Knokke-Heist            18:08    18:08
   9 Peter van Waes            Aardenburg (NED)        18:28    18:25
  10 Robbema Goense            Philippine (NED)        18:51    18:49
  11 Jonas van Melkebeke    94 Izegem                  18:56    18:56
  12 Jonas Sierens             Maldegem                19:18    19:18
  13 Kevin van Melkebeke    91 Izegem                  19:23    19:23
  14 Stijn Cozijns          86 Zulte                   19:24    19:24
  15 dimitrie plovier          assebroek               19:36    19:36
  16 GEERT HEYNSSENS           OUDENAARDE              19:38    19:37
  17 Eric Sierens              Maldegem                19:41    19:39
  18 Gunther De Cock        68 Stekene                 19:45    19:45
  19 Edwin Huigh               Oostburg (NED)          20:17    20:14
  20 Arno van Damme            Oostburg (NED)          20:18    20:13
  21 Nico Viaene            93 Knokke-Heist            20:27    20:23
  22 Yves LABIE             67 Brakel                  20:28    20:19
  23 Arjan Onnink              Winterswijk Woold (N    20:29    20:29
  24 Johan van Leeuwe          Breskens (NED)          20:36    20:36
  25 Kenneth Longueville       Adegem                  20:38    20:38
  26 Marc Callens           64 St. Laureins            20:52    20:49
  27 Nick Cornelis             Zwijnaarde              20:58    20:55
  28 Roger de Backer           Waregem                 21:07    21:04
  29 Mike Dewitte              Heist-aan-Zee           21:33    21:33
  30 dylan rombouts            Tilburg (NED)           21:41    21:41
  31 marnix plovier            assebroek               22:04    22:01
  32 Jurjen Leer               Sint Jansteen (NED)     23:06    22:59
  33 Rene Sels                 Tessenderlo             23:26    23:25
  34 Niek Rijnberg          67 Zuidzande (NED)         23:29    23:25
  35 Koen Koutstaal            Hulst (NED)             23:31    23:25
  36 Roland Delafontaine    56 Oostkamp                23:39    23:38
  37 Guy Brusserl              Gent                    24:00    23:56
  38 Steven Bruneel            Maldegem                24:07    24:04
  39 Steve Tilly               Oostkamp                25:43    25:42
  40 Vitaly Spivak             Brugge                  25:50    25:50
  41 Ronny Buzeyn              Aardenburg (NED)        25:59    25:57
  42 Ben Vathomaes             Biervliet (NED)         28:08    28:03
  43 DETLEF PEEL               Lichtervelde            28:21    28:17
  44 john plovier              assebroek               28:29    28:28
  45 Sjaak van den Broecke     Breskens (NED)          30:41    30:39
  46 Theo Berckmoes            Sluis (NED)             34:04    34:00
  47 Kevin VAN ACHTER          Herzele                 34:48    34:45

     DAMES, 05 KM
   1 Ellen Aper                Hulst (NED)             19:39    19:33
   2 Jaimie Demuynck           Ieper                   20:06    20:06
   3 Françoise van Watersch    Hulst (NED)             23:23    23:21
   4 Aniek Aper                Hulst (NED)             23:55    23:53
   5 Nette SCHAUWVLIEGHE       Dendermonde             25:15    25:08
   6 Ann VAN BOCKSTAEL      64 Schorisse               25:18    25:10
   7 sandra van quekelbergh    Aardenburg (NED)        25:27    25:26
   8 Jacqueline Maas           Zuidzande (NED)         25:47    25:43
   9 Annemie Rijnberg       67 Zuidzande (NED)         26:01    25:57
  10 Evy Sierens               Maldegem                26:01    25:59
  11 Ginette Lagrou            Heist-aan-Zee           26:03    25:59
  12 marjolein rombouts        tilburg (NED)           27:30    27:25
  13 Angela Klessens        73 Breskens (NED)          28:00    28:00
  14 SOFIE LEFEVERE            Lichtervelde            28:22    28:18
  15 Aafje van Remoortere      Biervliet (NED)         28:43    28:39
  16 Vere VAN DAMME            Herzele                 28:58    28:53
  17 Ann VAN DAMME             Ronse/Renaix            29:00    28:54
  18 Marijke Soulimans         Hoofdplaat (NED)        29:16    29:10
  19 Marga van den Broecke     Breskens (NED)          29:21    29:15
  20 Anita Den Dekker          Breskens (NED)          29:31    29:25
  21 Nicole DE BEULE        52 Brakel                  29:47    29:42
  22 Kristel VANHOUDT          Dendermonde             30:01    29:58
  23 Heleen van den Broecke    Breskens (NED)          30:42    30:40
  24 Conny Salome              Breskens (NED)          30:59    30:53
  25 Cindy Dijkers             Biervliet (NED)         31:03    31:00
  26 Tanja Leer             66 St. Jansteen (NED)      31:03    30:59
  27 Marleen Declerck          Sint-Kruis (Brugge)     31:10    31:08
  28 Pia van Opdurp            Schoondijke (NED)       34:05    34:01
  29 Emmie DECOCK              Schorisse               34:27    34:24
  30 Maaike DECOCK             Nederename              35:07    35:05

              Rabobank - Interpolis - Frituur Van Kerschaver