Search

Results List Spieren voor Spieren City Run

Hilversum - Sunday 17 April 2011

 
Vanwege drukte op de server ziet u tijdelijk de uitslagen in een eenvoudige opmaak
04-05-2011 17:40                                                     Pag: 1

Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Bruto    Netto
---- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
     MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Wilfred Murgor            Kenia                   28:07    28:07
   2 Abdelhadi El Hachimi      Marokko                 29:09    29:09
   3 Nourddine Htaibi          Marokko                 29:41    29:41
   4 Dennis Licht              Nederland               30:02    30:01
   5 Youssef Baniz             Marokko                 30:09    30:08
   6 Tarik Ouamoum             België                  30:13    30:13
   7 Simon Kirwa            84 Kenia                   30:17    30:16
   8 Stijn Garain              België                  30:43    30:42
   9 Tim Pleyte                Nederland               30:50    30:48
  10 Orphan van Faassen     81 Phoenix                 31:28    31:28
  11 Rob Detert             78 Veluwe                  31:32    31:31
  12 Jelte Brontsema        79 Phanos                  31:46    31:44
  13 Jamal Boussattati         België                  32:20    32:20
  14 Marc Boes                 Utrecht                 33:36    33:35
  15 Jeroen Bonnes             Den Haag                33:46    33:44
  16 Richard Douma          93 Zaanland                34:25    34:25
  17 Timothy Karanu         80 Eindhoven Atletiek      34:42    34:41
  18 Marcel Pool            85 Haarlemmermeer          35:10    35:09
  19 Nick Hoogedoorn        94 Running2000             35:25    35:24
  20 Leon Graumans          88 Phoenix                 35:32    35:29
  21 Pim Gouw                  Nederland               36:08    36:05
  22 Stefan Leeflang        81 BAV                     36:09    36:06
  23 Alex Bouwmeester       88 Zaanland                36:23    36:23
  24 Marcel Kwakkel         81 Phoenix                 36:45    36:42
  25 Emile Penn             79 Culenborg               37:06    37:04
  26 Ernst van Beekhuizen   81 AV '23                  37:23    37:22
  27 Robert Bijl            83 Hilversum               37:35    37:32
  28 Tom van den Brink      94 Running2000             38:06    38:06
  29 Jaap Sonnenberg        82 BAV                     39:16    39:13
  30 Remi Bouwmeester       81 AKU                     39:24    39:23
  31 Jeroen Verboom         89 Triathlon               39:51    39:49
  32 Tim van der Hoeven     89 Pijnenburg              40:11    40:06
  33 Mart Reiling           90 Pijnenburg              41:38    41:33
  34 Joël de Bree           88 Pijnenburg              44:19    44:13
  35 Hans de Jong           86 BAV                     44:29    44:24
  36 Othman Dellaou         86 Marokko                 44:33    44:32
  37 Tense Brunemann        85 Phanos                  46:51    46:46
  38 Michel Schrier            Nederland             1:07:40  1:07:40
  39 Martijn van Rijn       77 Triathlon             1:07:40  1:07:40
  40 Julius Ariges             Kenia                 1:07:42  1:07:42
  41 Oussama Bakkali           België                1:07:42  1:07:42

     M35, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Erik Negerman          75 GAC Hilversum           30:41    30:40
   2 Neals Strik            73 Loopgroep Aart Stigt    31:59    31:59
   3 Remco Grasman          72 Running2000             32:19    32:18
   4 Danny van den Ham      72 Hellas                  34:33    34:30
   5 Henry Kakkenberg       74 GAC Hilversum           37:49    37:47
   6 Marco Scholten         73 Triathlon               38:49    38:45
   7 Matthieu van den Berg  71 GAC Hilversum           40:43    40:38
   8 Martin Baptist         72 Texel                   41:11    41:07
   9 Edwin Bleijenbergh     75 Hellas                  42:28    42:21
  10 Martin de Kruijf       76 Running2000             43:50    43:45
  11 Johan Bruijn           75 Loopgroep Aart Stigt    43:54    43:50
  12 Marcel Kremer          73 AV '34                  44:10    44:06
  13 Sander Wijdemans       75 TAS '82                 44:23    44:17
  14 Dennis van den Belt    75 Flevo Delta             44:56    44:49

     M40, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Vladimir Tontchinski      Wit-Rusland             31:22    31:20
   2 Francois Woldemarian   70 Zuidwal                 31:52    31:52
   3 Oleg Otmakhov             Rusland                 32:53    32:52
   4 Jeroen Pollen          71 Pegasus                 33:15    33:14
   5 Michiel Stiemer        69 Loopgroep Aart Stigt    37:19    37:14
   6 Randy Hendriks         70 Running2000             38:00    37:58
   7 Sacco van Wessel       69 BAV                     39:38    39:34
   8 Gijs van Steenis       69 OSS-VOLO                41:25    41:20
   9 Johann-Frederick te Pe 69 Phanos                  41:42    41:40
  10 Raymond Oorthuis       67 Triathlon               42:51    42:49
  11 Rob Paeper             66 Zuidwal                 43:32    43:27
  12 Tim Steenbergh         68 Climax                  44:43    44:37
  13 Paul Vuijst            66 Zuidwal                 44:44    44:38
  14 Erik van Woudenberg    69 Hellas                  46:00    45:52
  15 Robert Jan van Haaster 67 Bussum                  54:28    54:20
  16 Bart Wassenberg        67 Hellas                1:07:40  1:07:40
  17 Fransua Woldemar          Almere                1:07:40  1:07:40

     M45, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Louis Dam              62 Assendelft              36:21    36:21
   2 Rene Elzinga           65 GAC Hilversum           37:11    37:09
   3 René van Ravenzwaaij   63 Phanos                  37:31    37:27
   4 Max Putman             62 GAC Hilversum           37:56    37:55
   5 Adri Deemter           61 Spurt '88               38:27    38:26
   6 Wim van den Heuvel     63 Fit                     39:09    39:04
   7 Robert Schortinghuis   63 Zuidwal                 40:47    40:41
   8 Ben Visser             62 Running AP              44:05    43:58
   9 Jan Moraal             66 De Koplopers            44:30    44:23
  10 Job van Barneveld      66 Loopgroep PK            46:39    46:30
  11 Hans Marinus           61 Altis                   48:40    48:35

     M50, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Theo van den Abbeel       België                  32:19    32:19
   2 Theo Stelling             Amsterdam               34:15    34:13
   3 Hans Wesseling         61 Leiden Atletiek         35:13    35:10
   4 Chris Henet            59 Running2000             35:32    35:32
   5 Wout Mensink           61 Running2000             36:03    36:01
   6 Willem de Ruijter      60 Altis                   37:51    37:49
   7 René Jonkers           57 AV '23                  42:15    42:11
   8 Boudewijn Dijkstra     59 AV Gouda                58:35    58:28
   9 Cees van Proosdy          GAC Hilversum         1:07:42  1:07:42

     M55, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Hans Bos               55 Triathlon               39:35    39:33
   2 Andre Roelofs          56 Loopgroep Aart Stigt    40:01    39:58
   3 Wout Henri Bosch       55 avVN                    41:12    41:09
   4 Joep Barendse          54 U-Track                 42:01    41:58
   5 Ardath Witkamp         53 Loopgroep Aart Stigt    42:11    42:06
   6 Joost Huijsing         52 GAC Hilversum           45:04    45:00
   7 Johan van Santen       53 avVN                    55:22    55:18

     M60, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Frans Bekers              Bavel                   37:14    37:12
   2 Rob Pit                51 BAV                     43:20    43:14
   3 Ricardo Pengel         50 Cifla                   43:52    43:48
   4 Gerard Smink           44 Triathlon               45:28    45:23
   5 Jan van Aller          50 avVN                    46:28    46:27
   6 John de Vries          43 BAV                     52:40    52:33
   7 Walter Hollenkamp      48 avVN                    54:12    54:08
   8 Drikus Haalboom           Ede                   1:07:42  1:07:42

     VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Rkia El Moukim            Marokko                 32:55    32:55
   2 Gichia Wambiu             Kenia                   33:29    33:29
   3 Ilse Pol               82 Running2000             34:26    34:26
   4 Dorcas Talem              Kenia                   34:33    34:32
   5 Barbara Tesselaar         Heerhugowaard           35:39    35:37
   6 Nina Matthijssen       80 Phanos                  36:06    36:04
   7 Andrea Deelstra        85 AV Heerenveen           36:10    36:09
   8 Anjolie Wisse          76 Dynamica                36:19    36:17
   9 Jip Vastenburg         94 AV '34                  36:42    36:40
  10 Jacelyn Gruppe         89 HAC '63                 37:43    37:41
  11 Anouk Claessens        85 AKU                     38:22    38:18
  12 Lem Lien Birara           Nederland               38:22    38:22
  13 Esther Albers          82 Prins Hendrik           38:45    38:43
  14 Karen Wijlaars         77 Prins Hendrik           38:54    38:51
  15 Evelien Broeke         80 Triathlon               39:19    39:15
  16 Margriet Berkhout      90 NOVA                    39:21    39:19
  17 Amina  van Putten         Nederland               42:12    42:09
  18 Sanne Sibbald          93 Running2000             42:20    42:17
  19 Iris Tuk               88 Running2000             42:43    42:40

     V35, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Nadja Wijenberg           Schinnen                35:48    35:47
   2 Claudia van Rijn       72 Leiden Atletiek         35:54    35:52
   3 Marjon de Kok          74 Prins Hendrik           37:47    37:45
   4 Fa  Adda                  Amsterdam               38:12    38:11

     V40, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Rahel Bellinga         69 Pijnenburg              42:04    42:02
   2 Marleen Zijderlaan     70 Avantri                 42:56    42:51

     V45, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Susan Hagevoort        62 Triathlon               41:02    40:58
   2 Anita Deemter          63 Spurt '88               47:46    47:41

     V50, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Ingrid Coster-Osterloh 57 AV '23                  42:25    42:25
   2 Petra Martens          58 Pijnenburg              44:44    44:42
   3 Gea Bos                58 Triathlon               45:09    45:04

     V55, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Gerrie den Oude        52 Pijnenburg              47:38    47:35

     V60, 10 KM WEDSTRIJD
   1 Martha van Hal         46 Energie                 46:10    46:07

     M10, 10KM OXXIO PRES
   1 Maurice Niessen        80 Hilversum               35:46    35:46
   2 Jord Besteman          77 Hilversum               37:14    37:12
   3 Petrus Lenes           67 Almere                  37:32    37:30
   4 Gabriel Muller         85 Amsterdam               38:34    38:31
   5 Jeroen Lamme           93 Hilversum               39:13    38:45
   6 Nicolas Duong          81 Amsterdam               38:58    38:55
   7 Danny Witteveen        84 Bussum                  39:21    39:20
   8 Serge Steenman         68 Hilversum               39:29    39:28
   9 Herman Verra           70 Hilversum               39:35    39:33
  10 Palko de Vink          84 Bussum                  40:38    39:35
  11 Erwin Reiling          83 Hilversum               39:51    39:39
  12 Thomas Reddering       89 Naarden                 40:04    40:02
  13 Tjalling Letterie      70 Amsterdam               40:05    40:03
  14 Joost Folkers          80 Utrecht                 40:14    40:12
  15 Arjan Sollewijn Gelpke 68 Apeldoorn               40:19    40:17
  16 Gerard Glasius         66 Hilversum               40:27    40:24
  17 Erik Zijlstra          67 Hilversum               40:29    40:27
  18 Ruben Ruigendijk       80 Purmerend               40:53    40:29
  19 Daniel Umans           86 Hilversum               41:00    40:56
  20 Valentijn Donk         94 Baarn                   40:57    40:57
  21 Benaissa Haddaoui      89 Hilversum               43:04    41:01
  22 Victor van Dijk        58 Hilversum               41:04    41:01
  23 Huub Pragt             61 Hilversum               41:14    41:07
  24 Niek Djuric            95 Hilversum               41:12    41:08
  25 Chiel Werner           88 Utrecht                 41:10    41:08
  26 Wouter Roodenburg      90 Almere                  41:18    41:13
  27 Steven Dinkelaar       75 Amsterdam               41:15    41:14
  28 Luc Meerkerk           95 Hilversum               41:19    41:16
  29 Twan Veltenaar         88 Gouda                   41:32    41:29
  30 Maarten Buiter         79 Bussum                  42:27    41:30
  31 Jeroen van den Berg    69 Bussum                  41:46    41:31
  32 Rob van Heerden        60 Amsterdam               41:38    41:35
  33 Franc van Stek         68 Haarlem                 43:39    41:38
  34 Jos Nijkamp            80 Haarlem                 41:51    41:45
  35 Lars Mooij             95 Loenen aan de Vecht     41:46    41:45
  36 Evert van Tol          83 Zeewolde                41:58    41:46
  37 Jorn Prinsen           81 Amersfoort              41:46    41:46
  38 Taco Louwsma           63 Almere                  41:48    41:46
  39 Tim Kliphuis                                      42:16    41:48
  40 Norman Roos            69 's-Graveland            41:58    41:48
  41 Jurgen Wijnruit        73 Lelystad                41:50    41:49
  42 Mohammed Zemouri       71 Almere                  41:51    41:49
  43 Twan Cornelissen       76 Hilversum               42:11    41:57
  44 Rene Mafait            83 Weesp                   42:02    42:02
  45 Mats van Essen         92 Vaassen                 44:38    42:08
  46 Julian Amado           47 Utrecht                 42:08    42:08
  47 Antonie Wong           89 Gouda                   44:27    42:08
  48 Jesse van Essen        94 Vaassen                 44:41    42:11
  49 Fred van der Roest     67 Hilversum               42:24    42:13
  50 Robert Bus             68 Laren Nh                42:26    42:17
  51 Martijn Gildemeester   78 Deventer                43:55    42:28
  52 Mathieu Ekeleschot     69 Hilversum               42:30    42:28
  53 Rob Steenland          89 Waddinxveen             44:49    42:30
  54 Dennis de Kniijff      86 Almere                  43:15    42:31
  55 Albert De Saegher      56 Hilversum               42:46    42:33
  56 HG Sijberden           87 Loosdrecht              43:55    42:34
  57 Maarten van den Hoven  82 Amersfoort              44:48    42:36
  58 Iwan van Loenen        94 Hilversum               42:40    42:37
  59 Richard Doorduijn      74 Hilversum               42:50    42:38
  60 Han Schoonderbeek      58 Amsterdam               43:26    42:44
  61 Willem van Essen       88 Vaassen                 45:15    42:44
  62 Lennert Jongh          83 Amsterdam               45:11    42:45
  63 Albert de Rooij        71 Zoetermeer              42:50    42:48
  64 Tim Blatter            85 Utrecht                 43:25    42:51
  65 Rene Wagemaar          61 Amsterdam               42:55    42:53
  66 Matthijs Horlings      89 Amersfoort              42:54    42:54
  67 Michiel Heppener       67 Hilversum               43:57    43:00
  68 Erik Kallenberg        85 Hilversum               43:40    43:02
  69 Richard Gerth          72 Renswoude               45:50    43:03
  70 Ferry Schrijnewerkers  65 Zeewolde                43:12    43:04
  71 Stefan van Manen       93 Barneveld               43:08    43:06
  72 Marco Koonings         71 Hilversum               43:18    43:09
  73 Jan Harshagen          60 Maartensdijk            43:25    43:10
  74 Donald van Lier        80 Bussum                  43:12    43:10
  75 Willem van Heerdt      68 Hilversum               43:18    43:13
  76 Han Baas               67 Zoetermeer              43:19    43:14
  77 Remco Hilverda         79 Haarlem                 43:49    43:16
  78 Ross Randolph          75 Hilversum               45:21    43:23
  79 Robbert van de Water   85 Hilversum               43:40    43:23
  80 Jan Wammes             55 Nijmegen                43:32    43:25
  81 Arjan Roozeboom        84 Bussum                  43:28    43:25
  82 Erik Hartman           69 Amersfoort              43:47    43:25
  83 Len Span               94 Hilversum               45:50    43:28
  84 John de Boer           66 De Meern                44:07    43:32
  85 Tommi van der Laan     84 Hilversum               43:36    43:34
  86 Jeroen Jansen          81 Leusden                 43:39    43:34
  87 Jeroen Janssen         65 Hilversum               44:58    43:34
  88 Eric-Jan Jonker        63 Smilde                  43:52    43:39
  89 Rob Baselmans          78 Veldhoven               44:37    43:40
  90 Ruben Bakker           94 Hilversum               46:02    43:40
  91 Johan Burgers          88 Groningen               45:15    43:45
  92 Michiel van der Maat   70 Hilversum               43:53    43:50
  93 Paulius Chmieliauskas  85 Amsterdam               47:01    43:52
  94 Robbert van de Waerdt  80 Hilversum               43:58    43:53
  95 Xander ten Cate        69 Almere                  44:24    43:58
  96 Darren Turner          71 Hilversum               46:07    44:00
  97 Gert van Uffelen       71 Amersfoort              46:00    44:04
  98 Thijs van Halteren     76 Maartensdijk            44:11    44:05
  99 Jeroen van Raalte      70 Hilversum               44:15    44:06
 100 Ruben Dop              82 Amersfoort              44:20    44:08
 101 Marijn Willeboordse    68 De Meern                44:26    44:18
 102 Peter Polman Tuin      86 Soest                   44:26    44:18
 103 John Bast              65 Hilversum               44:31    44:20
 104 Edwin de Bruin         71 Amsterdam               44:45    44:21
 105 David de Roest         87 Hilversum               44:28    44:21
 106 Diederik Heij          70 Oosterbeek              44:33    44:24
 107 Freek de Jong          83 Lelystad                44:29    44:24
 108 Sander Reedijk         92 Hilversum               44:40    44:25
 109 Peter Knoppert         59 Hilversum               44:27    44:26
 110 Vincent Geenen         60 Hilversum               44:31    44:28
 111 René Kuiper            68 Hilversum               44:31    44:28
 112 Theo Groot             54 Amersfoort              44:42    44:28
 113 Sander van Acht        77 Amsterdam               45:55    44:29
 114 Jan-Otto Nieuwenkamp   65 Almere                  44:35    44:30
 115 Erik Brandsema         57 Veenendaal              44:36    44:31
 116 Samyak Shah            95 Hilversum               47:08    44:36
 117 Dennis Gijsbers        79 Lelystad                45:09    44:41
 118 Gerrit Werson          64 Huizen                  46:03    44:43
 119 Jeroen van Dongen      70 Woerden                 44:56    44:44
 120 Kasper Voshart         65 Loosdrecht              44:48    44:47
 121 Martijn van der Wolk   91 Huizen                  45:15    44:47
 122 Jonathan Koutstaal     78 Hilversum               44:57    44:48
 123 Sebastian Krol         84 Amsterdam               45:19    44:49
 124 Martijn Kort           89 Almere                  46:22    44:51
 125 Frank Bos              76 Hilversum               44:55    44:54
 126 Harrie-Jan Hendricks-F 70 Groesbeek               45:10    44:54
 127 Paul Hendrix           65 Amsterdam               44:58    44:55
 128 Arie Kleiberg          64 Naarden                 46:56    44:55
 129 Bert van den Tweel     66 Nijkerk Gld             45:33    44:57
 130 Duncan Broekhuizen     73 Hilversum               45:24    44:59
 131 Remco Overstegen       77 Almere                  45:30    44:59
 132 Sebastiaan Hexspoor    87 Hilversum               46:46    45:01
 133 Jaap Zuyderduyn        80 Katwijk Zh              45:29    45:03
 134 Mohammed el Moussaoui  90 Amsterdam               45:47    45:04
 135 Jim van Soest          91 Amsterdam               45:48    45:06
 136 Erik Tielemans         70 Houten                  45:24    45:08
 137 Ted Huijboom           68 Baarn                   45:14    45:10
 138 Ronald Bosma           65 Huizen                  45:16    45:12
 139 Sidali Benali          69 Amsterdam               45:29    45:13
 140 Hans van den Brande    62 Hilversum               45:41    45:14
 141 Mark de Boer           74 Bussum                  47:46    45:15
 142 Paul Veerman           78 Huizen                  46:18    45:18
 143 Hans den Blanken       65 Hilversum               45:26    45:19
 144 Chris Israel           67 Soest                   45:52    45:19
 145 Willem Dieleman        86 Amsterdam               48:01    45:20
 146 Gerjan de Roest        83 Amsterdam               45:28    45:21
 147 Stefan Singstra        87 Weesp                   45:21    45:21
 148 Richard Ros            63 Hilversum               45:45    45:26
 149 Mattijs Visser         73 Hilversum               45:46    45:26
 150 Gijs Helsloot          78 Utrecht                 46:05    45:28
 151 Frank van Bemmelen     81 Hilversum               46:57    45:28
 152 Henk Bouwman           67 Almere                  46:24    45:30
 153 Siebe Stellingwerf     89 Amsterdam               48:12    45:30
 154 Elmer van Krimpen      59 Hilversum               45:38    45:31
 155 Alain Grillo           70 Hilversum               45:36    45:33
 156 John Hoksbergen        66 Hilversum               45:50    45:34
 157 Robert Fraenk          81 Breda                   46:07    45:34
 158 Vincent Mol            66 Hilversum               45:40    45:35
 159 Jan Hoofd              61 Eemnes                  48:24    45:39
 160 Martijn Nobel          81 Breda                   45:57    45:40
 161 Remco de Pruis         82 Lelystad                47:58    45:40
 162 Evert van Kooij        46 Hilversum               45:49    45:41
 163 Herman van Essen       65 Soest                   47:33    45:41
 164 Michiel Molanus        78 Naarden                 46:00    45:41
 165 Peter Hildering        84 Hilversum               48:33    45:41
 166 Alex Buhrs             69 Almere                  45:43    45:42
 167 Mark Klijs             70 Hilversum               46:05    45:43
 168 Jeffrey So             85 Almere                  46:03    45:43
 169 John Dillam            66 Hilversum               47:48    45:44
 170 Radek Salata           80 Apeldoorn               45:52    45:45
 171 Simon Vogelaar         88 Hilversum               46:03    45:46
 172 Stewy van den Oudenrij 87 Eemnes                  46:07    45:49
 173 Mark Smits             73 Hilversum               46:01    45:50
 174 Martijn de Jager       90 Hilversum               47:32    45:51
 175 Bart-Jan Langereis     82 Amsterdam               47:51    45:51
 176 Jeroen Nikkel          80 Hilversum               46:24    45:53
 177 Robin Finch            87 Kortenhoef              46:07    45:53
 178 Maikel van der Plas    91 Hilversum               46:02    45:55
 179 Joram van Gurp         94 Hilversum               48:19    45:55
 180 Ernst-Jan Zwijnenberg  80 Eemnes                  46:17    45:56
 181 Vincenzo Pascarella    69 Hilversum               45:57    45:56
 182 Robin Gerrits          64 Hilversum               46:22    45:58
 183 Jan Bos                                           47:41    45:59
 184 Kevin Steinhoff        94 Hilversum               48:22    45:59
 185 Marc van de Kam        69 Hilvarenbeek            46:05    46:00
 186 Jort Baarsma           88 Enschede                47:20    46:01
 187 Oscar Becker           69 Eemnes                  46:06    46:03
 188 Teake Dijkstra         60 Harderwijk              46:34    46:04
 189 Jan Verhoeven          64 Hilversum               46:37    46:04
 190 Wolter Bokelman        72 Hilversum               46:23    46:06
 191 Ton Sweep              72 Baarn                   48:41    46:08
 192 Menno Dekkers          73 Amersfoort              47:15    46:09
 193 Jeroen Blankenzee      70 Bussum                  48:20    46:10
 194 Johan Strikwerda       72 Hilversum               47:53    46:11
 195 Cees van Isselt        59 Soest                   48:13    46:12
 196 Maurice Smeink         67 Soest                   47:15    46:12
 197 Daan Beekman           90 Bussum                  47:01    46:13
 198 Jurgen van Avermaete   66 Almere                  46:25    46:14
 199 Edwin Kos              70 Hilversum               46:20    46:16
 200 Lucas Hulsebos                                    46:22    46:16
 201 Jesse Leijten          79 Nieuwegein              47:21    46:18
 202 Reind van Olst         85 Hilversum               48:56    46:19
 203 Ben Korrel             65 Linschoten              49:08    46:19
 204 Jeroen Goedhart        82 Almere                  47:24    46:20
 205 Rob Timmerman          75 Houten                  47:06    46:20
 206 Daniel Leutscher       83 Uden                    46:24    46:21
 207 Wouter Dogger          94 Hilversum               48:42    46:22
 208 Alvin Schimmel         92 Amsterdam               48:52    46:22
 209 Gert de Groot          67 Baarn                   46:39    46:22
 210 Marius ten Herkel      90 Loosdrecht              47:59    46:23
 211 Marco Kleijn           72 Swifterbant             46:27    46:24
 212 Koos Bruines           67 Waddinxveen             47:48    46:24
 213 Andrej Polak           81 Amsterdam               46:34    46:24
 214 André Thomas           65 Utrecht                 46:52    46:25
 215 Bert van Aggelen       56 Huizen                  47:32    46:26
 216 John van der Klein     62 Hilversum               47:52    46:26
 217 Jeroen Brouwer         86 Huizen                  47:13    46:28
 218 Berend Jan van der Kol 67 Ede Gld                 46:52    46:29
 219 Rens Vliegenthart      80 Hilversum               47:57    46:30
 220 Hans Mors              62 Hilversum               46:55    46:30
 221 Dennis Oosterbaan      71 Hilversum               46:34    46:31
 222 Wim Biemolt            66 Utrecht                 46:40    46:31
 223 Ilja Bobbert           71 Hilversum               48:58    46:32
 224 Jon Wierenga           92 Hilversum               47:51    46:33
 225 Rubin Vos              79 Huizen                  47:37    46:36
 226 Sven Post              86 Huizen                  48:53    46:36
 227 Leon Vos               83 Laren Nh                46:56    46:39
 228 Bart de Jong           58 Naarden                 47:11    46:40
 229 Wouter van Henten      89 Loosdrecht              48:15    46:41
 230 Rik de Graaf           86 Veenendaal              47:13    46:41
 231 Arjan Barbier          65 Odijk                   47:05    46:42
 232 Tom Knobbe             94 Baarn                   48:02    46:44
 233 Henk van Heemskerk     52 Hilversum               47:19    46:46
 234 Sven van der Laan      52 Hilversum               47:01    46:46
 235 Cors Zagt              53 Hilversum               47:27    46:47
 236 Nanko Boelman          83 Hilversum               49:33    46:48
 237 Jochem Koning          88 Amsterdam               49:32    46:50
 238 Gert van den Velden    65 Almere                  47:03    46:51
 239 Remco Giskes           78 Hilversum               47:03    46:52
 240 Robrecht Jurriaans     87 Hilversum               47:27    46:53
 241 Ronald van Weegberg    68 Weert                   49:32    46:54
 242 Robin Nadort           73 Lelystad                46:58    46:54
 243 Dik Verkuil            60 Hilversum               47:39    46:55
 244 Rogier Beele           72 Lelystad                47:23    46:55
 245 Bart Linnenbank        78 Apeldoorn               48:23    46:55
 246 Freek Bramer           62 Hilversum               46:56    46:56
 247 Laurens Drooger        83 Huizen                  47:40    46:57
 248 Arnoud Neidig          69 Hilversum               47:06    46:59
 249 Ad van Olst            56 Hilversum               49:38    47:01
 250 Ewout Reitsema         91 Hilversum               48:11    47:01
 251 Pieter Riley           70 Almere                  48:16    47:01
 252 Aart-Jan Klein         84 Bussum                  47:43    47:02
 253 Ron Magielsen          66 Hilversum               48:22    47:02
 254 Ivo Meex               78 Arnhem                  49:05    47:02
 255 Marvin Kreuger         71 Kortenhoef              48:57    47:03
 256 Gijs Christiaans       87 Hilversum               47:29    47:05
 257 Ton Reuser             53 Huizen                  48:17    47:06
 258 Lennart van Heijningen 89 Gouda                   49:26    47:06
 259 Felix Gras             65 Hilversum               47:36    47:07
 260 Jaap Dogger            58 Hilversum               49:29    47:08
 261 Martin Pieters         67 Huizen                  49:21    47:09
 262 Niek van Ee            84 Hilversum               47:12    47:09
 263 Marijn Schinkel        92 Kortenhoef              49:38    47:13
 264 Laurens Campfens       54 Purmerend               47:44    47:14
 265 Peter Grasman          56 Haarlem                 47:16    47:14
 266 Tom Goris              94 Ermelo                  47:17    47:14
 267 Arjen Meester          94 Bunschoten-Spakenbur    47:17    47:14
 268 Bauke Heikamp          60 Nieuwegein              47:40    47:16
 269 Roek Lips              61 Hilversum               47:24    47:18
 270 Stefan Nieuwendyk      86 Hilversum               48:19    47:20
 271 Klaas Arends           63 Hilversum               47:35    47:22
 272 Douwe Roosjen          69 Blaricum                47:32    47:22
 273 Harmen Binnema         79 Amsterdam               47:35    47:24
 274 Jacques Lezer          55 Huizen                  47:31    47:25
 275 Vincent van der Geest  67 Hilversum               50:05    47:26
 276 Hans van Uffelen       82 's-Gravenhage           49:19    47:27
 277 Bart Bakker            68 Hilversum               47:36    47:28
 278 Jacques Bootsman       67 Amersfoort              49:59    47:29
 279 Arnold de Zwart        74 Hoofddorp               49:13    47:29
 280 Arjan Primus           67 Hilversum               48:51    47:32
 281 Mikel Adolfs           83 Hilversum               47:49    47:33
 282 Marco Pellegrom        71 Ede Gld                 49:25    47:36
 283 Remco Coolen           71 Hilversum               47:42    47:36
 284 Matthias Hee           65 Hilversum               48:39    47:36
 285 Jacco Veereschild      84 Hilversum               49:41    47:37
 286 Walter Mijnhout        59 Hilversum               47:47    47:37
 287 Marc Dral              69 Baarn                   51:00    47:38
 288 Tim Leloux             86 Kortenhoef              49:15    47:38
 289 Ruurd van Elburg       62 Hilversum               48:07    47:38
 290 Olivier Boelman        72 Diemen                  50:11    47:38
 291 Jeffrey Nieuwenhuijs   81 Hilversum               47:40    47:38
 292 James King             68 Hilversum               48:26    47:38
 293 Alex Andriessen        71 Hilversum               49:07    47:39
 294 Fred Sturm             62 Almere                  47:54    47:40
 295 Pieter-Jan Wit         87 Blaricum                49:58    47:41
 296 Feico van der Ploeg    69 Zwolle                  48:25    47:41
 297 Gregor van Essen       72 Hilversum               47:57    47:44
 298 Menno van der Klein    79 Hilversum               49:12    47:46
 299 Ralph Warren           80 Bussum                  49:38    47:47
 300 Ton Jeen               58 Oostvoorne              48:27    47:47
 301 Lourens Meeuwsen       77 Hilversum               48:28    47:48
 302 Robert Koeman          82 Gorinchem               48:06    47:48
 303 Robert Arnoldy         67 Kortenhoef              48:18    47:49
 304 Ralf van Leeuwen       76 Nederhorst den Berg     50:44    47:50
 305 Marco van Vliet        86 Montfoort               49:45    47:53
 306 Matthijs van der Horst 81 Hilversum               49:09    47:56
 307 Corne de Loos          71 Haarlem                 50:57    47:57
 308 Ruben Flink            93 Hilversum               48:31    47:58
 309 Yoram de Boer          96 Hilversum               48:01    47:58
 310 Pim Sjamaar            77 Hilversum               48:55    47:59
 311 Thijs Dercksen         82 Huizen                  48:50    47:59
 312 Lucas Harbers          71 Teuge                   49:43    48:01
 313 Rob van Roon           60 Huizen                  49:00    48:01
 314 Lars T Tomson          77 's-Gravenhage           50:10    48:02
 315 Evert Bol              67 Hilversum               48:19    48:02
 316 Remko Kuijer           71 Hilversum               48:07    48:02
 317 Onno Muije             78 Purmerend               49:23    48:02
 318 Dennis de Graaf        94 Leusden                 48:16    48:02
 319 Dick Neppelenbroek     50 Hilversum               48:08    48:02
 320 Jimmy Meissen          93 Baarn                   48:50    48:04
 321 Stefan Timmer          87 Utrecht                 50:53    48:06
 322 Donatello Piras        76 Amsterdam               49:01    48:06
 323 Ephraim Dekkers        90 Hilversum               49:03    48:07
 324 Victor de Haas         70 Hilversum               49:20    48:09
 325 Thomas Baas            86 Loosdrecht              49:44    48:09
 326 Wilbert van Leijen     62 Amsterdam               48:23    48:10
 327 Dieter Marquardt       69 Hilversum               48:16    48:11
 328 Eric Borst             61 Hilversum               49:34    48:11
 329 Ward van het Westeinde 89 Swifterbant             48:38    48:12
 330 Kim van Kampen         65 Hilversum               48:23    48:14
 331 Andre Waque            60 Almere                  48:27    48:14
 332 Frans de Klerk         66 Dordrecht               48:50    48:16
 333 Hilco Griffioen        61 Hilversum               48:36    48:17
 334 Jeroen Pool            58 Hilversum               48:52    48:17
 335 Ian Mol                88 Swifterbant             48:45    48:18
 336 Jan van Loenen         56 Hilversum               49:34    48:19
 337 Laurens van Jaarsveld  83 Almere                  49:09    48:20
 338 Armand Schreurs        82 Amsterdam               49:09    48:22
 339 Wouter Gude            90 Naarden                 49:13    48:24
 340 Richard Hop            62 Baarn                   48:35    48:26
 341 Joost de Boer          77 Hilversum               50:50    48:26
 342 Coen Bergman           94 Baarn                   49:14    48:28
 343 Satchel Cowles         93 Hilversum               50:05    48:29
 344 Lucky Hendriksen       79 Wijk bij Duurstede      49:27    48:31
 345 René van de Mheen      64 Amsterdam               50:10    48:31
 346 Mitchel van der Wal    89 Hilversum               49:03    48:33
 347 Bart van Schoonhoven   52 Huizen                  48:59    48:34
 348 Mark Eerenberg         82 Amsterdam               50:13    48:35
 349 Kevin Vermeer          94 Soest                   48:40    48:36
 350 Nico Wolters           55 Bussum                  49:21    48:38
 351 Peter Nierop           71 Hilversum               49:00    48:39
 352 Stephan van Roemburg   65 Hilversum               49:47    48:39
 353 Peter Hoogeveen        50 Hilversum               48:47    48:39
 354 Luc de Jong            62 Hilversum               49:01    48:40
 355 Eric Nöcker            61 Utrecht                 48:55    48:40
 356 Ton Leppers            72 Amersfoort              48:43    48:42
 357 Jordy van Maanen       87 Zeewolde                49:03    48:42
 358 Bas van Binnendijk     68 Bergschenhoek           48:53    48:43
 359 Gilles Stijkel         77 Amsterdam               49:25    48:44
 360 Bert Peters            58 Geffen                  48:50    48:44
 361 Marco Van Slooten      79 Huizen                  49:36    48:45
 362 Teake van Popta        80 Haarlem                 49:35    48:46
 363 Fred van Laar          60 Bergambacht             49:37    48:47
 364 Edwin Kanters          73 Hilversum               49:55    48:48
 365 Robert Derksen         73 's-Gravenhage           49:24    48:48
 366 Geert van den Handel   69 Maarssen                49:25    48:48
 367 Raymond van der Meijde 76 Almere                  50:13    48:48
 368 Robert van Kesteren    73 Hilversum               49:55    48:48
 369 Werner Bongaerts       71 Hilversum               49:59    48:48
 370 Frans Hoijer           78 Amsterdam               50:47    48:50
 371 Simon Burdon           75 Hilversum               49:52    48:50
 372 Quint van Dommelen     92 Bussum                  49:50    48:52
 373 Marc van der Duijs     63 Soest                   51:02    48:53
 374 Frits Peters           48 Soest                   49:31    48:54
 375 Liam Durant            97 Hilversum               49:38    48:55
 376 Cor Oosterbeek         62 Bussum                  51:32    48:55
 377 Ronnie van de Bunt     84 Loosdrecht              50:30    48:55
 378 Frits Nieuwenhuijsen   64 Hilversum               49:04    48:55
 379 Erwin van Schendel     68 Hoevelaken              51:21    48:55
 380 John Durant            61 Hilversum               49:40    48:56
 381 Henk Schurink          68 Winterswijk             51:39    48:56
 382 Marnix Troost          75 Kortenhoef              50:06    48:57
 383 Chris Dorland          79 Hilversum               49:40    48:58
 384 Ron Perdon             66 Utrecht                 49:33    48:58
 385 Hans van Duijvenbode   68 Oostzaan                50:22    48:58
 386 Ronald Hendriks        60 Loosdrecht              49:18    48:58
 387 Oscar Habers           80 Bussum                  51:20    49:00
 388 Michel van den Hoven   60 Kortenhoef              49:19    49:00
 389 Robbie Hodiamont       71 Ridderkerk              52:12    49:02
 390 Sander Wester          89 Amersfoort              51:14    49:02
 391 Timo Savenije          86 Bussum                  50:06    49:02
 392 Hans de Wolff          71 Soest                   50:10    49:03
 393 Frans Cox              62 Hilversum               50:25    49:03
 394 Ragmar Berg            74 Hilversum               51:54    49:04
 395 Micha Medendorp        74 Hilversum               50:31    49:05
 396 Felix Debets              Nederland               50:30    49:06
 397 Harold Nunumete        63 Haarlem                 50:51    49:06
 398 Johan Krommenhoek      65 Kortenhoef              49:07    49:07
 399 Jan van der Wal        56 Laren Nh                49:32    49:07
 400 Paul Vlaanderen        63 Eemnes                  50:33    49:08
 401 Peter Geukes Foppen    76 Amsterdam               51:00    49:09
 402 Tjeu Otten             57 Zeist                   51:19    49:10
 403 Joost van der Klein    73 Amsterdam               49:34    49:11
 404 Jos Homan              61 Amsterdam Zuidoost      50:07    49:12
 405 Danny Zondag           87 Huizen                  49:59    49:13
 406 Daan den Duijf         63 Uithoorn                49:53    49:13
 407 Marcel a Campo         73 's-Gravenhage           51:50    49:14
 408 Timme de Vries         76 Hilversum               51:31    49:14
 409 Berry Heinsman         50 Hilversum               51:44    49:15
 410 Wouter van Keulen      89 Amersfoort              50:55    49:16
 411 Egbert van der Woude   62 Maarn                   49:40    49:17
 412 Midge van Dijk         93 Cothen                  49:22    49:17
 413 Willem de Koning       66 Hilversum               49:44    49:18
 414 Rutger Straatsburg     83 Amsterdam               51:10    49:18
 415 Rob Huisman            74 Hilversum               49:54    49:18
 416 Willem Vogelzang       55 Baarn                   50:12    49:19
 417 Firat Aras             75 Naarden                 49:37    49:19
 418 Maarten Hakvoort       89 Hilversum               51:54    49:20
 419 Joey C W Lautenschutz  94 Hilversum               49:22    49:20
 420 René Buijtenhuis       69 Soest                   50:05    49:23
 421 Hirschel Hessel        70 Groenekan               49:29    49:24
 422 Harry Schuit           59 Koedijk                 50:44    49:24
 423 Marco Stoops           70 Hilversum               50:26    49:25
 424 Joost de Boer          66 Blaricum                50:49    49:25
 425 Henk Gijzen            58 Lelystad                49:54    49:26
 426 Mark Huijsing          84 Hilversum               50:15    49:26
 427 Lex Makkinje           69 Baarn                   51:11    49:29
 428 Terry van Dijk         62 Almere                  50:20    49:29
 429 Arwin Westeneng        75 Bussum                  51:58    49:29
 430 Gerrit Albada          60 Hilversum               50:18    49:31
 431 Leon Bakker            81 Avenhorn                51:13    49:33
 432 Jelle Duinsbergen      85 Hilversum               49:38    49:35
 433 Saumil Shah            95 Hilversum               52:07    49:35
 434 Chileam Bohnen         90 Huizen                  52:09    49:35
 435 Ron Daalhuizen         67 IJsselstein Ut          50:38    49:35
 436 Maarten Aukema         87 Haarlem                 50:33    49:36
 437 Rick van Dijk          64 Bussum                  49:58    49:36
 438 Pieter Reitsma         65 Hilversum               52:31    49:37
 439 Bram Harmsma           87 Steenwijk               49:55    49:40
 440 Peter Roeterdink       78 Apeldoorn               50:37    49:41
 441 Remy van den Berg      74 Nederhorst den Berg     51:34    49:41
 442 Duncan Casander        77 Hilversum               51:29    49:42
 443 Joris Baas             66 Amsterdam               52:37    49:43
 444 Melchior Brandenburg   68 Hilversum               51:35    49:43
 445 Dennis de Jong         79 Bovenkarspel            49:48    49:44
 446 Enric Martinez         64 Hilversum               50:06    49:44
 447 Gert Dekker            71 Hilversum               50:23    49:44
 448 Tim van der Schoot     71 Hilversum               50:59    49:47
 449 Jan Willem van Groenig 70 Wageningen              50:03    49:47
 450 Tayfun Orhan           73 Utrecht                 50:50    49:48
 451 Arjan Kalkhoven        77 Hilversum               52:32    49:48
 452 Emiel van Benthem      46 Soest                   50:05    49:49
 453 Jamo Q                 79 Leiden                  51:45    49:51
 454 Rob Bouwmeester        59 Ede Gld                 49:57    49:51
 455 Johan Arendshorst      67 Amsterdam               50:30    49:51
 456 Jan Pijl               61 Hilversum               50:02    49:51
 457 Bastiaan Bon           78 Hilversum               52:27    49:53
 458 Rein Veldhuis          55 Hilversum               53:14    49:53
 459 Erik Wijnen            63 Hilversum               50:09    49:53
 460 Roald van der Heide    68 Soest                   51:18    49:53
 461 Guido van Maare        93 Naarden                 50:39    49:53
 462 Justin van der Mee     92 Heemskerk               50:32    49:54
 463 Huub van Heeswijk      64 Laren Nh                50:41    49:54
 464 Paul Heijmering        64 Hilversum               51:19    49:54
 465 Lucien Voers           66 Utrecht                 50:22    49:54
 466 Roderik van Grieken    72 Hilversum               50:59    49:54
 467 Luc Soomers            61 Hilversum               51:02    49:57
 468 Frits van Dijk         58 Amersfoort              50:10    49:57
 469 Marcel de Haan         60 Malden                  51:06    49:57
 470 Paul Vermeij           70 Lelystad                52:42    49:57
 471 Frans Koop             70 Amsterdam               50:47    49:58
 472 Timothy van Duijn      89 Huizen                  50:46    49:58
 473 Jos Vermeulen          59 Abcoude                 50:59    49:59
 474 Michael Abbas          76 Hilversum               51:02    50:00
 475 Wouter Kallenberg                                 50:39    50:01
 476 Geert Vermeulen        68 Lelystad                50:19    50:01
 477 Bob de Beus            75 Kortenhoef              50:19    50:05
 478 Christiaan Wieman      89 Amersfoort              51:44    50:06
 479 Juliën Greve           76 Utrecht                 51:29    50:06
 480 Sander de Dijker       85 Heemskerk               51:49    50:06
 481 Hans van Dijk          66 Barneveld               50:40    50:06
 482 Onno van Dongen        70 Hilversum               51:21    50:08
 483 Bart Mein              86 Amersfoort              50:46    50:08
 484 Albert Goedhart        83 Hilversum               50:50    50:11
 485 Patrick Zonderop       67 Voorschoten             51:01    50:12
 486 Willy van Essen        60 Vaassen                 51:14    50:13
 487 Jeroen Schreur         79 Heerhugowaard           50:20    50:14
 488 Job Lameris            88 Utrecht                 50:28    50:14
 489 Leo Tetteroo           53 Bussum                  52:58    50:15
 490 Kees Groeneveld        61 Hilversum               50:21    50:15
 491 Marnix Heijboer        81 Amsterdam               51:12    50:15
 492 Guus Knibbeler         63 Hilversum               50:44    50:17
 493 Jonas Hemink           80 Hilversum               51:04    50:18
 494 Henk Goldberg          69 Maarn                   50:43    50:20
 495 Peter Kalee            68 Huizen                  53:07    50:20
 496 Leendert Zuyderduyn    88 Loosdrecht              51:55    50:20
 497 Herman Postel          49 Lochem                  50:41    50:23
 498 Alex Mollenkramer      85 Utrecht                 51:35    50:23
 499 Marnix Geukes Foppen   83 Amsterdam               52:13    50:24
 500 Jonathan Steinvoort    95 Hilversum               51:26    50:24
 501 Paul Vloon             58 Hilversum               51:40    50:24
 502 Jaap de Keijzer        74 Baarn                   51:40    50:25
 503 Paul Blom              55 Hilversum               51:38    50:25
 504 Eugene Sedney          65 Zeist                   51:41    50:27
 505 Jelle Kempers          97 Baarn                   50:47    50:28
 506 Michel Huijskens       69 Baarn                   51:12    50:29
 507 José Aguilar Polo      59 Overveen                53:15    50:29
 508 Hans Moolhuijsen       64 Hilversum               52:39    50:30
 509 Andre Stolvoort        61 Driebergen-Rijsenbur    53:28    50:32
 510 Joost Hegge            65 Hilversum               51:09    50:32
 511 Koen Ruiter            60 De Meern                53:14    50:33
 512 Sander Visser          69 Hilversum               50:54    50:33
 513 Alwin Verkerk          85 Hilversum               52:03    50:35
 514 Onno van Kuik          82 Hilversum               53:33    50:37
 515 Martijn Kwant          73 Soest                   51:45    50:38
 516 Jorn Stoker            88 Hilversum               52:07    50:39
 517 Flip Houtman           64 Doorn                   51:52    50:39
 518 Jaap Rietema           71 Hilversum               50:55    50:39
 519 Frank Koppejan         76 Haarlem                 52:31    50:40
 520 Jaap Reyneveld         68 Alphen aan den Rijn     51:19    50:43
 521 Harry Stoorvogel       59 Lelystad                52:50    50:44
 522 Theo Hegeman           51 Lelystad                52:50    50:44
 523 Kasper Meilgaard       89 Leiden                  52:20    50:45
 524 Remko van Schaik       63 Utrecht                 51:50    50:45
 525 Patrick Homan          77 Purmerend               53:19    50:45
 526 Edouard van den Heuvel 94 Blaricum                53:15    50:46
 527 Joost J H J Beerthuize 72 Naarden                 51:15    50:47
 528 Steven Voorn           86 Amsterdam               52:25    50:47
 529 Pascal Jeukens         71 Purmerend               51:41    50:47
 530 Alex Halsema           81 Amsterdam               52:22    50:48
 531 Dennis Kramer          81 De Bilt                 52:16    50:48
 532 Onno Vlasman           95 Hilversum               51:06    50:48
 533 Henri Karman           57 Blaricum                52:24    50:49
 534 Floris van Dam         61 Hilversum               51:36    50:49
 535 Joel Anfuso            81 Amsterdam               52:46    50:49
 536 Kevin Blom             82 Hilversum               51:54    50:49
 537 Bob van Roozendaal     84 Utrecht                 52:11    50:49
 538 Menno Trip             63 Hilversum               53:12    50:51
 539 Gerben Kiel            74 Almere                  52:52    50:52
 540 Harro van Doorn        68 Almere                  53:23    50:53
 541 Vincent van Aggelen    81 Bussum                  52:14    50:55
 542 Jasper Luijer          81 Hilversum               52:46    50:55
 543 Mischa Berkenbosch     65 Huizen                  51:11    50:56
 544 Gideon Borman          74 Culemborg               52:00    50:57
 545 Arjen de Jong          81 Hilversum               52:48    50:58
 546 Florian Boelman        86 Roden                   53:33    50:59
 547 Rob Dekkers            70 Heemstede               53:36    50:59
 548 Martin Esman           58 Bussum                  52:52    51:00
 549 Benjamin Doornweerd    82 Groningen               53:06    51:00
 550 Thomas Geukes Foppen   84 Amsterdam               52:52    51:01
 551 Arjan Houweling        77 Hilversum               52:53    51:02
 552 Marcel Zijlstra        74 Amersfoort              52:47    51:02
 553 Kees Wieman            57 Amersfoort              52:40    51:03
 554 Patrick Christiaans    86 Amsterdam               52:16    51:05
 555 Maarten Corbeel        62 Hilversum               52:08    51:05
 556 Richard B Roolvink     65 Hilversum               52:48    51:06
 557 Jan Pieter Bosch       84 Vreeland                51:44    51:07
 558 Tjeerd Buruma          64 Hilversum               52:04    51:08
 559 Jochem Nuhn            66 Hilversum               53:47    51:08
 560 Rien Kraaikamp         66 Amersfoort              51:39    51:10
 561 Tony Lakatos           67 Soest                   53:45    51:11
 562 Johan Keurentjes       67 Bussum                  51:35    51:13
 563 Henny Bosselaar        49 Baarn                   51:22    51:13
 564 Collin Dil             73 Koog aan de Zaan        51:44    51:15
 565 Dennis van Werkhoven   80 Hilversum               53:06    51:17
 566 Paul Vlasman           65 Hilversum               51:35    51:17
 567 Steven Boerhoop        78 Maarssen                51:32    51:18
 568 Joost Ten Berge        74 Utrecht                 54:26    51:18
 569 Jan van Rooijen        50 IJsselstein Ut          53:46    51:18
 570 Jasper Baas            89 Loosdrecht              52:44    51:19
 571 Johan Terlien          93 Huizen                  51:23    51:19
 572 Theo Schrijnewerkers   67 Kortenhoef              51:47    51:20
 573 Ed Boskaljon           50 Hoogland                51:57    51:20
 574 Dick van de Kamp       67 Zeist                   51:26    51:20
 575 Ronald Smallenburg     64 Hilversum               51:42    51:21
 576 Martijn van Geffen     72 Amsterdam               52:04    51:25
 577 Edwin Majoor           83 Soest                   53:10    51:25
 578 Ranjay Ghai            70 Amsterdam               53:26    51:27
 579 Walter Leemhuis        74 Hilversum               51:52    51:27
 580 Karel Uyldert          76 Hilversum               51:46    51:27
 581 Kees Hamelink          57 Laren Nh                53:29    51:28
 582 Ahmed Kandouli         79 Haarlem                 54:16    51:29
 583 Dick van Huisstede     51 Nederhorst den Berg     52:18    51:30
 584 Steven Brokkelkamp     69 Hilversum               52:25    51:32
 585 Wouter Hulselmans      65 Hilversum               54:23    51:33
 586 Frits Behnken          59 Kortenhoef              51:49    51:34
 587 Kees van Loenen        65 Hilversum               52:51    51:34
 588 Joost van der Putten   75 Utrecht                 53:08    51:35
 589 Ed Bergs               64 Hoofddorp               54:18    51:35
 590 Bram Kolk              60 Hilversum               51:45    51:36
 591 Dennis van den Bergh   77 Hilversum               52:45    51:36
 592 Hendrik Postma         76 Hilversum               53:04    51:37
 593 Denny van der Linden   75 Hilversum               54:39    51:38
 594 Amerik van Leeuwen     56 Oegstgeest              52:02    51:38
 595 Hans Faddegon          56 Soest                   53:05    51:38
 596 Chris Knorren          71 Hilversum               54:12    51:39
 597 Casper Nelis           76 Loosdrecht              54:41    51:39
 598 Remco Ruiter           84 Bussum                  52:37    51:39
 599 Olaf de Jong de Haas   74 Almere                  52:02    51:40
 600 Onne Broekzitter       85 Landsmeer               52:23    51:41
 601 Rutger Groenewegen     79 Amsterdam               51:42    51:41
 602 Jordin Schouten        96 Kortenhoef              52:58    51:41
 603 Maurice Huisman        55 Hilversum               51:55    51:42
 604 Peter Coebergh         61 Laren Nh                53:56    51:44
 605 Eelco Hofma            66 Hilversum               52:21    51:44
 606 Nils Leseberg          65 Hilversum               54:23    51:44
 607 Jaap Kalfsbeek         81 Almere                  52:21    51:49
 608 Jeroen van der Plasse  68 Huizen                  53:36    51:49
 609 Michel Janssen         78 Zeewolde                51:55    51:50
 610 Marco Maijer           74 Muiden                  53:57    51:50
 611 Henk Nijp              54 Mantgum                 51:57    51:53
 612 Frank Oskam            65 Ankeveen                51:56    51:55
 613 Willem-Jan Hoiting     76 Landsmeer               54:25    51:56
 614 Paul Baas              66 Heemstede               52:52    51:59
 615 Jan Lam                60 Laren Nh                53:59    51:59
 616 Dennis Gruijs          74 Hilversum               53:05    52:00
 617 Marc Brone             85 Hilversum               53:14    52:01
 618 Wilfried Hoffman       63 Hoofddorp               55:02    52:02
 619 Allard van Gelderen    66 Hilversum               55:11    52:03
 620 Ronald van Bemmel      69 Soest                   54:37    52:03
 621 Gerard Boumans         71 Loosdrecht              54:32    52:03
 622 Tony Grant             70 Hilversum               52:28    52:04
 623 Wilfred Truin          83 Eindhoven               54:14    52:05
 624 Lennart van Dijk       73 Hilversum               54:50    52:05
 625 Fabian van Voskuilen   71 Veenendaal              53:20    52:06
 626 Kees Bakker            65 Hilversum               53:15    52:06
 627 Roy Oostwal            75 Hilversum               54:18    52:07
 628 Frans Visser           50 Naarden                 53:31    52:07
 629 Marcel Timmer          65 Amersfoort              53:20    52:07
 630 Herman Bots            72 Hilversum               53:28    52:08
 631 Rob Maijenburg         72 De Meern                52:32    52:09
 632 Hans van Ouwerkerk     58 Huizen                  53:12    52:09
 633 Bob Roeten             64 Hilversum               53:20    52:11
 634 Jeroen Terwoert        66 Hoofddorp               53:02    52:11
 635 Bob Klomp              60 Naarden                 53:48    52:11
 636 Ronald de Groot        63 Hilversum               54:18    52:12
 637 Erwin Van Loon         64 Bussum                  52:47    52:12
 638 Sander Cornelisse      76 Zoetermeer              52:58    52:13
 639 René Nieuwhof          60 Bussum                  52:33    52:13
 640 Dominique Laurent      58 Huizen                  52:20    52:13
 641 Barry Cott             61 Amsterdam               53:05    52:15
 642 Rene Ekema             57 Hilversum               52:40    52:16
 643 Diesmer van Beek       58 Maarssen                52:58    52:17
 644 Jan Willem Meinsma     60 Hilversum               54:05    52:17
 645 Peter Houtepen         57 Huizen                  52:38    52:17
 646 Sander Radix           83 Amersfoort              55:08    52:19
 647 Jan de Bruijn          59 Hilversum               53:00    52:19
 648 Menno Derks            73 Hilversum               54:42    52:19
 649 Ronald Hartman         75 Leusden                 52:55    52:20
 650 Jan Welleweerd         54 Nieuwegein              52:42    52:20
 651 Robert Leeftink        65 Hilversum               54:45    52:20
 652 Demy Radstaat          74 Ede Gld                 53:32    52:20
 653 Marc van Luyn          64 Hilversum               55:02    52:21
 654 Andy Meissen           66 Baarn                   52:33    52:21
 655 Eelco Bilstra          69 Vleuten                 54:54    52:24
 656 Bas Ploeger            76 Amsterdam               53:39    52:24
 657 Johan Compagner        72 Amsterdam               53:24    52:27
 658 Miklos Palko           63 Slootdorp               54:34    52:27
 659 Jeroen Pruim           75 Amersfoort              53:24    52:28
 660 Hans Crielaard         77 Oost-Souburg            52:44    52:29
 661 Leon Welle             87 Kortenhoef              54:37    52:29
 662 Martin Dickhoff        57 Voorhout                52:56    52:30
 663 Harold de Man          66 Huizen                  53:08    52:31
 664 Kees Verkuil           67 Hilversum               52:59    52:32
 665 Arie de Gelder         76 's-Hertogenbosch        53:11    52:33
 666 Rene Exel              69 Utrecht                 53:13    52:34
 667 Bastiaan Preseun       68 Hilversum               54:40    52:34
 668 Jan-Jaap de Kloet      61 Kortenhoef              55:24    52:34
 669 Jeroen van Wede        94 Hoogland                52:41    52:37
 670 Rob Ernst              64 Naarden                 54:21    52:38
 671 Chiel Bijpost          58 Hilversum               52:44    52:38
 672 Bob Groenhuijsen       94 Hilversum               53:29    52:39
 673 Charlie van Vegten     92 Amsterdam               53:05    52:39
 674 Jacco Daemen           67 Amstelveen              54:43    52:39
 675 Bert Stam              64 Emmeloord               54:46    52:41
 676 Berry Spierenburg      79 Loosdrecht              53:33    52:42
 677 Benno Noteboom         62 Leusden                 53:18    52:43
 678 Michiel Agterberg      89 Almere                  53:59    52:43
 679 Jochem Dogger          93 Hilversum               55:06    52:44
 680 Willem Rodenhuis       80 Hilversum               53:15    52:45
 681 Ron Agterberg          57 Almere                  54:02    52:46
 682 Pietjan Visser         60 Haarlem                 55:46    52:46
 683 Stanley Kraan          81 Amsterdam               55:05    52:47
 684 Hans Hoek              65 Huizen                  54:42    52:49
 685 Ronald Tunnissen       63 Hilversum               53:42    52:49
 686 Edward Swier           68 Hilversum               53:05    52:51
 687 Sander Schram          76 Bussum                  53:44    52:52
 688 Frank Schlotter        66 Eemnes                  53:11    52:53
 689 Jacco Marijt           67 Hilversum               53:24    52:53
 690 Martino Lorenzini      66 Nijmegen                53:25    52:54
 691 Harm Wassens           81 Utrecht                 55:00    52:55
 692 Peter van de Camp      64 Hilversum               54:28    52:55
 693 Onno Kuiper            60 Bussum                  54:42    52:55
 694 Wilco Schouten         70 Maartensdijk            54:07    52:57
 695 Marc van de Loo        70 Eemnes                  54:30    52:57
 696 Stan Groenhuijsen      64 Amersfoort              55:50    52:57
 697 David Boven            79 Amsterdam               53:10    52:58
 698 Johan Vermeulen        63 Hilversum               55:45    52:58
 699 Maarten van den Bovenk 74 Hilversum               53:12    53:02
 700 Anton Matla            65 Baarn                   53:16    53:03
 701 Harmen Smid            71 Hilversum               54:54    53:04
 702 Steven Meijer          71 Utrecht                 54:45    53:04
 703 Hans de Jong           61 Loosdrecht              54:44    53:05
 704 Wouter Blokhuis        64 Hilversum               56:12    53:05
 705 Sander Israels         80 Utrecht                 55:11    53:06
 706 Bart van der Horst     82 Hilversum               54:19    53:06
 707 Sjoerd van Daalen      63 Hilversum               53:43    53:06
 708 Rick Bomans            66 Ankeveen                53:50    53:07
 709 Joost Mortier          69 Hilversum               56:05    53:08
 710 Marco Vermaas          72 Nederhorst den Berg     54:49    53:08
 711 Jelcher de Ruijter     83 Hilversum               53:21    53:09
 712 Malcolm Burg           77 Utrecht                 53:22    53:11
 713 Paul Vogelaar          55 Hilversum               53:44    53:11
 714 Dennis van Es          71 Hilversum               54:39    53:11
 715 Adriaan Muts           59 Hilversum               54:59    53:12
 716 Lennart Gillissen      84 Hilversum               53:56    53:13
 717 Frederik Schukken      71 Amersfoort              54:17    53:13
 718 Bart Vos               59 Laren Nh                55:23    53:13
 719 Joris Reijnders        68 Hilversum               53:27    53:14
 720 Stijn Opstelten        96 Venlo                   55:37    53:14
 721 Frank Opstelten        63 Venlo                   55:37    53:14
 722 Martijn Molenaar       74 Oostknollendam          53:22    53:15
 723 Robbert Grijseels      84 Amsterdam               54:36    53:15
 724 Wibo Elzinga           74 Soest                   55:09    53:18
 725 Jeroen van Schoneveld  67 Velserbroek             54:48    53:20
 726 Paul Visser            59 Culemborg               55:26    53:22
 727 Waldo van Suchtelen    70 Amersfoort              54:45    53:23
 728 James Williams         75 Hilversum               55:32    53:23
 729 Maarten Verzijl        94 's-Gravenhage           55:19    53:24
 730 Dick Martens           56 Hilversum               54:56    53:24
 731 Hans Groenhuijsen      56 Hilversum               54:16    53:26
 732 Henk Bruintjes         79 Blaricum                55:03    53:27
 733 Bert Leloux            52 Ankeveen                55:28    53:27
 734 Ronald Feijen          75 Hilversum               53:36    53:27
 735 Henny Meulepas         60 Hilversum               55:37    53:28
 736 Duncan ten Velthuis    86 Amsterdam               54:26    53:28
 737 Roland Marges          66 Baarn                   54:56    53:28
 738 Johan Ekkelboom        79 Vijfhuizen              54:08    53:28
 739 Armand Tenten          79 Hilversum               55:53    53:28
 740 Smart Dijkhuis         79 Hilversum               55:53    53:28
 741 Erik Geijtenbeek       81 Loosdrecht              54:21    53:29
 742 Onno Boersma           59 Hilversum               53:39    53:30
 743 Ernst van Woudenberg   62 Amersfoort              54:23    53:31
 744 Jan willem Scherrenbur 54 Hilversum               54:21    53:31
 745 Arend-Jan Majoor       78 Baarn                   55:17    53:31
 746 Berend Jansen          79 Bussum                  54:57    53:32
 747 Theo Breed             53 Amersfoort              53:47    53:33
 748 Rob Alfons             63 Schiedam                54:59    53:33
 749 Wilco de Ruiter        78 Hilversum               56:30    53:34
 750 Eddy van den Berg      80 Huizen                  54:14    53:35
 751 Rene Schoenmakers      57 Utrecht                 53:52    53:35
 752 Gerrit Stoelinga       65 Hilversum               56:30    53:35
 753 Gerard Knibbe          62 Amersfoort              55:35    53:35
 754 Jeroen Schots          78 Utrecht                 55:42    53:35
 755 Harry LIeferink        63 Loosdrecht              55:08    53:37
 756 Michiel Korving        95 Maartensdijk            55:01    53:37
 757 Emeri Koenen           57 Haarlem                 56:03    53:38
 758 Niels Bruidegom        69 Badhoevedorp            54:55    53:38
 759 Hans Stougie           64 Kortenhoef              54:34    53:41
 760 Rene Matulewicz        58 Hilversum               55:14    53:41
 761 Marcel Overbeek        82 Winterswijk             55:38    53:41
 762 Ferdinand Mijwaard     52 Huizen                  53:48    53:42
 763 Bas van der Bilt       79 Leiden                  54:37    53:43
 764 Bob van Asselt         75 Hilversum               54:16    53:43
 765 Helmich Jousma         70 Hilversum               55:13    53:43
 766 Paul Kloren            70 Amsterdam               55:41    53:43
 767 Syto Smid              68 Almere                  54:43    53:45
 768 Fons van der Ham       64 Almere                  54:43    53:45
 769 Wim Westbroek          56 Nieuwegein              54:55    53:46
 770 Gijs Bonestroo         62 Nunspeet                55:55    53:46
 771 Rokus van Opstal       57 Hilversum               55:11    53:48
 772 Jan Douwe Rekers       75 Hilversum               55:57    53:48
 773 Niels de Wit           68 Lelystad                55:03    53:48
 774 Nurettin Yildiz        65 Harderwijk              54:40    53:49
 775 Theo Rieu              53 Haarlem                 54:03    53:49
 776 Piet van der Meer      69 Hilversum               54:39    53:51
 777 Jos Dekker                Nederland               55:21    53:51
 778 Jacob de Moel          50 Hilversum               55:17    53:53
 779 Andre Slooff           69 Kortenhoef              56:58    53:54
 780 Pieter Teeuwen         55 Hilversum               55:00    53:54
 781 Jeroen Brejaart        81 Amsterdam               55:55    53:54
 782 Martin Hagedoorn       72 Hilversum               55:20    53:55
 783 Kevin Lunek            92 Putten                  56:05    53:55
 784 Arnout de Vries        66 Lelystad                55:10    53:56
 785 Boris Slijper          70 Amsterdam               56:53    53:56
 786 Fred Kirchner          66 Huizen                  54:33    53:56
 787 Eugene van der Pijll   74 's-Gravenhage           54:57    53:57
 788 Herre Zijlstra         80 Leiderdorp              54:40    53:57
 789 Tom Coolen             76 Hilversum               54:52    53:58
 790 Rene Bruins            84 Hilversum               54:58    54:00
 791 Alexander Honing       75 Utrecht                 57:11    54:03
 792 Martin Steenkamp       69 Halle                   54:35    54:06
 793 Bouk Slockers          68 Hilversum               54:29    54:06
 794 Frans van Eijk         60 Baarn                   56:36    54:06
 795 Teus Kieboom           52 Hilversum               54:43    54:07
 796 Willem van den Berg    61 Hilversum               54:58    54:08
 797 Matthijs Wouters       67 Kortenhoef              54:45    54:08
 798 Hans Kooi              73 Wijk bij Duurstede      56:12    54:10
 799 Corne van Laarhoven    69 Kaatsheuvel             55:47    54:10
 800 Olivier Sueur          65 Hilversum               55:19    54:10
 801 Paul Smits             62 Hilversum               55:19    54:11
 802 Hans Haarman           76 Veenendaal              55:59    54:11
 803 Barend Streefkerk      66 Hilversum               57:06    54:12
 804 Leon Versteeg          77 Hilversum               56:52    54:12
 805 Huub Nijhuis           54 Hilversum               54:12    54:12
 806 Guido Geenen           63 Nuenen                  54:16    54:12
 807 Alwin Truin            80 Hilversum               56:21    54:13
 808 Walter Jägers          80 Laren Nh                55:01    54:13
 809 Jan Elders             53 Eemnes                  54:27    54:14
 810 Tjebbe Loonstra        54 Hilversum               54:21    54:15
 811 Ralf Zwiers            83 Hilversum               55:56    54:17
 812 Jos van Oort           70 Nieuwegein              55:58    54:19
 813 Jacobus Vonk           62 Nigtevecht              55:38    54:20
 814 Remi Grob              58 Hilversum               56:25    54:20
 815 Maarten Brouwer        77 Hilversum               57:10    54:20
 816 Marcel van Zomeren     61 Almere                  56:05    54:21
 817 Johan van Schaik       50 Blaricum                54:52    54:23
 818 Erwin Knecht           65 Hilversum               54:55    54:23
 819 Jaim Sahuleka          74 Hilversum               55:16    54:26
 820 Kobayashi Kazuyuki     76 Hillegom                56:09    54:29
 821 Ronald Bleyenberg      53 Huizen                  54:50    54:29
 822 Winston Camerikg       53 Huizen                  55:15    54:30
 823 Michiel Drijvers       76 Baarn                   56:03    54:31
 824 Hans van de Poel       57 Hilversum               55:28    54:31
 825 Stefan Bon             67 Laren Nh                54:40    54:32
 826 Hans Blommestijn       49 Nederhorst den Berg     55:39    54:32
 827 Dennis van de Werke    83 Almere                  55:57    54:33
 828 Guido de Jager         64 Biddinghuizen           56:00    54:34
 829 Freddy Vrakking        65 Hilversum               56:35    54:35
 830 Dennis van Dalen                                  56:49    54:35
 831 Arno Besselaar         63 Hilversum               54:56    54:35
 832 Andre van Leijen       71 Hilversum               55:01    54:36
 833 Dennis Combee          85 Weesp                   55:19    54:37
 834 Ruthger Mochel         81 Hilversum               57:27    54:37
 835 Ton de Groot              Hilversum               54:57    54:37
 836 Giuseppe Cervone       97 Hilversum               57:29    54:39
 837 JanPieter Smittenaar   52 Kortenhoef              56:14    54:40
 838 Edje Visser            63 Hilversum               55:11    54:41
 839 Gerard Smit            60 Zeewolde                55:07    54:41
 840 Lucas Fraza            64 Hilversum               55:50    54:41
 841 Wouter Huisman         83 Hilversum               56:02    54:43
 842 Hans Verhoeff          64 Hilversum               57:22    54:43
 843 Jos van Ling           48 Huizen                  56:56    54:44
 844 Robert Witteveen       61 Hilversum               55:51    54:44
 845 Marcel Kuipers         62 Huizen                  57:06    54:45
 846 André van Asselt       65 Baarn                   54:57    54:45
 847 Bert Gasenbeek         53 Hollandsche Rading      56:16    54:45
 848 Roy Sheldon            53 Bussum                  56:43    54:46
 849 Henk Huibers           63 Kortenhoef              55:21    54:46
 850 Aart Broekhoff         55 Loosdrecht              55:45    54:47
 851 Raymond Höhle          67 Hilversum               56:32    54:48
 852 Kevin Jongkind         80 Hilversum               56:43    54:48
 853 Jan Dekker             63 Loosdrecht              55:45    54:48
 854 Hans Vierhout          54 Hilversum               55:44    54:48
 855 Stef Stijnman          87 Rijnsburg               56:17    54:48
 856 Bernard Cornelissen    75 Hilversum               56:57    54:49
 857 Robert van Eijk        63 Hilversum               55:27    54:50
 858 Berend Woudstra        68 Hilversum               56:39    54:52
 859 John Hardenberg        57 Wognum                  56:39    54:52
 860 Maarten aan de Stegge  81 Amsterdam               56:53    54:54
 861 Huub Smits             56 Amersfoort              57:04    54:55
 862 Jerry Tracey           73 Loosdrecht              57:58    54:56
 863 Marty van den Heuvel   62 Huizen                  57:29    54:57
 864 Henk Haas              56 Amersfoort              57:46    54:58
 865 Wim Tober              56 Hilversum               55:38    54:58
 866 Ruud van Duijvenbode   55 Almere                  56:22    54:58
 867 Sjakko van Raaijen     71 Almere                  56:22    54:58
 868 Bram Schouten van der  88 Loosdrecht              56:34    54:59
 869 Ferrand Suermondt      62 Nieuwegein              55:26    55:02
 870 Roelof de Rooij        41 Hilversum               56:13    55:03
 871 Bill Wijdeveld         61 Bussum                  57:10    55:07
 872 Michiel van de Vlekker 71 Baarn                   56:39    55:07
 873 Robert Mallee          62 's-Gravenhage           55:18    55:08
 874 Niels de Ruiter        74 Hilversum               56:05    55:08
 875 Thom Verweij           49 Hilversum               55:57    55:08
 876 Marcel Heijnders       60 Hilversum               56:28    55:09
 877 Rik Teuben             63 Utrecht                 55:50    55:11
 878 Don Domonkos           61 Hilversum               56:37    55:11
 879 Engelke Degenhart      51 Almere                  55:32    55:11
 880 Frans Fennis           53 Huizen                  55:33    55:12
 881 Rik van Battum         79 Hilversum               56:29    55:13
 882 Dick Koster            59 Kortenhoef              56:29    55:14
 883 Mark de Jonge          74 Hilversum               55:32    55:15
 884 Frans Maarse           64 Hilversum               55:38    55:15
 885 Rik Storm              85 Hilversum               56:52    55:15
 886 Emile Blomme           61 Hilversum               57:18    55:16
 887 Berend Meijer          90 Almere                  56:35    55:16
 888 Frans van Kogelenberg  69 Blaricum                56:54    55:16
 889 Erik Visser            79 Amstelveen              56:35    55:17
 890 Jeroen Kerbusch        74 De Bilt                 57:04    55:18
 891 Gerard Plaisier        64 Hilversum               57:25    55:19
 892 Floris de Vries        77 Utrecht                 57:27    55:22
 893 Edwin Schneider        72 Hilversum               56:47    55:22
 894 Pablo Bruijns Gallindo 73 Hilversum               55:32    55:22
 895 Bert Buts              49 Tienhoven Ut            56:55    55:23
 896 Daan de Bree           93 Wilnis                  57:29    55:24
 897 Gerard Bloom           62 Hilversum               57:33    55:26
 898 Erwin Wildschut        70 Hilversum               56:00    55:26
 899 Hajo de Visser         67 Hilversum               57:39    55:27
 900 Joost de Jong          81 Amsterdam               56:57    55:27
 901 Tom Nauta              64 Lelystad                57:57    55:28
 902 Son Truong             71 Zandvoort               55:49    55:28
 903 Koen Van Engelen       72 Amsterdam               58:09    55:30
 904 Ben de Jong            65 IJsselstein Ut          58:22    55:31
 905 Lars Jenster           63 Hilversum               55:41    55:32
 906 Adri Verzijl           57 's-Gravenhage           57:28    55:33
 907 Vitus de Veth          55 Huizen                  57:13    55:33
 908 Hans Ram               58 Hilversum               57:20    55:34
 909 Martijn Goossens       72 Lelystad                56:05    55:34
 910 Remco Mienis           76 Nieuwe Niedorp          57:52    55:35
 911 Albert Visser          62 Roelofarendsveen        56:24    55:35
 912 Peter van der Wulp     79 Bilthoven               57:07    55:39
 913 Joost de Wit           93 Hilversum               58:07    55:42
 914 Ton Walison            50 Zoetermeer              57:42    55:43
 915 Johan Vermeulen        63 Hilversum               55:45    55:45
 916 Roelof de Bruin        59 Amersfoort              58:33    55:45
 917 Rick Lambooij          70 Hilversum               57:18    55:49
 918 Wilfred Ruis           60 IJsselstein Ut          58:41    55:49
 919 Dinand Jansen          58 Wilnis                  58:22    55:50
 920 Rick van Rooijen       88 Maartensdijk            57:21    55:50
 921 Gerard van Lunteren    59 Hilversum               55:52    55:50
 922 Eduard Horlings        80 Amsterdam               57:08    55:51
 923 Peter Raatjes          58 Hilversum               57:27    55:51
 924 Ronald Verhoog         68 Hilversum               56:40    55:52
 925 Marco van der Meijde   85 Millingen aan de Rij    57:03    55:55
 926 Cor Buur               63 Wilnis                  58:00    55:55
 927 Gerard Best            74 Nederhorst den Berg     58:49    55:56
 928 Pieter van Mensch      63 Huizen                  57:20    55:57
 929 Gijs van Dijk          65 Hilversum               57:06    55:57
 930 Jerry de Groot         77 Bussum                  57:40    55:59
 931 André van Vugt         69 Soest                   56:22    55:59
 932 Enrico Bus             60 Hilversum               56:16    56:01
 933 Michael Muts           88 Hilversum               57:50    56:02
 934 Olaf Lemmers           75 Amsterdam               57:21    56:04
 935 Rene Harders           68 Andijk                  56:46    56:05
 936 Gert F Dekker          50 Bennekom                57:04    56:05
 937 Hans van der Linden    73 Hilversum               58:20    56:05
 938 Erik Bus               68 Soest                   56:59    56:06
 939 Ton ten Velthuis       48 Hilversum               57:05    56:06
 940 Joep Dörr              51 's-Gravenhage           57:05    56:06
 941 Jan Dirk de Vries      70 Almere                  57:45    56:06
 942 Martien van Geene      64 Hilversum               57:14    56:09
 943 Marco Zandstra         85 Almere                  58:06    56:10
 944 Michael Bömer          70 Eemnes                  57:07    56:13
 945 Sjoerd Vos             73 Eemnes                  57:08    56:13
 946 Tim Rensen             88 Rotterdam               58:33    56:14
 947 Bert Noom              49 Hilversum               58:11    56:15
 948 Johan Fuhren           61 Hilversum               56:33    56:17
 949 Anton Wustrow          40 Rotterdam               56:34    56:17
 950 Peter Koperdraad       55 Kortenhoef              57:25    56:19
 951 Fred Verheul           70 Rheden                  58:34    56:19
 952 Frits Touw             60 Bussum                  58:12    56:19
 953 Paul Wieman            61 Amersfoort              57:58    56:20
 954 Bart Holthuijsen       79 Valkenswaard            58:40    56:24
 955 Cas Jongerius          62 Hilversum               59:06    56:25
 956 Rodney Ribbelink       76 Alkmaar                 56:33    56:26
 957 Ruud Mol               39 Naarden                 57:45    56:27
 958 Cees Samuel            53 Hilversum               57:33    56:28
 959 Alwin Teuwen           74 Hilversum               57:03    56:28
 960 Gert Kooijman          56 Almere                  57:24    56:29
 961 Jelmer Visser          71 Hilversum               57:20    56:31
 962 Bert-Jan Vriezen       57 Apeldoorn               57:11    56:31
 963 Richard Sieberg        70 Hilversum               58:01    56:34
 964 Ferry Scipio           57 Almere                  56:55    56:35
 965 Karel-willem Jaarsveld 63 Soest                   58:50    56:35
 966 Koen van Praag         81 Loosdrecht              56:51    56:36
 967 Rik Leusink            96 Hilversum               59:22    56:40
 968 Bergo Korteweg         50 Huizen                  59:24    56:42
 969 Oliver Groenewegen     80 Hilversum               58:37    56:42
 970 Simon Koch             52 Hilversum               56:45    56:43
 971 Maarten Sluijters      81 Bussum                  57:27    56:44
 972 Lennert van der Pols   83 Hilversum               58:34    56:44
 973 Kassidy Clark          80 Hilversum               59:40    56:44
 974 Dennis Bruinning       77 Almere                  57:32    56:46
 975 Raymond Bacas          69 Amstelveen              57:38    56:46
 976 Michel Koek            77 Maarssen                57:32    56:47
 977 Han Karsemeijer        49 Breukeleveen            58:19    56:47
 978 Vignesh Subramanian    78 Hilversum               57:12    56:48
 979 Pieter Verheij         70 Hilversum               58:51    56:48
 980 Nico Mulder            62 Amersfoort              57:56    56:49
 981 Marco Fokker           73 Naarden                 59:19    56:49
 982 Harrie Geurtsen        48 De Meern                58:23    56:50
 983 Frank Walta            70 Amsterdam               59:34    56:53
 984 Matthew Christian      82 Amsterdam               58:52    56:54
 985 Joost van Hattem       51 Hilversum               57:13    56:55
 986 Herman-Derk Hulsinga   58 Nieuwerkerk ad IJsse    57:31    56:55
 987 Nick de Groot          88 Bussum                  58:35    56:56
 988 Carlo Schep            49 Moerkapelle             57:49    56:58
 989 Chiel Steinvoort       61 Hilversum               58:04    57:02
 990 Roy van den Anker      73 Soest                   57:22    57:03
 991 René Borst             62 Hilversum               58:48    57:04
 992 Ben Bus                54 Hilversum               58:52    57:04
 993 Klaas-Aart Kok         80 Bunschoten-Spakenbur    58:34    57:05
 994 Bert List              48 Hilversum               58:11    57:05
 995 Damien Miliche         85 Huizen                  57:54    57:06
 996 Roeland Oostendorp     80 Almere                  58:49    57:07
 997 Martin Wijntjes        61 Laren Nh                58:24    57:08
 998 Eric van Aartrijk      55 Hilversum               58:28    57:09
 999 Ralf Jeen              87 Hilversum               57:49    57:09
1000 Edwin Scheel           61 Utrecht                 57:13    57:13
1001 Ben Heppener           65 Hilversum             1:00:08    57:13
1002 Hans Lagerburg         60 Almere                  58:37    57:15
1003 Ron De Bruin           68 Cuijk                   59:39    57:17
1004 Koen Seijnder          72 Cuijk                   59:39    57:17
1005 Wim van Wierst         56 Huizen                  59:26    57:17
1006 Karel Plate            59 Maartensdijk          1:00:02    57:19
1007 Bastiaan van der Ploeg 92 Kortenhoef              59:49    57:22
1008 Daniel Jellema         92 Nederhorst den Berg     59:50    57:23
1009 Arne Kramer            90 Almere                  58:44    57:24
1010 Stefan Schulte-Merker  61 Hilversum               57:33    57:25
1011 Wessel de Ruig         93 Baarn                   57:30    57:25
1012 Jaron Huijsers         75 Hilversum               58:30    57:26
1013 Ronald Bunschoten      65 Almere                  59:27    57:26
1014 Bert Turk              60 Nuenen                  57:32    57:28
1015 Marcel Janssen         73 Hilversum               58:02    57:29
1016 Wouter Nalis           75 Amersfoort            1:00:17    57:35
1017 Mark Vermeulen         80 Loosdrecht              59:11    57:35
1018 Roel Kock              72 Amsterdam               58:34    57:36
1019 Jos Niessen            63 Eemnes                  59:22    57:38
1020 Jan Brouwer            61 Amstelveen              59:02    57:40
1021 Henk Verrij            55 Hilversum               59:54    57:41
1022 Wim van der Hoop       56 Hilversum               58:36    57:44
1023 Steven van Puffelen    90 Almere                  59:05    57:44
1024 Paul Tuuk              60 Weesp                   58:13    57:45
1025 Ed Mulder              57 Hilversum               58:52    57:47
1026 Emile Duijn            64 Leiderdorp              58:29    57:48
1027 Rob Allessie           59 Loenen aan de Vecht   1:00:05    57:48
1028 Cees Schoon            56 Huizen                  58:18    57:51
1029 Piet Dekkers           62 Hilversum               58:36    57:52
1030 Wim Bakarbessy         69 Apeldoorn             1:00:43    57:52
1031 Johan Frisart          71 Apeldoorn             1:00:43    57:52
1032 Nick IJkhout           90 Nederhorst den Berg     59:04    57:54
1033 Hugo de Groen          79 Hoogland                59:20    57:54
1034 Marco Voorthuis        71 Hilversum               58:31    57:56
1035 Alastair Johnson       68 Hilversum             1:00:46    57:56
1036 Peter van Os           78 Hilversum               59:00    57:56
1037 Johan Boelman          50 Roden                 1:00:30    57:56
1038 Peter Claessen         63 Amstelveen              59:41    57:58
1039 Edwin Westgeest        72 Kortenhoef            1:00:48    58:00
1040 Ron Staal              58 Bussum                  59:42    58:02
1041 Sander van der Heijden 76 Rhoon                   58:21    58:04
1042 Vincent Spee           73 Hilversum               59:53    58:04
1043 Dick Huizinga          63 Wijchen                 59:28    58:05
1044 Stefan Boerlage        91 Almere                  59:26    58:06
1045 Denny van der Vaart    86 Mijdrecht               58:49    58:07
1046 Rob Andriessen         66 Hilversum             1:00:33    58:07
1047 Ed Schuller            59 Maartensdijk            58:29    58:08
1048 Richard Geukens        62 Landsmeer               58:53    58:11
1049 David Morel            69 Hilversum               58:18    58:11
1050 Rick Stravers          74 Zwaag                   59:29    58:14
1051 Koop Boer              51 Assen                 1:00:37    58:18
1052 Marc Weber             60 Almere                  59:46    58:19
1053 Rob Spieker            54 Amstelveen              59:43    58:20
1054 Robin Roelofs          85 Huizen                  58:47    58:21
1055 Arjan de Ruiter        68 Hilversum             1:00:35    58:21
1056 Jordi Leijnse          94 Nederhorst den Berg   1:00:50    58:23
1057 Wim vd Brink           65 De Meern                59:50    58:27
1058 Sjoerd Jan Spiekhout   74 Hilversum               59:39    58:27
1059 Martin Moerenhout      68 Hilversum             1:00:30    58:30
1060 Paul Hamelink          62 Hilversum             1:00:30    58:30
1061 Ron Cornelissen        62 Hilversum             1:00:19    58:31
1062 Sven Tervoort          82 Bussum                  59:03    58:32
1063 Joost Fontaine         56 Hilversum             1:00:06    58:34
1064 Vincent de Bruin       85 Amersfoort            1:00:48    58:34
1065 Jan Welle              56 Kortenhoef            1:00:42    58:35
1066 Diederik de Gast       51 Huizen                  59:44    58:35
1067 Hendrik van Manen      77 Almere                  59:51    58:35
1068 Guido Poppes           79 Apeldoorn               59:36    58:36
1069 Jan Bouwman            62 Kortenhoef            1:01:04    58:37
1070 Ron van den Berg       57 Hilversum               59:13    58:43
1071 Jan Bot                57 Hilversum             1:00:14    58:45
1072 Jan Willem van Bree    58 Loosdrecht              59:22    58:45
1073 Reinier Boot           81 Hilversum             1:01:29    58:46
1074 Dick Stobbe            39 Loosdrecht              59:21    58:46
1075 Martin Bilstra         73 Kortenhoef            1:01:16    58:46
1076 Roel Hans Bethlehem    71 Hilversum             1:00:31    58:46
1077 Peter Beukers          62 Hilversum             1:00:33    58:47
1078 John Wijffels          53 Kortenhoef              58:58    58:48
1079 Roel Jansen            64 Hilversum               59:45    58:50
1080 Lennart Peeperkorn     68 Huizen                  59:01    58:50
1081 Ruud Veldhuisen        58 Bussum                1:00:32    58:50
1082 Mark Goedhart          51 De Weere              1:00:33    58:52
1083 Robert Horton          82 Bunschoten-Spakenbur  1:00:16    58:59
1084 Roy Foeken             84 Soest                 1:00:00    58:59
1085 Ferry Andoetoe         65 Baarn                   59:13    59:00
1086 Frank Oostendorp       61 Hilversum             1:00:41    59:04
1087 Ronald Heemskerk       65 Huizen                1:01:26    59:05
1088 Anton Merkens          58 Groenekan               59:50    59:11
1089 Frank van Emmerik      67 Hilversum               59:57    59:11
1090 Pieter Jan de Bree     70 Amsterdam             1:00:51    59:12
1091 Jan-Willem Sluyters    63 Hilversum             1:01:26    59:12
1092 Gert Jan Hafkamp       55 Heiloo                1:02:17    59:12
1093 Fulco de Vries Bouwstr 74 Leidschendam          1:01:29    59:12
1094 Rob van Ewijk          74 Heerhugowaard         1:00:39    59:13
1095 Anton Valentijn        75 Lopik                 1:00:33    59:16
1096 Tjeerd Cop             80 Bussum                1:01:09    59:18
1097 Bo Hogeboom            59 Amsterdam             1:00:27    59:19
1098 Geert Jan Been         57 Eemnes                1:02:20    59:20
1099 Henk van Leeuwen       57 Huizen                1:00:14    59:23
1100 René van der Klis      65 Huizen                1:02:08    59:25
1101 Rene Batenburg         65 Soest                 1:00:27    59:25
1102 Olaf Hirsch            70 Amsterdam             1:01:12    59:26
1103 Herbert-Jan Boudewijn  66 Breda                 1:00:52    59:27
1104 Peter Kool             64 Almere                1:00:00    59:29
1105 Rob Groen              58 Soest                 1:01:22    59:29
1106 Geert Bonnema          83 Hilversum             1:01:55    59:30
1107 Sebastiaan Kruijk      80 Vianen Ut             1:02:14    59:30
1108 Dirk Buis              57 Oosthuizen            1:00:26    59:32
1109 Menno Koningsberger    72 Hilversum             1:02:10    59:33
1110 Jaap van Eijk          64 Hilversum             1:00:20    59:33
1111 Erik Bleeker           67 Kortenhoef            1:02:24    59:36
1112 Bart Habekotté         65 Hilversum             1:00:41    59:41
1113 Gabriël Fintelman      79 Amsterdam             1:00:10    59:49
1114 Edo de Vries           66 Hilversum             1:02:01    59:54
1115 Marty Petersen         49 Hilversum             1:01:23    59:55
1116 Mark Lohmeijer         76 Hooglanderveen        1:00:49    59:55
1117 Bob Lohmeijer          72 Hooglanderveen        1:00:49    59:55
1118 Dick Jonker            67 Hilversum             1:00:38    59:57
1119 Raymond Majoor         70 Eemnes                1:02:03    59:57
1120 Gert van Thienen       63 Bussum                1:01:39    59:59
1121 Bert Slot              65 Blaricum              1:01:39    59:59
1122 André Leusink          37 Zeist                 1:02:35    59:59
1123 Frans Oomen               Nederland             1:01:33    59:59
1124 Ed Bisel                  Nederland             1:01:33  1:00:00
1125 Kees van 't Hoog       60 Renkum                1:01:11  1:00:00
1126 Arie Hennevanger       55 IJmuiden              1:01:59  1:00:02
1127 Nico Meijboom          58 Almere                1:00:50  1:00:02
1128 Cor Koornwilder        57 Loenen aan de Vecht   1:02:13  1:00:05
1129 Hans Futselaar         60 Baarn                 1:00:40  1:00:06
1130 Martijn Endendijk      69 Hilversum             1:01:36  1:00:08
1131 Jos Brejaart           52 Hilversum             1:02:10  1:00:10
1132 Frank van Haarlem      68 Loosdrecht            1:01:54  1:00:11
1133 Wytze Feringa          56 Maarn                 1:02:38  1:00:12
1134 Marijn van Twuyver     74 Amsterdam             1:02:23  1:00:13
1135 Fred van der Laan      52 Hilversum             1:00:30  1:00:15
1136 Machiel Koppels        58 Hilversum             1:01:09  1:00:16
1137 Hans Grijseels         54 Haarzuilens           1:01:38  1:00:16
1138 William Besseling      79 Hilversum             1:02:45  1:00:22
1139 Piet Gijsen            62 Nederhorst den Berg   1:01:31  1:00:23
1140 Dirk-jan Eringa        79 Hilversum             1:01:42  1:00:27
1141 Gregory Payne          69 Amsterdam             1:02:26  1:00:27
1142 Vincent Regterink      73 Lelystad              1:00:56  1:00:28
1143 Wim Schmidt            62 Weesp                 1:02:11  1:00:29
1144 Jan van Doorn          42 Kortenhoef            1:00:57  1:00:29
1145 Kristian Vreeman       81 Lelystad              1:02:42  1:00:33
1146 Richard van Essen      64 Soest                 1:02:26  1:00:33
1147 Sjoerd W Nauta         60 Amersfoort            1:02:07  1:00:34
1148 Hans Sterk             48 Hilversum             1:02:10  1:00:35
1149 Martin Olsthoorn       68 Blaricum              1:00:53  1:00:38
1150 Edwin Geurtsen         65 Huizen                1:03:01  1:00:38
1151 Thierry Lammertse      67 Eemnes                1:03:01  1:00:38
1152 Frits Nauman           56 Almere                1:02:40  1:00:43
1153 Rob Ebeling            57 Amersfoort            1:02:03  1:00:49
1154 Arnold Renkema         65 Emmeloord             1:02:56  1:00:50
1155 Frans Mol              58 Swifterbant           1:01:17  1:00:51
1156 Maarten Steendam       79 Bilthoven             1:02:59  1:00:52
1157 Hans Smit              56 Assendelft            1:02:06  1:00:53
1158 Wesley Groos           84 Rotterdam             1:01:58  1:00:57
1159 Frank Slabbers-Sleepwe 65 Bussum                1:02:39  1:00:58
1160 Jan Versteeg           57 Laren Nh              1:03:17  1:01:00
1161 Léon van den Heuvel    50 Hilversum             1:02:33  1:01:10
1162 Harald Drillenburg Lel 71 Almere                1:03:49  1:01:10
1163 Mehul Shah             65 Hilversum             1:03:27  1:01:11
1164 Marco Rebel            56 Hilversum             1:02:39  1:01:13
1165 Jacob Boelman          46 Diemen                1:03:53  1:01:19
1166 Ernst Tukker           71 Hilversum             1:02:51  1:01:28
1167 Peter Luyckx           58 Hilversum             1:04:04  1:01:33
1168 Jan-Willem van Bers    86 Delft                 1:02:05  1:01:35
1169 Gertjan van den Hoek   69 Veenendaal            1:02:49  1:01:36
1170 Robin Hut              69 Hilversum             1:04:00  1:01:38
1171 Rogier Alblas          80 's-Gravenhage         1:03:13  1:01:40
1172 Reinier van Essen      66 Baarn                 1:03:46  1:01:41
1173 Jan-Willem de Wit      76 Utrecht               1:04:05  1:01:42
1174 Maikel van Wiggen      82 Huizen                1:02:26  1:01:45
1175 Ronald Van der Vliet   77 Almere                1:03:08  1:01:47
1176 Rob Havenga            60 Laren Nh              1:04:05  1:01:48
1177 Stuart Lee             82 Amsterdam             1:04:25  1:01:54
1178 Prabakar Arcot         67 Bussum                1:04:29  1:01:54
1179 Ronald Brouwer         61 Huizen                1:02:24  1:01:58
1180 Jayesh Shukla          68 Hilversum             1:03:21  1:02:03
1181 Pim Wennekes           71 's-Gravenhage         1:02:30  1:02:06
1182 Rody van Calck         69 Hilversum             1:02:30  1:02:06
1183 Nico Jongejan          57 Amersfoort            1:04:28  1:02:08
1184 Dirk van Uffelen       69 Leusden               1:04:04  1:02:09
1185 Robert Offerhaus       73 Hilversum             1:04:56  1:02:11
1186 Edwin Froom            63 Hilversum             1:03:10  1:02:13
1187 Jimmy Alabi David      68 Hilversum             1:02:59  1:02:15
1188 Ido Kramer             68 Hilversum             1:03:56  1:02:22
1189 Daniël Otten           38 Muiden                1:04:05  1:02:24
1190 Eric van Zwam          69 Apeldoorn             1:04:15  1:02:26
1191 Rene Ploegsma          70 Hilversum             1:02:32  1:02:32
1192 Dick Brons             63 Huizen                1:05:51  1:02:48
1193 Martin vd Bosch        59 Hilversum             1:03:04  1:02:54
1194 Denis van Altena       71 Hilversum             1:05:45  1:02:59
1195 Martin de Boer         64 Hilversum             1:04:35  1:02:59
1196 Joost Steinhoff        63 Hilversum             1:04:12  1:03:03
1197 Danny van den Berg     64 Hilversum             1:04:49  1:03:03
1198 Leon Christiaan Roelev 73 Muiderberg            1:03:32  1:03:04
1199 Rob Roeleveld          77 Voorburg              1:03:31  1:03:04
1200 Marcel de Block        71 Lelystad              1:05:51  1:03:05
1201 Roelof Heyser          44 Almere                1:05:20  1:03:09
1202 Bart IJkhout           67 Nederhorst den Berg   1:04:23  1:03:12
1203 Colin Mans             86 Hilversum             1:04:47  1:03:14
1204 Fons Slot              51 Heemstede             1:05:15  1:03:19
1205 Arie Platschorre       67 Hilversum             1:04:09  1:03:19
1206 Willem Hogenberg       67 Nederhorst den Berg   1:04:28  1:03:19
1207 Gerard Groenestein     67 Nederhorst den Berg   1:04:39  1:03:20
1208 Ton Heesen             62 Schoonhoven           1:05:05  1:03:31
1209 Danny Bluemink         80 Bussum                1:04:16  1:03:31
1210 Remco Stoppelenburg    84 Krommenie             1:05:00  1:03:31
1211 Mel Zuydam             61 Hilversum             1:04:15  1:03:35
1212 Francisco Reyes        65 Hilversum             1:04:44  1:03:39
1213 Hans van het Maalpad   58 Hilversum             1:04:53  1:03:51
1214 Tonnie Jansen          51 Hilversum             1:04:54  1:03:51
1215 René Veldkamp          58 Eemnes                1:05:30  1:03:53
1216 Ton Snelder            71 Soesterberg           1:04:33  1:03:55
1217 Ronald Boer            86 Mijdrecht             1:04:39  1:03:57
1218 Arnaud Bakker          69 Kortenhoef            1:05:40  1:04:05
1219 Noud Leussink          64 Haarlem               1:06:45  1:04:07
1220 Jaap Kok               55 Zaandam               1:05:49  1:04:09
1221 Ron de Wildt           68 Lelystad              1:06:11  1:04:11
1222 Jochem van Dijk        71 Eemnes                1:06:57  1:04:12
1223 Henk van der Aar       58 Nederhorst den Berg   1:05:35  1:04:15
1224 Jan van Eeten          49 Valkenswaard          1:04:45  1:04:15
1225 Thom Brabander         59 Mijdrecht             1:06:47  1:04:15
1226 Ron Elderhorst         71 Maartensdijk          1:06:59  1:04:18
1227 Marvin Hendriksen      79 Hilversum             1:06:34  1:04:41
1228 Martijn Welgraven      79 Wijk bij Duurstede    1:06:34  1:04:42
1229 Harun Sengul           62 Kortenhoef            1:06:15  1:04:44
1230 Alexander Nieuwendyk   57 Hilversum             1:05:48  1:04:48
1231 John Nieuwendyk        61 Huizen                1:05:49  1:04:49
1232 Arent Postma           61 Bussum                1:05:38  1:04:49
1233 Angelino Siahaija      69 Hilversum             1:07:16  1:04:51
1234 Patrick van den Berg   73 Hilversum             1:06:20  1:04:55
1235 Maarten Kool           62 Hilversum             1:07:41  1:04:57
1236 Jan Keurs                 Nederland             1:07:01  1:04:57
1237 Ruud van Rookhuizen    61 Hilversum             1:06:36  1:05:02
1238 Remco Berendsen        76 Amsterdam             1:05:24  1:05:03
1239 Joop Couturier         52 Almere                1:06:13  1:05:03
1240 Ron Wesseling          62 Amersfoort            1:07:36  1:05:08
1241 Frans Pleij            64 Naarden               1:06:36  1:05:09
1242 Hans van Wierst        58 Hilversum             1:07:08  1:05:12
1243 Martin Cieremans       87 Hilversum             1:07:27  1:05:13
1244 Dick van Schooneveld   60 Hilversum             1:05:26  1:05:16
1245 Allan Castelijn        70 Hilversum             1:07:29  1:05:17
1246 Dave Veldkamp          69 Eemnes                1:07:23  1:05:17
1247 Jack van Houten        63 Lelystad              1:06:42  1:05:23
1248 Peter van Campen       72 Lelystad              1:06:42  1:05:23
1249 Jeroen Brugman         73 Almere                1:06:07  1:05:27
1250 Patrick Kelly          46 Huizen                1:06:05  1:05:33
1251 Jan Plouvier           50 Hilversum             1:07:17  1:05:41
1252 Marcel Kuijper         71 Almere                1:07:15  1:05:45
1253 Matthy Versteeg        43 Ede Gld               1:07:42  1:05:47
1254 Erwin Lubbersen        65 Amersfoort            1:06:54  1:05:50
1255 Jan van Helden         47 Utrecht               1:07:15  1:06:10
1256 Wim Rodenhuis          45 Hilversum             1:06:45  1:06:13
1257 Peter Balk             46 Weesp                 1:09:20  1:06:31
1258 Hans Freriksen         70 Hoogland              1:07:41  1:06:37
1259 Roger Pruppers         77 Hilversum             1:08:32  1:06:42
1260 Piet Buter             49 Haarlem               1:08:16  1:06:55
1261 Massimo Cervone        68 Hilversum             1:10:12  1:07:22
1262 Tijn Maathuis          70 Bussum                1:08:55  1:07:23
1263 Gerard Knapper         63 Zuidlaarderveen       1:10:36  1:07:37
1264 Bert Burema            65 Hilversum             1:09:44  1:07:46
1265 Pieter Jan Hegenbart   51 Loosdrecht            1:10:11  1:08:01
1266 Johan Huizing          67 Amersfoort            1:10:57  1:08:13
1267 André Hersbach         68 Hilversum             1:09:47  1:08:14
1268 Jack Weltens           50 Zoetermeer            1:08:30  1:08:22
1269 Jacco de Koeijer       69 Hilversum             1:08:30  1:08:23
1270 Ron Pos                52 Heiloo                1:10:31  1:08:33
1271 Martin de Groote       70 Uithoorn              1:10:46  1:08:36
1272 Patrick Hemmer         77 Leeuwarden            1:09:56  1:08:45
1273 Hans van der Weiden    57 Naarden               1:10:29  1:08:50
1274 Mike Luneburg          94 Almere                1:10:54  1:09:01
1275 Tony Luneburg          63 Almere                1:10:58  1:09:04
1276 Marco van der Steen    63 Maarssen              1:09:31  1:09:08
1277 Shreyas Sinha          97 Naarden               1:12:00  1:09:27
1278 Martin Amelsbeek       63 Almere                1:10:14  1:09:54
1279 Fred Zunneberg         50 Bussum                1:12:03  1:09:59
1280 Frans Visser           57 Loosdrecht            1:11:00  1:10:05
1281 Rob Pronk              66 's-Gravenhage         1:13:12  1:10:09
1282 Doppie Wels            63 Hilversum             1:13:01  1:10:12
1283 Dick de Boer              Nederland             1:12:13  1:10:19
1284 Jan Boomsma            49 Bennebroek            1:11:28  1:10:28
1285 Matthias Preuter       71 Almere                1:12:40  1:10:45
1286 Paul Terlauw           66 Loosdrecht            1:12:56  1:11:12
1287 Hans van den Bos       47 Elburg                1:13:29  1:11:21
1288 Jesse Flink            59 Hilversum             1:14:21  1:11:51
1289 Bobbe Veldkamp         63 Eemnes                1:14:06  1:11:53
1290 Alan Herbert           71 Hilversum             1:14:14  1:12:03
1291 Martijn van Iterson    73 Amsterdam             1:15:14  1:12:44
1292 Wim Hersbach           35 Hilversum             1:14:11  1:13:25
1293 Rob Ket                64 Heerhugowaard         1:15:38  1:13:33
1294 Nico vd Veen           61 Bussum                1:14:59  1:13:43
1295 Gijs Oudshoorn         54 Hoofddorp             1:17:01  1:14:35
1296 Henk-Willem Sanders    65 Dordrecht             1:15:36  1:15:36
1297 Peter Elsakker            Nederland             1:19:13  1:16:08
1298 Johan Aarendonk        52 Loenen aan de Vecht   1:18:33  1:17:29
1299 Wim Hof                50 Hilversum             1:21:32  1:18:37
1300 Paul ten Have          58 Eemnes                1:28:02  1:28:02

     V10, 10KM OXXIO PRES
   1 Claudia Schaffer       62 Aalsmeer                43:43    43:32
   2 Lieke van den Borne    86 Utrecht                 46:51    44:46
   3 Arie Huesken           78 Hilversum               45:03    44:54
   4 Marloes Faddegon       89 Soest                   46:53    45:29
   5 Carin van der Burg     64 Berkel en Rodenrijs     48:00    47:40
   6 Dominique Silva Junior                            48:07    47:56
   7 Annemieke van Dijk     71 Zaandam                 48:23    48:16
   8 Isabelle Verhoeven-Vos 68 Hilversum               48:46    48:21
   9 Françoise Smeekes-Smee 70 Hilversum               49:47    48:38
  10 Lineke Braspenning     61 Hilversum               50:25    48:58
  11 Evelyn Hille           69 Bilthoven               51:57    49:02
  12 Nynke Wallet           85 Barneveld               51:24    49:20
  13 Claartje van der Ben   62 Hilversum               49:42    49:33
  14 Hester Roosjen         74 Blaricum                49:49    49:39
  15 Dina Weening           57 Hilversum               50:47    50:00
  16 Joëlle van den Hoek    83 Amsterdam               52:03    50:14
  17 Amber Folmer           93 Hilversum               50:37    50:33
  18 Karin Siegelschmidt    62 Hilversum               51:39    50:39
  19 Marije Postel          81 Nijmegen                51:00    50:42
  20 Salima van Weely       75 Amsterdam               52:34    50:45
  21 Marie - José Nelis     76 Loosdrecht              52:03    50:51
  22 Marieke Koene          88 Arnhem                  53:52    50:57
  23 Froukje Vliegenberg    70 Haarlem                 53:58    50:58
  24 Joline van Zoggel      62 Dordrecht               52:48    51:08
  25 Renate Witteveen       79 De Bilt                 52:52    51:10
  26 Minouche Wesdorp       74 Hilversum               52:55    51:19
  27 Judith Wolvenne        66 Bunschoten-Spakenbur    52:55    51:20
  28 Else Wolfswinkel       82 Hilversum               52:56    51:20
  29 Klaartje de Vocht      74 Hilversum               53:12    51:26
  30 Astrid Schluter        69 Bussum                  52:07    51:33
  31 Lidwien Rigter         62 Hilversum               52:11    51:33
  32 Judith Moesker         87 Hilversum               53:55    51:47
  33 Gerda Kooij            57 Kortenhoef              52:59    51:53
  34 Saskia van Genderen    94 Hilversum               52:21    51:54
  35 Saskia van de Water    76 Amsterdam Zuidoost      52:30    51:57
  36 Wendy Duikersloot      74 Loosdrecht              53:20    52:08
  37 Astrid de Vetten       66 Hilversum               54:29    52:12
  38 Linda de Graaf         80 IJmuiden                54:16    52:18
  39 Tracy Favre            78 Amsterdam               54:20    52:23
  40 Desiree Pilzecker      61 Malden                  53:31    52:24
  41 Joske Bax              84 Amsterdam               54:33    52:42
  42 Juliette Soomers       96 Hilversum               53:58    52:52
  43 Rosalien Welle         84 Haarlem                 53:57    52:59
  44 Maaike Hendriksen-Wals 78 Wijk bij Duurstede      53:57    53:01
  45 Mari Carmen Oudendijk  68 Amsterdam               54:44    53:02
  46 Liesbeth Gouwens       70 Hilversum               54:47    53:03
  47 Esther Witsiers        68 Wijchen                 54:34    53:16
  48 Anoek Ferrero          73 Hilversum               54:44    53:17
  49 Babette Lentferink     89 Eemnes                  55:05    53:35
  50 Eline Douma            75 Hilversum               54:23    53:35
  51 Marjan de Gruijter     67 Epe                     54:38    53:49
  52 Jose van der Koogh-Her 60 Hilversum               54:36    53:50
  53 Fiona Sinoo            86 Hilversum               54:41    53:52
  54 Miranda Ram            90 Hilversum               55:39    53:55
  55 Ester van Heuven       71 Hoevelaken              56:22    53:56
  56 Claudia de Jong        75 Hilversum               55:46    54:02
  57 Maria Schutte          65 Hilversum               54:54    54:07
  58 Martine Jeukens        71 Purmerend               55:05    54:12
  59 Veronique van Dijk     83 Hilversum               57:04    54:13
  60 Mireille de Heij       76 Hilversum               57:05    54:14
  61 Tamara Zuijdervliet    81 Almere                  55:07    54:14
  62 Sheila van Liempt-Sloc 73 's-Hertogenbosch        54:59    54:21
  63 Sophie de Rijke        78 Hilversum               56:06    54:22
  64 Thea van Ginkel        67 Amersfoort              54:38    54:25
  65 Annette Jacobs         69 Bussum                  56:14    54:30
  66 Maartje Claessens      70 Hilversum               55:23    54:31
  67 Saskia Koelewijn       69 Amersfoort              55:09    54:34
  68 Ellen van den Heiligen 81 Maarssen                54:55    54:41
  69 Hannita Brouwer        64 Tilburg                 56:34    54:42
  70 Marleen van Schaik     77 Huizen                  55:13    54:45
  71 Karlijn Enneking       76 Amsterdam               55:13    54:51
  72 Ally van der Boon      83 Hilversum               56:52    54:57
  73 Bauke Lien van Riel    77 Amsterdam               56:33    55:07
  74 Nathalie Mierop        74 Amsterdam               56:50    55:08
  75 Henny Tijm             63 Alkmaar                 56:36    55:16
  76 Annette van Nes        79 's-Gravenhage           57:53    55:29
  77 Ellen Jagt             72 Hoevelaken              55:52    55:29
  78 Nathalie Sanchez Baena 72 Soest                   56:52    55:30
  79 Suzanne Sweerman       66 Hilversum               56:12    55:35
  80 Simone de Maat         75 Amsterdam               57:34    55:36
  81 Dorrit de Jong         87 Hilversum               57:21    55:41
  82 Lavinia Meijer         83 Hilversum               58:37    55:42
  83 Hannie Slob            64 Lelystad                56:49    55:42
  84 Jasmin Galet           76 Hilversum               57:04    55:52
  85 Walenka Berendsen-Jans 84 Millingen aan de Rij    57:03    55:55
  86 Truus van Spijkeren    63 Benschop                58:15    55:56
  87 Lizette Wattel         69 Hilversum               58:11    55:58
  88 Wilma Bruinekreeft     84 Veenendaal              58:31    56:01
  89 Annette van Doorn      68 Mijdrecht               56:57    56:02
  90 Krisja van Renesse     82 Alkmaar                 57:23    56:04
  91 Malgorzata Spiz        80 Amsterdam               58:03    56:04
  92 Vivian Dressel         80 Hilversum               57:54    56:06
  93 Zarah van Ouwerkerk    83 Amersfoort              58:21    56:07
  94 Carlijn Kamer          89 Amersfoort              58:21    56:07
  95 Dorien Hopma Zijlema   66 Hilversum               58:25    56:12
  96 Saskia Bons            72 Hilversum               58:07    56:18
  97 Caroline Dommerholt    77 Amsterdam               58:59    56:26
  98 Elianne Dop            85 Eemnes                  57:11    56:26
  99 Olga Brugman           74 Hilversum               57:41    56:28
 100 Linda Bijl             84 Hilversum               58:05    56:30
 101 Irene Ittmann          74 Hilversum               57:27    56:32
 102 Kelly Scipio           85 Almere                  56:54    56:33
 103 Mariska Enneking       72 Amsterdam               56:55    56:34
 104 Jose van Keken         65 Amersfoort              58:32    56:34
 105 Marjolein Hof          86 Amsterdam               59:27    56:35
 106 Shiva Zanoli           79 Eemnes                  58:47    56:38
 107 Gea Sijpkes            60 Hilversum               58:27    56:42
 108 Jessica Pots           80 Utrecht                 58:48    56:43
 109 Liselot van Essen      90 Vaassen                 57:45    56:44
 110 Sieneke Hulsinga       58 Nieuwerkerk ad IJsse    57:19    56:44
 111 Melinda Labega         77 Hilversum               57:33    56:48
 112 Aline Fikse            90 Amsterdam               58:29    56:48
 113 Jeanette Hadderingh    67 Hilversum               58:59    56:54
 114 Roxanne van Straten    80 Almere                  58:51    57:05
 115 Janneke van Klei       76 Hilversum               57:23    57:07
 116 Monique Hennipman      88 Loosdrecht              58:48    57:09
 117 Annelien Hospes        85 Leiden                  58:46    57:09
 118 José Leusink-Walta     68 Hilversum               59:58    57:17
 119 Anette ter Horst       74 Aalsmeer                59:56    57:17
 120 Janet de Heer          69 Amersfoort              58:09    57:19
 121 Joke Stroombergen      53 Huizen                  57:51    57:27
 122 Claudia Otten          67 Amsterdam               59:09    57:28
 123 Saskia Streefkerk      61 Naarden                 59:48    57:31
 124 Kim van der Linden     85 Utrecht                 58:48    57:35
 125 Esther Franssen        61 Hilversum               58:14    57:36
 126 Suze Linnenbank        79 Apeldoorn             1:00:33    57:39
 127 Joke Aukema            59 Bussum                1:00:23    57:39
 128 Floor Elders           84 Leusden                 57:53    57:40
 129 Ellen Claassen         71 Uden                    58:24    57:44
 130 Petra Tuinstra-Voster  71 Hilversum               59:55    57:50
 131 Anita Plate            72 Maartensdijk          1:00:32    57:50
 132 Debberah ten Velthuis  81 Hilversum               58:49    57:51
 133 Eva Homs               79 Hilversum               59:48    57:52
 134 Ans de Boer-Smits      66 De Meern                58:31    57:55
 135 Marleen Lindhout       71 Hilversum               58:09    57:56
 136 Mireille Kok           92 IJmuiden                58:59    57:57
 137 Mie Dries              58 Hilversum               59:41    57:58
 138 Floortje Dessing          Nederland             1:00:03    57:59
 139 Rianne Meijerman       78 Amsterdam               58:51    58:02
 140 Darlene van der Sluijs 87 Hoofddorp               59:42    58:05
 141 Angela Henneveld       80 Hilversum             1:00:02    58:11
 142 Sandra Huisman         77 Naaldwijk               59:38    58:22
 143 Nienke Greven          72 Hilversum               59:55    58:25
 144 Judith Gortworst-Pessc 68 Hilversum               59:58    58:28
 145 Petra Jansen           87 Almere                  59:52    58:30
 146 Kim Tervoort           85 Amsterdam               59:03    58:33
 147 Angela Roelofs         74 Amstelveen              59:51    58:36
 148 Angelique Mulder       69 Hilversum             1:00:07    58:37
 149 Irene Bankras          68 Hilversum             1:00:21    58:37
 150 Ineke Wolters          59 Winsum Gn               59:25    58:37
 151 Gerry van Schaik       56 Almere                  59:06    58:38
 152 Ilja Leeflang          72 Lelystad                59:50    58:38
 153 Majorie Molegraaf      71 Bussum                1:00:00    58:45
 154 Heidi Iepema           70 Hilversum             1:00:34    58:47
 155 Barbara Zwart          68 Utrecht               1:00:42    58:48
 156 Rietje van Opmeer      50 Almere                  59:20    58:51
 157 Nynke Brunink          76 Bussum                1:01:30    58:57
 158 Sabrina Vermeulen      87 Almere                1:00:33    59:11
 159 Janine van Bree        90 Groningen               59:49    59:13
 160 Wiengyee Leung         68 Hilversum             1:00:38    59:13
 161 Jolijn Zeeuwen         77 Rotterdam             1:01:18    59:15
 162 Karin de Vries         67 Hilversum             1:02:12    59:19
 163 Carla Overeem          60 Veenendaal            1:02:15    59:24
 164 Bettie Vermeulen       66 Soest                 1:00:27    59:25
 165 Erna Kanen             68 Hilversum             1:02:20    59:26
 166 Anita Leewens          79 Hilversum             1:00:22    59:27
 167 Corine van der Sloot   65 Naarden                 59:52    59:29
 168 Hanna Suurland         67 Hilversum             1:02:23    59:30
 169 Jessica Baggerman      83 Putten                1:00:17    59:32
 170 Bea Helsdingen         69 Putten                1:01:47    59:33
 171 Laura Keijer           74 Hilversum             1:01:00    59:35
 172 Andrea Krommendijk     59 Hilversum             1:02:02    59:36
 173 Dorine Mulder          57 Hilversum             1:00:52    59:46
 174 Katinka van Mourik     61 Haarlem               1:02:33    59:46
 175 Duke Suik              63 Hilversum             1:01:51    59:47
 176 Margriet van Nieuwenhu 78 Harderwijk            1:00:34    59:49
 177 Anja Binnekamp         67 Hilversum             1:02:03    59:50
 178 Angela Malenstein      70 Amersfoort            1:02:13    59:53
 179 Mascha Kuethe          72 Amersfoort            1:02:27    59:53
 180 Jackey de Haan         74 Amsterdam             1:01:10    59:53
 181 Marjon de Vries        63 Hilversum             1:02:02    59:54
 182 Hanna Rensch-Sas       74 Hilversum             1:01:21    59:56
 183 Esther van Ewijk       78 Heerhugowaard         1:01:23    59:57
 184 Fleur Brejaart         84 Amsterdam             1:02:00    59:58
 185 Jennifer Harnett       76 Amsterdam             1:01:44  1:00:02
 186 Hanny Postel           53 Lochem                1:00:38  1:00:04
 187 Annita Kok             60 Amersfoort            1:02:55  1:00:07
 188 Annika van der Lee     72 Hilversum             1:02:43  1:00:09
 189 Anna Weesie            63 Baarn                 1:00:38  1:00:09
 190 Sabine Hilbers         74 Hilversum             1:02:46  1:00:10
 191 Annemieke van der Maat 75 Hilversum             1:01:53  1:00:14
 192 April Rinehart         75 Hilversum             1:01:39  1:00:19
 193 Arienne de Boer        69 Hilversum             1:01:50  1:00:19
 194 Jacqueline Bieshaar    71 Hilversum             1:02:42  1:00:21
 195 Juliëtte Pouw          72 Nederhorst den Berg   1:01:31  1:00:24
 196 Sandra Pastoor         67 Amsterdam             1:02:26  1:00:28
 197 Nathalie van Delden    74 Hilversum             1:01:44  1:00:31
 198 Anneke Wichers Schreur 82 Amersfoort            1:03:21  1:00:32
 199 Sandra Schuin          67 Soest                 1:02:26  1:00:33
 200 Sylvia van Lokven      82 Deventer              1:02:14  1:00:41
 201 Sanne Zwaneveld        88 Hilversum             1:00:53  1:00:42
 202 Claudia Beers          68 Soest                 1:02:35  1:00:42
 203 Laura Luijting         83 Haarlem               1:03:30  1:00:43
 204 Saskia Pleiter         72 Baarn                 1:02:21  1:00:49
 205 Annet Koppen           69 Baarn                 1:02:21  1:00:49
 206 Jacqueline Sleeswijk   85 Hilversum             1:02:37  1:00:54
 207 Andrea Groot           83 Amsterdam             1:02:35  1:01:01
 208 Kim du Bois            83 Hilversum             1:01:57  1:01:01
 209 Guda Van Noort         77 Haarlem               1:02:31  1:01:04
 210 Rebecca Palmas         71 Almere                1:03:48  1:01:10
 211 José Borkes            65 Hilversum             1:02:40  1:01:13
 212 Rowenda Bosma          67 Huizen                1:01:39  1:01:14
 213 Joke Verrij            55 Hilversum             1:03:27  1:01:14
 214 Inez Yu                73 Haarlem               1:03:10  1:01:14
 215 Christine Beumer       65 Baarn                 1:01:52  1:01:18
 216 Bee-Eng Lim            69 Utrecht               1:02:40  1:01:30
 217 Geraldine van Bers     52 Loosdrecht            1:02:05  1:01:36
 218 Lieske van den Hoven   85 Amersfoort            1:04:07  1:01:38
 219 Yvonne Driessen        65 Kortenhoef            1:04:33  1:01:40
 220 Saskia van Dorsselaer  62 Hilversum             1:03:36  1:01:44
 221 Marieke Korver         81 Veenendaal            1:04:39  1:01:48
 222 Wendy Korver           81 Nederhorst den Berg   1:03:01  1:01:51
 223 Merel Sweep            85 Lelystad              1:03:25  1:01:56
 224 Valerie Dupuits        97 Bussum                1:03:56  1:01:57
 225 Yolanda Halbesma       71 Hilversum             1:03:32  1:01:59
 226 Gea van Roon           64 Huizen                1:02:59  1:02:00
 227 Maaike Hoelscher       97 Naarden               1:03:59  1:02:01
 228 Mieke Pilzecker        59 Leusden               1:03:14  1:02:05
 229 Janiek Touw            96 Bussum                1:04:03  1:02:05
 230 Sanne van der Linden   83 Amsterdam             1:03:28  1:02:15
 231 Marleen van der Linde  70 Hilversum             1:03:01  1:02:16
 232 Antoinet Vermazen      57 Zeist                 1:04:43  1:02:27
 233 Marlous Hoogendoorn    82 Hilversum             1:02:49  1:02:38
 234 Anneke Bakker          51 Hilversum             1:03:02  1:02:44
 235 Jesse Vermeegen        86 Amsterdam             1:04:31  1:02:55
 236 Simone Kok             91 IJmuiden              1:04:06  1:03:03
 237 Astrid Hettema         65 Hilversum             1:04:50  1:03:04
 238 Ingrid van Kamperdijk  71 Hilversum             1:05:14  1:03:07
 239 Marjan Schotsman       59 Hilversum             1:04:43  1:03:08
 240 Faina Kappen           63 Almere                1:05:20  1:03:08
 241 Carole IJkhout         69 Nederhorst den Berg   1:04:23  1:03:13
 242 Malin Engelin          66 Hilversum             1:05:58  1:03:18
 243 Jessica Buter          78 Nieuw-Vennep          1:04:41  1:03:20
 244 Marjan Couturier       55 Almere                1:04:33  1:03:24
 245 Marije Stijkel         74 Rotterdam             1:04:08  1:03:27
 246 Tessa Schouten         94 Soest                 1:03:35  1:03:29
 247 Esther van Tellingen   94 Voorthuizen           1:03:35  1:03:29
 248 Herti Haar             70 Lelystad              1:06:26  1:03:33
 249 Dian Schurink          73 Winterswijk           1:06:16  1:03:34
 250 Saskia Stemerdink      66 Borne                 1:06:41  1:03:36
 251 Dorien Boldewijn       69 Lelystad              1:06:30  1:03:37
 252 Rita Rodenhuis-Ohm     51 Hilversum             1:04:10  1:03:38
 253 Marianne Lagerburg-Gro 67 Almere                1:05:01  1:03:39
 254 Astrid Hendriks        69 Naarden               1:05:41  1:03:41
 255 Corien Niezing         67 Hilversum             1:05:49  1:03:45
 256 Patricia Groenestein   68 Nederhorst den Berg   1:04:46  1:03:51
 257 Linda van Etten-Muijde 72 Zuid-Scharwoude       1:04:33  1:03:55
 258 Marjolein Snelder-Muij 75 Soesterberg           1:04:33  1:03:55
 259 Saskia Klokke-Dörr     59 Hilversum             1:05:31  1:03:57
 260 Francis van de Griendt 69 De Meern              1:05:52  1:03:58
 261 Anita Brueker          87 Woerden               1:05:15  1:04:03
 262 Pauline Brouwer        64 Huizen                1:05:49  1:04:09
 263 Hanneke van der Weiden 57 Naarden               1:05:49  1:04:10
 264 Laura Koreman          80 Lelystad              1:05:20  1:04:14
 265 Thirsa Hennipman       83 Hilversum             1:06:17  1:04:33
 266 Susanna Vonk           67 Nigtevecht            1:05:37  1:04:41
 267 Ingrid Malenstein      66 's-Hertogenbosch      1:07:04  1:04:43
 268 Carolien Ruiter        72 Amsterdam             1:07:14  1:04:57
 269 Annette Schrauwen      62 Amersfoort            1:07:41  1:04:57
 270 Coralina Versteeg      58 Amsterdam             1:07:09  1:05:14
 271 Hendrien Godschalk     63 Heerhugowaard         1:07:23  1:05:19
 272 Saskia Tiemens         86 Leiden                1:07:11  1:05:22
 273 Linda van Kemenade     70 Lelystad              1:06:42  1:05:24
 274 Annemarie Eriks        70 Hilversum             1:06:58  1:05:24
 275 Thea van Campen        49 Lelystad              1:06:42  1:05:24
 276 Henriette Bakker       64 Bussum                1:07:16  1:05:38
 277 Queen Pautje Roest     78 Sassenheim            1:06:23  1:05:45
 278 Nica Voets             96 Huizen                1:07:15  1:05:45
 279 Lydia Klomp            55 Utrecht               1:07:31  1:05:54
 280 Anna van Laarhoven     90 Amsterdam Zuidoost    1:06:48  1:05:56
 281 KA van Galen           91 Amsterdam Zuidoost    1:06:48  1:05:56
 282 Cindy Bres             71 Hilversum             1:07:37  1:06:08
 283 Claudia Laarhuis       73 Utrecht               1:08:47  1:06:11
 284 Miranda Hilbers        71 Utrecht               1:08:47  1:06:11
 285 Annette Pronk-Stolp    71 Hilversum             1:08:33  1:06:20
 286 Glenda Raap            80 Hilversum             1:08:32  1:06:41
 287 Jacqueline Pos         62 Kortenhoef            1:07:32  1:06:48
 288 Sanne Schuit           83 Alkmaar               1:08:36  1:07:16
 289 Zaisha Cowles          86 Amsterdam             1:09:02  1:07:26
 290 Karin Kleef            82 Groningen             1:10:36  1:07:36
 291 Yvon Sleven            73 Hilversum             1:10:17  1:08:04
 292 Karin van Dommelen     65 Utrecht               1:10:41  1:08:16
 293 Sylvia van Limbeek     80 Hilversum             1:08:30  1:08:23
 294 Ilona Samallo          82 Hilversum             1:10:53  1:08:28
 295 Inge de Groote         73 Aalsmeer              1:10:46  1:08:36
 296 Bernadet Sertons       58 Blaricum              1:10:28  1:08:50
 297 Hilda Bosma            59 Amsterdam             1:09:37  1:09:11
 298 Margriet Douwes        60 Amsterdam             1:10:18  1:09:52
 299 Annelies Elissen       67 Barendrecht           1:13:15  1:10:12
 300 Marieke van Horssen    69 Heemskerk             1:13:16  1:10:12
 301 Michelle Smulders      82 Zeewolde              1:12:42  1:10:26
 302 Miranda Gerth          74 Renswoude             1:13:52  1:11:00
 303 Marlies de Goeij          Nederland             1:13:58  1:11:01
 304 Carmen Tas             87 Hilversum             1:13:01  1:11:13
 305 Babette Leeh           74 Huizen                1:13:12  1:11:25
 306 Moniek Jansen          65 's-Hertogenbosch      1:11:57  1:11:41
 307 Bianca Voorn           84 Kortenhoef            1:13:29  1:11:50
 308 Annemieke Veldkamp-Hog 66 Eemnes                1:14:06  1:11:53
 309 Bertine Schuurhuis     87 Amsterdam             1:13:55  1:12:06
 310 Monique Hogenberg      66 Nederhorst den Berg   1:13:42  1:12:47
 311 Marianne Kelly         56 Huizen                1:15:38  1:13:44
 312 Miranda Naalden        86 Amsterdam             1:15:44  1:13:55
 313 Femke Pos              78 Alkmaar               1:16:53  1:14:55
 314 Eline Fortuin          46 Amsterdam             1:19:13  1:16:09

     L10, 10KM SHERPA LAD
   1 Christine Bosch        85 Muiden                  42:42    42:09
   2 Marileen Fabels        62 Hilversum               44:11    44:11
   3 Katja van den Hurk     82 Amsterdam               44:15    44:11
   4 Marit van Ophuizen     78 Nijmegen                44:57    44:57
   5 Ineke Klaver           61 Hilversum               45:41    45:41
   6 Sara Randolph          76 Hilversum               46:03    45:45
   7 Maaike van den Hurk    77 Hilversum               46:01    45:57
   8 Margret de Weerd       66 Hilversum               46:09    46:06
   9 Maaike Ruiter          80 Lelystad                46:09    46:07
  10 Anneke Sluiter         85 Hilversum               46:16    46:12
  11 Karin Weijgers         87 Amsterdam               48:07    48:01
  12 Ilse Blom              73 Hilversum               48:08    48:05
  13 Cornelie Peschar       62 Hilversum               48:11    48:09
  14 Tjarda Rodenhuis       77 Hilversum               48:16    48:12
  15 Monica van Damme       57 Maartensdijk            48:27    48:25
  16 Diana van Gent         75 Amersfoort              49:28    49:21
  17 Elsbeth Fabels         70 Geldermalsen            49:25    49:24
  18 Natalie van Scheppinge 80 Vinkeveen               49:41    49:40
  19 Mariëlle van Laar      67 Hilversum               49:47    49:45
  20 Annick van Vugt        68 Bussum                  49:48    49:46
  21 Nadia Brand            71 Nunspeet                50:23    49:48
  22 Linda Auer - Kuiper    78 's-Gravenhage           49:52    49:51
  23 Margreet van Altena    67 Utrecht                 50:06    50:03
  24 Josien Jacobs          84 Utrecht                 50:21    50:19
  25 Karin Heinink-van Stav 69 Hilversum               50:47    50:28
  26 Yvette Gerits          72 Hilversum               51:05    50:50
  27 Gerda Woltinge         63 Huizen                  51:32    50:57
  28 Astrid Kooij           70 Hilversum               51:07    51:06
  29 Rita Molenaar          65 Amersfoort              51:36    51:09
  30 Annelot van Leeuwen    82 Amsterdam               51:21    51:11
  31 Monique van Driessel   65 Loosdrecht              51:18    51:18
  32 Eveline Zeldenthuis    90 Mijdrecht               51:34    51:25
  33 Pascal de Graaff       76 Hilversum               51:39    51:32
  34 Rachel Vermazen        85 Almere                  51:37    51:36
  35 Christel Lammers       70 Laren Nh                51:43    51:38
  36 Angelique Bijleveld    67 Hilversum               51:52    51:45
  37 Marion van den Wittenb 64 Utrecht                 51:57    51:47
  38 Ellen Hemerik          68 Naarden                 52:23    51:48
  39 Maartje Beets          88 Broek in Waterland      52:01    51:49
  40 Nikki Smit             89 Amsterdam               52:22    51:56
  41 Pauline in 't Veld     68 Haarlem                 52:12    52:04
  42 Sarah van der Land     81 Amsterdam               52:13    52:08
  43 Anneke Ossendrijver    73 Utrecht                 52:43    52:39
  44 Sanne te Ronde         90 Utrecht                 52:45    52:40
  45 Annet Tollens          73 Hilversum               52:56    52:44
  46 Sandrien Sörensen      71 Hilversum               52:55    52:47
  47 Marina Bos             90 Baarn                   52:59    52:56
  48 Esther Hompes          84 Naarden                 53:01    52:59
  49 Mikal Bergkamp         68 Hilversum               53:02    53:01
  50 Evelien van Epen       80 Bussum                  53:10    53:01
  51 Mischa Huson           85 Amsterdam               54:05    53:24
  52 Ellen van Gijsel       60 Mijdrecht               53:38    53:30
  53 Brigitte Bennik        59 Huizen                  53:50    53:33
  54 Monique Bos-Verhagen   67 Hilversum               53:52    53:33
  55 Anouk Pols             69 Hilversum               53:53    53:34
  56 Maaike Bennik          81 Hilversum               53:50    53:35
  57 Regina Dijkstra        64 Harlingen               53:49    53:36
  58 Lisa den Blanken       62 Hilversum               53:40    53:38
  59 Patricia Friederich    82 Hilversum               53:50    53:39
  60 Dorien Sie             66 Hilversum               53:47    53:43
  61 Danielle Niesing-Overd 75 Hilversum               54:18    53:59
  62 Ine Tibosch            69 Bussum                  54:06    54:01
  63 Irene Grob             63 Hilversum               54:09    54:01
  64 Gelise Bouma           75 Hilversum               54:06    54:02
  65 Sanne Delfgou          85 Utrecht                 54:20    54:03
  66 Laura Rupp             69 Utrecht                 54:19    54:06
  67 Mariska Timmer         79 Eindhoven               54:13    54:11
  68 Corine Post            93 Hilversum               54:22    54:15
  69 Nieke Vermaak          74 Bilthoven               54:51    54:15
  70 Albertien Otto         67 Halfweg Nh              54:33    54:16
  71 Eveliene Bedet-Dekkers 64 Hilversum               54:27    54:17
  72 Judith Oost Lievense   76 Amsterdam               54:31    54:17
  73 Monique Veldhuizen     69 Heerhugowaard           54:23    54:19
  74 Joyce Hovius           62 Hilversum               54:28    54:20
  75 Irma Heutinck          70 Lichtenvoorde           54:28    54:23
  76 Irma Karssen           66 Baarn                   54:29    54:24
  77 Mariska van der Vliet  75 De Meern                54:41    54:24
  78 Joke Heijstee          60 Kortenhoef              54:25    54:25
  79 Wendy Koridon          77 Purmerend               54:33    54:33
  80 Corien Melissen        66 Heiloo                  54:42    54:35
  81 Ingrid van Breukelen   61 Mijdrecht               54:48    54:39
  82 Maringa de Graaff      63 Hilversum               54:42    54:39
  83 Suzan Stougie-Jonkheer 68 Kortenhoef              54:45    54:39
  84 Anne-Marie van Wilsum  73 Hilversum               55:13    54:42
  85 Suzanne Steur          70 Hilversum               54:54    54:46
  86 Hestia Brederode       75 Utrecht                 54:58    54:54
  87 Machteld Stilting      66 Amersfoort              54:55    54:55
  88 Nadia Theisen          69 Lelystad                55:33    54:57
  89 Barbara Oppelaar       67 Amersfoort              55:01    55:00
  90 Marijke van Leeuwen-Bu 47 Nederhorst den Berg     55:17    55:04
  91 Anke de Paauw          62 Hilversum               55:27    55:11
  92 Margalith Goud         75 Lelystad                55:41    55:15
  93 Sandra Ligthart        65 Almere                  55:34    55:16
  94 Annemieke Bruggink     73 Hollandsche Rading      55:32    55:18
  95 Simone Knijff          68 Utrecht                 55:31    55:20
  96 Francis Boddeke        62 Bussum                  55:32    55:23
  97 Florentine Gillis      89 Utrecht                 55:45    55:23
  98 Greet Grootjans        60 Hilversum               55:36    55:27
  99 Marion Kusters         73 Hilversum               55:38    55:29
 100 Annemieke Kuijpers     66 Naarden                 55:41    55:35
 101 Mariska Hoffmann       66 Hilversum               56:03    55:36
 102 Ellis Capello          72 Hilversum               55:52    55:37
 103 Miriam Riemer          82 Haarlem                 56:03    55:40
 104 Linda Zaal             71 Alkmaar                 55:42    55:42
 105 Emilia Silivestru      79 Amersfoort              56:01    55:48
 106 Anja Haage             59 Bussum                  55:57    55:51
 107 Elly Kolstee           67 Nunspeet                56:26    55:51
 108 Marleen Kerkvliet      81 Almere                  56:35    55:51
 109 Charmaine Henriquez    73 Almere                  56:22    55:52
 110 Marijn de Vries        84 Haren Gn                56:09    55:57
 111 Rosanne Minjon         88 Hilversum               56:02    56:01
 112 Nienke Albrecht        80 Loosdrecht              56:02    56:02
 113 Anita van Geresteijn   85 Zeist                   56:16    56:05
 114 Debby Conejo Verheijde 80 Lelystad                56:21    56:12
 115 Helen Fijnvandraat     81 Bussum                  56:22    56:13
 116 Laura den Boeft        83 Huizen                  56:47    56:18
 117 Sonja Reijersen        53 Hilversum               56:22    56:19
 118 Maaike Verweij         75 Hilversum               56:44    56:19
 119 Sabine van Dijk        83 Bussum                  56:30    56:23
 120 Saskia van der Kleij   86 Hilversum               56:40    56:24
 121 Hetty van Someren      55 Nijkerk Gld             56:32    56:27
 122 Stine van Wechem       65 Amsterdam               56:37    56:27
 123 Andrea Olthuis         61 Amstelveen              56:47    56:27
 124 Karin Cornelissen      61 Hilversum               56:35    56:28
 125 Helen Van der Veen     65 Soest                   56:35    56:32
 126 Annemarie Beemer       72 Amersfoort              56:42    56:33
 127 Helen Imamdi           59 Hilversum               56:46    56:38
 128 Brenda ten Wolde       71 Vierhouten              57:17    56:42
 129 Marcelle Princen       58 Diemen                  57:37    56:54
 130 Sandy Spaander         74 Zaandam                 57:09    57:02
 131 SF Mei-de Jong         71 Hilversum               57:11    57:03
 132 Caroline Puijk         76 Hilversum               57:04    57:04
 133 Shenja Kroll           73 Geldermalsen            57:21    57:05
 134 Carolyn Sponselee      89 Maartensdijk            57:28    57:06
 135 Nicole Oltmanns        84 Zwolle                  57:36    57:10
 136 Angela c c Sharp       70 Bussum                  57:43    57:11
 137 Marjan van Brenk       65 Hilversum               57:38    57:13
 138 Mirjam Wessels         73 Hilversum               57:22    57:14
 139 Josie Ryan             71 Alkmaar                 57:52    57:15
 140 Patricia Marks         67 Hilversum               57:23    57:16
 141 Famke Nicolai          75 Amsterdam               57:28    57:17
 142 Nelleke Wolfswinkel    58 Loosdrecht              57:31    57:18
 143 Caroline van Zijl      89 Hilversum               57:30    57:18
 144 Chantal van Ooijen     75 Putten                  57:42    57:19
 145 Frederique van Wylick  72 Bussum                  57:25    57:20
 146 Annelies Kon           60 Culemborg               57:32    57:20
 147 Maureen Feher          57 Amsterdam               57:29    57:23
 148 Talitha Jansen Vennebo 71 Naarden                 57:31    57:26
 149 Marieke Reijenga       66 Hilversum               57:28    57:26
 150 Martine Kiel           78 Bussum                  58:03    57:30
 151 Marina Kempers         65 Baarn                   58:17    57:37
 152 Carolien Chevalier     71 Hilversum               57:46    57:38
 153 Wina van Dijk          67 Baarn                   57:48    57:41
 154 Petra Ebbelaar         66 Bussum                  57:57    57:43
 155 Karina Worseling       62 Nunspeet                58:18    57:43
 156 Renske Ouweneel        68 Bussum                  58:01    57:47
 157 Rosita Hagen           92 Almere                  58:09    57:52
 158 Danique Bank           90 Wilnis                  58:27    57:56
 159 Gerdien Harleman       65 Lelystad                58:36    57:58
 160 Kirsten Peppelenbos    85 Barneveld               58:17    57:58
 161 Olga Bauw              46 Laren Nh                58:12    58:03
 162 Eva Bolle              83 Amsterdam               58:23    58:06
 163 Paulien van Wijngaarde 71 Hilversum               58:24    58:09
 164 Yvonne Zuijdervliet    65 Hilversum               58:41    58:14
 165 Maria Crombeecke       82 Hilversum               58:31    58:18
 166 Evelien Kos            60 Huizen                  58:32    58:19
 167 Renee Schluter         90 Hilversum               58:35    58:20
 168 Simone Schipper        70 Muiden                  58:34    58:20
 169 Maaike Castricum       73 Goes                    58:39    58:21
 170 Rosanne Wieten         86 Amsterdam               59:02    58:22
 171 Agnes van Oudenaren    90 Hilversum               58:36    58:22
 172 Ester Tunnissen        70 Hilversum               58:34    58:27
 173 ACM Truijens           67 Uithoorn                58:51    58:28
 174 Marian Nagtzaam        59 Bussum                  58:37    58:29
 175 Lotte de Vroe          79 Amsterdam               58:52    58:30
 176 Heleen van der Meijs-v 63 Hilversum               58:51    58:32
 177 Elleke Verstege-Boerri 65 Hilversum               58:54    58:38
 178 Paula Huiszoon         63 Bussum                  58:41    58:38
 179 Gonnie van Hofslot     50 Eemnes                  58:47    58:38
 180 Marian Wolters         62 Hilversum               59:08    58:42
 181 Shireen Becker         65 Heemstede               59:05    58:45
 182 Brenda Goedhart        80 Hilversum               59:14    58:54
 183 Karin Boonen           84 Nijkerk Gld             59:08    58:56
 184 Saskia van Zomeren     62 Almere                  59:09    58:57
 185 Cindy Terpstra         71 Loosdrecht              59:21    58:58
 186 Nynke Kooistra         87 Utrecht                 59:12    59:01
 187 Cynthia Morris         82 Apeldoorn               59:17    59:02
 188 Sandra Kerstens        67 Oegstgeest              59:10    59:03
 189 Hilde Hageman          66 Kortenhoef              59:12    59:04
 190 Anja Schimmel          52 Hilversum               59:31    59:05
 191 Sopie Brenkman         52 Gouda                   59:18    59:06
 192 Yvette Keulemans       71 Hilversum               59:38    59:06
 193 Martha Ursem           58 Bussum                  59:46    59:10
 194 Hillegonda Griffioen   68 Hilversum               59:19    59:11
 195 Raquel Vrauwdeunt      87 Hardenberg              59:33    59:11
 196 Inge van 't Hof        77 Hilversum               59:20    59:12
 197 Ellen Huisman          65 Ridderkerk              59:35    59:15
 198 Ellen Langhout         66 Hilversum               59:34    59:22
 199 Martine Chamuleau      67 Naarden                 59:34    59:22
 200 Erika Hartog           72 Amersfoort              59:43    59:25
 201 Tamara Ravenhorst      92 Hilversum               59:36    59:27
 202 Tineke Loonstra        57 Hilversum               59:41    59:28
 203 Loes Aalbersberg       84 Weesp                   59:29    59:28
 204 Annelies Reijne        82 Assendelft              59:47    59:28
 205 Bianca Kors            81 Amstelveen              59:58    59:29
 206 Maaike Kuiper          86 Amsterdam               59:58    59:29
 207 Karlijn Meinders       85 Utrecht                 59:37    59:30
 208 Petra de Groot         66 Groningen             1:00:14    59:32
 209 Mireille Zeeman        73 Alphen aan den Rijn     59:50    59:32
 210 Esther Lek             68 Alphen aan den Rijn     59:51    59:32
 211 Madelon van de Water   79 Amersfoort              59:45    59:33
 212 Astrid Celant          63 Hilversum             1:00:16    59:34
 213 Tatjana van Leeuwen    87 Bussum                  59:47    59:34
 214 Saskia Fraterman       69 Hilversum               59:52    59:42
 215 Ilona Sluiter          78 Utrecht               1:00:17    59:42
 216 Anouk Kabel            68 Assendelft            1:00:13    59:43
 217 Aletta Van Klinken     66 Buitenkaag              59:48    59:45
 218 Isabel K N Bevan       76 Naarden               1:00:09    59:48
 219 Tuul van Andel         74 Amsterdam             1:00:25    59:48
 220 Catherine Shaw         69 Hilversum             1:00:10    59:48
 221 Jacobine van Hierden   70 Hilversum             1:00:08    59:50
 222 Jolanda Boxem          66 Hilversum             1:00:17    59:50
 223 Gilda den Blanken      75 Nunspeet              1:00:25    59:51
 224 Karolien de Koning     67 Vreeland              1:00:21    59:53
 225 Maria van Kampen       54 Hilversum               59:55    59:53
 226 Adriana van Holten     64 Nederhorst den Berg   1:00:21    59:54
 227 Helen Boyd             63 Hilversum             1:00:19    59:54
 228 Matthea van der Veen   84 Nunspeet              1:00:32    59:58
 229 Sandra van Gisbergen   66 Baarn                 1:00:23    59:59
 230 Christel Krijnen       74 Huizen                1:00:09    59:59
 231 Carolien Besjes        70 Utrecht               1:00:11  1:00:00
 232 Wilma van Altena       61 Hilversum             1:00:02  1:00:01
 233 Jennifer den Daas      73 Amersfoort            1:00:28  1:00:02
 234 Geraldine Lanser       66 Heemstede             1:00:23  1:00:02
 235 Marielle Yocarini      67 Heemstede             1:00:23  1:00:02
 236 Amber de Wit           65 Hilversum             1:00:43  1:00:07
 237 Joke Opmeer            65 Hilversum             1:00:44  1:00:08
 238 Joline Cohen Tervaert  87 Amsterdam             1:00:40  1:00:10
 239 Karin Huiskamp         74 Hilversum             1:00:32  1:00:11
 240 Ineke de Wilde         73 Muiderberg            1:00:24  1:00:11
 241 Elza Ruygrok           66 Hilversum             1:00:33  1:00:12
 242 Grace Bulgac           56 Almere                1:00:30  1:00:12
 243 Marjolein Schraven     78 Wognum                1:00:39  1:00:14
 244 Agnes Kuiper           70 Heemskerk             1:00:22  1:00:14
 245 Marjolein de Wolf      44 Eemnes                1:00:22  1:00:14
 246 Marijke Lamers         57 Eemnes                1:00:55  1:00:15
 247 Annemieke Lamers       87 Amsterdam             1:00:55  1:00:15
 248 Daniele Sinniger       66 Bussum                1:00:35  1:00:15
 249 Maud van Geffen        85 Amsterdam             1:00:42  1:00:21
 250 Esther Roozen          68 Hilversum             1:00:46  1:00:22
 251 Miranda Schaap         83 Hilversum             1:00:38  1:00:23
 252 Susanne Nuninga        69 Bussum                1:00:30  1:00:26
 253 Saskia Koster          75 Bussum                1:00:30  1:00:26
 254 Sandra Middel          70 Lelystad              1:01:06  1:00:28
 255 Puck Wessels           89 Bussum                1:00:34  1:00:32
 256 Juliette Franzen       68 Kortenhoef            1:00:54  1:00:34
 257 Margot Kramer          59 Zaandam               1:01:07  1:00:38
 258 Andrea van den Berg    57 Hilversum             1:00:48  1:00:40
 259 Graciela M Porras Vill 53 Houten                1:00:45  1:00:40
 260 Christina van Diggele- 54 Loenen aan de Vecht   1:00:55  1:00:44
 261 Tania Solis-Camara     77 Houten                1:00:52  1:00:47
 262 Manon Marinus          62 Amersfoort            1:00:52  1:00:52
 263 Koosje Jaspers         67 Hilversum             1:01:11  1:00:52
 264 Udjen Lewis            75 Almere                1:01:06  1:01:06
 265 Marie-Anne Peterse-Lau 62 Hilversum             1:01:46  1:01:06
 266 Monetta Ulrici         60 Amsterdam             1:01:44  1:01:07
 267 Denise Roosenschoon    79 Nieuw-Vennep          1:01:14  1:01:08
 268 Sylvia Kreekel         80 Almere                1:01:11  1:01:11
 269 Astrid Versluis        69 Nederhorst den Berg   1:01:33  1:01:16
 270 Nazima Mintjes         89 Haarlem               1:01:33  1:01:17
 271 Helen Flink-Amerika    73 Hilversum             1:01:56  1:01:19
 272 Esther Gross           72 Hilversum             1:01:34  1:01:19
 273 Evelyn Koster          69 Hilversum             1:02:05  1:01:20
 274 Anne Brenninkmeijer    80 Amsterdam             1:01:37  1:01:21
 275 Joke van Eck           64 Hilversum             1:01:33  1:01:23
 276 Lea Kroese             79 Amsterdam             1:02:06  1:01:24
 277 Lisette van Beek       75 Huizen                1:02:08  1:01:30
 278 El Vos                 72 Nunspeet              1:02:08  1:01:32
 279 Eva van Overbeek       72 Hilversum             1:01:42  1:01:34
 280 Irene Fischer          53 Hilversum             1:01:53  1:01:35
 281 Bibiana Flemons        65 Hilversum             1:02:08  1:01:40
 282 Caroline Busch-Rosman  62 Hilversum             1:02:08  1:01:41
 283 Annelies Mulder        59 Utrecht               1:02:12  1:01:46
 284 Claudia De Stefano     70 Hilversum             1:02:10  1:01:46
 285 Mariette Wiemer        62 Bilthoven             1:02:13  1:01:46
 286 Esther Hettema         69 Utrecht               1:02:24  1:01:47
 287 Coby van Steeg         50 Blaricum              1:01:57  1:01:55
 288 Arts Juliette          69 Almere                1:02:23  1:01:58
 289 Jackie Keogh           73 Eemnes                1:02:06  1:02:03
 290 Gillian Keogh          85 Eemnes                1:02:06  1:02:03
 291 Elaine Romein          60 Hilversum             1:02:42  1:02:03
 292 Janneke van Wijngaarde 83 Anna Paulowna         1:02:27  1:02:04
 293 Marieke Slagter        79 Hoogland              1:02:11  1:02:06
 294 Marjo de Moulin        55 Houten                1:02:08  1:02:08
 295 Ellen Bousche          72 Maartensdijk          1:02:33  1:02:08
 296 Linda van de Bunt      72 Maartensdijk          1:02:33  1:02:08
 297 Susan van der Burg     71 Weesp                 1:02:54  1:02:12
 298 Monique Franssen       85 Loosdrecht            1:02:15  1:02:12
 299 Anna Postma            87 Amsterdam             1:02:52  1:02:18
 300 Chantal Rijkeboer      68 Naarden               1:02:25  1:02:19
 301 Jeannette Stulemeijer  62 Duivendrecht          1:02:45  1:02:20
 302 Irene Teerink          61 Hilversum             1:02:49  1:02:20
 303 Annemarieke Schubert   79 Almere                1:02:30  1:02:21
 304 Carina de Paauw        82 Almere                1:02:53  1:02:23
 305 Rosanne van Salingen   87 Almere                1:02:54  1:02:23
 306 Marie van der Woning   59 Naarden               1:02:30  1:02:25
 307 Toos Bogaard           60 Baarn                 1:02:50  1:02:26
 308 Marieke Fieten         72 Utrecht               1:02:54  1:02:27
 309 Jessica Venema         69 Ankeveen              1:03:17  1:02:32
 310 Sabine Tollenaar       70 Ankeveen              1:03:17  1:02:32
 311 Bianca de Leeuw        67 Hilversum             1:03:00  1:02:32
 312 Areke Marbus           65 Hilversum             1:03:01  1:02:33
 313 Sylvia Koertshuis      69 Hilversum             1:02:59  1:02:35
 314 Yvonne Nouwens         70 Hilversum             1:03:20  1:02:40
 315 Claudia Redout         73 Hilversum             1:03:01  1:02:40
 316 Esther Hoven           75 Hilversum             1:03:22  1:02:43
 317 Alejandra Carrizoza    72 Huizen                1:03:30  1:02:47
 318 Githa Backx-de Groot   71 Baarn                 1:03:12  1:02:48
 319 Annemieke Rikhof       82 Nieuwegein            1:02:56  1:02:48
 320 Renske Fernandes       70 Hilversum             1:03:14  1:02:51
 321 Nurhan Hulkenberg- Akd 76 Muiden                1:03:07  1:02:53
 322 Miranda Heerschop      80 Hilversum             1:03:29  1:02:55
 323 Rieke Smakman          72 Loosdrecht            1:03:35  1:02:57
 324 Petra Boumans          77 Zeewolde              1:03:28  1:02:58
 325 Carola de Kuijer       68 Utrecht               1:03:19  1:02:59
 326 Melany Lottering       69 Hilversum             1:03:14  1:02:59
 327 Lotte van Ommeren      77 Eemnes                1:03:25  1:02:59
 328 Sandra de Waard        70 Hilversum             1:03:15  1:03:00
 329 Kitty Huyzer           88 Utrecht               1:03:07  1:03:00
 330 Chantal Goosen         73 Eemnes                1:03:25  1:03:00
 331 Frea Hulsebos          71 Hilversum             1:03:23  1:03:03
 332 Elisabeth Greidanus    64 Hilversum             1:03:24  1:03:04
 333 Phine Heinink          44 Hilversum             1:03:19  1:03:05
 334 Charlotte van Lent     64 Halfweg Nh            1:03:23  1:03:07
 335 Daniella van Walraven  71 Kudelstaart           1:03:46  1:03:07
 336 Ingeborgh van den Broe 67 Kudelstaart           1:03:46  1:03:08
 337 Mireille Harskamp      68 Zeewolde              1:03:39  1:03:09
 338 Marike Jansen          60 Bilthoven             1:03:26  1:03:09
 339 Marlies Lavooij        81 Hilversum             1:03:17  1:03:13
 340 Evelyn Westhof         59 Hilversum             1:03:22  1:03:15
 341 Rineke Wolters         66 Hilversum             1:03:30  1:03:15
 342 Zoë van Walsum         91 Zeewolde              1:04:03  1:03:23
 343 Ria Steunebrink        60 Loosdrecht            1:03:45  1:03:23
 344 Eveliene Brand         84 Almere                1:03:47  1:03:25
 345 Joyce Pothuizen        87 Mijdrecht             1:04:12  1:03:32
 346 Anita Van Dekken       65 Baarn                 1:04:10  1:03:36
 347 Mirjam Spruit          72 Hilversum             1:03:54  1:03:45
 348 Anoek Donkers          75 Hilversum             1:04:05  1:03:45
 349 Annemarie ter Heijne   68 Hilversum             1:03:56  1:03:46
 350 Chantal Rooke          75 Hilversum             1:04:00  1:03:48
 351 Nikita Vlaskamp        86 Hilversum             1:04:36  1:03:52
 352 Gitty de Groot         87 Almere                1:04:22  1:03:55
 353 Ellen Ostendorf        79 Hilversum             1:04:37  1:03:56
 354 Renske van Weperen     75 Hilversum             1:04:21  1:03:58
 355 Madelon Nipshagen      78 Weesp                 1:04:38  1:03:58
 356 Sylvia Raben           72 Hilversum             1:04:04  1:04:00
 357 Angelique van Eijk     66 Blaricum              1:04:35  1:04:05
 358 Conne Broeders         91 Nijmegen              1:04:36  1:04:05
 359 Nanja Horst            78 Purmerend             1:04:34  1:04:07
 360 Yvette Kooijman        68 Blaricum              1:04:38  1:04:09
 361 Nancy Hagen            70 Huizen                1:04:35  1:04:11
 362 Rie Klomp              87 Groningen             1:04:52  1:04:12
 363 Carola Schoordijk      67 Weesp                 1:04:29  1:04:12
 364 Barbara de Jonge       88 Almere                1:04:25  1:04:13
 365 Erica Simon            56 Naarden               1:04:51  1:04:15
 366 Daniëlle Noach         76 Amsterdam             1:04:15  1:04:15
 367 Annette Kelderman      64 Lelystad              1:04:31  1:04:18
 368 Marieke Tukker         72 Utrecht               1:04:39  1:04:18
 369 Jill Maclaren          75 Hilversum             1:04:37  1:04:20
 370 Kath Atkins            68 Hilversum             1:04:38  1:04:29
 371 Resa Adema-Tukker      66 Blaricum              1:05:02  1:04:30
 372 Kitty Bakker           61 Loosdrecht            1:05:02  1:04:31
 373 Thea Boomkens          64 Hilversum             1:04:46  1:04:32
 374 Leontine van 't Hazeve 82 Blaricum              1:05:13  1:04:36
 375 Sheila van der Burg- B 78 Weesp                 1:05:19  1:04:38
 376 Jolanda van Zanten     81 Oldenzaal             1:04:57  1:04:38
 377 Cindy Vosselman        77 Bathmen               1:04:54  1:04:39
 378 Ramona van den brand   79 Hilversum             1:04:41  1:04:41
 379 Rineke Falkena         59 Mijdrecht             1:05:21  1:04:46
 380 Sonja van Bellen       78 Hilversum             1:05:21  1:04:50
 381 Monique Wigmans        75 Huizen                1:04:52  1:04:50
 382 Machteld Passchier     66 Hilversum             1:04:54  1:04:51
 383 Gwendolijn Meuwese     85 Hilversum             1:05:35  1:04:52
 384 Anneloes van Ark       71 Amersfoort            1:05:03  1:04:53
 385 Kei11 Kei12            83 Hilversum             1:05:25  1:04:54
 386 Lelia Spada            62 Hilversum             1:05:14  1:04:54
 387 Kei10 Kei11            83 Hilversum             1:05:25  1:04:54
 388 Sabine van Bommel      83 Hilversum             1:05:09  1:04:54
 389 Sibrenna Thijs         82 Amsterdam             1:05:10  1:04:54
 390 Elizabeth Durant       64 Hilversum             1:05:13  1:04:57
 391 Astrid Lakeman         65 Zaandam               1:05:28  1:04:58
 392 Ellie Wekking          60 Zaandam               1:05:28  1:04:59
 393 Ingrid Naji            75 Blaricum              1:05:09  1:05:07
 394 Carla Jansen - Lukas   57 Delft                 1:05:15  1:05:12
 395 Patricia Keijer        69 Almere                1:05:25  1:05:15
 396 Anita van Orsouw       84 Bussum                1:05:20  1:05:16
 397 Inge Fontijn           60 Hilversum             1:05:32  1:05:19
 398 Monique van Domselaar  83 Bussum                1:05:59  1:05:23
 399 Kei7 Kei8              84 Hilversum             1:05:54  1:05:24
 400 Natalie Jacobze        74 Nederhorst den Berg   1:06:04  1:05:24
 401 Jasperina Furman       68 Amsterdam             1:05:40  1:05:26
 402 Jeanette Veenstra      71 Naarden               1:05:51  1:05:32
 403 Sabine Balk            80 Hilversum             1:05:39  1:05:32
 404 Ester Wets             70 Hilversum             1:06:02  1:05:38
 405 Judith Oolders         80 Hilversum             1:06:08  1:05:42
 406 Yvonne van den Berg    57 Almere                1:06:09  1:05:44
 407 Mignon Meendering      74 Almere                1:06:30  1:05:48
 408 Florence Sol           87 Almere                1:06:31  1:05:50
 409 Marjolijn Mokveld      71 Hilversum             1:06:19  1:05:52
 410 Eva van Ooijen         81 Hilversum             1:06:15  1:05:53
 411 Melanie Koelemaij      71 Hilversum             1:06:33  1:06:00
 412 Hilda Horst            72 Almere                1:06:29  1:06:02
 413 Marjolein Weijman      82 Huizen                1:06:48  1:06:08
 414 Suzanne Walrave        85 Hilversum             1:06:34  1:06:12
 415 Noortje Aarts          62 Hilversum             1:06:25  1:06:13
 416 Grace Gowdy            63 Bussum                1:06:47  1:06:13
 417 Julia Klarenbeek       61 Amsterdam             1:06:59  1:06:16
 418 Nienke Scheide         78 Almere                1:07:34  1:06:19
 419 Erica van Dijk         77 Krommenie             1:06:55  1:06:22
 420 Anouk Sulter           76 Amsterdam             1:06:55  1:06:23
 421 Alie Remery            69 Sneek                 1:06:53  1:06:24
 422 Nanette ter Beek       59 Hoogland              1:06:33  1:06:29
 423 Femmegien Mente        65 Amstelveen            1:06:39  1:06:30
 424 Hester Schouten        70 Maartensdijk          1:07:02  1:06:36
 425 Sandra van der Heijden 72 Maartensdijk          1:07:02  1:06:36
 426 Paulien Maasdamme      78 Maarssen              1:07:06  1:06:38
 427 Astrid van der Veen    69 Eemnes                1:07:07  1:06:42
 428 Anja Alsema            63 Hilversum             1:07:17  1:06:54
 429 Femie Verwer           63 Gouda                 1:07:17  1:06:55
 430 Hilly van der Voort    66 Almere                1:07:24  1:06:56
 431 Anne-May Barth         65 Bergen op Zoom        1:07:32  1:07:00
 432 Liesbeth van Erp       65 Kortenhoef            1:07:44  1:07:07
 433 Annemarie Moens        73 Laren Nh              1:07:50  1:07:17
 434 Karin Halbesma-Ottens  63 Ridderkerk            1:07:37  1:07:18
 435 Kei8 Kei9              84 Hilversum             1:07:46  1:07:19
 436 Kei9 Kei10             83 Hilversum             1:07:47  1:07:20
 437 Miriam Ras             74 Nederhorst den Berg   1:08:02  1:07:22
 438 Charlotte Kloet        82 Hilversum             1:08:04  1:07:22
 439 Irma Wiegmans          73 Nederhorst den Berg   1:08:02  1:07:24
 440 Jorlijn Hermans        87 Utrecht               1:08:00  1:07:29
 441 Mariska Vet            72 Maarssen              1:08:02  1:07:47
 442 Robin Spierings        88 Bilthoven             1:08:03  1:07:47
 443 Jacqueline Walvisch    63 Kortenhoef            1:08:34  1:08:01
 444 Wipi Braun             70 Bussum                1:08:32  1:08:07
 445 Maggy Lekranty         61 Hilversum             1:08:58  1:08:26
 446 Saskia Riemer          85 Soest                 1:08:55  1:08:33
 447 Lia Galesloot          51 Hilversum             1:09:35  1:08:57
 448 Anca Desgain           65 Naarden               1:09:04  1:08:57
 449 Saskia Westbroek       66 Hilversum             1:09:23  1:09:00
 450 Simone de Waard        94 Almere                1:09:09  1:09:04
 451 Ans van Driel          64 Almere                1:09:09  1:09:04
 452 Monique Brouwer        64 Huizen                1:09:35  1:09:10
 453 Pauline van Paridon    94 Eibergen              1:09:30  1:09:12
 454 Nanda Hoogendoorn      82 Hooglanderveen        1:09:37  1:09:17
 455 Jennifer Tucker        59 Baarn                 1:09:58  1:09:19
 456 Evelien de Wolff       69 Baarn                 1:09:57  1:09:19
 457 Wendy Schotsman-Versch 79 Culemborg             1:09:43  1:09:23
 458 Jolanda de Haan        82 Hilversum             1:10:04  1:09:27
 459 Sandra Brau            69 Alkmaar               1:10:01  1:09:30
 460 Nelleke Heerschop      64 Amersfoort            1:09:59  1:09:30
 461 Meriel Sneep           78 Kortenhoef            1:10:10  1:09:36
 462 Eva van de Bovenkamp   88 Muiden                1:09:52  1:09:40
 463 Yvette Lieferink-Siebe 68 Loosdrecht            1:10:17  1:09:47
 464 Larissa Van der Grijn  85 Almere                1:10:15  1:09:54
 465 Francis Abidi          62 Amstelveen            1:10:04  1:09:55
 466 Karin Hagedoorn        64 Nieuw-Vennep          1:10:41  1:10:10
 467 Lia Kerkhof            63 Almere                1:10:50  1:10:26
 468 Marion Durieux         65 Hilversum             1:11:08  1:10:33
 469 Patricia van Axeldonge 63 Bussum                1:10:52  1:10:47
 470 Lucy Kuipers           57 Hilversum             1:11:46  1:11:13
 471 Rosalie Bolland        84 Deventer              1:11:43  1:11:15
 472 Laura Kors             87 Amsterdam             1:11:49  1:11:20
 473 Magda van Dinteren     83 Almere                1:12:13  1:11:28
 474 Josine Bolland         79 Hilversum             1:12:06  1:11:38
 475 Lillian van Leerdam    70 Hilversum             1:12:40  1:11:57
 476 Liesbeth Gresel        67 Hilversum             1:12:36  1:12:03
 477 Wendy Bembom           81 Hilversum             1:12:47  1:12:08
 478 Petra Kruijt           87 Meppel                1:13:08  1:12:25
 479 Laura Breeuwer         64 Amersfoort            1:12:57  1:12:35
 480 Christina Zandberg     64 West-Graftdijk        1:12:55  1:12:37
 481 Karin Hofmeijer        74 Amsterdam             1:13:14  1:12:56
 482 Willemijn Grooters     78 Leusden               1:12:59  1:12:59
 483 Danielle Goedhart      76 Leusden               1:12:59  1:12:59
 484 Anne van Leeuwen       89 Wilnis                1:13:46  1:13:15
 485 Philo Kolf             68 Amsterdam             1:13:59  1:13:31
 486 Marjon Nierop          63 IJmuiden              1:14:07  1:13:35
 487 Ellen Alings           66 Huizen                1:14:24  1:14:00
 488 Mona van der Heijden   69 Amersfoort            1:14:43  1:14:20
 489 Marjolein Bakker       79 Rosmalen              1:15:08  1:14:37
 490 Samantha Abbing        92 Wijk bij Duurstede    1:16:13  1:15:30
 491 Els van Gils           57 Vreeland              1:16:13  1:15:46
 492 Carola van Wanrooij    67 Breda                 1:16:31  1:15:57
 493 Barbara Postma         56 Laren Nh              1:16:33  1:16:00
 494 Willemijn Siebrand     81 Kortenhoef            1:16:24  1:16:02
 495 Hanneke Blom           53 Zevenbergen           1:17:15  1:16:42
 496 Antoinette Vermunt     60 Hilversum             1:17:10  1:16:48
 497 Christina Koenis       41 Huizen                1:18:18  1:18:08
 498 Monique Lasterie       67 Baarn                 1:21:02  1:20:22

     M5, 5KM OXXIO PREST
   1 Randolph Nicia         71 's-Gravenhage           16:33    16:33
   2 Yassine Loukili        96 Zeist                   16:38    16:38
   3 Erwin Koopstra         88 Aalsmeer                16:46    16:46
   4 Cas Lutz               93 Hilversum               17:21    17:21
   5 Ramses van Oosten      95 Hilversum               17:59    17:59
   6 Herbert Jansen         82 Harderwijk              18:00    17:59
   7 Melle Albada           95 Hilversum               18:01    17:59
   8 Koen Emmens            85 Amersfoort              18:08    18:08
   9 Marc Leijtens          85 Utrecht                 18:11    18:08
  10 Jeroen van Veldhuizen  92 Kortenhoef              18:12    18:11
  11 Jelle Jansen           95 Hilversum               18:43    18:41
  12 Wim van Kippersluis    84 Hilversum               18:47    18:45
  13 Marius Messemaker      97 Hilversum               18:49    18:48
  14 Joost Simons           77 Rosmalen                18:50    18:48
  15 Anthony Lubbers        92 Amsterdam Zuidoost      19:02    19:02
  16 Jurre Wildschut        96 Hilversum               19:12    19:11
  17 Mitchel van Wees       95 Hilversum               19:25    19:19
  18 Joris Meijen           93 Lage Vuursche           20:20    19:21
  19 Kaj Moorman            95 Loosdrecht              19:27    19:27
  20 Ruben Sikkema          94 Weesp                   19:38    19:33
  21 Rogier Strobbe         80 Almere                  19:40    19:38
  22 Mohammed Ajjouri       81 Lelystad                19:58    19:40
  23 Emmanuel Emma's        94 Almere                  19:49    19:42
  24 Jonathan van Daalen    97 Hilversum               19:48    19:48
  25 Kemal Tekin            71 Soest                   19:52    19:52
  26 Kasper Schuur          79 Rotterdam               20:16    20:11
  27 Damian Bast            96 Hilversum               20:14    20:13
  28 Bob Lemstra            90 Almere                  20:24    20:16
  29 Julian Lookman         90 Amsterdam               20:19    20:16
  30 Wouter Mul             93 Huizen                  21:19    20:26
  31 Eric Jongerius         83 Utrecht                 20:32    20:29
  32 Lars Besselaar         96 Hilversum               20:32    20:31
  33 Niels Wijffels         97 Kortenhoef              20:40    20:35
  34 Abdel Maadani          88 Amsterdam               20:38    20:36
  35 Liam Pieters           95 Blaricum                20:47    20:44
  36 Brain Jong             94 Hilversum               20:55    20:47
  37 Nils van der Weiden    94 Naarden                 20:47    20:47
  38 Job Slagt              98 Hilversum               20:55    20:50
  39 Sven Bus               97 Laren Nh                20:57    20:54
  40 Coen Arends            93 Almere                  21:01    20:55
  41 Thomas Romagnoli       98 Hilversum               21:01    20:57
  42 Fabian Bruns           90 Bussum                  21:34    21:04
  43 Stephan Bes            91 Wieringerwaard          21:09    21:04
  44 Dennis Heijtel         94 Hilversum               21:07    21:05
  45 Martijn De Laat        85 Hilversum               21:12    21:08
  46 Bas Ham                98 Hilversum               21:15    21:13
  47 Hyun Dorland           79 Hilversum               21:39    21:17
  48 Pepijn Hek             93 Hilversum               21:25    21:23
  49 Eric Kluvers           61 Hilversum               21:39    21:24
  50 Bram Verheyen          97 Hilversum               21:26    21:24
  51 Lars Angerman          95 Hilversum               22:24    21:33
  52 Lukas Pragt            95 Hilversum               21:39    21:36
  53 Harold de Vink         72 Hilversum               21:46    21:36
  54 Jeroen van Asten       96 Huizen                  22:57    21:42
  55 Johannes Lauffer       97 Huizen                  21:43    21:42
  56 Dylan van Wijngaarden  93 Nederhorst den Berg     21:51    21:44
  57 Mohammed Larbi         69 Lelystad                21:59    21:45
  58 Merijn Dijkstra        86 Hilversum               21:59    21:54
  59 Marat Charlaganov      79 Oegstgeest              23:17    21:55
  60 Jeffrey van't Wout     90 Laren Nh                22:05    21:55
  61 Jorik Slob             97 Hilversum               21:57    21:56
  62 Robertus van Rijnsoeve 87 Utrecht                 22:06    21:57
  63 Angelo van Keulen      91 Utrecht                 22:12    22:03
  64 Mo Acherrat            67 Lelystad                22:22    22:08
  65 Vincent Smeer          88 Zeewolde                22:11    22:09
  66 Simon van Loenen       96 Hilversum               22:22    22:11
  67 Thomas Pater           93 Almere                  22:20    22:13
  68 Robin Brundel          92 Hilversum               22:25    22:13
  69 Liam van Beurden       96 Hilversum               23:06    22:17
  70 Nico Commu             59 Hilversum               22:28    22:20
  71 Sem van Gurp           97 Hilversum               22:25    22:22
  72 Kelvin Koenen          98 Hilversum               23:11    22:23
  73 Mark Koenen            71 Hilversum               23:11    22:23
  74 Jordy Paeper           93 Almere                  22:34    22:23
  75 Kevin Rondeel          90 Soesterberg             22:32    22:26
  76 Marcel Wols            55 Bussum                  22:35    22:27
  77 Bas Knopperts          89 Hilversum               23:29    22:29
  78 Joep Kokkeler          85 Amersfoort              22:32    22:29
  79 Dick van Beurden       64 Hilversum               23:24    22:36
  80 Joppe Boon             86 Wageningen              22:42    22:38
  81 TJ Jones               66 Hilversum               22:45    22:40
  82 Sytze de Vries         85 Hilversum               22:51    22:45
  83 Daan Straatman         96 Hilversum               22:56    22:47
  84 Maxim Golov            68 Hilversum               23:54    22:49
  85 Rob van den Berg       95 Huizen                  23:00    22:49
  86 Thimon van Zwam        97 Apeldoorn               24:00    22:54
  87 Bas van der Laan       80 Utrecht                 23:35    22:55
  88 Bryan Boor             90 Hilversum               22:59    22:55
  89 Peter de Wit           73 Loosdrecht              23:12    22:56
  90 Wilbur Verstege        86 Hilversum               23:25    22:56
  91 Rogier Pos             79 Hilversum               23:10    22:57
  92 René Suurling          61 Hilversum               23:00    22:57
  93 Erwin van de Bunt      86 Loosdrecht              23:14    22:58
  94 Hidde van Hal          97 Hilversum               23:05    22:59
  95 Oleg Sheremet          75 Amsterdam Zuidoost      24:10    23:04
  96 Pelle Vastenhoud       96 Hilversum               24:18    23:04
  97 Lukas van der Sman     97 Hilversum               23:05    23:04
  98 Ferry Gortsen          87 Hilversum               23:09    23:05
  99 Krijn Barmentloo       62 Kortenhoef              23:08    23:07
 100 Carlos Hoogenboom      87 Amsterdam               23:23    23:16
 101 Menno Lingeman         94 Mijdrecht               23:27    23:17
 102 Thijn van Houdt        97 Capelle aan den IJss    23:28    23:17
 103 Michael Zandvoort      89 Baarn                   24:00    23:18
 104 Tom Hartman            93 Almere                  24:03    23:20
 105 Olivier van Schoonevel 97 Hilversum               23:24    23:21
 106 Floor Lanphen          95 Hilversum               24:19    23:27
 107 Maron Bruineman        79 Ankeveen                24:32    23:30
 108 Ricardo Renkema        97 Emmeloord               23:58    23:30
 109 Maarten van Schoonevel 97 Hilversum               23:33    23:30
 110 Daan Eijgenhuijsen        Hilversum               23:31    23:31
 111 Dylan van der Kroon    93 Wilnis                  23:42    23:32
 112 Patrick Compter        90 Blaricum                23:40    23:33
 113 Danny Visser           88 Hilversum               23:37    23:33
 114 Lee Kirk               77 Lunteren                23:41    23:33
 115 Gerrit Bogaard         97 Hilversum               24:27    23:36
 116 Hamid Ahnin            63 Lelystad                23:54    23:37
 117 Ivo Mol                92 Almere                  24:20    23:38
 118 Florian de Boer        98 Hilversum               23:44    23:39
 119 Alvarito Velázquez     73 Amsterdam               23:51    23:40
 120 Ronald Clous           62 Hilversum               23:54    23:41
 121 Joseph Clous           95 Hilversum               23:54    23:41
 122 Perry van den Bunt     95 Maartensdijk            23:45    23:43
 123 Laurens van Loenen     98 Hilversum               23:54    23:43
 124 Michiel Gooijer        83 Bussum                  23:51    23:45
 125 Randy Salomons         94 Hilversum               23:54    23:45
 126 Pier Luigi Jorritsma   82 Hilversum               23:56    23:45
 127 Dévinio Juninck        97 Hilversum               24:02    23:46
 128 Stefan Veugen          73 Huizen                  23:52    23:47
 129 Mitchell van Haasen    93 Eemnes                  23:56    23:47
 130 Dirk Kranendonk        85 Hilversum               23:52    23:47
 131 Marco De Rooij         95 Maartensdijk            24:40    23:49
 132 Rick Paszotta          81 Hilversum               24:49    23:50
 133 Joel van Steenpaal     94 Maartensdijk            24:42    23:51
 134 Wesley Out             94 Eemnes                  24:42    23:51
 135 Ferry Lindeboom        66 Hilversum               24:04    23:52
 136 Mike van Genechten     93 Mijdrecht               24:00    23:52
 137 Dennis Bakker          81 Hilversum               24:06    23:56
 138 Bo Solingen            94 Blaricum                24:04    23:57
 139 Raymond van den Berg   82 Huizen                  24:26    23:58
 140 Jan Meersoek           94 Hilversum               24:37    23:59
 141 Koen Eikelenboom       92 Vleuten                 24:08    23:59
 142 Jacco Van Weerlee      88 Zeewolde                24:02    23:59
 143 Marc van Veen          64 Hilversum               24:06    24:00
 144 Reinier Bakker         92 Schoonrewoerd           24:02    24:00
 145 Steef Bouman           88 Hilversum               24:07    24:01
 146 Bart van Kuik          77 Utrecht                 24:10    24:07
 147 Jeroen ter Haar        97 Hilversum               25:08    24:07
 148 Cypriaan Sueur         98 Hilversum               25:09    24:07
 149 Toine Heus             96 Ankeveen                24:13    24:09
 150 Roelant Feldbrugge     95 Hilversum               24:16    24:13
 151 Matthew Wheatley       77 Hilversum               25:41    24:16
 152 Koos Verkerk           84 Werkhoven               25:20    24:19
 153 Sebas Bouquet          91 Huizen                  24:50    24:19
 154 Ruben Solingen         69 Blaricum                24:27    24:20
 155 Pepijn Teeuwissen      96 Hilversum               25:18    24:25
 156 Willem Denijs          57 Voorthuizen             25:34    24:26
 157 Pepijn Baart                                      25:10    24:27
 158 Paul Zagt              86 Hilversum               24:31    24:28
 159 Floris van Buren       97 Hilversum               24:36    24:34
 160 Maarten van Veldhuizen 94 Kortenhoef              24:36    24:34
 161 Ron van Zalingen       62 Hilversum               24:38    24:35
 162 Sam van Zalingen       97 Hilversum               24:37    24:37
 163 Stephan ter Borg       85 Amsterdam               24:44    24:39
 164 Erik Houtkamp          80 Hilversum               25:10    24:39
 165 Bernd de Groot         94 Weesp                   25:25    24:40
 166 Hans Buskens           67 Hilversum               25:43    24:41
 167 John van de Velde      66 Heemskerk               25:08    24:45
 168 Eelco Dolfsma          79 Hilversum               24:56    24:46
 169 Marco Boorsma          87 Hilversum               25:47    24:47
 170 Jurriën van Ravensberg 95 Huizen                  26:02    24:47
 171 Scott Morrison         98 Hilversum               24:57    24:49
 172 Colin Morrison         65 Hilversum               24:57    24:49
 173 Gerrit van Oosterom    75 Hilversum               25:11    24:51
 174 Jasper Jans            81 Castricum               25:05    24:53
 175 Jeroen Steenbakkers    71 Hilversum               24:56    24:54
 176 Harm Kappe             65 Almere                  26:04    24:55
 177 Gert Derickx           63 Almere                  25:03    24:55
 178 Hugo Behnken           56 Laren Nh                25:48    24:58
 179 Sander Geenen          92 Rotterdam               25:02    24:58
 180 Yarno de Hiep          94 Zeewolde                26:02    25:00
 181 Gino Meijer            72 Amstelveen              25:11    25:01
 182 Rob van Aartsen        78 Zwolle                  25:15    25:03
 183 Peter Bennink          94 Loosdrecht              26:07    25:06
 184 Steffen Jongh          86 Uitgeest                26:00    25:07
 185 Arno Klijnman          73 Hilversum               25:15    25:07
 186 René Eijgenhuijsen     68 Hilversum               25:09    25:09
 187 Pablo Sahuleka         96 Hilversum               25:31    25:11
 188 Patrick van Strien     69 Eemnes                  25:22    25:11
 189 Marijn Thijs           95 Maartensdijk            25:31    25:14
 190 Justin Koenen          98 Hilversum               26:05    25:15
 191 Martijn Gottgens       74 Hilversum               26:02    25:15
 192 Sander Visser          97 Hilversum               26:05    25:15
 193 Rogier Teeuwissen      97 Hilversum               26:06    25:16
 194 Martin van Voorthuyzen 84 Hilversum               25:23    25:18
 195 Steven Gehner          83 Hilversum               25:55    25:20
 196 Ahmed El Faouzi        52 Lelystad                25:39    25:22
 197 Damian Dransfield      71 Amsterdam               25:56    25:23
 198 Etienne Verhoeff       78 Berkel en Rodenrijs     25:42    25:25
 199 Marcel Korfage         71 Laren Nh                26:00    25:26
 200 Ton Loose              63 Hilversum               25:56    25:28
 201 Sander van Geene       72 Almere                  26:41    25:29
 202 Fedor Stubbe           93 Almere                  25:37    25:30
 203 Jasper Aukema          80 Hilversum               25:34    25:30
 204 Arno Nieuwlaat         59 Eindhoven               25:56    25:34
 205 Jefferey Besters       88 Amsterdam Zuidoost      25:43    25:35
 206 Mischa van Barneveld   97 Hilversum               25:47    25:35
 207 Björn Burgemeester     86 Zeewolde                25:53    25:36
 208 Wiebe Schippers        73 Hilversum               26:16    25:39
 209 Kees van Berkel        78 Schiedam                26:25    25:40
 210 Joeri Bouwman          96 Almere                  25:47    25:40
 211 Job Wedman             63 Bussum                  25:52    25:43
 212 Kelvin Schleper        76 Hilversum               26:21    25:45
 213 Bob Wijntjes           96 Laren Nh                26:47    25:46
 214 Michael Wouters        90 Hilversum               25:56    25:47
 215 Mattijs de Ruijter     75 Wormerveer              26:21    25:47
 216 Eelco van Geene        75 Utrecht                 27:00    25:48
 217 Johan van Os           78 Huizen                  26:19    25:48
 218 Mitch Post             94 Huizen                  27:09    25:48
 219 Arne Dibbits           76 Hilversum               26:15    25:49
 220 Mimoun Zarhouni        70 Lelystad                27:08    25:51
 221 Jasper Post            88 Amsterdam               26:13    25:51
 222 Lyon Van De Waal       94 Hilversum               26:55    25:55
 223 Mathijs Bakker         83 Huizen                  26:53    25:56
 224 Michiel Posthumus      66 Almere                  26:02    25:56
 225 Gerhard Hommels        58 Hilversum               26:05    25:57
 226 Aiko Boorsma           87 Hilversum               26:57    25:58
 227 Harm van den Heiligenb 59 Utrecht                 26:20    26:00
 228 Michael Knecht         78 Huizen                  27:01    26:00
 229 Stefan Rekers          91 Weesp                   26:07    26:01
 230 Wes de Bree            90 Tienhoven Ut            26:15    26:02
 231 Daan Folkers           87 Soest                   26:09    26:03
 232 Marcel Kamer           70 Hilversum               26:10    26:06
 233 Quincy van Putten      92 Almere                  26:16    26:08
 234 Patrick Kok            66 Hilversum               26:34    26:09
 235 Casper IJsbrandy       89 Nijkerk Gld             26:16    26:10
 236 Egbert Pelgrim         56 Hilversum               26:20    26:11
 237 Tsjerk van Doornik     96 Vreeland                27:15    26:13
 238 Martijn van Scheppinge 81 Hilversum               26:19    26:17
 239 Peter Slokker          93 Huizen                  26:28    26:19
 240 Tim den Duijf          95 Uithoorn                26:30    26:19
 241 Leon Solinger          86 Hilversum               26:33    26:21
 242 Patrieck Geerdink      74 Nieuwegein              27:01    26:21
 243 Joris a Tieken         69 Zwaanshoek              27:04    26:25
 244 Justin Uiterwijk       93 Hilversum               27:26    26:28
 245 Jasper Kroon           79 Hilversum               27:00    26:34
 246 Jeroen Benit           59 Kortenhoef              26:37    26:35
 247 Sietze Naber           94 Hilversum               27:15    26:35
 248 Niels van de Kamp      95 Hilversum               27:26    26:38
 249 Jessy de Birk          95 Hilversum               27:40    26:43
 250 Ron Meijer             48 Hilversum               26:58    26:44
 251 Jordi Ruijter          92 Hilversum               26:58    26:46
 252 Eilder Stijkel         72 Rotterdam               27:00    26:48
 253 Nico Lubbers           64 Naarden                 26:56    26:52
 254 Jeoffrey Bakker        83 Hilversum               28:02    26:54
 255 Wesley Delwel          94 Huizen                  27:04    26:55
 256 Maikel Bunt            96 Hilversum               27:45    26:56
 257 Martin Versluis        61 Hilversum               27:17    26:56
 258 Milco Agterberg        92 Almere                  27:06    26:56
 259 Tim Verhoek            91 Wilnis                  27:04    26:58
 260 Justus Cobben          97 Hilversum               28:01    26:59
 261 Erwin van Wengen       69 Huizen                  27:31    27:00
 262 Otto van Steennis      83 Hilversum               28:07    27:01
 263 Richard Keulemans      66 Huizen                  27:08    27:01
 264 Paul de Wijs           52 Hilversum               27:20    27:05
 265 Ton van Dam            58 Driebergen-Rijsenbur    28:26    27:05
 266 Ben Janssen            41 Hilversum               27:13    27:10
 267 Peter de Jong          69 Amsterdam               27:34    27:14
 268 Bill Bulham            72 Hilversum               27:33    27:18
 269 Ruben Dieteren         90 Apeldoorn               28:13    27:20
 270 Mohammed El Kaouini    62 Lelystad                27:39    27:22
 271 Hayko Kroese           55 Hilversum               27:45    27:22
 272 Sebas van Meenen       78 Hilversum               28:20    27:26
 273 Marc van der Snoek     68 Hilversum               27:42    27:28
 274 Andre Eshuis           57 Amsterdam               28:03    27:30
 275 Oscar Poels            72 Hilversum               28:13    27:35
 276 Marnix Reijmerink      78 Leusden                 27:50    27:36
 277 Gertjan Heupers        66 Hilversum               28:24    27:37
 278 Peter Vlot             69 Hilversum               28:25    27:40
 279 Tessa Huiting          91 Huizen                  27:49    27:43
 280 Dennis Coorn           83 Amersfoort              28:16    27:44
 281 Thomas Visser          96 Hilversum               28:33    27:45
 282 Robert Stuiver         67 Leusden                 28:29    27:49
 283 Glenn De Vries         95 Weesp                   28:47    27:49
 284 Pepijn de Wit          96 Loosdrecht              28:50    27:51
 285 Paul Visser            62 Loosdrecht              28:10    27:53
 286 Mike van der Puil      94 Hilversum               28:31    27:54
 287 Martin Albus           62 Hilversum               28:10    27:54
 288 Vincent Glimmerveen    65 Hilversum               28:28    27:54
 289 Marco van den Berg     72 Bussum                  29:12    27:54
 290 Sybren Jonker          89 Apeldoorn               28:49    27:55
 291 Mark Vos               81 Veendam                 28:55    27:56
 292 Rick Slot              95 Blaricum                28:44    27:58
 293 Ronald de Hiep         62 Zeewolde                29:00    27:58
 294 Timo van Thienen       95 Bussum                  28:46    27:58
 295 Christiaan Sauer       45 Hilversum               28:19    28:00
 296 Gertjan van der Star   66 Hilversum               28:06    28:01
 297 Marc Evenhuis          75 Hilversum               28:57    28:03
 298 Jorrit Rector          80 Castricum               28:16    28:05
 299 Robin Addink           88 Hilversum               28:26    28:07
 300 Jan Willem de Lange    64 Loosdrecht              28:27    28:07
 301 Stephan Renken         66 Hilversum               28:36    28:08
 302 Andre Doesburg         74 Hilversum               29:21    28:09
 303 Hein Stuurman          83 Ameide                  28:51    28:10
 304 Wilco Nieweg           63 Huizen                  28:26    28:12
 305 Dennis Berghuis        85 Hilversum               28:30    28:13
 306 Dennis Uiterwijk       90 Hilversum               29:14    28:15
 307 Phil Willebrands       54 Hilversum               28:30    28:16
 308 Johan van Wieringen    59 Amsterdam               29:27    28:21
 309 Max van Waveren        97 Hilversum               29:25    28:23
 310 Marco Tamis            79 Zwolle                  28:59    28:23
 311 Erwin von Hebel        60 Hilversum               28:24    28:24
 312 Stijn Bom              92 Muiderberg              28:31    28:26
 313 Rudolf Cornelisssen    82 Hilversum               29:27    28:32
 314 Rob van Rheenen        93 Mijdrecht               28:44    28:33
 315 Robert Bekenkamp       59 Hilversum               29:18    28:35
 316 Dyon Adema             84 Hilversum               28:54    28:35
 317 Patrick van Aggele     68 Hilversum               28:54    28:36
 318 Gerard Huis in 't Veld 64 Hilversum               29:03    28:37
 319 Marcel Kuipers         76 Peize                   28:41    28:37
 320 Kasper van Reyendam    66 Hilversum               29:04    28:38
 321 Cees van der Wens      65 Hilversum               29:06    28:38
 322 Bram Neervoort         83 Amsterdam               29:20    28:39
 323 Frank van Geffen       51 Soest                   29:21    28:39
 324 Adjan van Sleeuwen     68 Bussum                  29:07    28:39
 325 Paul Wagland           73 Hilversum               29:13    28:40
 326 Peter Horst            68 Huizen                  29:02    28:40
 327 Stef van Zanden        47 Blaricum                29:18    28:41
 328 Thijs Ruisendaal       82 Hilversum               29:47    28:42
 329 Ed Rosner              59 Dronten                 29:14    28:44
 330 Willem Brobbel         66 Harmelen                29:29    28:45
 331 Said Rifi              75 Lelystad                29:02    28:45
 332 Ton Thijs              55 Maartensdijk            29:15    28:48
 333 Martin Vos             51 Muntendam               29:47    28:49
 334 Karel ten Hoven        56 Amersfoort              28:57    28:51
 335 Errol Scheffer         76 Hilversum               28:52    28:52
 336 Ruben Coppens          93 Hilversum               28:57    28:52
 337 Leander Noordeloos     75 Hilversum               29:33    28:53
 338 Rob Besemer            59 Hilversum               29:53    28:54
 339 Ed Uiterwijk           60 Hilversum               29:53    28:54
 340 Willem Boog            88 Bussum                  29:28    28:58
 341 Jens van Kooten        96 Hoofddorp               29:18    28:58
 342 Christiaan Kruijmer    81 Huizen                  29:55    28:59
 343 Bernard Luttikhuizen   82 Hoofddorp               29:21    29:01
 344 Marco Rink             81 Huizen                  29:21    29:03
 345 Maik Scholten          98 Hilversum               29:56    29:06
 346 Marc Hek               57 Hilversum               29:09    29:09
 347 Nick Ontijt            78 Schiedam                29:56    29:11
 348 Jarno Winter           73 Enkhuizen               29:32    29:11
 349 Leon van Tuijl         73 Hoogkarspel             29:25    29:13
 350 Gert Jan de Hiep       54 Soest                   30:20    29:18
 351 Bas Schouten           97 Hilversum               29:57    29:18
 352 Ton Schouten           56 Hilversum               29:57    29:18
 353 Eric Smet              62 Hilversum               29:37    29:20
 354 Patrick Crabbendam     72 Laren Nh                29:44    29:21
 355 Tristan Schiffmacher   90 Harderwijk              29:39    29:23
 356 Keshav Shukla          97 Hilversum               30:01    29:25
 357 Luuk Schotanus         83 Hilversum               29:51    29:25
 358 Mark Philips           76 Hilversum               30:01    29:26
 359 Pieter Duurland        72 Laren Nh                29:52    29:28
 360 Oscar Poppes           77 Almere                  30:37    29:33
 361 Berry Calis            84 Hilversum               30:39    29:35
 362 Jacques Ahlrichs       47 Hilversum               30:15    29:38
 363 Rienk Rietveld         46 Amersfoort              29:58    29:40
 364 Robert Verbeek         72 Hilversum               30:14    29:42
 365 Marcel Ruikers         73 Montfoort               29:44    29:44
 366 Joost van der Ham      74 Lelystad                30:23    29:50
 367 Bert Plekkenpol        47 Hilversum               30:47    29:52
 368 Gerard Drost           50 Soest                   30:46    29:52
 369 Wouter Groen           95 Hilversum               30:19    29:52
 370 John de Jonge          77 Wognum                  30:37    29:55
 371 Gerard Bakker          53 Hilversum               31:15    29:59
 372 Benoit Archambeau      64 Wijk bij Duurstede      30:46    30:00
 373 John Van den Berg      48 Hilversum               30:20    30:06
 374 Bart van Wilgenburg    82 Hilversum               30:38    30:07
 375 Willem Hogeman         58 Hilversum               30:23    30:08
 376 Frans Harms            73 Hilversum               30:51    30:10
 377 Ad van Oosten          60 Hilversum               30:14    30:11
 378 Jordi Debisarun        93 Huizen                  31:34    30:12
 379 Oskar Jalink           68 Hilversum               31:01    30:15
 380 Remco van Thienen      88 Bussum                  31:04    30:16
 381 André Groen            63 Hilversum               30:44    30:17
 382 Cors van den Berg      54 Amsterdam               31:30    30:17
 383 Kevin Brouwer          98 Hilversum               30:31    30:18
 384 Frank van Wilgenburg   82 Hilversum               30:50    30:18
 385 Fred van Bruchem       57 Hilversum               31:21    30:18
 386 Kenneth Smit           71 Huizen                  30:59    30:20
 387 Alexandar Kovacevic    95 Huizen                  31:22    30:21
 388 Hans Krijt             44 Ede Gld                 30:36    30:22
 389 Emiel Krijt            78 Ede Gld                 30:36    30:23
 390 Menno Russchenberg     86 Bussum                  30:42    30:24
 391 Herman Meddens         46 Hilversum               31:17    30:27
 392 Erik Koehoorn          68 Hilversum               31:07    30:33
 393 Jonathan van Emmerik   94 Weesp                   31:24    30:33
 394 Frank Weekamp          98 Hilversum               30:39    30:34
 395 Carlos Ferreira Fernan 94 Hilversum               31:36    30:35
 396 Edwin van der Voorde   54 Best                    31:19    30:36
 397 Jan Tjerkstra          58 Ommen                   30:58    30:38
 398 Karim Bashandy         86 Amersfoort              31:28    30:40
 399 Rene van der Haar      76 Amersfoort              31:19    30:42
 400 Hans Benner            42 Oosterhout Nb           31:52    30:43
 401 Mark Kole              77 Loosdrecht              31:50    30:45
 402 Pieter Saarberg        61 Blaricum                31:35    30:45
 403 Renato Mazzavillani    66 Hilversum               31:57    30:47
 404 Melchior Meter         85 Hilversum               31:49    30:53
 405 Marcel van der Manden  76 Baarn                   31:35    30:54
 406 Cyril Boot             41 Bilthoven               30:56    30:56
 407 Johan van Os           71 Huizen                  31:23    30:57
 408 Erik Jan Verweij       70 Hilversum               32:06    31:00
 409 Cees Koopman           94 Huizen                  32:13    31:00
 410 Wim Meter              47 Hilversum               32:01    31:05
 411 Eric Bouwmeester       54 Hilversum               31:25    31:06
 412 Diego Anriquez         79 Amsterdam               32:15    31:08
 413 Jos Smit               73 Almere                  31:49    31:09
 414 Ap Eigenhuis           52 Aalsmeer                31:27    31:09
 415 Thomas Feenstra        89 Hilversum               32:24    31:11
 416 Ton de Brouwer         61 Hilversum               31:56    31:12
 417 Maarten Krananenburg   66 Utrecht                 32:20    31:16
 418 Hugo van Wichen        73 Hilversum               31:42    31:18
 419 Dick Schut             42 Hilversum               32:24    31:22
 420 Wim Knopper            52 Hilversum               31:45    31:25
 421 Henk Boerhout          64 Zeewolde                31:41    31:25
 422 Branko van Ormondt     94 Hilversum               31:53    31:28
 423 Harold Reijtenbagh     95 Soest                   32:33    31:33
 424 Denzel Wels            94 Hilversum               32:34    31:34
 425 Jurgen Albers          66 Tuil                    32:12    31:35
 426 Bram Verhoeven         96 Hilversum               32:37    31:40
 427 Arno Scholten          64 Hilversum               32:41    31:50
 428 Bastiaan Brand         91 Hilversum               32:13    31:50
 429 Gert-Jan Teeuwissen    57 Hilversum               32:41    31:50
 430 Omar Rghibi            67 Lelystad                32:08    31:50
 431 Dick Holman            56 Bussum                  32:31    31:53
 432 Gerard Demmers         40 Muiden                  32:10    31:54
 433 Rien van de Belt       58 Emmeloord               32:24    31:55
 434 Norbert Glimmerveen    68 Hilversum               32:34    32:00
 435 Martin Wijn            58 Huizen                  33:10    32:01
 436 Paul Kuipers           59 Lelystad                32:58    32:11
 437 Ronald Bijmolt         74 Bennebroek              32:12    32:12
 438 Remon Wilms            73 Hilversum               32:33    32:16
 439 John Bosch             75 Hilversum               32:35    32:18
 440 Gerwin Bottenheft      72 Hilversum               32:39    32:21
 441 Erwin Kamp             88 Hilversum               33:28    32:21
 442 Wim van Oudheusden     47 Hilversum               33:07    32:22
 443 Robert-Jan Vogt        97 Huizen                  32:43    32:28
 444 Gilbert Vogt           68 Huizen                  32:43    32:28
 445 Bob Roos               80 Hilversum               33:42    32:31
 446 Jeroen Mulder          76 Bussum                  33:12    32:34
 447 Josephine Kukupessy    67 Hilversum               33:07    32:43
 448 Michael Arends         80 's-Gravenhage           33:21    32:51
 449 Rob de Sain            56 Kortenhoef              33:33    32:52
 450 Emile Terheggen        41 Weesp                   33:01    32:56
 451 Frank van Ormondt      63 Hilversum               33:22    32:57
 452 Erick van den Berg     65 Hilversum               33:17    33:00
 453 Rob Vonk               70 's-Gravenhage           34:58    33:03
 454 Eric Hurink            61 Laren Nh                33:45    33:11
 455 Kees Stroomer          61 Huizen                  33:47    33:11
 456 HeungHan Hoeksma       74 Bussum                  33:49    33:12
 457 Mars de Beer-Overweel  60 Houten                  33:40    33:15
 458 Siu Man Cheung         64 Amsterdam               34:21    33:25
 459 Frans van Zuijlen      47 De Meern                34:08    33:29
 460 Frank van den Dungen   67 Hilversum               34:26    33:31
 461 Ronald Beumers         61 Hengelo Ov              34:08    33:44
 462 Joost van Gemert       96 Hilversum               34:58    33:55
 463 Bob van Putte          59 Hilversum               34:25    33:56
 464 Rob van Sas            57 Hilversum               34:27    33:58
 465 Gerrit van der Does    70 Hilversum               34:29    34:04
 466 Joey Platje            80 Bussum                  35:25    34:15
 467 Daan Oudenaller        96 Hilversum               35:16    34:19
 468 Nick Kok               95 Soest                   35:27    34:27
 469 Ceel de Wit            39 Hilversum               35:11    34:29
 470 Paul Groen             58 Loosdrecht              35:18    34:31
 471 Menno Speckens         95 Huizen                  35:35    34:35
 472 Walther Koopmans       58 Soest                   35:13    34:48
 473 Thomas Ottenspeer      86 Hilversum               35:35    34:50
 474 Martin Punt            63 Ridderkerk              34:59    34:59
 475 Jim van Geene          47 Hilversum               36:14    35:04
 476 Lex van der Pal        58 Hilversum               35:55    35:12
 477 Rajshekar M Mangalgi   67 Hilversum               35:23    35:20
 478 Marck Feller           64 Hilversum               36:42    35:33
 479 Yeshvanth Prabakar     97 Bussum                  36:15    35:43
 480 Jan Verweij            39 Mijdrecht               36:50    35:45
 481 Rein-jan Guise         76 Utrecht                 36:55    35:46
 482 Vishal Mittal          71 Hilversum               36:11    35:47
 483 Peter Wallenburg       90 Bussum                  51:15    36:09
 484 Huib Wind              96 Hilversum               36:53    36:28
 485 Remco van Geelen       73 Amsterdam               37:45    36:37
 486 Sjaak van Steenwijk    56 Rotterdam               37:26    36:41
 487 Fred Scheringa         62 Elburg                  38:37    37:25
 488 Remco Bunt             98 Hilversum               38:44    37:54
 489 Jorg van den Brink     72 Baarn                   39:50    38:59
 490 Christiaan Voorhaar    94 Hilversum               40:58    39:51
 491 Gijis Schaap           55 Huizen                  40:45    40:15
 492 Frits Knegt            49 Hilversum               41:17    41:17
 493 Robert Knegt           69 Emmer-Compascuum        41:43    41:43
 494 Leo Kerkhoff           56 Hilversum               43:21    43:21
 495 Gerard van Rooij       46 Hilversum             1:42:50  1:42:50
 496 Anton de Gooijer       69 Hilversum             1:44:27  1:44:27

     V5, 5KM OXXIO PREST
   1 Austin Dest            91 Hilversum               19:25    19:21
   2 Aukje Ter Horst        79 Hilversum               20:59    20:56
   3 Tess van den Berg      96 Hilversum               21:42    21:41
   4 Jeltje Heuperman       97 Eemnes                  21:50    21:41
   5 Bernadette Vink        86 Baarn                   22:54    22:52
   6 Olga Lundgren          77 Hilversum               22:54    22:52
   7 Aysha Kraaijeveld      96 Hilversum               22:57    22:55
   8 Lisette Cleyndert      64 Haarlem                 23:21    23:11
   9 Leontien Ruijter       96 Hilversum               24:03    23:48
  10 Cindy Pellenkoft       75 Utrecht                 24:39    23:56
  11 Marianne Lennips       84 Zwolle                  24:15    24:02
  12 Erika Klock            79 Amersfoort              24:09    24:05
  13 Carolien Dekkers       83 Utrecht                 24:17    24:16
  14 Loraine Rosmuller      82 Hilversum               25:40    24:16
  15 Muriel Uriot           88 Hilversum               25:29    24:28
  16 Sohana Denijs          41 Amersfoort              25:35    24:28
  17 Isabella Sueur         96 Hilversum               25:54    24:52
  18 Tamara Blankenstijn    91 Maartensdijk            25:13    25:07
  19 Pauline Jonker         95 Smilde                  25:40    25:30
  20 Joanna Schouten        97 Hilversum               25:47    25:39
  21 Charisa Schouten       94 Kortenhoef              25:42    25:40
  22 Arjanneke van den Berg 68 Hilversum               26:44    25:40
  23 Nina Hijmans           97 Hilversum               26:33    25:58
  24 Astrid Dieteren        60 Apeldoorn               26:54    25:59
  25 Marie Louise Koenders  63 Hilversum               26:17    26:05
  26 Alexandra Zhernakova   71 Hilversum               27:22    26:10
  27 Floor van Rijn         94 Kortenhoef              26:32    26:14
  28 Miranda Stobbe         83 Huizen                  26:25    26:18
  29 Felicia Molina Torres  93 Diemen                  26:28    26:20
  30 Tanja Calis            72 Hilversum               27:19    26:26
  31 Danielle Bernaert      83 Hilversum               27:22    26:28
  32 Kim van Gent           82 Amsterdam               26:38    26:29
  33 Danielle Fransen-Vroeg 76 Utrecht                 27:27    26:30
  34 Jansje Bosma           82 Amsterdam               27:03    26:30
  35 Inge ter Schure        81 Utrecht                 27:37    26:40
  36 Daisy Lankreijer       95 Hilversum               27:42    26:45
  37 Nathalie Hes           66 Amersfoort              27:28    26:55
  38 Linda Brouwer          74 Hilversum               27:20    26:56
  39 Cynthia Steltenpool    90 Obdam                   27:41    26:58
  40 Sanne van der Pas      88 Hilversum               28:05    27:00
  41 Maartje Lemmens        97 Hilversum               27:32    27:02
  42 Jose Bosch             57 Weesp                   27:21    27:06
  43 Marjolein Udo          89 Hilversum               27:39    27:10
  44 Brigitte Stagge        76 Loosdrecht              27:47    27:11
  45 Annemarie van Walderve 88 Utrecht                 28:15    27:17
  46 Suus van Geffen        77 Utrecht                 28:16    27:18
  47 Annemieke Hilhorst     84 Eemnes                  28:19    27:18
  48 Diana Kreugel          80 De Meern                28:28    27:19
  49 Jolanda Hompes         81 Bussum                  27:52    27:24
  50 Jorien Kingma          87 Loosdrecht              28:06    27:25
  51 Judith de Ruiter       69 Loenen aan de Vecht     27:46    27:26
  52 Jessica Nieweg         97 Huizen                  27:42    27:28
  53 Linda Klabbers         76 Soest                   28:30    27:30
  54 Maaike Smallenburg     89 Kortenhoef              28:01    27:30
  55 Benigna Blomme-van Buc 61 Hilversum               28:33    27:33
  56 Julie den Elzen        95 Wijk bij Duurstede      28:19    27:33
  57 Judith Kole            77 Loosdrecht              28:42    27:36
  58 Nadeche Agterberg      94 Almere                  27:48    27:37
  59 Lenie van Berkel       78 Schiedam                28:24    27:39
  60 Marsha Edelman         86 Huizen                  27:54    27:40
  61 Xelly Cabau van Kasber 88 Amsterdam               27:59    27:41
  62 Amber Bouwmeester      90 Hilversum               28:00    27:41
  63 Dieke Folkeringa       91 Bussum                  27:55    27:41
  64 Lindsay van Huisstede  89 Nederhorst den Berg     28:46    27:47
  65 Claudia de Kreek       68 Wilp Gld                28:31    27:50
  66 Manon Kramer           94 Hilversum               28:39    27:51
  67 Pauline Deckers        69 Houten                  29:00    27:52
  68 Jacobijn Renken        97 Hilversum               28:23    27:53
  69 Esther Dol             76 Enkhuizen               28:16    27:55
  70 Nicolette J Tieken     70 Zwaanshoek              28:34    27:55
  71 Meta van den Boom      81 Amersfoort              28:19    27:56
  72 Mariska van Wengen     67 Kortenhoef              28:34    28:02
  73 Philippine Rietveld    88 Hilversum               28:12    28:03
  74 Annabel Renken         96 Hilversum               28:31    28:03
  75 Sonja van Hamersveld   76 Naarden                 29:21    28:09
  76 Suzanne Fennis         74 Hilversum               28:30    28:10
  77 Roxanne Profijt        90 Amsterdam               28:16    28:11
  78 Sanne van Aperen       87 Rotterdam               28:24    28:11
  79 Jeanet Bogaard         67 Hilversum               29:01    28:12
  80 Nathalie Saraber       83 Amersfoort              28:29    28:12
  81 Andrea Vonk            91 Loosdrecht              28:22    28:16
  82 Heleen Jongsma         81 Utrecht                 28:23    28:20
  83 Samuelle van Deutekom  91 Hilversum               28:36    28:21
  84 Erica Barkema          68 Blaricum                29:32    28:32
  85 Ynske Heddema          61 Harderwijk              28:54    28:32
  86 Ine Dooper             56 Hilversum               29:12    28:33
  87 Wendy van der Meijden  76 Almere                  29:00    28:33
  88 Marieke van Dijk       72 Hilversum               29:20    28:35
  89 Marlous van de Koppel  91 Amsterdam               29:16    28:35
  90 Kyrana de Jong         77 Eemnes                  29:02    28:35
  91 Dani van 't Veer       91 Hilversum               29:40    28:36
  92 Michelle Lichtendahl   78 Eemnes                  29:02    28:36
  93 Yolan Spaanjaars       67 Hilversum               29:03    28:37
  94 Marijke Visser         71 Huizen                  29:08    28:39
  95 Allison Bast           83 Hilversum               29:17    28:40
  96 Marleen Calis          85 Huizen                  29:01    28:40
  97 Evelien van Geffen     86 Amsterdam               29:55    28:41
  98 Eveline Barten         74 Bussum                  29:18    28:42
  99 Karin Visser           74 Hilversum               28:51    28:43
 100 Denise Thielemans      86 Hilversum               28:53    28:44
 101 Jolanda Loman          86 Hilversum               29:38    28:44
 102 Angelique Rosner       91 Dronten                 29:14    28:44
 103 Sterre Thijs           97 Maartensdijk            29:14    28:47
 104 Marielle van de Groote 82 Nijkerk Gld             29:07    28:50
 105 Eva van Stekelenburg   94 Hilversum               29:16    28:55
 106 Nikki van Heskes       96 Hoofddorp               29:16    28:56
 107 Christy Hendrix        79 Hilversum               30:06    28:57
 108 Margot van der Horst   84 Hilversum               29:43    29:02
 109 Angelique Kraeger-Beug 76 Baarn                   29:28    29:02
 110 Nicole van den Beld    93 Almere                  29:10    29:03
 111 Carlijn Muller         90 Hilversum               29:34    29:05
 112 Rita Teeuwissen        63 Hilversum               29:57    29:05
 113 Sanne Melten           92 Heerhugowaard           29:11    29:06
 114 Romy Bruns             95 Bussum                  29:43    29:12
 115 Burnie Spierings       62 Almere                  30:18    29:15
 116 Mathilde de Vries      74 Almere                  29:42    29:25
 117 Floor Kroese           84 Hilversum               29:48    29:26
 118 Priscilla Thung        82 Deventer                30:08    29:27
 119 Eva Crouwel            85 Leiden                  29:36    29:31
 120 Daphne de Ruijter      96 Hilversum               30:37    29:31
 121 Daphne Kettenburg      74 Hilversum               29:41    29:31
 122 Debby Schut            89 Hilversum               30:41    29:38
 123 Brenda Deden           90 Hilversum               30:10    29:38
 124 Eva van de Beek        72 Baarn                   30:32    29:43
 125 Jos van der Laan       66 Hilversum               30:08    29:49
 126 Seline van de Kamp     95 Hilversum               30:37    29:49
 127 Olga Vos               77 Huizen                  30:09    29:50
 128 Kate Funke             89 Muiden                  30:21    29:51
 129 Sandra Huigen          77 Amsterdam               31:08    29:53
 130 Laura van Welzenis     95 Hilversum               31:03    29:54
 131 Desiree van der Kuijl  76 Bussum                  30:37    29:55
 132 Anisa Alberts          95 Hilversum               30:50    29:58
 133 Tessa van den Hof      88 Leusden                 30:19    29:59
 134 Marianne Van den Berg- 50 Hilversum               30:12    29:59
 135 Wendy Trienen          80 Hilversum               30:32    29:59
 136 Naomi Schultz          88 Bussum                  30:12    30:00
 137 Cobi Berculo           50 Hilversum               30:24    30:01
 138 Prudence Casander      78 Hilversum               30:39    30:05
 139 Alice Kingma           71 Hilversum               30:48    30:07
 140 Miranda Bosch          91 Naarden                 30:59    30:09
 141 Sanne Smeets           78 Weesp                   30:45    30:12
 142 Heidi Knijff - Gutter  75 Loosdrecht              30:34    30:13
 143 Laura Vos-Bottema      82 Veendam                 31:12    30:13
 144 Lilian Kupers          90 Amersfoort              30:42    30:14
 145 Ellen de Wilde         81 Putten                  30:46    30:15
 146 Tessa Janssen          82 Hilversum               31:12    30:16
 147 Christa van Uchelen    68 Loosdrecht              31:33    30:17
 148 Eugenie van der Velden 63 Hilversum               31:09    30:17
 149 Nikki Groen            92 Hilversum               30:43    30:17
 150 Helga Ruijg            58 Hilversum               30:39    30:17
 151 Kirsten Vijlbrief      89 Hilversum               31:34    30:18
 152 Sonja Hogeman          60 Hilversum               30:33    30:18
 153 Nicole Krijt           73 Hilversum               30:35    30:23
 154 Maria Mul              51 Hilversum               31:15    30:26
 155 Nienke Wester          86 Amersfoort              31:32    30:29
 156 Marieke van der Lelie  82 Hilversum               30:49    30:31
 157 Fleur Huijdink         94 Alkmaar                 30:42    30:32
 158 Anne-Marie van Lieshou 77 Amsterdam               31:47    30:34
 159 Els Loman              55 Huizen                  31:35    30:35
 160 Nanda Ruijtenbeek      78 Hilversum               31:16    30:37
 161 Mirjam Tjerkstra       90 Hilversum               30:58    30:38
 162 Nicole Schimmel        75 Bussum                  31:16    30:41
 163 Lotte Damveld          89 Amersfoort              31:11    30:43
 164 Marion Koster          61 Huizen                  31:06    30:44
 165 Olga Lubbers           97 Hilversum               30:57    30:44
 166 Jennifer Hensen        76 Hilversum               30:53    30:44
 167 Willy Cortus           66 Amsterdam               31:52    30:44
 168 Janneke Wieman         87 Amersfoort              31:32    30:45
 169 Alberte Schipper       65 Hilversum               30:59    30:45
 170 Iris Roffel            94 Huizen                  31:43    30:46
 171 Nancy Visser           95 Hilversum               31:44    30:47
 172 Thelma Lont            64 Huizen                  31:10    30:47
 173 Lonneke Grijseels      85 Utrecht                 31:31    30:49
 174 Patricia Stomphorst    87 Hilversum               31:27    30:50
 175 Sascha Van Megen       94 Soest                   31:46    30:51
 176 Jade de Kip            93 Loosdrecht              32:01    30:53
 177 Miriam van der Griend  67 Eemnes                  31:45    30:55
 178 Marlene Kok            90 Houten                  31:07    30:55
 179 Merel Elzinga          91 Almere                  31:07    30:56
 180 Afra Boot              88 Utrecht                 30:56    30:56
 181 Anouk Griffioen        91 Kortenhoef              31:30    30:58
 182 Jolanda Westrum        68 Huizen                  31:44    31:05
 183 Marleen Wildenburg     94 Soest                   32:00    31:05
 184 Britte Koppel          89 Hilversum               32:22    31:08
 185 Sonali Shukla          67 Hilversum               31:44    31:09
 186 Laura van Geene        72 Almere                  32:20    31:11
 187 Denise Haazelager      86 Laren Nh                32:23    31:11
 188 Jeannette Penraat      64 Huizen                  31:42    31:12
 189 Rekha Shah             68 Hilversum               31:47    31:13
 190 Margreet Snel          53 Hilversum               31:45    31:15
 191 Berty Otten            70 Hilversum               31:41    31:16
 192 Els van der Meulen     81 Hilversum               32:00    31:16
 193 Annet Bosman           67 Amersfoort              31:54    31:17
 194 Sascha van Dessel      73 Voorburg                32:07    31:21
 195 Acuna Poort            86 Hilversum               31:36    31:21
 196 Susan Berens           85 Amersfoort              31:40    31:23
 197 Jantine Post           84 Hilversum               31:54    31:32
 198 Moniek Coorn-Baaij     85 Amersfoort              32:06    31:33
 199 Marianne de Hoog       85 Leusden                 32:36    31:33
 200 Monique van der Beek   65 Eemnes                  32:36    31:36
 201 Danielle ten Hoven     85 Hooglanderveen          31:44    31:38
 202 Karen Lewis            83 Hilversum               32:29    31:39
 203 Margriet Kloosterman   82 Hilversum               32:17    31:46
 204 Sanne Anema            92 Hilversum               32:13    31:50
 205 Wil van de Water       47 Hilversum               32:03    31:50
 206 Ina Renkema            66 Emmeloord               32:24    31:55
 207 Annemarie Sluijmers    66 Naarden                 32:39    32:05
 208 Karina Smiers          84 Weesp                   33:21    32:07
 209 Dalida Jalink          77 Hilversum               32:54    32:08
 210 Hanneke Jager          52 Huizen                  33:03    32:10
 211 Saskia Brundel         64 Laren Nh                33:03    32:10
 212 Melinda Riley          69 Almere                  32:37    32:13
 213 Agnes Hoekman          95 Hilversum               33:11    32:16
 214 Deborah Kasius         95 Hilversum               33:11    32:16
 215 Marga Koop             65 Amsterdam               32:33    32:21
 216 Annemieke Jussen       61 Hilversum               32:46    32:22
 217 Saskia Kikkert         73 Hilversum               33:06    32:22
 218 Florence Huurman       95 Hilversum               33:11    32:24
 219 Nienke Visser          95 Hilversum               33:12    32:25
 220 Irene Pieterse         79 De Meern                33:20    32:28
 221 Ingrid van Werkhoven   82 Hilversum               33:15    32:31
 222 Jennifer van Aalst     94 Maartensdijk            33:26    32:31
 223 Jolanda Warmerdam      66 Hilversum               33:08    32:34
 224 Heleen Mulder          65 Naarden                 33:14    32:39
 225 Ilja Baart                                        33:22    32:39
 226 Lisa Olsthoorn         97 Blaricum                33:23    32:41
 227 Alexandra Arshanskaya  79 Oegstgeest              33:52    32:44
 228 Gea Keijsers           66 Hilversum               33:56    32:44
 229 Amanda Besson          87 Hilversum               32:45    32:45
 230 N I van Eijck          75 Lelystad                33:21    32:46
 231 Yolande Kouwets        83 Amsterdam               33:29    32:47
 232 Marga Bos              52 Soest                   33:42    32:49
 233 Christa Niessen        55 Vreeland                33:19    32:54
 234 Anelie Klapwijk        74 Soest                   33:52    32:59
 235 Marja Hompes-Boorsma   55 Bussum                  33:29    33:00
 236 Cobi Buschman          43 Hilversum               34:58    33:03
 237 Desi Ellents-Harms     71 Hilversum               33:47    33:05
 238 Rienke Schuerink       76 Hilversum               33:06    33:06
 239 Sulaika Manuhutu       77 Naarden                 34:03    33:08
 240 Bep van Esveld         70 Nijkerk Gld             33:09    33:09
 241 Merel Stroomer         98 Huizen                  33:45    33:09
 242 Maria Habes            62 Bussum                  33:49    33:11
 243 Jennifer van Bruchem   97 Hilversum               34:14    33:12
 244 Irene de Beer-Overweel 64 Houten                  33:41    33:18
 245 Emma Huiden-Kuijpers   49 Hilversum               33:19    33:19
 246 Ina Kamphuis           57 Almere                  33:20    33:20
 247 Lauren Heskes          97 Hoofddorp               33:43    33:21
 248 Lineke Dogger          65 Hoofddorp               33:43    33:21
 249 Sophie Leussink        79 Hilversum               34:06    33:24
 250 Natascha de Schipper   85 Hilversum               34:28    33:26
 251 Claudia Nelisse        79 Hilversum               33:44    33:27
 252 Laura Vos              79 Hilversum               34:29    33:30
 253 Kelly Gijsbertsen      87 Kockengen               34:28    33:34
 254 Helga Bos              84 Utrecht                 34:07    33:35
 255 Frances Schouten       93 Bussum                  33:48    33:36
 256 Ellen van der Pas      54 Amsterdam               34:53    33:42
 257 Juliette Somers        86 Amersfoort              34:44    33:46
 258 Marlies Wieman         88 Amersfoort              34:44    33:46
 259 Eline Wieman           96 Amersfoort              34:45    33:48
 260 Inge van Blanken       70 Baarn                   34:52    33:51
 261 Miranda Smit           73 Almere                  34:31    33:52
 262 Pauline Geers          84 Hilversum               34:49    33:54
 263 Saskia de Koning       63 Hilversum               34:59    33:56
 264 Stefanie Holstege      83 Elburg                  34:59    33:57
 265 Jolande van der Strate 67 Deventer                34:47    34:06
 266 Frederique Van Gulik   72 Hilversum               35:20    34:08
 267 Monique Band           67 Heerhugowaard           34:41    34:12
 268 Marion Cauvern         63 Hilversum               34:19    34:13
 269 Sjoukje Moesker        84 Hilversum               35:26    34:16
 270 Thaira Torres          79 Vleuten                 34:49    34:18
 271 Els Vlaanderen         62 Eemnes                  35:34    34:19
 272 Esther Elsinger        67 Haarlem                 35:39    34:25
 273 Karen Dijkema          64 Haarlem                 35:39    34:25
 274 Corinne Hemink - van d 50 Hilversum               35:08    34:30
 275 Amber Groen            98 Loosdrecht              35:18    34:31
 276 Maartje Groeneveld     63 Loosdrecht              35:22    34:34
 277 Chantal Blaauwendraad  89 Kortenhoef              35:08    34:36
 278 Linda van der Kleij    85 Bunschoten-Spakenbur    34:49    34:49
 279 Mariska de Gooijer     85 Hilversum               35:35    34:49
 280 Jacqueline Stoorvogel- 63 Lelystad                35:29    34:51
 281 Celine Stoorvogel      90 Lelystad                35:30    34:52
 282 Elly Methorst          58 Tienhoven Ut            36:01    34:58
 283 Monique Punt           65 Ridderkerk              35:00    35:00
 284 Helma Wiebrecht        65 Amsterdam               36:18    35:14
 285 Julia Meester          90 Loosdrecht              35:37    35:19
 286 Marjan Zijdemans       59 Hilversum               35:54    35:20
 287 Christina Richardson   65 Hilversum               36:39    35:27
 288 Ling Choo              58 Obdam                   36:13    35:31
 289 Annette Stubert        75 Hilversum               35:31    35:31
 290 Eline Berthel          88 Huizen                  35:32    35:32
 291 Anneke Udinga          54 Hilversum               36:08    35:38
 292 Joke van Geene         47 Hilversum               36:57    35:48
 293 Trees Lammers          58 Hilversum               37:10    35:55
 294 Susanne Goedhart - van 84 Hilversum               36:42    35:58
 295 Mariska Slappendel-Voo 74 Ankeveen                37:01    36:23
 296 Demi Willemse          96 Loosdrecht              36:53    36:28
 297 Marielle Alphenaar     91 Hilversum               37:19    36:29
 298 Rinia van Geelen       75 Amsterdam               37:44    36:36
 299 Hellian van Beekum     67 Hilversum               38:22    37:20
 300 Gery van der Ham       75 Lelystad                38:00    37:24
 301 Anouk de Klerk         65 Duivendrecht            38:37    37:25
 302 Angelina de Jager      64 Hilversum               38:44    37:55
 303 Marilene Jeths         80 Naarden                 38:43    38:13
 304 Tamara Houtsma         96 Hilversum               52:55    38:27
 305 Jacqueline Honing      64 Huizen                  39:14    38:50
 306 Franka van den Brink   75 Hilversum               39:53    39:02
 307 Joyce van Beek         67 Zeewolde                40:18    39:48
 308 Marlène Schipper       65 Huizen                  40:18    39:49
 309 Marion Knegt           75 Emmer-Compascuum        39:50    39:50
 310 Sushmita Palai         78 Hilversum               40:28    39:53
 311 Renee Ritzen           66 Amstelveen              41:39    40:31
 312 Charlotte Hols         96 Eemnes                  41:57    41:01
 313 Jolanda Wijntjes       63 Laren Nh                45:08    44:05
 314 Margriet Rebel         69 Huizen                  48:13    47:02
 315 Ruth-Mary Thodé        64 Almere                  48:13    47:03
 316 Celine de Boer         93 Wilnis                1:07:06  1:06:55

     L5, 5KM SHERPA LADY
   1 Lotte Krause           92 Uithoorn                19:50    19:48
   2 Ester Eikendal         74 Lopik                   20:10    20:10
   3 Jelly van der Kloet    81 Drachten                20:26    20:25
   4 Christine Rebello      72 Hilversum               20:33    20:32
   5 Leonie Grob            97 Hilversum               22:08    22:06
   6 Rohmana Koops          97 Baarn                   22:59    22:57
   7 Gerda Struis           66 Zeist                   22:59    22:57
   8 Chantal van Moorselaar 90 Baarn                   23:19    23:16
   9 Essja Achouiti         89 Wijchen                 23:27    23:19
  10 Maartje van Spijker    80 Didam                   23:48    23:37
  11 Marlouke Leemans       89 Tilburg                 23:51    23:40
  12 Ida Bosma              60 Utrecht                 23:42    23:40
  13 Bianca de Saegher      83 Amersfoort              23:46    23:43
  14 Marie Kuijt            89 Assendelft              23:49    23:45
  15 Saskia Duursma         83 Hilversum               23:45    23:45
  16 Daphne Bakker          97 Hilversum               23:50    23:50
  17 Jessy Boekraad         96 Hilversum               23:54    23:53
  18 Suzanne van den Broek  96 Loosdrecht              24:02    23:59
  19 Anna Strombom          75 Hilversum               24:04    24:04
  20 Julia Hofman           94 Hilversum               24:05    24:05
  21 Marieke Gerdes         85 Weesp                   24:32    24:25
  22 Margot de Vries        87 Apeldoorn               24:39    24:29
  23 Lydia Slob             92 Hilversum               24:37    24:36
  24 Willemijn Drok         85 Wageningen              24:48    24:42
  25 Roos Hoving            98 Hilversum               25:04    24:52
  26 Ilse Janssen           92 Stokkum                 25:04    24:53
  27 Emma-Joy van Dorp      91 Koog aan de Zaan        25:00    24:56
  28 Willemke Eppinga       79 Sondel                  25:04    25:01
  29 Mirjam Perry           85 Utrecht                 25:06    25:04
  30 Marieke Bondietti      80 Amersfoort              25:23    25:11
  31 Mies Bos               97 Hilversum               25:34    25:13
  32 Lyanne Kralt           83 Amersfoort              25:32    25:22
  33 Marlies Hofman         84 Dedemsvaart             25:33    25:23
  34 Floor Dieben           94 't Harde                25:29    25:27
  35 Ditte Savelkoel        67 Hilversum               25:33    25:28
  36 Dana Bakker            85 Huizen                  26:05    25:30
  37 Juliet Arends          89 Amstelveen              25:46    25:37
  38 Noortje de Boer        87 Westwoud                25:51    25:40
  39 Milja van Dael         71 Ankeveen                25:54    25:45
  40 Elisabethe Ramos       71 Schiedam                25:47    25:46
  41 Maaike Bakker          82 Nederhorst den Berg     26:49    25:47
  42 Marjolein Drok         84 Hilversum               25:56    25:50
  43 Sacha Slob             94 Hilversum               25:55    25:53
  44 Gerlinde Vos           80 Hilversum               26:01    25:54
  45 Roos Knibbeler         96 Hilversum               25:57    25:54
  46 Pauline Valkenhoff Ayl 67 's-Graveland            25:57    25:55
  47 Linda Smit             83 Bovenkarspel            26:57    25:56
  48 Kristel Arends         88 Didam                   26:09    25:59
  49 Chantal Noorlander     76 Breukelen Ut            26:07    26:00
  50 Belinda Ehlert         68 Baarn                   26:00    26:00
  51 Charlie van Dongen     95 Abcoude                 26:03    26:01
  52 Miranda Monna          83 Spijkenisse             26:16    26:05
  53 Joyce Niamut           78 Amsterdam               27:10    26:08
  54 Esther de Groot        82 Amersfoort              26:52    26:11
  55 Juleke Bottelier       67 Hilversum               26:19    26:19
  56 Maisha van Pinxteren   90 Hilversum               27:03    26:22
  57 Judith de Blauw        83 Hilversum               26:31    26:25
  58 Jantje Dijkstra        86 Baarn                   26:26    26:26
  59 Saskia Kruis           79 Hilversum               26:30    26:27
  60 Nelleke de Weerd       65 Kortenhoef              27:04    26:28
  61 Angelien Hessel        68 Groenekan               26:38    26:34
  62 Edith Hagen            65 Kortenhoef              27:13    26:36
  63 Ilse van Dam           97 Maarssen                26:45    26:37
  64 Paula Gitsels          88 Assendelft              26:41    26:37
  65 Lindsay Stigter        83 Loosdrecht              27:30    26:40
  66 Lotty Smienk           77 Loosdrecht              26:54    26:41
  67 Joyce Cramer           63 Lelystad                27:13    26:44
  68 Angelique van Zon      71 Loosdrecht              26:57    26:44
  69 Linda Schrader         81 Breda                   26:56    26:46
  70 Astrid Kos             67 Baarn                   27:28    26:46
  71 Fransien de Jong       66 Utrecht                 26:48    26:46
  72 Manon van Ooijen       76 Ermelo                  26:58    26:49
  73 Femke Bosch            79 Schoonhoven             27:24    26:51
  74 Irene Kooij            69 Amersfoort              27:03    26:52
  75 Ellen Van der Heide    75 Schoonhoven             27:29    26:56
  76 Ingrid Kop             62 Amersfoort              27:14    26:56
  77 Kyra Purmer            86 Hilversum               27:07    26:59
  78 Sietsche Eppinga       78 Hilversum               27:07    27:03
  79 Chantal Jansen         75 Amersfoort              27:25    27:05
  80 Esther Kock            69 Hilversum               27:30    27:06
  81 Sandra ter Wengel      80 Vleuten                 27:56    27:07
  82 Golnaz Taghavi         84 Bussum                  27:21    27:10
  83 Iris Verhoeven         97 Hilversum               27:23    27:11
  84 Esther de Boer         88 Sellingen               27:21    27:11
  85 Leonie Kessel          70 Hilversum               28:17    27:17
  86 Marlieke Siteur        77 Hilversum               27:26    27:17
  87 Anne de Raad           84 Hilversum               27:27    27:20
  88 Monique Schipper       77 Hilversum               27:36    27:23
  89 Cheryl van Bommel      74 Hilversum               28:08    27:23
  90 Marloes de Jager       89 Hilversum               28:08    27:23
  91 Lydia Timmer           81 Bilthoven               27:36    27:28
  92 Floor van Lambalgen    83 Hilversum               27:33    27:29
  93 Pien Kersten           69 Amersfoort              28:16    27:29
  94 Mirjam Simmelink       71 Amersfoort              28:16    27:29
  95 Maria Janssen Steenber 70 Druten                  27:42    27:31
  96 Dorien Nendels         87 Rossum Gld              27:42    27:31
  97 Joke Lokker            61 Vleuten                 27:46    27:32
  98 Marieke van Hamond     85 Eemnes                  27:38    27:34
  99 Monique Eeken          69 Bussum                  31:05    27:35
 100 Jet van Leent          64 Soest                   31:05    27:35
 101 Marguerite Slagboom    61 Leusden                 27:59    27:37
 102 Hymke Posthumus        92 Hilversum               28:02    27:39
 103 Linda Strombom         77 Hilversum               27:42    27:41
 104 Petra Giskes           87 Loosdrecht              27:55    27:49
 105 Marloes Goedhart       88 Hilversum               28:10    27:50
 106 Wilma Schortinghuis    68 Huizen                  27:55    27:52
 107 Alberti Post           66 Baarn                   28:25    27:54
 108 Maaike Rutten          80 Amsterdam               28:19    27:59
 109 Maudy Lem              55 Huizen                  28:23    28:01
 110 Ramona van der Valk    77 Haarlem                 28:14    28:03
 111 Sanne Middelkoop       97 Zoetermeer              28:14    28:04
 112 Andrea Baar            95 Nederhorst den Berg     29:05    28:05
 113 Monique van der Weijde 68 Zoetermeer              28:18    28:08
 114 Suzanne Hesterman      76 Hilversum               28:32    28:08
 115 Marloes Zijlmans       85 Almere                  29:02    28:09
 116 Tracy Rutimann         63 Hilversum               28:20    28:10
 117 Bianca Saporiti        47 Hilversum               28:13    28:11
 118 Maaike Vertegaal       82 Hilversum               28:20    28:12
 119 Cindy Tolboom          77 Hoogland                28:40    28:12
 120 Bianca Koops           67 Baarn                   28:15    28:13
 121 Annette Peterman       64 Hilversum               28:45    28:15
 122 Annemarie Weijenberg   65 Maarssen                28:24    28:16
 123 Samantha Klop          86 Hilversum               28:22    28:19
 124 Angelique Bakker       67 Naarden                 28:40    28:20
 125 Paula de Vink          73 Hilversum               28:37    28:21
 126 Judith van Pijpen      65 Zoetermeer              28:27    28:23
 127 Annemieke van Riet     60 Blaricum                28:39    28:23
 128 Eline Nortier          72 Amstelveen              29:15    28:25
 129 Jenneke IJzerman       81 Lelystad                28:54    28:25
 130 Madelon Behnken        86 Laren Nh                29:00    28:25
 131 Manon Spuijbroek       94 Hilversum               29:25    28:26
 132 Swinda Falkena         92 Mijdrecht               28:54    28:27
 133 Willemijn Wouters      81 Lelystad                28:57    28:28
 134 Gea Zwaga              64 Hilversum               28:38    28:29
 135 Merel Bonewit          97 Hilversum               28:40    28:29
 136 Benedicte Van den berg 70 Heemstede               28:35    28:30
 137 Maite Heijmering       97 Hilversum               28:41    28:30
 138 Yvonne Ribourdouille   66 Heemstede               28:35    28:30
 139 Manya van der Lip      68 Bentveld                29:17    28:32
 140 Lillian Lagerman       94 Loosdrecht              28:41    28:33
 141 Saskia de Winter       74 Hilversum               28:49    28:38
 142 Nienke Brouwer         78 Hilversum               29:02    28:38
 143 Grace van Brederode    76 Hilversum               28:50    28:39
 144 Lijda Kamphuis         61 Hilversum               28:51    28:39
 145 Aafke Roelofs          98 Hilversum               29:23    28:40
 146 Gabriela Mourer        83 Soest                   29:39    28:41
 147 Floor de Wijs          69 Uithoorn                29:39    28:42
 148 Carolina Evers         64 Hilversum               28:50    28:44
 149 Winke Otto             64 Heemstede               29:30    28:44
 150 Corien van Andel       68 Hilversum               29:02    28:46
 151 Gerda Roest            67 Laren Nh                29:01    28:47
 152 Nadine van Gijn        87 Bussum                  29:28    28:47
 153 Carolien Barkey Wolf   59 Hilversum               28:54    28:47
 154 Patricia Lambour       69 Hilversum               29:13    28:49
 155 Kim Varkevisser        85 Hilversum               28:52    28:50
 156 Ariane van Dijk        64 Bunnik                  29:25    28:50
 157 Hannah Soomers         98 Hilversum               28:55    28:50
 158 Tamara van der Zwaan   87 Huizen                  29:31    28:50
 159 Ineke vann de Rotte    51 Hilversum               29:02    28:50
 160 Iris Herwig            90 Amersfoort              29:01    28:51
 161 Irene van Norden       62 Loosdrecht              29:44    28:51
 162 Sammy-Jo Tapilaha      84 Apeldoorn               28:58    28:52
 163 Ingeborg Spoor         72 Tilburg                 29:00    28:52
 164 Mia Langendijk         55 Hilversum               28:59    28:53
 165 Marjon Duindam         77 Huizen                  29:40    28:56
 166 Selena Bordes          96 Huizen                  29:02    28:57
 167 Annette van Stigt      65 Hilversum               29:37    28:57
 168 Eline Vuijst           96 Huizen                  29:02    28:57
 169 Merel Middelkoop       94 Hilversum               29:07    28:57
 170 Mirella Looijschelder  75 Huizen                  29:41    28:57
 171 Marijke Heijsman       62 Baarn                   29:02    29:01
 172 Maria Grazia Schilirò  72 Hilversum               29:11    29:02
 173 Kei4 Kei5              76 Hilversum               29:28    29:03
 174 Meie van Leeuwen       73 Hilversum               29:41    29:05
 175 Eva Camfferman         96 Hilversum               30:11    29:07
 176 Pieteke de Reus        48 Hilversum               29:47    29:07
 177 Lonneke de Koning      65 Zwolle                  29:49    29:08
 178 Sabrina Pauwels        91 Loosdrecht              29:18    29:08
 179 Adilia Jansma          69 Loosdrecht              29:31    29:11
 180 Ginny Klokke           84 Almere                  29:26    29:12
 181 Irmgard Troon          59 Amsterdam               29:26    29:13
 182 Margreet Kroesen       67 Amsterdam               29:36    29:14
 183 Astrid Smallenburg     63 Hilversum               29:21    29:16
 184 Hilde Ruitenbeek-Bakke 81 Amersfoort              29:22    29:17
 185 Brigitte Woudenberg    69 Soest                   29:43    29:18
 186 Elisette Smits         83 Amstelveen              29:26    29:18
 187 Linda de Vries         79 Kortenhoef              29:25    29:18
 188 Marjon Hartman         67 Hoogland                29:48    29:19
 189 Neeltje Veken          56 Baarn                   29:21    29:20
 190 Milou Bonewit          96 Hilversum               30:00    29:22
 191 Iris Jepma             81 Amersfoort              30:06    29:24
 192 Jolijn van Dijk        97 Hilversum               30:23    29:24
 193 Rianne ten Brink       88 Hilversum               29:31    29:25
 194 Mickey Ruegg           98 Almere                  29:35    29:25
 195 Lilian Oostindie       67 Soest                   30:25    29:27
 196 Marianne Strik         79 Hilversum               30:05    29:28
 197 Patricia Knottenbelt   76 Huizen                  29:48    29:29
 198 Tessa Bos              88 Hilversum               29:37    29:30
 199 Karen Van der Steen    73 Hilversum               30:09    29:32
 200 Jessica de Graaf       78 Bilthoven               29:51    29:33
 201 Bea de Boer            61 Hilversum               29:35    29:33
 202 Sophie Kannoglou       72 Hilversum               30:07    29:33
 203 Bente Meerkerk         97 Hilversum               29:38    29:33
 204 Mijke Patijn           98 Hilversum               29:38    29:34
 205 Celeste Heinst         82 Ankeveen                30:12    29:34
 206 Inge van Lievenoogen   77 Baarn                   29:38    29:35
 207 Martine Molenaar       86 Hilversum               29:43    29:37
 208 Brenda van Oel         76 Amsterdam               29:51    29:37
 209 Kei2 Kei3              87 Hilversum               29:59    29:38
 210 Heidi Lagerweij        60 Soest                   30:35    29:38
 211 Margriet Verra         77 Hilversum               29:53    29:40
 212 Laurence van 't Hoff   98 Laren Nh                30:19    29:41
 213 Mirjam ter Maat        71 Amersfoort              30:01    29:42
 214 Christien Schut        49 Hilversum               30:37    29:42
 215 Laura Koekkoek         94 Hilversum               29:57    29:43
 216 Johanna van Aken       58 Huizen                  30:11    29:43
 217 Nienke Kamer-Van der S 77 Hilversum               30:30    29:44
 218 Petra Zijp             71 Hilversum               30:11    29:45
 219 Carolien Sprenkels     84 Zwolle                  29:57    29:45
 220 Annemiek Sagius-Mosheu 50 Beuningen Gld           30:00    29:46
 221 Miranda Abcouwer       88 Hilversum               29:54    29:47
 222 Sophia Veer            83 Beverwijk               30:45    29:47
 223 Lisanne van Roon       93 Huizen                  30:18    29:48
 224 Jacqueline Beerendonk  63 Loosdrecht              29:54    29:48
 225 Joy Carp               70 Hilversum               30:10    29:50
 226 Maryle Bult            68 Hilversum               30:18    29:52
 227 Inge van Dam-van Laar  70 Utrecht                 30:22    29:54
 228 Mayleen Kasimbeg       65 Almere                  30:07    29:54
 229 Nienke Teunissen       97 Blaricum                30:33    29:55
 230 Hilde van der Laan-Ham 78 Hilversum               30:13    29:55
 231 Kim van der Laan       77 Weesp                   30:55    29:56
 232 Marta Zarzycki         86 Houten                  30:17    30:00
 233 Ingeborg Ricke         85 Weesp                   31:03    30:01
 234 Marianne Hartong       72 Huizen                  30:15    30:03
 235 Karen Rensma           66 Hilversum               30:32    30:04
 236 Inge Henkes            86 Zeewolde                30:48    30:05
 237 Yakima Appeldoorn      96 Bussum                  31:10    30:06
 238 Daniela Wolters-Bouwma 73 Huizen                  30:18    30:06
 239 Corina Kerkmans        65 Gouda                   30:57    30:07
 240 Marianne Mak           58 Hilversum               30:23    30:08
 241 Ilse van Dijk          74 Huizen                  30:28    30:09
 242 Lisanne Bleiksch       96 Hilversum               31:16    30:12
 243 Sophie Hinfelaar       93 Baarn                   30:52    30:12
 244 Frederike Spaargaren   59 Laren Nh                30:21    30:13
 245 Angelique Besselaar    67 Hilversum               30:48    30:14
 246 Josephine Noten        87 Amsterdam               30:58    30:15
 247 Sia Korvemaker         50 Amersfoort              30:31    30:15
 248 Marjolein Edelman      78 Hilversum               30:35    30:16
 249 Daisy van Beusekom     95 Hilversum               31:22    30:17
 250 Marianne Honkoop       66 Hilversum               31:08    30:17
 251 Kim Verhaar            88 Huizen                  30:38    30:18
 252 Esther Hamer           64 Hilversum               30:44    30:19
 253 Melanie Boone          86 Almere                  30:31    30:20
 254 Jenneke Akse           76 Naarden                 31:02    30:20
 255 Martine Voorn          72 Naarden                 30:50    30:21
 256 Petra Haanraadts       68 Hilversum               30:55    30:22
 257 Anne Harmsen           97 Hilversum               30:55    30:22
 258 Esther Kattouw         91 Huizen                  31:07    30:23
 259 Melanie de Jong        86 Veenendaal              31:09    30:24
 260 Melissa Zuydam         66 Hilversum               30:39    30:24
 261 Rian Bordes            62 Huizen                  30:30    30:24
 262 Sonja Pieters          95 Hilversum               30:30    30:25
 263 Eva Kasbergen          85 Hilversum               31:12    30:25
 264 Lopez-cotarelo Sofia   98 Hilversum               30:41    30:26
 265 Josephine van Mastrigt 95 Hilversum               30:32    30:27
 266 Bibi van der Veer      64 Baarn                   30:29    30:28
 267 Nicole de Ridder       73 Baarn                   30:59    30:30
 268 Saskia Enneking        78 Amsterdam               31:23    30:31
 269 Loes Ruitenbeek        53 Harderwijk              30:39    30:33
 270 Gertruud Hoekman-Kocke 64 Hilversum               31:13    30:36
 271 Arleen Hodge           59 Weesp                   31:00    30:37
 272 Carolien Pietersma     69 Loosdrecht              31:36    30:37
 273 Chris Hoekman          96 Hilversum               31:12    30:37
 274 Marjolein Mulder       62 Amersfoort              31:13    30:38
 275 Henrike Toren          72 Hilversum               31:06    30:39
 276 Bernadette de Boer     53 Amersfoort              30:46    30:40
 277 Astrid Jans            67 Kortenhoef              31:15    30:40
 278 Esther van der Veen    86 Amsterdam               31:29    30:40
 279 Anneke vd Brink        53 Maartensdijk            31:45    30:41
 280 Jacqueline Alberts     65 Kortenhoef              31:19    30:42
 281 Carlijn Kolk           91 Hilversum               31:10    30:42
 282 Saskia Blokhuis        79 Huizen                  31:14    30:42
 283 Esther van Genugten    71 Utrecht                 31:37    30:43
 284 Marja Broek-Helsper    58 Bussum                  31:13    30:44
 285 Nathalie Leenen        84 Almere                  31:00    30:45
 286 Mira Wingelaar         79 Maarssen                31:03    30:45
 287 Tamara van den Born    81 Blaricum                31:16    30:45
 288 Petra Boesveld         86 Zeewolde                31:30    30:47
 289 Viola Lindeboom        71 Hilversum               31:16    30:47
 290 Marlies Kuus           77 Baarn                   30:47    30:47
 291 Karin Vleeskens        76 Baarn                   30:48    30:48
 292 Chantal van de Scheur  81 Amsterdam               31:07    30:49
 293 Eileen van den Tweel   74 Hilversum               31:39    30:50
 294 Jeannette van Lierop - 76 Eemnes                  31:03    30:51
 295 Sanne Van der Burg     85 Hilversum               31:29    30:51
 296 Carla Hilhorst         72 Eemnes                  31:03    30:52
 297 Karin Spierenburg      68 Hilversum               31:56    30:53
 298 Anne Huisman           86 Hilversum               30:58    30:54
 299 Rowena Kuijper         85 Bussum                  31:54    30:55
 300 Tamara Lancel          85 Hilversum               31:55    30:55
 301 Trudy van Engen        61 Weesp                   31:26    30:56
 302 Yvonne Wagemaker       75 Huizen                  31:10    30:56
 303 Mirjam van der Veer    71 Hilversum               31:05    30:56
 304 Marijke Posthumus      68 Almere                  31:46    30:58
 305 Erika E Mulder-Romero  72 Huizen                  31:55    30:59
 306 Karin van Manen        68 Kortenhoef              31:36    30:59
 307 Sabine Heesters        73 Zevenhoven              31:08    31:00
 308 Annemijn Vervloet      82 Amersfoort              31:59    31:01
 309 Anne-Marie van der Eer 81 Amsterdam               32:05    31:02
 310 Noor Bosch             61 Hilversum               31:58    31:03
 311 Merel Calis            85 Hilversum               31:09    31:03
 312 Martha van Beek        63 Hilversum               31:58    31:04
 313 Jacqueline Smit        71 Huizen                  31:45    31:05
 314 Marjolein Kanters      77 Hilversum               31:35    31:06
 315 Ilona Bitter           66 Haarlem                 31:54    31:08
 316 Elisa Schipper         80 Utrecht                 31:43    31:09
 317 Bertine van der Pluijm 51 Hilversum               31:51    31:09
 318 Maria ten Have         59 Eemnes                  31:43    31:11
 319 Floor Mommers          84 Bussum                  31:39    31:12
 320 Angela Graper          82 Loosdrecht              31:27    31:12
 321 Gwen Griffioen         83 Hilversum               31:50    31:13
 322 Carolien Tieken-Waterr 80 Hilversum               31:55    31:14
 323 Linda Hummel           64 Hilversum               31:22    31:15
 324 Maartje Polvliet       57 Baarn                   31:46    31:15
 325 Michelle Snel          89 Huizen                  31:20    31:15
 326 Anita Bisschop         78 Hilversum               31:32    31:17
 327 Sanne Schoonhoven      86 Rotterdam               32:21    31:17
 328 Jolanda de Boer        84 Hilversum               32:11    31:18
 329 Jitske Fränzel         83 's-Graveland            31:22    31:19
 330 Andrea van Eeuwen - Mu 69 Hilversum               31:59    31:21
 331 Marijke Have           69 Hilversum               32:08    31:22
 332 Gôkky Zeinstra         88 Lelystad                32:12    31:23
 333 Louise van der Burg    55 Hilversum               31:29    31:23
 334 Rianne Eindhoven       87 Almere                  32:24    31:26
 335 Duke Suik              63 Hilversum               32:01    31:27
 336 Sanna Ritsema          79 Baarn                   32:03    31:28
 337 Aleida van den Hoogen  78 Baarn                   32:03    31:28
 338 Asher van Doorn        75 Almere                  32:06    31:29
 339 Dorothee de Jong       56 Hilversum               32:20    31:29
 340 Demelza Kuijper        83 Amsterdam               32:29    31:30
 341 Marjanne Middelink     72 Hilversum               31:59    31:33
 342 Merijn Werkhoven       78 Hilversum               32:28    31:34
 343 Linda Ebbers           82 Hilversum               32:29    31:34
 344 Pienke Elshof          84 Hilversum               31:41    31:35
 345 Maaike van 't Hull     70 Bussum                  32:19    31:37
 346 Annemieke van der Feen 77 Almere                  31:45    31:37
 347 Rebekka Sterkenburg    97 Hilversum               31:39    31:38
 348 Sharon Heinsius        88 Hilversum               31:42    31:39
 349 Gretha greet Walbeek   50 Hilversum               31:48    31:39
 350 Vera Prillevitz        73 Hilversum               32:14    31:41
 351 Coby Gouweloos         59 Huizen                  31:54    31:41
 352 Tanja van Eeuwen       66 Leusden                 32:21    31:42
 353 Corry Maasdamme        50 Amersfoort              31:51    31:43
 354 Hennie van Staveren    66 Hilversum               32:34    31:43
 355 Doortje van Dijk       67 Hilversum               32:19    31:43
 356 Florentine Pel         68 Nederhorst den Berg     32:30    31:44
 357 Margot Pillot          69 Hilversum               32:19    31:44
 358 Joyce van Luttervelt   73 Almere                  32:50    31:45
 359 Lucie van Hulst        97 Hilversum               32:06    31:45
 360 Sietske de Jonge       50 Nederhorst den Berg     32:19    31:47
 361 Petroeska Bot          92 Hilversum               32:16    31:49
 362 Astrid Kepper          74 Hilversum               32:37    31:49
 363 Corrien van der Knijff 64 Hilversum               32:25    31:50
 364 Emma van Leest         97 Hilversum               32:23    31:50
 365 Monique Siemons        69 Hilversum               32:32    31:51
 366 Lai van Laar           67 Hilversum               32:18    31:52
 367 Michele Boerema        75 Hilversum               32:01    31:52
 368 Ria in den Berken      48 Hilversum               32:01    31:52
 369 Karen Jens             89 Bussum                  32:24    31:53
 370 Jeanette van Steenis   66 Baarn                   32:27    31:53
 371 Fabiënne Marinus       97 Kortenhoef              32:01    31:54
 372 Lilian Jes             97 Hilversum               32:01    31:54
 373 Mirjam Guntenaar       83 Utrecht                 32:09    31:55
 374 Susan Doornekamp       86 Hilversum               32:06    31:57
 375 Petra Klein            75 Oss                     32:25    31:59
 376 Sandra van Amstel      62 Huizen                  32:17    32:00
 377 Mieke Koopman          60 Huizen                  32:17    32:01
 378 Mirjam Zwetsloot       72 Bussum                  32:42    32:01
 379 Sandra Boeters         71 Hilversum               32:42    32:01
 380 Melissa Voogd          89 Nederhorst den Berg     32:20    32:03
 381 Hennieke Meesters      69 Utrecht                 32:24    32:03
 382 Stephanie Dekker       83 Leusden                 32:54    32:03
 383 Diane Dekker           79 Leusden                 32:55    32:03
 384 Nancy Koopmans         76 Huizen                  32:31    32:05
 385 Hella Hendricks        65 Amsterdam               32:22    32:05
 386 Linde Edelman          85 Utrecht                 32:52    32:06
 387 Wendela van Kesteren   75 Houten                  32:30    32:07
 388 Jiska Bleij            75 Hilversum               32:49    32:08
 389 Annemiek Kos           83 Huizen                  32:27    32:08
 390 Marieke Kos            79 Blaricum                32:27    32:08
 391 Esther Oosterbaan      74 Hilversum               32:58    32:10
 392 Eveline Bakker         81 Hilversum               32:27    32:11
 393 Ciska Rijsdam          85 Hilversum               32:58    32:11
 394 Kirsten Kleijn         82 Hilversum               32:27    32:11
 395 Karin van Boven        67 Purmerend               33:15    32:12
 396 Ida Klein              61 Amsterdam               32:46    32:13
 397 Lot Hassert-Wisman     77 Den Dolder              32:36    32:17
 398 Margriet Hoeks         72 Utrecht                 32:39    32:17
 399 Hetty Commu            59 Hilversum               32:48    32:18
 400 Gonneke Bestebreurtje  75 Loosdrecht              32:58    32:19
 401 Annemiek Haarsma-Eijmb 73 Hilversum               33:26    32:19
 402 Bonica van Heusden     56 Bussum                  32:51    32:19
 403 Jaimy van Bladel       84 Hilversum               33:08    32:20
 404 Kim Meussen            83 Hilversum               33:09    32:20
 405 Nieke Oosterhout       83 Amsterdam               32:39    32:20
 406 Leontine Gast          65 Muiderberg              33:16    32:21
 407 Gonnie Fawzy           64 Almere                  32:36    32:21
 408 Danielle Busch         71 Nederhorst den Berg     32:39    32:22
 409 Annemarie Dix          62 Zeist                   32:37    32:23
 410 Susan Groeneveld       68 Hilversum               32:29    32:23
 411 Nanda Plasschaert      84 Hilversum               33:22    32:23
 412 Maryse Sterkenburg     84 Zeist                   32:37    32:24
 413 Ans Tuithof            63 Laren Nh                32:55    32:24
 414 Mirjam Bestebreurtje   72 Zeist                   33:03    32:25
 415 Anne-Fleur Gerretsen   78 Hilversum               32:48    32:25
 416 Kelly Aimée Schomakers 89 Nieuw-Vennep            32:48    32:29
 417 Isa Schrijvers         98 Hilversum               33:22    32:29
 418 Margriet Exterkate     76 Amersfoort              32:53    32:30
 419 Elisabeth Klaver       55 Bussum                  32:54    32:31
 420 Jacqueline Riechelman  63 Almere                  32:39    32:32
 421 Estella Derkx          67 Hilversum               32:42    32:32
 422 Wilma Kaarsgaren       58 Baarn                   32:50    32:33
 423 Rosalie van Wetten     96 Hilversum               33:38    32:33
 424 Angelique Leijenaar    89 Zeist                   32:49    32:34
 425 Daniella Waltmans      69 Hilversum               33:15    32:35
 426 Jessica van den Heuvel 78 Hilversum               32:56    32:35
 427 Cindy van der Struijf- 73 Den Dolder              32:56    32:37
 428 Poppy Tobing           71 Swifterbant             33:37    32:37
 429 Liesbeth Hoetink       64 Bussum                  32:54    32:37
 430 Sabine ter Schiphorst  77 Baarn                   32:37    32:37
 431 Charlot Schrijvers     73 Hilversum               33:30    32:37
 432 Rina Hooijkaas         72 Hilversum               33:20    32:38
 433 Anne-Marie van Dijk    69 Hilversum               32:59    32:38
 434 Els Meijers            65 Nederhorst den Berg     33:33    32:39
 435 Joke Janmaat           48 Nederhorst den Berg     33:32    32:39
 436 Renate Welle           94 Ankeveen                33:33    32:40
 437 Maud van Klooster      68 Maartensdijk            33:14    32:40
 438 Debby de Weerd         79 Kortenhoef              33:46    32:43
 439 Helene Hartig-Torsing  72 Kortenhoef              33:23    32:45
 440 Kei1 Kei2              87 Hilversum               33:11    32:46
 441 Esther Sprey           72 Hilversum               33:02    32:46
 442 Jagna Sax              80 Soest                   33:44    32:48
 443 Chantal van der Veen   84 Hilversum               32:55    32:49
 444 Ineke Daemen           52 Hilversum               33:22    32:50
 445 Ernee Raspe            74 Hilversum               33:36    32:51
 446 Evelien Veldt          74 Hilversum               33:36    32:52
 447 Yvette Verbrugge       93 Loosdrecht              33:40    32:52
 448 Renate Grijpma         74 Helmond                 33:47    32:52
 449 Gea Jensen             64 Hilversum               33:58    32:52
 450 Monique Groot          69 Eemnes                  33:22    32:52
 451 Anita Ros              59 Hilversum               33:21    32:52
 452 Heske Groenendaal      69 Tiel                    33:55    32:53
 453 Sharon Halverstad      68 Bussum                  33:17    32:54
 454 Jacquelien van Dijk    69 Hilversum               33:55    32:54
 455 Gerda de Boer-Smit     49 Hilversum               33:28    32:56
 456 Mariska van der Veen   70 Hilversum               33:24    32:56
 457 Mariette Meijers       59 Nederhorst den Berg     33:19    32:56
 458 Tineke van Rooijen     62 Hilversum               33:19    32:57
 459 Indra van Stiphout     63 Bussum                  33:20    32:57
 460 Elke de Roos           68 Utrecht                 33:21    32:58
 461 Tanja van Hoevell      73 Utrecht                 33:21    32:59
 462 Mirjam Borsjé          67 Hilversum               33:34    33:00
 463 Saskia Huizinga        81 De Bilt                 33:18    33:00
 464 Ellen de Wijs-Piekaar  66 Naarden                 33:35    33:02
 465 Hester Hartman         76 Leusden                 33:24    33:04
 466 Carolien Schlatmann    63 Bussum                  33:54    33:07
 467 Angelique van Jaarsvel 70 's-Graveland            33:34    33:09
 468 Geke Kuiper            61 Bussum                  33:22    33:09
 469 Dana Delmaar           78 Alkmaar                 33:25    33:10
 470 Melanie van Rigteren   84 Almere                  33:26    33:11
 471 Clarien Cornelisse     64 Bussum                  33:34    33:12
 472 Brenda Pel             78 Hilversum               34:08    33:12
 473 Lesley Wise            54 Zoutelande              34:00    33:12
 474 Tabithia Meulenberg    78 Soest                   33:29    33:13
 475 Alice Bossinade        66 Amsterdam               34:03    33:14
 476 Chantal van Gent       85 Hilversum               34:08    33:14
 477 Mirjam Bakker          62 Hilversum               33:59    33:15
 478 Susy Drost             64 Hilversum               33:51    33:17
 479 Lisette van der Wolk   88 Huizen                  34:00    33:17
 480 Sandra Tax             71 Hierden                 34:22    33:18
 481 Kim Tax                96 Hierden                 34:21    33:18
 482 Michelle Geniets       88 Huizen                  33:47    33:19
 483 Suzanne Ebbers         86 Hilversum               34:13    33:19
 484 Marjolein Uijterlinde  79 Loosdrecht              34:20    33:22
 485 Jet Hoogendijk         64 Hilversum               33:29    33:22
 486 Manon Rijkers          83 Almere                  34:16    33:23
 487 Karlijn Wuisman        86 Eindhoven               33:31    33:23
 488 Nancy Vringer          59 Soest                   34:22    33:24
 489 Marloes Bruijn         82 Noord-Scharwoude        33:38    33:25
 490 Jane Borninkhof        81 Purmerend               34:28    33:26
 491 Vonneke Borninkhof     60 Purmerend               34:28    33:26
 492 Angelique van Zanten   79 Nieuw-Vennep            34:23    33:27
 493 Marie Cecile Merlijn   83 Eemnes                  34:30    33:28
 494 Eefje Pleij            73 Bussum                  33:41    33:29
 495 Nicolien Pronk         78 Naarden                 33:41    33:29
 496 Judith Schrier         63 Huizen                  34:35    33:31
 497 Gisele Toonen          73 Huizen                  34:36    33:32
 498 Emma van Wees          87 Hilversum               33:36    33:32
 499 Francien Schmitz       51 Bussum                  34:03    33:33
 500 Ilona Puijk            87 Hilversum               33:37    33:34
 501 Tineke van Putten      62 Hilversum               33:56    33:34
 502 Estella Backer         64 Hilversum               34:02    33:35
 503 Engeline Gmelich Meijl 64 De Bilt                 34:33    33:37
 504 Yolanda van den Berg   70 Hilversum               34:03    33:38
 505 Suzy Niamut            80 Almere                  34:41    33:39
 506 Marieke Rowald         89 Hilversum               33:42    33:39
 507 Maike Berkhof          97 Baarn                   34:24    33:41
 508 Sophia van den Berg    97 Baarn                   34:24    33:42
 509 Dana Versloot          85 Amersfoort              34:32    33:42
 510 Claudia Went           97 Baarn                   34:25    33:42
 511 Christel Schomakers    61 Nieuw-Vennep            34:07    33:47
 512 Anneloes de Visser     85 Amersfoort              34:35    33:47
 513 Sanne Post             84 Almere                  34:47    33:49
 514 Jessica van Hees       81 Hilversum               34:49    33:50
 515 Annemarijke Andriesse  89 Hilversum               34:33    33:51
 516 Mariette Verhoeven     67 Hilversum               34:08    33:51
 517 Jolanda van den Boom   75 Hilversum               34:05    33:52
 518 Christine van den Bosc 73 Baarn                   34:34    33:52
 519 Debbie Hendriks        82 Hilversum               34:21    33:54
 520 Ellen van Iperen       65 Huizen                  34:59    33:56
 521 Jeannette Lankhaar     68 Zaltbommel              34:17    33:59
 522 Eveline Dolle          90 Hilversum               34:12    34:01
 523 Linda van Zal          93 Hilversum               34:40    34:02
 524 Elleke Steinvoort      88 Huizen                  34:33    34:04
 525 Sonja Borova           68 Eemnes                  34:37    34:05
 526 Stephanie Oranje       71 Eemnes                  34:37    34:05
 527 Marga IJkhout          65 Kortenhoef              34:33    34:05
 528 Esther Tijnagel        91 Baarn                   34:08    34:05
 529 BSJ de Waard           62 Hilversum               34:59    34:06
 530 Els de Jong            58 Huizen                  34:21    34:08
 531 Sylvia van Wijk-van Es 74 Amsterdam               34:32    34:08
 532 Stephanie Simoons      86 Baarn                   34:09    34:08
 533 Machteld C Hoekstra    64 Hilversum               34:38    34:08
 534 Evelyne Birkhoff-Renes 73 Baarn                   34:32    34:09
 535 Jose Veraar            84 Almere                  34:46    34:10
 536 Eveline Dorland        81 Hilversum               35:14    34:15
 537 Monique Café           70 Nieuw-Vennep            34:36    34:17
 538 Karolina Meewis        61 Nijkerk Gld             35:06    34:17
 539 Marian van de Biezen-S 60 Nijkerk Gld             35:07    34:18
 540 Ilona Verhoeven        80 Hooglanderveen          35:19    34:21
 541 Gerda Verhoeven        55 Soest                   35:20    34:22
 542 Yvonne ter Huizen      63 Baarn                   34:26    34:26
 543 Doris Ochiel           62 Hilversum               34:40    34:26
 544 Jolanda Marijt         67 Hilversum               34:53    34:27
 545 Suzanne Klijnman       69 Hilversum               34:43    34:27
 546 Birgitte Allessie      73 Hilversum               35:18    34:28
 547 Berlinda van Manen     80 Hilversum               35:19    34:28
 548 Marieke Dees           77 Hilversum               35:02    34:29
 549 Yvonne Wessel          65 Hilversum               35:23    34:29
 550 Irene van Baaren       57 Soest                   34:57    34:30
 551 Natasja de Man         75 Loosdrecht              34:53    34:30
 552 Angela Romijn          73 Naarden                 35:31    34:31
 553 Nanke van Bruggen      62 Naarden                 35:31    34:32
 554 Diana Breunesse        64 Baarn                   34:34    34:32
 555 Petra Andre            68 Hilversum               34:52    34:33
 556 Nathalie Schaafsma     83 Maartensdijk            35:38    34:33
 557 Shanta-Joy Vogel       77 Hilversum               34:53    34:33
 558 Suze Linders           64 De Bilt                 35:38    34:34
 559 Dunja Esther           73 Maartensdijk            34:58    34:35
 560 Nathalie Torsing       72 Nederhorst den Berg     34:55    34:35
 561 Amanda Van Leeuwen     71 Hilversum               34:55    34:36
 562 Akkie de Koning        63 Maartensdijk            35:35    34:38
 563 Ellen Ammerlaan        60 Maartensdijk            35:35    34:38
 564 Karen Coombes          63 Hilversum               34:58    34:44
 565 Suzanne Mather         70 Hilversum               34:59    34:45
 566 Amanda Kane            72 Hilversum               34:59    34:45
 567 Sabrina IJsseldijk     77 Hilversum               34:55    34:47
 568 Ilja Petiet            75 Hilversum               34:55    34:47
 569 Maud Timmer            50 Bilthoven               35:42    34:49
 570 Miranda Koopman        82 Spanbroek               35:37    34:52
 571 Lonneke Hilhorst       76 Eemnes                  35:53    34:57
 572 Marianne van Kooy      77 Eemnes                  35:53    34:58
 573 Els Krijger            56 Baarn                   35:47    34:59
 574 Carla Blaauw           58 Hilversum               36:01    35:01
 575 Marije Koekkoek        96 Hilversum               35:45    35:01
 576 Chistine Venema        68 Loosdrecht              35:10    35:01
 577 Juliette Jonker-Duijns 65 Vreeland                35:03    35:03
 578 Eelke Boswijk          71 Hilversum               35:32    35:04
 579 Evelien Kool           61 Amersfoort              35:38    35:08
 580 Gabrielle ter Beek     82 Muiderberg              36:11    35:11
 581 Petra van Dijk         66 Hilversum               35:59    35:12
 582 Wendel Klinkert        82 Naarden                 36:06    35:13
 583 Kei5 Kei6              86 Hilversum               35:38    35:14
 584 Kei3 Kei4              86 Hilversum               35:39    35:15
 585 Marlies ter Haar       61 Hilversum               36:02    35:15
 586 Ans Borgers Vogel      53 Hilversum               35:51    35:18
 587 Ingeborg Nissen        64 Hilversum               36:01    35:19
 588 Sandra Faessen         85 Culemborg               36:10    35:21
 589 Astrid van Kampen      73 Hilversum               36:04    35:22
 590 Francine Stradmeijer-d 59 Kortenhoef              35:39    35:24
 591 Rachel Plantinga       70 Bussum                  35:55    35:24
 592 Jomine Scheffers-v d P 46 Hilversum               35:36    35:24
 593 Mariëlle van Dijk      70 Loosdrecht              35:47    35:31
 594 Laura Post van der Mol 69 Zaltbommel              35:50    35:32
 595 Karin Abrahamsen       86 Wijk bij Duurstede      36:15    35:36
 596 Jean Huizing           55 Delft                   36:03    35:38
 597 Sonja Denekamp         59 Hilversum               36:28    35:39
 598 Linda Borsje           65 Hilversum               36:15    35:39
 599 Naomi Janssen          86 Culemborg               36:31    35:41
 600 Soraya Lioe            76 's-Gravenhage           36:03    35:45
 601 Christel Borst         64 Huizen                  36:28    35:47
 602 Karen Willems          73 Utrecht                 36:41    35:47
 603 Anouk Damen            83 Huizen                  36:30    35:49
 604 Mariam Bentum          67 Hilversum               36:45    35:50
 605 Sheila Aarts           58 Hilversum               36:05    35:53
 606 Michelle Marijt        95 Hilversum               37:03    35:57
 607 Ansje Frowein          63 Baarn                   36:01    35:57
 608 Hester van de Graaf    95 Loosdrecht              37:03    35:57
 609 Loes Marmelstein       90 Hilversum               36:07    36:02
 610 Yvonne Leijendekkers   65 Maartensdijk            36:38    36:04
 611 Jennifer Maas-Boksenba 70 Hilversum               36:50    36:16
 612 Linda van den Brink    78 Hilversum               37:10    36:16
 613 Marije Vaartjes        78 Houten                  37:10    36:17
 614 Milou de Zwart         78 Huizen                  37:21    36:20
 615 Sanne de Boer          79 Hilversum               37:21    36:21
 616 Jacqueline Servais     64 Hilversum               37:08    36:24
 617 Franca Grazell         58 Amsterdam               36:57    36:25
 618 Jenny Atsma            64 Bussum                  37:13    36:29
 619 Marjolein Klijn        91 Huizen                  37:02    36:37
 620 Antoinette Engelenberg 70 Almere                  37:53    36:48
 621 Anneke Monteban        56 Almere                  37:15    36:49
 622 Alexandra Mooijman     68 Utrecht                 36:55    36:50
 623 Loes Krijger           79 Hilversum               37:37    36:51
 624 Andra van den Berg     82 Hilversum               37:29    36:54
 625 Judith Verhoeks        88 Soest                   37:54    36:57
 626 Ellen Leenarts         68 Hilversum               38:04    36:58
 627 Willy van Zal          65 Hilversum               37:38    37:00
 628 Joyce van der Tol      90 Huizen                  37:27    37:02
 629 Mariska Snieder        68 Baarn                   37:08    37:06
 630 Daphne Molenbeek       85 Baarn                   37:08    37:07
 631 Claudia Tendole        84 Hilversum               37:55    37:07
 632 Maartje Voulon         85 Bussum                  37:55    37:07
 633 Marlous Williamson     78 Eemnes                  38:05    37:08
 634 Fanny Schaafsma        79 Eemnes                  38:05    37:09
 635 Eva Mulder             63 Almere                  37:44    37:16
 636 Itie van den Berg      52 Roden                   37:38    37:25
 637 Jocelyn Bruijns        89 Loosdrecht              38:24    37:25
 638 Petra Louwarts         65 Huizen                  37:38    37:29
 639 Anouk de Nooij         75 Hilversum               38:20    37:30
 640 Roos Torsing           77 Kortenhoef              38:16    37:31
 641 Saskia Neijsen-Davidso 74 Kortenhoef              38:16    37:31
 642 Sabriene Vosselman     79 Epe                     37:47    37:33
 643 Janette van Dijk       65 Hilversum               37:40    37:40
 644 Dian Marini Rahenod    75 Lelystad                38:43    37:42
 645 Aafke Klomps           78 Voorburg                38:12    37:47
 646 Denise Acherman        77 Amersfoort              38:09    37:47
 647 Merel Feenstra         79 Hilversum               38:12    37:48
 648 Rianne Zeldenrijk      84 Ankeveen                38:24    37:48
 649 Karin Siebeling        73 Almere                  38:33    37:53
 650 Ilona Bossenbroek      67 Hilversum               38:27    37:57
 651 Mirjam Henzen          79 Bussum                  38:15    37:57
 652 Monique Griffioen      73 Hilversum               38:15    37:59
 653 Kim van Dijk           78 Almere                  38:25    38:04
 654 Sacha Jenster-Stramroo 76 Hilversum               38:32    38:11
 655 Jacqueline Schut       68 Zaandam                 38:12    38:12
 656 Karin Gossling         76 Hilversum               39:05    38:23
 657 Joyce van den Brink    65 Almere                  38:51    38:30
 658 Evelien Bouwmeester    52 Hilversum               39:25    38:35
 659 Desiree Koot           69 Hilversum               39:17    38:45
 660 Maroesja Verschuren    73 Hilversum               39:17    38:46
 661 Margaretha Winters     63 Almere                  39:33    38:55
 662 Magda Kamminga         62 Maartensdijk            39:31    39:02
 663 Michelle Steinvoort    98 Hilversum               39:40    39:10
 664 Ilona Rozendal         70 Hilversum               40:19    39:16
 665 Karin Middel           63 Mijdrecht               39:21    39:21
 666 Debbie van Veen        75 Hilversum               40:19    39:24
 667 Staphanie van Leeuwen  48 Hilversum               39:45    39:30
 668 Marianne Krotje        54 Hilversum               39:46    39:31
 669 Rachel vd Velden       76 Kortenhoef              40:26    39:32
 670 Charlotte Lubongan     79 Hilversum               40:16    39:45
 671 Jolanda van Drie       68 Baarn                   39:49    39:45
 672 Angelina Timosievski   65 Leusden                 40:34    40:08
 673 Bep Vleerlaag             Nederland               40:09    40:09
 674 Hilde Jonkheid         73 Hilversum               41:41    40:38
 675 Hanna Vrieze           83 Baarn                   41:31    41:14
 676 Lise Klippel           79 Hilversum               42:41    41:41
 677 Helena de Braal        64 Baarn                   41:53    41:52
 678 Sandra Hendricks       63 Laren Nh                44:09    43:52
 679 Charissa Holtman       71 Kortenhoef              44:38    43:52
 680 Peggy Walsen           55 Bussum                  44:41    43:54
 681 Yvonne Koopman         88 Opmeer                  44:46    44:00
 682 Hanne de Haan-Louiset  85 Hilversum               44:41    44:04
 683 Brigitte Steenkamp     64 Halle                   44:59    44:59
 684 Sylvia van Hengst      69 Hilversum               44:59    44:59
 685 Stephanie Koster       84 Baarn                   49:17    49:00
 686 Marlies van Roozendaal 52 Son                     52:28    52:28

     MK3K, 3 KM SKH KIDS
   1 Elias Loukili          98 Zeist                   11:05    11:05
   2 Antonio van den Heuvel 98 Hilversum               11:26    11:26
   3 Cain Rutgers           99 Almere                  11:42    11:42
   4 Sven van Miltenburg    98 Baarn                   11:47    11:47
   5 Kelvin Baartwijk       00 Almere                  12:04    12:04
   6 Teun Swierstra         99 Hilversum               12:27    12:24
   7 Victor van Loenen      99 Hilversum               12:30    12:30
   8 Siebe Heuperman        99 Eemnes                  12:45    12:45
   9 Tristan Voogd          99 Almere                  12:55    12:55
  10 Quentin Kema           99 Hilversum               12:57    12:57
  11 Tim Vijverberg         98 Hilversum               13:11    13:08
  12 Berend-jan Koster      99 Hilversum               13:09    13:09
  13 Hidde Kenter           98 Hilversum               13:12    13:10
  14 Jurren de Groot        99 Hilversum               13:22    13:21
  15 Tijmen Gerrits         98 Hilversum               13:30    13:24
  16 Constantin Haas        99 Blaricum                13:29    13:25
  17 Richard Middelkoop     98 Zoetermeer              13:33    13:32
  18 Rutger Stubbé          99 Vreeland                13:33    13:32
  19 Youri Blank            99 Hilversum               13:34    13:34
  20 Milian Mijwaart        99 Huizen                  13:43    13:43
  21 Stijn van der Sman     99 Hilversum               13:50    13:49
  22 Jimmy Wilkens          98 Hilversum               13:55    13:53
  23 Michel Heus            99 Ankeveen                13:55    13:53
  24 Bram Bos               98 Hilversum               13:56    13:55
  25 Seeger van Hengel      99 Hilversum               14:03    14:02
  26 Wouter Willemsen       99 Hilversum               14:05    14:04
  27 Job van Rossenberg     00 Hollandsche Rading      14:13    14:09
  28 Marnix Voorn           00 Hilversum               14:19    14:15
  29 Michael Middelkoop     98 Zoetermeer              14:30    14:28
  30 Jelles Duin            00 Tiel                    14:29    14:29
  31 Serge Walta            00 Hilversum               14:31    14:31
  32 Lukas Ruijter          00 Hilversum               14:43    14:34
  33 Lars Hoole             98 Heiloo                  14:39    14:36
  34 Stijn Endendijk        00 Hilversum               14:51    14:50
  35 Rick Hulsebos          98 Hilversum               14:51    14:51
  36 Lucas Westerhof        00 Hilversum               15:05    14:55
  37 Dave Kriek             00 Hilversum               15:04    15:03
  38 Thijs Endendijk        99 Hilversum               15:06    15:04
  39 Max Defize             99 Hilversum               15:12    15:11
  40 Steyn de Boer          99 Hilversum               15:15    15:13
  41 Jean Pierre Ulehake    00 Hilversum               15:22    15:18
  42 Max Oostendorp         98 Hilversum               15:25    15:23
  43 Maas - Bruns           00 Hilversum               15:32    15:25
  44 Daan van Kampen        98 Hilversum               15:32    15:30
  45 Robert Eggenkamp       99 Hilversum               15:33    15:30
  46 Freek van den Boomen   99 Hollandsche Rading      15:40    15:36
  47 Jack Agterdenbos       00 Bussum                  15:39    15:39
  48 Storm Bruns            99 Hollandsche Rading      15:47    15:44
  49 Steyn Rasch            00 Bussum                  15:45    15:44
  50 Patrick Feijen         99 Hilversum               15:54    15:51
  51 Justin Hoogbergen      00 Hilversum               15:55    15:51
  52 Ricardo Grift          00 Hilversum               15:55    15:54
  53 Sybren van Dam         99 Hilversum               16:03    16:03
  54 Wouter Verstege        98 Hilversum               16:13    16:04
  55 Lennard van Bommel     99 Hilversum               16:05    16:05
  56 Thijs Kalee            00 Huizen                  16:07    16:07
  57 Floris Breedveldt Boer 00 Blaricum                16:08    16:08
  58 Glenn Hilhorst         99 Hilversum               16:12    16:10
  59 Joost ten Barge        00 Hilversum               16:13    16:10
  60 Andreas Lauffer        99 Huizen                  16:22    16:19
  61 Timo Alsema            00 Hilversum               16:28    16:22
  62 Per van Leijen         00 Hilversum               16:33    16:24
  63 Niek Haarsma           00 Hilversum               16:36    16:26
  64 Steyn Klijs            00 Hilversum               16:32    16:29
  65 Thies Klijs            00 Hilversum               16:37    16:32
  66 Basten Heutink         00 Hilversum               16:38    16:34
  67 Morris Bijlsma         00 Hilversum               16:43    16:40
  68 Daan Cox               98 Hilversum               16:49    16:40
  69 Stijn Schurink         00 Winterswijk             16:54    16:54
  70 Koen Hunting           00 Hilversum               17:01    16:56
  71 Quinten Bast           99 Hilversum               17:03    17:01
  72 Julian Popkema         99 Hilversum               17:14    17:07
  73 Thijmen Fernandes      00 Hilversum               17:34    17:29
  74 Thomas Carver          00 Laren Nh                17:43    17:43
  75 Teun van Waveren       00 Hilversum               17:45    17:45
  76 Luuk van Dam           01 Hilversum               17:55    17:52
  77 Délano Juninck         99 Hilversum               18:03    17:53
  78 Sam Hoogendoorn        00 Hilversum               18:13    18:10
  79 Marnick van Essen      99 Baarn                   18:56    18:48
  80 Lucas Veen             98 Loosdrecht              19:19    19:13
  81 Danny Blom             01 Zeewolde                19:43    19:43
  82 Jess Brusgaard         00 Hilversum               28:34    28:34

     VK3K, 3 KM SKH KIDS
   1 Lucca van Holten       99 Nederhorst den Berg     13:10    13:09
   2 Wieke van Kaam         00 Hilversum               13:42    13:42
   3 Cato Molkenboer        00 Hilversum               14:21    14:20
   4 Imre Hoole             00 Heiloo                  14:27    14:24
   5 Julia Straatman        98 Hilversum               14:32    14:30
   6 Eden Göbbels           00 Hilversum               14:36    14:35
   7 Maxime Fontein         99 Hilversum               14:45    14:35
   8 Flore Glimmerveen      00 Hilversum               14:59    14:58
   9 Emma Janssen           00 Huizen                  15:19    15:14
  10 Lineke Starink         00 Hilversum               15:40    15:35
  11 Eline Huizinga         99 Wijchen                 15:57    15:50
  12 Franka Smet            98 Hilversum               15:55    15:53
  13 Sophie Schlatmann      99 Bussum                  16:07    15:57
  14 Kim Jeuring            99 Huizen                  16:09    16:04
  15 Sally Harbiye          99 Hilversum               16:14    16:04
  16 Lauren Besselaar       98 Hilversum               16:07    16:05
  17 Tamara Went            99 Baarn                   16:09    16:06
  18 Nina Pusic             99 Dordrecht               16:16    16:10
  19 Judith ten Barge       99 Hilversum               16:15    16:11
  20 Jasmijn Bres           98 Hilversum               16:14    16:12
  21 Megan Leuzinger Barton 99 Hilversum               16:18    16:14
  22 Julia Janssen          99 Huizen                  16:25    16:21
  23 Coco Walch             98 Hilversum               16:27    16:25
  24 Merel van Zutphen      99 Huizen                  16:34    16:30
  25 Daniëlle Struis        99 Zeist                   16:31    16:31
  26 Tamara Happé           99 Huizen                  16:37    16:32
  27 Veerle Walch           98 Hilversum               16:41    16:39
  28 Bodine Stubbé          00 Vreeland                16:45    16:43
  29 Rebecca Bronder        98 Huizen                  16:48    16:44
  30 Jessie Kriek           99 Hilversum               16:46    16:45
  31 Isabel Subke           00 Hilversum               16:56    16:46
  32 Myrhe Meijenaar        99 Huizen                  17:01    16:58
  33 Janine de Bruijn       98 Huizen                  17:15    17:11
  34 Maite Sprakel          99 Huizen                  17:15    17:11
  35 Jip Galema             98 Hilversum               17:19    17:13
  36 Elenoor Wabeke         00 Hilversum               17:26    17:23
  37 Jip van Vulpen         01 Hilversum               17:27    17:24
  38 Maaike Verstege        00 Hilversum               17:38    17:36
  39 Maartje Vriens         99 Baarn                   17:43    17:37
  40 Britt Sibbel           99 Hilversum               17:40    17:37
  41 Daimy van der Velden   98 Baarn                   17:46    17:39
  42 June Groothuizen       99 Hilversum               17:49    17:40
  43 Marijne Jes            98 Hilversum               17:56    17:48
  44 Lisanne Fornier        99 Huizen                  18:07    18:01
  45 Pien Huizinga          00 Wijchen                 18:20    18:10
  46 Pauline Cox            01 Hilversum               18:20    18:11
  47 Lizzy van Ruiten       99 Huizen                  18:20    18:12
  48 Sophie Veen            00 Loosdrecht              18:15    18:15
  49 Marlies Mobach         98 Hilversum               18:37    18:33
  50 Esmee Nieuwendijk      00 Hilversum               18:42    18:39
  51 Mijntje Doyer          99 Huizen                  18:57    18:52
  52 Sanne van Vliet        99 Huizen                  19:00    18:56
  53 Kirsten Schouten       99 Hilversum               19:23    19:15
  54 Nikki Laarakker        99 Hilversum               19:23    19:15
  55 Marit Leusink          99 Hilversum               19:33    19:24
  56 Anna van Doornik       00 Vreeland                19:44    19:33
  57 Maaike Wiegers         99 Hilversum               19:37    19:34
  58 Rebecca Johnson        99 Hilversum               19:44    19:44
  59 Judith Mobach          01 Hilversum               20:11    20:07
  60 Lara Bergsma           98 Huizen                  21:12    21:07
  61 Francesca Barbera      99 Hilversum               24:32    24:32
  62 Josie Harries          99 Hilversum               24:34    24:34
  63 Milou Meijs            00 Hilversum               26:59    26:56

     MK1K5, 1.5 KM SKH KIDS
   1 Robert Taylor                                      4:20     4:20
   2 Joep Borninkhof        99 Hilversum                5:35     5:33
   3 Tobias van Ee          02 Kortenhoef               5:53     5:52
   4 Issam El Rabhi         00                          6:00     5:58
   5 Jesse Albers           98 Naarden                  6:01     5:58
   6 Boyke Baeten           01 Hilversum                6:00     6:00
   7 Jelle van Miltenburg   01 Baarn                    6:05     6:03
   8 Olivier Voschezang     02 Hilversum                6:07     6:07
   9 Xander Ziedses des Pla 01 Loosdrecht               6:16     6:15
  10 Stephan Kok            00 Hilversum                6:18     6:16
  11 Denys Sheremet         00 Amsterdam Zuidoost       6:21     6:16
  12 Thijs van Miltenburg   01 Baarn                    6:19     6:18
  13 Coen Koster            00 Hilversum                6:26     6:21
  14 Yoram Vriezen          03 Hilversum                6:23     6:23
  15 Loek Swierstra         02 Hilversum                6:25     6:23
  16 Jasper Welgemoed       00 Hilversum                6:31     6:27
  17 Niels van Kaam         02 Hilversum                6:29     6:27
  18 Quinten Feijen         01 Hilversum                6:30     6:28
  19 Dennis Hulsebos        00 Hilversum                6:33     6:30
  20 Gijs Knotnerus         00 Hilversum                6:35     6:32
  21 Dinjo Glebbeek         03 Nieuw-Vennep             6:34     6:33
  22 Max Kastermans         00 Hilversum                6:36     6:34
  23 Rins Albers            00 Naarden                  6:45     6:34
  24 Matthijs Jansma        00 Loosdrecht               6:37     6:37
  25 Jorn van Kaam          00 Hilversum                6:41     6:38
  26 Mutale Hille Ris Lambe 01 Hilversum                6:40     6:38
  27 Tom Molkenboer         03 Hilversum                6:42     6:41
  28 Dennis Rood            98 Hilversum                6:53     6:50
  29 Martijn de Boer        00 Hilversum                6:53     6:51
  30 Nicolaas Romagnoli     99 Hilversum                6:55     6:54
  31 Luc Blank              02 Hilversum                7:01     6:56
  32 Bram Streefkerk        99 Hilversum                7:01     6:57
  33 Hesse Göbbels          02 Hilversum                7:06     7:01
  34 Remme Heuperman        02 Eemnes                   7:07     7:02
  35 Gaius Wispelweij       01 De Groen van Prinste     7:19     7:04
  36 Florian Groeneveld     00 Hilversum                7:09     7:05
  37 Sven Koning            01 Hilversum                7:13     7:06
  38 Jasper Appeldoorn      02 Huizen                   7:14     7:06
  39 Teun Knotnerus         03 Hilversum                7:08     7:06
  40 Bram Pleij             00 Naarden                  7:13     7:07
  41 Jelle Telkamp          00 Hilversum                7:08     7:08
  42 Stanley Williams       02 Hilversum                7:13     7:09
  43 Maarten Pleij          00 Naarden                  7:15     7:10
  44 Pieter Eggens          00 Amsterdam                7:13     7:12
  45 Sam Turner             03 Hilversum                7:17     7:13
  46 Merlijn van de Wal     00 Hilversum                7:15     7:13
  47 Bastian Jansma         03 Loosdrecht               7:21     7:18
  48 Jaap Haarsma           02 Hilversum                7:20     7:19
  49 Sebastiaan Chiu        00 Hilversum                7:22     7:20
  50 Sam Jurriaans          01 Huizen                   7:23     7:21
  51 Lars Mol               01 Hilversum                7:30     7:28
  52 Robin van Loenen       02 Kortenhoef               7:31     7:30
  53 Kevin van Doorn        02 Almere                   7:32     7:32
  54 Mathijs Schmohl        02 Hilversum                7:35     7:33
  55 Laurens Jordense       03 Hilversum                7:54     7:35
  56 Niels de Boer          02 Hilversum                7:54     7:44
  57 Carsten van den Berg   04 Bussum                   7:45     7:45
  58 Floris Leeftink        01 Hilversum                7:50     7:46
  59 Matthijs Molkenboer    04 Hilversum                7:47     7:47
  60 Ryan Dorland           04 Almere                   7:53     7:49
  61 Erik van Loenen        04 Kortenhoef               8:23     7:50
  62 Sander van Kralingen   04 Hilversum                8:08     7:50
  63 Flynn Kuijsters        02 Hilversum                8:28     7:52
  64 Liam Kuijsters         02 Hilversum                8:28     7:52
  65 Matthijs de Visser     01 Hilversum                8:05     7:55
  66 Henry de Vries         03 Hilversum                8:02     7:59
  67 Marijn Chiu            02 Hilversum                8:00     7:59
  68 Wiebe Duin             02 Tiel                     8:04     8:03
  69 Bram Huisers           01 Hilversum                8:05     8:04
  70 Koen Peeperkorn        01 Huizen                   8:05     8:04
  71 Rob Dankers            02 Kortenhoef               8:21     8:04
  72 Wout van de Camp       02 Hilversum                8:07     8:07
  73 Koen van Dongen        03 Hilversum                8:29     8:08
  74 Joost Arends           02 Hilversum                8:21     8:10
  75 Cas Streefkerk         01 Hilversum                8:14     8:10
  76 Nick Dillam            02 Hilversum                8:16     8:12
  77 Jochem Visser          03 Hilversum                8:18     8:14
  78 Ewout Voorn            01 Hilversum                8:29     8:18
  79 Kris Bouhuijzen        03 Hilversum                8:37     8:18
  80 Ethan Shaw             03 Hilversum                8:28     8:26
  81 Jur Homma              00 Hoofddorp                8:33     8:27
  82 Stan Hollander         03 Hilversum                8:43     8:30
  83 Binc Koot              04 Hilversum                8:34     8:34
  84 Max van den Anker      03 Soest                    8:55     8:36
  85 Chris Andriessen       98 Loosdrecht               8:42     8:39
  86 Nathan Zanting         04 Rotterdam                9:16     8:41
  87 Thijs Plaggenmarsch    03 Bussum                   8:59     8:45
  88 Timo Koning            01 Hilversum                8:57     8:48
  89 Rick van der Weijden   00 Almere                   8:54     8:53
  90 Roeland Duym           01 Bussum                   9:00     8:58
  91 Mink van Leen          03 Hilversum                9:37     9:04
  92 Rens Barendsma         03 Egmond aan Zee           9:13     9:08
  93 David Blokland Gallind 04 Hilversum                9:09     9:09
  94 Idse van der Klein     03 Amsterdam                9:25     9:14
  95 Jaime Posthumus        03 Hilversum                9:45     9:16
  96 Karsten Nevenzel       04 Hilversum                9:27     9:19
  97 Jonah Pedra            02 Eemnes                   9:25     9:23
  98 Wessel Schmohl         04 Hilversum                9:41     9:25
  99 Jan Ruijgrok           02 Hilversum                9:41     9:32
 100 Ryan Taylor            05 Eemnes                   9:51     9:33
 101 Jop Arends             03 Hilversum               10:12     9:38
 102 Abel Sollewijn Gelpke  03 Apeldoorn                9:45     9:40
 103 Pierpaolo Pascarella   01 Hilversum                9:41     9:40
 104 Keelan Hoogstrate      01 Hilversum               10:04     9:42
 105 David Neidig           03 Hilversum                9:51     9:46
 106 Tijn Arends            04 Hilversum               10:04     9:53
 107 Jaimy Brandsen         03 Leusden                 10:02    10:02
 108 Yort van den Heuvel    04 Hilversum               10:04    10:04
 109 Fabio Otto             02 Huizen                  10:23    10:06
 110 Daan van den Bosch     02 Hilversum               10:08    10:08
 111 Timo Lamme             04 Hilversum               10:20    10:15
 112 Florian Blankenstein   04 Hilversum               10:29    10:20
 113 Pierre Viguier         03 Hilversum               10:59    10:22
 114 Luuk Booijink          04 Hilversum               11:20    10:26
 115 Oscar Nouwens          04 Hilversum               11:26    10:31
 116 Sam Donkers            04 Hilversum               10:41    10:37
 117 Arthur Williams        05 Hilversum               11:07    10:38
 118 Floris Andriessen      03 Loosdrecht              10:47    10:39
 119 Julian Verweij         02 Hilversum               10:51    10:48
 120 David Andriessen       01 Loosdrecht              10:56    10:49
 121 Ninad Prasad Bhavsar   01 Hilversum               11:27    10:49
 122 Lars Wijnhoud          02 Nederland               10:54    10:54
 123 Casper van Leent       03 Soest                   11:11    10:58
 124 Kesja Blanter          02 Delft                   10:59    10:59
 125 Philip Dubel           05 Hilversum               11:18    11:11
 126 Julius Chiu            04 Hilversum               12:03    11:31
 127 Yuraj R Mangalgi       04 Hilversum               12:20    11:42

     VK1K5, 1.5 KM SKH KIDS
   1 Julia van Delft        00 Hilversum                6:04     6:03
   2 Tamar Appeldoorn       00 Huizen                   6:13     6:10
   3 Jaimy van de Loo       00 Eemnes                   6:11     6:10
   4 Kato Leusink           01 Hilversum                6:16     6:15
   5 Fay Blank              00 Hilversum                6:24     6:23
   6 Jasmijn Baptist        01 Den Burg                 6:30     6:29
   7 Rosanne van der Nooij  99 Loosdrecht               6:39     6:35
   8 Kim van Loenen         02 Kortenhoef               6:40     6:40
   9 Luna Scheffer          00 Hilversum                6:41     6:40
  10 Carlijn Smallenburg    99 Hilversum                6:48     6:47
  11 Lisa Wijker            01 Hilversum                7:19     7:13
  12 Mella Scheffer         02 Hilversum                7:28     7:21
  13 Rosanne van Ee         99 Kortenhoef               7:31     7:27
  14 Susan Visser           99 Loosdrecht               7:33     7:29
  15 Mia Rudge              01 Hilversum                7:35     7:33
  16 Luz Nebbeling          01 Hilversum                7:45     7:34
  17 Linde Buruma           00 Hilversum                7:40     7:39
  18 Roos de Vries          02 Hilversum                7:54     7:39
  19 Vera Labrujere         02 Hilversum                7:40     7:40
  20 Daniek Visser          01 Hilversum                7:47     7:41
  21 Femke Froom            02 Hilversum                7:51     7:46
  22 Puck Harms             02 Hilversum                7:55     7:49
  23 Mirna Gras             00 Hilversum                7:51     7:49
  24 Lune Stoops            02 Hilversum                8:06     7:50
  25 Nora Overhuijs         00 Hilversum                7:57     7:55
  26 Chantal van Nigtevecht 99 Hilversum                8:02     7:56
  27 Anouk Mijnhout         99 Kortenhoef               8:01     7:57
  28 Danique Eijsbouts      02 Hilversum                8:05     7:59
  29 Sanne Posthumus        01 Almere                   8:04     7:59
  30 Sarah Dorland          03 Almere                   8:03     8:00
  31 Wischa Visser          00 Hilversum                8:05     8:00
  32 Xanthe Buruma          02 Hilversum                8:09     8:02
  33 Liya Charlaganova      01 Oegstgeest               8:12     8:06
  34 Senna van der Geest    01 Hilversum                8:17     8:10
  35 Meintje Glimmerveen    03 Hilversum                8:23     8:10
  36 Milou Mijnhout         02 Kortenhoef               8:28     8:12
  37 Nadia Traversari       01 Hilversum                8:20     8:15
  38 Ilse Huisman           04 Hilversum                8:28     8:16
  39 Evi van Vulpen         02 Hilversum                8:22     8:18
  40 Julia Plaggenmarsch    01 Bussum                   8:32     8:18
  41 Sophie Besselaar       02 Hilversum                8:24     8:20
  42 Jana Brodskaya         01 Delft                    8:30     8:26
  43 Belle Bos              02 Loosdrecht               8:40     8:27
  44 Ffion van Gulik        03 Ankeveen                 8:43     8:27
  45 Claudia Mulder         00 Amersfoort               8:45     8:40
  46 Sophie van der Zijden  01 Bussum                   8:57     8:43
  47 Yildiz Turan           01 Bussum                   8:57     8:44
  48 Sophie Leeftink        03 Hilversum                8:49     8:44
  49 Charlie Edwards        02 Hilversum                8:53     8:50
  50 Laila Bos              02 Huizen                   9:08     8:55
  51 Melissa Eijsbouts      99 Hilversum                9:05     8:57
  52 Sacha Dekker           03 Hilversum                9:09     8:59
  53 Noor Kalee             03 Huizen                   9:19     9:02
  54 Anne 't Hart           03 Huizen                   9:22     9:05
  55 Pelagia Lieferink      02 Loosdrecht               9:05     9:05
  56 Madelotte Hoogbergen   02 Hilversum                9:14     9:10
  57 Maud Wabeke            02 Hilversum                9:15     9:11
  58 Claire Dijkman         02 Hilversum                9:15     9:11
  59 Manon te Nuyl          00 Hilversum                9:15     9:12
  60 Jelita vd Bijlaard     02 Maarssen                 9:23     9:14
  61 Anna Wildschut         03 Hilversum                9:35     9:18
  62 Kikki Alsema           02 Hilversum                9:29     9:19
  63 Jasmijn Fernandes      03 Hilversum                9:29     9:19
  64 Cato Bos               01 Hilversum                9:39     9:22
  65 Meike Pols             04 Hilversum                9:47     9:31
  66 Sanne Pusic            01 Dordrecht                9:32     9:32
  67 Anniek Westerhof       02 Hilversum                9:32     9:32
  68 Claire Schlatmann      03 Bussum                   9:48     9:38
  69 Laura van der Eijk     02 Bussum                   9:48     9:38
  70 Lieve Jousma           01 Hilversum                9:40     9:39
  71 Lianne Ruijter         03 Hilversum                9:53     9:44
  72 Merel Hunting          02 Hilversum                9:51     9:45
  73 Jinthe Wijnhoud        01 Nederland                9:46     9:46
  74 Jorja Wardenaar        03 Hilversum               10:02     9:46
  75 Loes Oosterhoff        05 Hilversum                9:49     9:47
  76 Pleun van Essen        05 Hilversum                9:49     9:47
  77 Inge Weekamp           00 Hilversum                9:52     9:49
  78 Melody Juninck         04 Hilversum                9:59     9:51
  79 Wieke Heerink          98 Bussum                   9:55     9:51
  80 Jara Groothuizen       04 Hilversum               10:04     9:55
  81 Tosca van Oostrum      99 Bussum                  10:03     9:56
  82 Maaike van Kesteren    05 Hilversum               10:36     9:57
  83 Eleanor Johnson        02 Hilversum               10:35     9:59
  84 Evy Wijnhoud           03 Nederland               10:01    10:01
  85 Sara Hartman           03 Leusden                 10:04    10:04
  86 Sterre Huizinga        04 Wijchen                 10:34    10:04
  87 Lieke Schurink         05 Winterswijk             10:14    10:09
  88 Pascalle de Wit        98 Bussum                  10:18    10:11
  89 Indy Bruns             01 Hollandsche Rading      10:12    10:12
  90 Anouk te Nuyl          03 Hilversum               10:29    10:13
  91 Alina Dyazhur          01 Hilversum               10:17    10:13
  92 Vera Leguit            98 Bussum                  10:20    10:13
  93 Valerey Kinsbergen     99 Hilversum               10:20    10:13
  94 Manon Koel             99 Bussum                  10:20    10:14
  95 Paula Kamer            99 Naarden                 10:21    10:15
  96 Su Su van den Boomen   01 Hollandsche Rading      10:31    10:16
  97 Eline Zijdel           04 Hilversum               10:30    10:18
  98 Roza van Straten       03 Hilversum               10:49    10:30
  99 Anna Harries           01 Hilversum               10:37    10:34
 100 Maaike van Dam         03 Maarssen                11:12    10:34
 101 Sakshi R Mangalgi      01 Hilversum               10:38    10:38
 102 Lisa Vos               03 Hilversum               10:58    10:42
 103 Suze van der Klein     05 Amsterdam               11:03    10:43
 104 Lieke van Montfort     02 Amsterdam               10:53    10:48
 105 Shamira Brouwer        05 Hilversum               11:39    10:48
 106 Florine Boelens        02 Hilversum               11:18    10:49
 107 Marieke Haarsma        04 Hilversum               11:10    11:07
 108 Isabelle Zuydam        03 Hilversum               11:10    11:07
 109 Lucia Westbroek        03 Hilversum               11:23    11:07
 110 Emma Dubel             03 Hilversum               11:16    11:10
 111 Caatje Fee van Waveren 03 Hilversum               11:34    11:13
 112 Natasja Bentum         01 Hilversum               11:29    11:20
 113 Maud Starink           03 Hilversum               11:52    11:21
 114 Fien Steur             02 Hilversum               12:05    11:22
 115 Kyla Grant             01 Hilversum               12:02    11:22
 116 Sylvana Floor          03 Hilversum               11:56    11:23
 117 Roos Kanters           05 Hilversum               12:09    11:32
 118 Flor Nebbeling         05 Hilversum               12:01    11:34
 119 Jessica Brusgaard      02 Hilversum               12:25    11:45
 120 Puck Winter            03 Enkhuizen               11:51    11:46
 121 Bo Bos                 04 Loosdrecht              12:19    11:48
 122 Julietter Viguier      04 Hilversum               12:33    11:56

     B10, 10KM AAB BUSS
   1 Maarten Kroeske        81 ABN AMRO                34:44    34:44
   2 Joop Pauw              71 IM Planontwikkeling     34:50    34:49
   3 Gerard Hesselmans         Connexxion OV           37:25    37:25
   4 Krijn Kroezen          69 Groenewegen en Partn    38:02    38:01
   5 Jan de Groot           66 Willem de Zwijger Co    38:31    38:31
   6 Annik Timmerman        82 Sherpa                  38:46    38:41
   7 Oscar Smit                Beeld en Geluid         38:43    38:41
   8 Rene de Lange          75 ConQuaestor             38:50    38:49
   9 Michiel Haijtink       69 Radio Nederland Were    39:04    39:02
  10 Michaël Mellink        59 Kubus Sports            39:05    39:05
  11 Peter Koens               VPRO                    39:06    39:05
  12 Marco Havelaar         61 Havelaar Verpakkinge    39:14    39:12
  13 Kees Elsinga              Gooise Scholenfedera    39:17    39:17
  14 Wolter van Popta       79 OnGuard Nederland BV    39:26    39:17
  15 Jeroen van Wilgenburg     Xebia                   39:34    39:34
  16 Carry Mout             66 Legal & General         39:44    39:44
  17 Stefan Staartjes          Eurocept                39:47    39:46
  18 André Greven           63 AT Scholen              39:56    39:55
  19 Rolf Mei               69 ABN AMRO                40:17    40:12
  20 Antoon van Beek        94 Roc Asa Security Aca    40:15    40:14
  21 Arjen Timmerman        80 Sherpa                  40:22    40:16
  22 Ster Voorsluis         79 Ster                    40:22    40:22
  23 Koen Muilwijk             Independer.nl           40:34    40:26
  24 René Schoen            75 ConQuaestor             40:40    40:40
  25 David Westdorp            NV Bank voor de Bouw    40:51    40:47
  26 Jesse Vos              94 Roc Asa Security Aca    41:02    41:02
  27 Eric Houben            69 Givaudan Nederland B    41:18    41:10
  28 Frank Joosten             Connexxion OV           41:12    41:10
  29 Harm Weidenaar         78 Havelaar Verpakkinge    41:24    41:22
  30 Gerben Broens             Unique                  41:30    41:28
  31 Chanmari Venter        75 ConQuaestor             41:29    41:28
  32 Tom van Alphen         94 Roc Asa Security Aca    41:53    41:48
  33 Christine Toonstra     66 OnGuard Nederland BV    42:01    41:53
  34 Cor Brinkman              DutchView B.V.          42:08    42:05
  35 Joost Burcksen            DutchView B.V.          42:13    42:11
  36 Alex den Heijer        82 Dudok Wonen             42:23    42:18
  37 Peter Denekamp            HilverZorg              42:28    42:20
  38 Arjan ter Huurne       79 Maxlead                 42:33    42:22
  39 Ronald van Heusden     61 Blokker BV              42:39    42:25
  40 Linda de Graaf            MEREM behandelcentra    42:35    42:25
  41 René Elbers               Independer.nl           42:38    42:26
  42 Ruud Disse             62 Hinttech                42:33    42:27
  43 Erik Weertman          66 Legal & General         43:02    42:30
  44 Maarten Spiekstra      93 Roc Asa Security Aca    42:39    42:35
  45 Maarten Frissel           Gooise Scholenfedera    42:47    42:35
  46 Paul Peters            57 United Broadcast Fac    42:52    42:41
  47 Wim den Blanken        53 Sherpa                  42:44    42:44
  48 Jan-Willem Aikens         Eurocept                44:29    42:44
  49 Eduardo Christiaanse   77 hvoquerido              44:10    42:44
  50 Fré Adema                 Connexxion OV           42:51    42:44
  51 Harold Mol                AdVanced                43:11    43:05
  52 Robbert ter Weijden       NV Bank voor de Bouw    44:32    43:09
  53 Harro Zanting          72 Dudok Wonen             43:14    43:09
  54 Jeroen Haarsma         73 de Alliantie Gooi en    43:46    43:09
  55 Rene van Diepen        63 ABN AMRO bank           43:19    43:18
  56 Roland van Maanen      70 ABN AMRO                43:30    43:18
  57 Peter Kuijper             Kubus Sports            43:19    43:19
  58 Bart Boer                 Stichting Kinderopva    43:38    43:19
  59 Mark Putter               NV Bank voor de Bouw    43:54    43:21
  60 Willem Peeters         81 AVRO                    43:55    43:24
  61 André Schipper            Eurocept                44:09    43:24
  62 Elmar Veerman          72 VPRO                    43:33    43:27
  63 Anne van der Kuur      84 PERRY SPORT             44:09    43:30
  64 Koen Warmink           72 ConQuaestor             43:42    43:35
  65 Ferdy Oudebeek         87 Sherpa                  43:46    43:37
  66 Inge Borninkhof        69 AVRO                    44:15    43:43
  67 Jelle Visser           73 AVRO                    44:22    43:46
  68 Mark Thoma                Connexxion OV           43:54    43:47
  69 Erik Ernest            60 ABN AMRO                43:51    43:49
  70 G. de Graaf            73 Independer.nl           43:58    43:56
  71 Paul van der Vlis      81 Tools4ever Nederland    45:26    43:57
  72 Vivien Pusic           70 PERRY SPORT             43:59    43:58
  73 Piet Stegink           58 Givaudan Nederland B    44:19    44:10
  74 Juan Dominguez Y Sainz 77 Willem de Zwijger Co    44:22    44:13
  75 Joeri Trauschke           DutchView B.V.          44:36    44:14
  76 Giel Claessens            Independer.nl           44:37    44:15
  77 Hendrik van de Vegt       Beeld en Geluid         45:01    44:16
  78 Bart Sturkenboom       66 ABN AMRO Bank N.V.      44:23    44:17
  79 Ruben Versteeg         93 Roc Asa Security Aca    44:23    44:18
  80 Bart Boomsma              Purac                   44:49    44:19
  81 Tim Limpens            88 Tools4ever Nederland    45:52    44:22
  82 Koen Hendriks          77 hvoquerido              46:01    44:22
  83 Jan vd Brande             Tergooiziekenhuizen     44:36    44:29
  84 Alex Klippel           72 VPRO                    44:36    44:30
  85 Kees Donker               Tergooiziekenhuizen     44:50    44:32
  86 Arjen Nouwen              Eurocept                44:46    44:34
  87 Jaap Borghans             Purac                   45:05    44:35
  88 Michiel BULAGGI The Ba 90 BULAGGI, The Bag        45:08    44:36
  89 Martin Bakels             Connexxion OV           45:02    44:37
  90 Marcel van Groningen      Connexxion OV           45:02    44:37
  91 Dennis Bijsterbosch    87 Avenu Autogroep B.V.    44:43    44:38
  92 Peter Horn                Connexxion OV           44:43    44:38
  93 Sander de Waard        68 Groenewegen en Partn    45:23    44:39
  94 PietHein Donderwinkel  65 RTL Nederland           44:45    44:41
  95 Dimitri Saija          80 hvoquerido              46:13    44:41
  96 Rene van der Koelen    73 United Broadcast Fac    44:42    44:42
  97 Fred Verhage           64 IM Planontwikkeling     45:30    44:43
  98 Lighting McQueen          DutchView B.V.          44:58    44:45
  99 Chris Meeuwsen            NV Bank voor de Bouw    45:24    44:45
 100 Theo Tolboom              Tergooiziekenhuizen     44:48    44:46
 101 Nicolien de Clercq        Tergooiziekenhuizen     44:50    44:48
 102 Tarik Daoudi           81 ABN AMRO Bank N.V.      45:01    44:49
 103 Ricardo ten Velden        Eurocept                45:04    44:50
 104 Auke de Schipper       55 Jumo                    46:09    44:55
 105 Jumo1                     Jumo                    46:09    44:55
 106 Rob Vendrig            64 Kubus Sports            45:14    44:55
 107 Wim Dorsser            58 Solveon Incasso B.V.    45:06    44:55
 108 Paul Vedder            56 Avenu Autogroep B.V.    45:02    44:56
 109 Oscar Last             64 de Alliantie Gooi en    45:33    44:56
 110 Richard Schaatsbergen  67 Hinttech                44:57    44:57
 111 Ramon Witteveen        68 hvoquerido              45:33    44:58
 112 Dirk Boelens              Tergooiziekenhuizen     45:32    44:58
 113 Wouter Thijsen         81 Van Loenen Milieu BV    45:22    45:00
 114 Frank Rob              69 Givaudan Nederland B    45:19    45:00
 115 Quindy van Oss         85 hvoquerido              46:28    45:01
 116 Floris Buijzen         76 Purac                   45:32    45:03
 117 Mouncif Hagouchi       68 hvoquerido              46:43    45:05
 118 Ralph Kisjes           77 Roc Asa Security Aca    45:18    45:13
 119 Peter Krijnen             Independer.nl           45:21    45:13
 120 Ruben Putter              NV Bank voor de Bouw    45:56    45:21
 121 Raymon Peeterse        81 gemeente Hilversum      45:24    45:22
 122 Jean-Paul BULAGGI The  11 BULAGGI, The Bag        46:00    45:28
 123 Robert van der Zwan    81 Tools4ever Nederland    47:04    45:33
 124 Jasper Koedam          62 Beeld en Geluid         46:20    45:37
 125 Erik Jan Reijenga      73 Maxlead                 45:47    45:38
 126 Allard Korenhof        79 Ster                    46:15    45:39
 127 Huibert van der Schaar 70 gemeente Hilversum      45:41    45:40
 128 Jelle Helming             Advin BV                45:56    45:40
 129 Marcel Snijders        67 ABN AMRO bank           45:42    45:40
 130 Martin Plooi              Tergooiziekenhuizen     46:05    45:43
 131 Brigitte BULAGGI The B 11 BULAGGI, The Bag        46:18    45:44
 132 Quinten Knijnenburg    75 Willem de Zwijger Co    45:56    45:48
 133 Simon Hansen           74 Blokker BV              45:58    45:48
 134 Bert Klarenbeek        60 IM Planontwikkeling     46:36    45:49
 135 Wim van der Leij       68 Blokker BV              45:58    45:49
 136 Patrick Brand             Technicolor             46:29    45:54
 137 Sebastiaan Rood        90 gemeente Hilversum      47:12    45:58
 138 Ramon Morrien             Gooise Scholenfedera    46:27    45:58
 139 Deborah Thompson       73 IFF                     46:03    45:59
 140 Bart-Jan van Genderen     DutchView B.V.          46:29    46:00
 141 Dirk Molema            60 Brandweer Gooivecht     47:35    46:03
 142 Theo Tamis             59 Radio Nederland Were    46:25    46:04
 143 Arnoud van Viet           Zeeman textielSupers    46:58    46:11
 144 Jan Hekkelman          67 IFF                     46:16    46:12
 145 Guus Spall                Gooise Scholenfedera    46:18    46:13
 146 Maurits Rijk              Xebia                   46:28    46:13
 147 Saskia Benneker        71 AT Scholen              46:31    46:14
 148 Denise Bakker          75 Hendrikx Van der Spe    47:33    46:14
 149 Frank Schuitema        69 IFF                     46:23    46:15
 150 Martijn Kuiper         93 Roc Asa Security Aca    46:21    46:16
 151 Roc Amsterdam                                     46:30    46:16
 152 Lex van Vliet             Eurocept                47:02    46:17
 153 Gerrit Jan Jansen      81 Tools4ever Nederland    47:48    46:18
 154 Femke van Doornik         Connexxion OV           46:24    46:19
 155 Joost van Weringh      80 ABN AMRO                47:23    46:21
 156 Jan Hoofd                 A3 Hoogland Vastgoed    47:35    46:22
 157 Ronald Jumerali        75 ABN AMRO                46:55    46:23
 158 Gerard van Kuik        59 Technicolor             46:28    46:24
 159 Michiel Dunning        77 Groenewegen en Partn    47:08    46:25
 160 Mike van der Stap      79 ABN AMRO                46:58    46:25
 161 Maarten Vrij              NV Bank voor de Bouw    47:41    46:27
 162 Ed Noorland               USG People The Nethe    46:31    46:27
 163 Con Quaestor           75 ConQuaestor             48:42    46:29
 164 Chaggai Kon            83 ConQuaestor             48:43    46:29
 165 Dan Broere                Eurocept                47:13    46:29
 166 Vincent Janssen        70 RTL Nederland           47:00    46:30
 167 Michael Smit           70 ConQuaestor             47:35    46:34
 168 Jacques Bäcker            Zeeman textielSupers    47:29    46:41
 169 Giorgio Verweij           Gooise Scholenfedera    46:44    46:44
 170 Ton van Hulst             Stichting Kinderopva    47:10    46:46
 171 Amon van den Borg         Independer.nl           47:10    46:48
 172 Johan Heuperman        63 DeLorentz & Partners    47:32    46:51
 173 Hans van Snellenberg   62 Kubus Sports            46:53    46:53
 174 Reza Saheli               Connexxion OV           47:34    46:56
 175 Christiaan Voorhaar    94 Roc Asa Security Aca    47:02    46:56
 176 Ellen Morrien vd Berg     Tergooiziekenhuizen     47:17    46:59
 177 Julian van der Kieft   81 ABN AMRO                48:09    46:59
 178 Ronald Visscher        70 Havelaar Verpakkinge    47:02    47:00
 179 Brian Doelkahar        72 ABN AMRO                47:20    47:01
 180 Zakaria Widad             Meester & Kuiper        48:19    47:01
 181 Eric Borninkhof        66 AVRO                    47:34    47:02
 182 Bas de Kok             83 Ster                    47:40    47:04
 183 Piet Groeneveld           HilverZorg              47:18    47:09
 184 Monique Verbeem           Eurocept                47:24    47:11
 185 Dirk Kop               59 Jumo                    48:25    47:11
 186 Alec Dijkshoorn        64 Technicolor             47:14    47:12
 187 Piet Sjoukes           68 Technicolor             47:14    47:13
 188 Arne van Elk           67 Radio Nederland Were    48:23    47:15
 189 Lars Takens            95 IM Planontwikkeling     48:03    47:15
 190 Siemen van Ditmarsch   84 Beks en Beks advocat    47:24    47:15
 191 Jeffrey van der Beek      Universal Music BV      48:42    47:17
 192 Ad van Ced                AdVanced                47:25    47:18
 193 Peter Verloop          72 OnGuard Nederland BV    48:10    47:22
 194 Rob de Graaf           74 Tomingroep              47:53    47:24
 195 Ruben Koekoek          83 ABN AMRO bank           47:33    47:29
 196 Pieter Labory             Tergooiziekenhuizen     48:19    47:31
 197 Richel Crans              Tergooiziekenhuizen     48:20    47:31
 198 Annette van Veen       64 MEREM behandelcentra    48:15    47:34
 199 Nick de Groot          88 eFuture                 48:09    47:34
 200 Ramon Vermeer             ABNAMRO                 48:12    47:35
 201 Arnoud van der Wal     59 IM Planontwikkeling     49:15    47:36
 202 Willem Boorsma         52 Tomingroep              48:06    47:36
 203 Peter van Wijlick         Gooise Scholenfedera    47:48    47:38
 204 Derk Weijdert          92 IM Planontwikkeling     49:22    47:40
 205 James van Beurden      65 ABN AMRO                48:43    47:40
 206 Jelmer Klaassen        65 OTH architecten         48:16    47:41
 207 Yorick van der Wal     94 IM Planontwikkeling     49:23    47:41
 208 Pieter Pietersen       80 Avenu Autogroep B.V.    48:54    47:42
 209 Tom van der Grinten    81 ABN AMRO Bank NV/afd    49:17    47:43
 210 Lex Borghans              Purac                   48:13    47:43
 211 Ynske Rodenhuis           DutchView B.V.          48:12    47:43
 212 Oswald Veltman         73 Legal & General         47:58    47:44
 213 Karien Guinee          66 Radio Nederland Were    48:51    47:44
 214 Wilco Koorn               Xebia                   47:57    47:44
 215 Jeroen van de Kraats                              48:41    47:46
 216 Brenda Wind               Stichting Kinderopva    49:11    47:46
 217 Jeroen Dirks           61 Radio Nederland Were    48:54    47:47
 218 Bob de Jong            80 ABN AMRO Bank NV/afd    49:22    47:47
 219 Bob Eyken              78 OnGuard Nederland BV    48:07    47:50
 220 Nadine Langerak           hvoquerido              49:19    47:50
 221 Marc van der Ley       71 BVH Display b.v.        48:44    47:55
 222 Coenraad Groenewald       Independer.nl           48:08    47:56
 223 Reinder Wolvius           Tergooiziekenhuizen     48:15    47:57
 224 Edwin van Rijn            AdVanced                48:59    47:58
 225 Henny van de Voorde    69 ABN AMRO                49:09    47:59
 226 Buzz Lightyear            DutchView B.V.          48:02    47:59
 227 Alex Cretier              Kubus Sports            48:00    48:00
 228 Patrick Wildschut         DutchView B.V.          48:04    48:02
 229 Wouter de Blocq van Sc    Connexxion OV           48:09    48:02
 230 Frank Ydema               NV Bank voor de Bouw    49:15    48:04
 231 Anne Marie Werkhoven   68 Sherpa                  48:24    48:04
 232 Paul Maas              67 ABN AMRO Bank NV/afd    48:16    48:07
 233 René Avontuur          68 Legal & General         49:26    48:09
 234 Kenneth Dirkzwager        DutchView B.V.          48:21    48:09
 235 Jaap Hazelaar          57 Givaudan Nederland B    49:16    48:10
 236 Rogier van Zuuk        73 RTL Nederland           48:41    48:10
 237 Sebastiaan Ypelaar     78 hvoquerido              49:00    48:10
 238 Suzan Borst               VPRO                    48:17    48:12
 239 Floor Paesens             USG People The Nethe    49:29    48:13
 240 Ruben Hengeveld           Versa welzijn           48:33    48:13
 241 Casper Jansen             AMC-UvA                 50:01    48:13
 242 Martin van Vliet          Xebia                   48:32    48:18
 243 Mitchell Boon             USG People The Nethe    49:49    48:18
 244 Erik van Prooijen      66 AVRO                    48:55    48:20
 245 Jochem Dijs            63 QS solutions            49:05    48:25
 246 Danielle Brouwer          USG People The Nethe    49:44    48:27
 247 Paul Noordeman         62 QS solutions            49:08    48:27
 248 Jeroen Goinga          63 Havelaar Verpakkinge    48:57    48:28
 249 Oscar van Aalten       68 ConoScenza BV           49:17    48:28
 250 Michael Pinto          62 gemeente Hilversum      48:32    48:29
 251 Lenny Karhof           78 Blokker BV              48:38    48:29
 252 Ilya Surkov            78 ABN AMRO Bank N.V.      48:56    48:31
 253 Rob Hendrikx           57 BEL-combinatie          50:20    48:34
 254 Hans Smit              62 AVRO                    49:11    48:39
 255 Rik de Groot              Xebia                   48:54    48:40
 256 Pim van Beek           63 ABN AMRO Bank NV/afd    49:01    48:42
 257 Roel Nagelmaeker          Connexxion OV           48:50    48:42
 258 Dick Gasenbeek            Tergooiziekenhuizen     48:53    48:44
 259 Mary Langerak             Tergooiziekenhuizen     49:00    48:45
 260 Hans Zuurmond          66 Beks en Beks advocat    48:52    48:46
 261 Alex van der Horst        Zeezicht.com            49:01    48:47
 262 Michel Mooring         59 ABN AMRO bank           48:50    48:47
 263 Tarik Jei              74 Givaudan Nederland B    50:39    48:47
 264 Riet Kostermans        64 IM Planontwikkeling     49:38    48:51
 265 Jan van Loenen         62 Van Loenen Milieu BV    49:14    48:53
 266 Peter Vermeiren           Independer.nl           49:13    48:53
 267 Jerzy Bloemberg        80 ConQuaestor             49:09    48:54
 268 Martijn Vos            75 ABN AMRO Makelaardij    49:10    48:54
 269 Bryan Lee-a-Leong      69 ABN AMRO Bank N.V.      49:57    48:54
 270 Rene Leideritz         62 AxionContinu            50:38    48:57
 271 Marijn Sijberden       61 Givaudan Nederland B    50:01    49:00
 272 Jamie Hoare            83 DeLorentz & Partners    50:28    49:00
 273 Pascal Maat               Zeezicht.com            49:15    49:01
 274 Vincent Waelkens       70 ABN AMRO                49:06    49:02
 275 Roc Amsterdam                                     50:06    49:03
 276 Sya BULAGGI The Bag    94 BULAGGI, The Bag        49:49    49:03
 277 Arno Dolders           54 Legal & General         49:21    49:03
 278 Jan Willem Druppers       AdVanced                49:21    49:03
 279 Gerrit Schuurman       56 ABN AMRO Makelaardij    49:19    49:04
 280 Joost Buijtendijk      86 PERRY SPORT             50:32    49:06
 281 Annelies Verdonkschot     Tergooiziekenhuizen     49:29    49:08
 282 Mustafa Kayapinar      65 VSH Fittings BV         49:16    49:08
 283 Dries van Kampen          Eurocept                49:24    49:08
 284 Wouter Engels          80 PERRY SPORT             49:46    49:08
 285 Wiljanne Schuchard        Tergooiziekenhuizen     49:27    49:09
 286 Robert Bosman          83 PERRY SPORT             49:35    49:10
 287 Frits Smit                Gooise Scholenfedera    49:34    49:10
 288 Maurik de Groot        80 Legal & General         50:31    49:11
 289 Jan Wind                  Stichting Kinderopva    50:37    49:12
 290 Jeroen van Dam         78 DeLorentz & Partners    49:49    49:16
 291 Marek van Beek            AdVanced                49:38    49:21
 292 Rene Kroese               Eurocept                49:57    49:21
 293 Gamil Salem               NV Bank voor de Bouw    50:19    49:22
 294 Irene van Driel        82 RTL Nederland           49:55    49:22
 295 Geert-Henk Jansen      64 Legal & General         50:42    49:23
 296 Frank Keijzer             Zeeman textielSupers    50:11    49:24
 297 Koen Kokkeler          69 gemeente Hilversum      50:56    49:24
 298 Carla Aalders          56 Beks en Beks advocat    49:38    49:25
 299 Jan Menno Bouwmeester  64 ABN AMRO bank           49:30    49:27
 300 Wendy Portein          74 Blokker BV              49:36    49:28
 301 Tineke van Berkum         Connexxion OV           49:34    49:29
 302 Erik Mol               79 RTL Nederland           50:25    49:32
 303 Jan van Loenen         60 Van Loenen Milieu BV    49:55    49:33
 304 Bloemkolk              68 Veronica Uitgeverij     50:59    49:36
 305 Gerrie Zijgers            Tergooiziekenhuizen     50:07    49:36
 306 Joep Lange                AMC-UvA                 50:42    49:40
 307 Rudi Bakker            86 PC-WARE                 49:44    49:41
 308 Marcel Dopheide        62 AT Scholen              49:59    49:42
 309 Ralph Stam             66 AVRO                    50:15    49:44
 310 Cas Meeus                 Gooise Scholenfedera    50:07    49:44
 311 Nick Mullin            80 PERRY SPORT             50:58    49:47
 312 Henk Toes              55 Brandweer Gooivecht     51:49    49:47
 313 Rob Post                  Connexxion OV           51:24    49:49
 314 Warona van Dam            Stichting Kinderopva    50:37    49:50
 315 Gerard de Vries           HilverZorg              50:07    49:50
 316 Arjan Kuilman          73 TCN                     51:09    49:50
 317 Antoinette Mijnhout    67 Dudok Wonen             50:00    49:53
 318 Oene Stobbe               Independer.nl           50:07    49:56
 319 Philip Wind            61 Willem de Zwijger Co    51:23    49:57
 320 Philip Wind               Stichting Kinderopva    51:22    49:57
 321 Marco Sevink           64 Heilijgers              50:55    49:57
 322 Ruud Stoelinga         53 AT Scholen              50:01    49:58
 323 Ben de Veth            48 de Alliantie Gooi en    50:39    50:02
 324 Emile van der Heijden     Versa welzijn           50:24    50:03
 325 Martijn Menninga                                  50:09    50:04
 326 Erik van der Groef        FC Klap                 50:09    50:04
 327 Theo de Graaf          69 Havelaar Verpakkinge    51:01    50:05
 328 Thomas Wind               Stichting Kinderopva    51:32    50:06
 329 Wendy Provoost         76 PC-WARE                 50:10    50:07
 330 Peter de Raadt            Connexxion OV           50:14    50:08
 331 Ralph Wallace          75 RTL Nederland           50:42    50:08
 332 Roc Amsterdam                                     51:13    50:10
 333 Jeroen ten Brinke      80 Ster                    50:51    50:14
 334 Florian Lie Hap Po     79 RTL Nederland           51:06    50:14
 335 Oscar van Leeuwen      67 RTL Nederland           50:49    50:14
 336 Ron Lasterie           56 Brandweer Gooivecht     51:53    50:14
 337 Alejandro Pintamalli   69 Radio Nederland Were    51:08    50:15
 338 Emiel de Roover        71 ABN AMRO                50:17    50:17
 339 Jurre vd Plas             Tergooiziekenhuizen     50:36    50:17
 340 Marco Twisker          71 Harskamp Techniek BV    50:25    50:18
 341 Daan Thomas               Gooise Scholenfedera    50:43    50:18
 342 Diederik ten Oever        Tergooiziekenhuizen     50:39    50:18
 343 Bas de Busser          71 RTL Nederland           51:31    50:20
 344 Marco Frankel             Xebia                   50:36    50:21
 345 Ludo Klein                Gooise Scholenfedera    50:44    50:22
 346 Paul Reitsma           54 Hendrikx Van der Spe    51:46    50:24
 347 Marina Davelaar           A3 Hoogland Vastgoed    51:36    50:25
 348 Paul Ytsma             84 Brandweer Gooivecht     52:07    50:25
 349 Donate Vonk            75 RTL Nederland           51:00    50:26
 350 Yoeri Coenradie        76 NiVo network archite    52:24    50:27
 351 Jaap Melchers             Connexxion OV           50:52    50:27
 352 Arno Versteegen        67 de Alliantie Gooi en    52:01    50:28
 353 Lambert Abraham        84 ABN AMRO Makelaardij    50:44    50:28
 354 Farid Ouachour         79 Tools4ever Nederland    52:13    50:28
 355 Roc Amsterdam                                     50:45    50:31
 356 Kai Tchong             69 VPRO                    50:34    50:32
 357 Patrick Dekker            Hinttech                51:29    50:34
 358 Leonie Rotermundt         DutchView B.V.          51:02    50:34
 359 Martijn Zantinge       83 Tools4ever Nederland    52:08    50:38
 360 Anne Claire de Bruijn     Gooise Scholenfedera    51:40    50:38
 361 Martin Dinkgreve          USG People The Nethe    52:09    50:38
 362 Chris van Galen           Unique                  51:29    50:39
 363 Ton Hak                63 Havelaar Verpakkinge    51:36    50:41
 364 Martijn Andriessen     68 Groenewegen en Partn    51:27    50:41
 365 Roel Buis              75 ABN AMRO                50:57    50:45
 366 Sabine van Glabbeek       Beeld en Geluid         51:32    50:46
 367 Arjan Visscher         72 NiVo network archite    50:56    50:47
 368 Fred van der Gon Netsc 48 Commissariaat voor d    51:17    50:48
 369 Sander Hautvast           Xebia                   52:04    50:51
 370 Gerard Janssen            Xebia                   51:05    50:51
 371 Robert Segers          67 ABN AMRO bank           50:57    50:53
 372 Vera Veldman              Tergooiziekenhuizen     51:18    50:55
 373 Thomas Veerman         70 Blokker BV              51:05    50:56
 374 Peter van Ommeren      81 Restaurant Vuur         52:42    50:58
 375 Frank du Mosch         62 De G&E-lander / De G    51:09    50:58
 376 Rui-Paulo Cunha        73 Givaudan Nederland B    51:40    50:59
 377 Berdy Klein Gunnewiek     Stichting Kinderopva    51:41    50:59
 378 Hen Turk                  NV Bank voor de Bouw    52:30    51:03
 379 Bill Gates                Hinttech                51:11    51:10
 380 Babette Stam           90 PERRY SPORT             51:50    51:10
 381 Peter Rodenburg        66 Zeezicht.com            51:25    51:12
 382 Henk-Jan van Maanen    68 Havelaar Verpakkinge    51:14    51:12
 383 Rommie Witte              Connexxion OV           51:28    51:12
 384 Henk Wittekamp            Gooise Scholenfedera    51:25    51:14
 385 Han van den Ende       58 ABN AMRO Bank N.V.      52:17    51:16
 386 J Muien                66 Brandweer Gooivecht     52:57    51:16
 387 Roc Amsterdam                                     51:21    51:17
 388 Celine Pujdak          77 ABN AMRO                51:51    51:17
 389 Marjo Demarteau        68 ABN AMRO Bank N.V.      51:23    51:17
 390 Maarten Stultjens      69 Radio Nederland Were    52:24    51:17
 391 Maarten Holl              Independer.nl           51:43    51:17
 392 Stefano van Temmen     93 Havelaar Verpakkinge    52:14    51:19
 393 René Langenbach        69 ABN AMRO                51:59    51:20
 394 Coolen                 81 Veronica Uitgeverij     52:38    51:20
 395 Quinten Vaasen            Gooise Scholenfedera    51:45    51:22
 396 Loc Le                 57 hvoquerido              52:59    51:26
 397 Jeffrey ter Weijden    76 Keune Haircosmetics     51:35    51:26
 398 Maaike Ritzema Ikema   76 ConQuaestor             52:28    51:27
 399 Anne Vergouw              Meester & Kuiper        53:08    51:27
 400 Rene Tolboom           62 Tomingroep              51:57    51:28
 401 Peter Grootveld        83 ABN AMRO                52:02    51:29
 402 Stan Bollongino           Gooise Scholenfedera    51:43    51:30
 403 Jos Vleugels              AMC-UvA                 53:00    51:30
 404 Roc Amsterdam                                     51:35    51:31
 405 Rogier Bol                Universal Music BV      53:05    51:32
 406 Vicky Fritzsche        57 Givaudan Nederland B    51:58    51:33
 407 Mark Kosters              NV Bank voor de Bouw    53:19    51:33
 408 Ton Bakels                Connexxion OV           51:57    51:34
 409 Robert de Lauwere      61 Beks en Beks advocat    51:43    51:35
 410 Sachine van der Roest  68 Beks en Beks advocat    52:39    51:35
 411 Eva Vijverberg         86 PERRY SPORT             53:00    51:36
 412 Wilma Koevermans          Connexxion OV           51:59    51:37
 413 Carlos Manuel          83 Avenu Autogroep B.V.    52:38    51:38
 414 John Leek                 Beeld en Geluid         52:20    51:38
 415 Lara da Silva          80 hvoquerido              52:54    51:39
 416 Nelleke Ernsting       83 hvoquerido              52:54    51:39
 417 Kees Amsterdam         75 AVRO                    52:22    51:43
 418 Werner Diemers         75 Kondar                  52:06    51:46
 419 Jacob Meijers          56 NiVo network archite    51:57    51:47
 420 Wilson Boldewijn       83 RTL Nederland           52:23    51:48
 421 Rene Moraal            62 Brandweer Gooivecht     53:28    51:48
 422 Eli Blom                  NV Bank voor de Bouw    53:37    51:50
 423 Roland Pater           71 Sherpa                  52:00    51:52
 424 Maartje Brans          85 de Alliantie Gooi en    52:34    51:53
 425 Kees Huurdeman            Universal Music BV      53:26    51:54
 426 Jeffrey de Heer        88 PC-WARE                 52:01    51:57
 427 Ron de Jong               Zeezicht.com            52:11    51:58
 428 Wyas Jadoenathmisier   71 ABN AMRO                52:35    51:58
 429 Mathijs van der Most   78 ConoScenza BV           53:14    51:58
 430 Bianca Boschman           Connexxion OV           52:20    51:59
 431 Bart Croll             67 Harskamp Techniek BV    52:37    52:00
 432 Hans Mol                  AdVanced                52:10    52:00
 433 Evaline de Waard       83 Alkmaar                 53:08    52:02
 434 Arco van Leeuwen          AdVanced                52:12    52:03
 435 Aileen Jones           76 Givaudan Nederland B    52:34    52:05
 436 Gerhard van Munster    54 Solveon Incasso B.V.    52:20    52:09
 437 Léon Koolen            68 ConQuaestor             53:09    52:10
 438 Marguerite v Voorthuiz    Beeld en Geluid         52:54    52:10
 439 Erwin Stiemer          62 ABN AMRO bank           52:15    52:12
 440 Peter Verhoogt            Beeld en Geluid         52:33    52:13
 441 Leny de Gier              Connexxion OV           52:35    52:13
 442 Erwin Napjes           67 Tomingroep              52:44    52:15
 443 Richard van Rijn       77 Blokker BV              52:26    52:15
 444 Arnold Takens          60 IM Planontwikkeling     53:04    52:16
 445 Sandra Post            72 ABN AMRO                52:32    52:18
 446 Frank ten Velden       46 STEW/Friedeberg         52:29    52:20
 447 Martijn van der Zwan   70 ABN AMRO                52:58    52:22
 448 Jurgen Jongbloed          Universal Music BV      53:06    52:24
 449 Piet Roskam               Universal Music BV      53:58    52:27
 450 Godelieve de Bree         Tergooiziekenhuizen     52:45    52:27
 451 Remon van Hooijdonk    87 eFuture                 54:33    52:27
 452 Remon van Hunnik       86 eFuture                 53:02    52:28
 453 Peter Lubbers          67 RTL Nederland           53:02    52:30
 454 Miranda van Gelderen   74 ABN AMRO                53:29    52:31
 455 Lieke Duijndam         75 ABN AMRO                53:30    52:31
 456 Irene Reukers          80 AVRO                    54:06    52:31
 457 Martine Reukers        78 AVRO                    54:06    52:32
 458 Cisca de Weert         63 Amersfoort              52:37    52:32
 459 Gé Beuken                 Eurocept                52:54    52:34
 460 Sebastiaan van Leur    72 Heilijgers              53:33    52:36
 461 Patrick Langereis      72 Ster                    53:14    52:36
 462 Bart Zijlstra          77 ABN AMRO                53:36    52:37
 463 Jan-Chris Lefering     77 Legal & General         52:56    52:38
 464 Harry Lambregts           Tergooiziekenhuizen     54:00    52:42
 465 Derk Bijmolt           74 Technicolor             53:35    52:43
 466 Agnes Bosker              Eurocept                53:29    52:44
 467 Peter Kwakman          60 Blokker BV              52:55    52:44
 468 Ellen van Gaal         64 Givaudan Nederland B    53:09    52:45
 469 Henri Raven            70 Hendrikx Van der Spe    54:08    52:49
 470 Joan van der Burgt     64 de Alliantie Gooi en    53:30    52:50
 471 Patrick Ruijssenaars   72 AT Scholen              54:02    52:50
 472 Henk Jan Kraaikamp     60 DeLorentz & Partners    53:35    52:54
 473 Hans Visser            69 ABN AMRO                52:59    52:54
 474 Inge Bommezijn                                    53:52    52:56
 475 Ruud Oskam             62 Van Loenen Milieu BV    53:20    52:57
 476 Leonieke Verhoog       80 VPRO                    53:03    52:58
 477 Dick van Baarle        64 Brandweer Gooivecht     54:39    52:58
 478 Marieke Geerlings         MEREM behandelcentra    53:42    52:59
 479 Jos Seijkens           52 de Alliantie Gooi en    53:27    53:01
 480 Renee Dokter              Tergooiziekenhuizen     53:56    53:01
 481 Klaas Schonenberg         Gooise Scholenfedera    53:32    53:02
 482 Ingrid Reesink            Brandweer Gooivecht     54:43    53:04
 483 Ronald Vergeer         72 ABN AMRO                53:40    53:04
 484 Guido Bakhuizen           NV Bank voor de Bouw    53:47    53:06
 485 Mark Jelier            82 Avenu Autogroep B.V.    54:12    53:06
 486 Frank de Haas          67 Technicolor             54:11    53:07
 487 Ton Nederstigt         62 ABN AMRO Bank N.V.      54:09    53:08
 488 Rene van Baaren        64 Radio Nederland Were    54:18    53:10
 489 Bart Bijl              60 OnGuard Nederland BV    53:39    53:12
 490 Frits van de Straat    85 hvoquerido              54:35    53:12
 491 Annet Veldhuisen       86 OnGuard Nederland BV    53:39    53:12
 492 Leo van den Langemheen 78 ABN AMRO                54:11    53:12
 493 Edwin van den Berg        NV Bank voor de Bouw    54:22    53:13
 494 Johan West             81 PC-WARE                 53:18    53:13
 495 Cor Peet               53 ABN AMRO                53:28    53:14
 496 Wendy Stedehouder      79 ABN AMRO                54:24    53:14
 497 Heijo Meijer           57 Technicolor             54:05    53:15
 498 Roc Amsterdam                                     55:00    53:15
 499 Zoë Lambooy            69 Radio Nederland Were    54:22    53:15
 500 Bram Sprokkerieft      81 Tools4ever Nederland    54:46    53:15
 501 Vincent Roovers        79 PERRY SPORT             54:43    53:16
 502 Jasper Grotjohann      71 ABN AMRO                54:59    53:16
 503 Rob Smeenk             77 BVH Display b.v.        54:05    53:17
 504 Elgert Verhoef            Xebia                   54:38    53:20
 505 Dennis Struis          81 ABN AMRO                54:05    53:25
 506 Kawa Majidpour         76 ABN AMRO                54:16    53:26
 507 Marieke Bakker            HilverZorg              53:43    53:27
 508 Jos Jager              80 Brandweer Gooivecht     55:11    53:29
 509 Cees van Gend          64 Zeeman textielSupers    54:18    53:29
 510 Mathijs Oomen             AMC-UvA                 54:35    53:31
 511 Ellen Bijker           71 BVH Display b.v.        54:21    53:32
 512 Pim Gooijer            70 Legal & General         55:24    53:32
 513 Jacqueline Thiel          USG People The Nethe    55:06    53:33
 514 Thijs de Korte         59 Technicolor             54:37    53:35
 515 Koos Lafevere             Connexxion OV           54:17    53:35
 516 Hans Roling               DutchView B.V.          54:03    53:35
 517 Michel Tabak           80 Givaudan Nederland B    54:02    53:37
 518 Frank van der Steenhov    Advin BV                54:51    53:39
 519 Jurgen Troost          77 ABN AMRO Bank Amstel    55:02    53:41
 520 Marleen Groot          71 PERRY SPORT             55:32    53:41
 521 Felix Sprooten         62 DeLorentz & Partners    54:23    53:43
 522 Rob Schleeper          64 Solveon Incasso B.V.    54:47    53:44
 523 Patrick de Vink        77 Sherpa                  54:03    53:44
 524 Danielle Onrust           Solveon Incasso B.V.    54:47    53:45
 525 Lex Meijer             71 United Broadcast Fac    54:28    53:46
 526 Lina Damsma            85 Technicolor             54:40    53:49
 527 Nils Sewalt            78 ConoScenza BV           54:36    53:49
 528 Marcel Funke           81 ConoScenza BV           55:09    53:53
 529 Corjan de Groot           Tergooiziekenhuizen     54:46    53:54
 530 HeinJan Plat           56 Brandweer Gooivecht     55:37    53:55
 531 Dave Veenema           83 ABN AMRO                54:01    53:56
 532 Daan van de Staaij     73 AVRO                    54:35    53:56
 533 Andonis Kostas            Stichting Kinderopva    54:41    53:57
 534 Erik Verhoeven         84 Sherpa                  55:22    53:57
 535 David Meijer              USG People The Nethe    55:12    53:57
 536 Ron Hendriks           79 ABN AMRO                55:42    53:58
 537 Joost Kramer           70 Parex Parts Exchange    55:52    54:00
 538 Chinouk van de Kuil       Gooise Scholenfedera    54:24    54:00
 539 Theo Jansen               USG People The Nethe    55:15    54:01
 540 Annet Visser           62 Legal & General         55:53    54:02
 541 Fred Antonides         58 Ster                    54:39    54:03
 542 Huub Albreghs          55 AxionContinu            55:43    54:03
 543 Dominic Cronin         61 Hinttech                55:04    54:07
 544 William Jardin         89 PERRY SPORT             55:33    54:09
 545 Yvonne Koene           74 PERRY SPORT             55:19    54:09
 546 Liszy Bisschop            Connexxion OV           54:40    54:15
 547 Inke Logtenberg        69 gemeente Hilversum      55:28    54:15
 548 Rascha Eijbersen       76 RTL Nederland           54:46    54:16
 549 Cilia de Cock          74 ABN AMRO                55:26    54:16
 550 Pieter Jansen          80 ConoScenza BV           55:06    54:17
 551 Yvonne vd Genugten        HilverZorg              56:07    54:17
 552 Machiel Vegting           Gooise Scholenfedera    54:49    54:18
 553 Gijs Hilgers           77 ABN AMRO                55:18    54:20
 554 Manja Herrebrugh       85 Beeld en Geluid         55:07    54:21
 555 Alex de Graaf             Connexxion OV           55:59    54:22
 556 Peter van der Gulik       Connexxion OV           55:18    54:23
 557 Ron Fierloos           63 Technicolor             55:27    54:23
 558 Roc Amsterdam                                     55:05    54:25
 559 Joep Poot              54 ABN AMRO                55:04    54:25
 560 Michael Jansen         75 Brandweer Gooivecht     56:08    54:26
 561 Emilie ten Bokkel         Gooise Scholenfedera    55:30    54:27
 562 Marjolein Rentinck        Tergooiziekenhuizen     54:49    54:28
 563 Bas van Oorschot       84 Tools4ever Nederland    56:08    54:35
 564 Eva Bolt                  Tergooiziekenhuizen     55:55    54:36
 565 Daan van Wettum           NV Bank voor de Bouw    56:05    54:36
 566 Erik Knebel               NV Bank voor de Bouw    56:05    54:36
 567 Susanne van Velzen     66 De G&E-lander / De G    54:50    54:38
 568 Sjef Koning               Universal Music BV      55:18    54:38
 569 Mirjam Stam            58 PERRY SPORT             55:18    54:38
 570 Ruby Drost-Lubach      73 OnGuard Nederland BV    55:06    54:38
 571 Jan van Eerd              A3 Hoogland Vastgoed    55:48    54:40
 572 Geertjan Nijenhuis     79 hvoquerido              56:17    54:41
 573 Marco van 't Slot      71 Technicolor             55:32    54:42
 574 Lotte Tiemessen        82 Blokker BV              54:57    54:42
 575 Voogd                  62 Veronica Uitgeverij     55:59    54:42
 576 Edith Pels             73 Blokker BV              54:56    54:43
 577 Jeroen Kors            76 Givaudan Nederland B    56:38    54:43
 578 Bart van Hoof             DutchView B.V.          55:15    54:45
 579 David van der Vliet    81 Kubus Sports            55:45    54:45
 580 Nog Onbekend              A3 Hoogland Vastgoed    55:55    54:47
 581 Roc Amsterdam                                     56:12    54:47
 582 Stef van Dijk             Gooise Scholenfedera    55:51    54:48
 583 Jan Michielsen         73 Hendrikx Van der Spe    56:08    54:48
 584 Marco Buurman          67 Jumo                    56:03    54:49
 585 Ingrid Maarsse         69 BVH Display b.v.        55:39    54:50
 586 Erik-Jan van den Bergh 65 United Broadcast Fac    55:29    54:50
 587 Henk Jansen               Connexxion OV           55:20    54:52
 588 Yolande Rietman        61 Givaudan Nederland B    55:19    54:53
 589 Marc de Bock           73 Kondar                  55:14    54:55
 590 Marleen Kok               Tergooiziekenhuizen     54:58    54:55
 591 Ruben Azizahamad       54 Havelaar Verpakkinge    55:24    54:55
 592 Nicolette Reinders     73 ABN AMRO                56:03    54:56
 593 Irma Ketels               NV Bank voor de Bouw    56:10    54:58
 594 Arjan Sohier              USG People The Nethe    56:13    54:59
 595 Niels van Dijk         70 ConoScenza BV           55:47    55:00
 596 Henk Pol               59 ABN AMRO                56:10    55:00
 597 Fenna Jansen              AMC-UvA                 56:48    55:01
 598 Ruud de Graaff         63 Givaudan Nederland B    56:09    55:02
 599 Susan Fliers           85 ABN AMRO                56:12    55:02
 600 Marcel Bosman          61 Givaudan Nederland B    56:57    55:03
 601 Jacques Vriens         63 Tools4ever Nederland    56:47    55:04
 602 Maarten Vis               USG People The Nethe    56:49    55:05
 603 Sandra de Gooyer          Tergooiziekenhuizen     55:56    55:05
 604 Jolanda de Heus           Tergooiziekenhuizen     55:31    55:07
 605 Yvonne Bouw               Universal Music BV      56:31    55:07
 606 Jessica Sooisma           Tergooiziekenhuizen     56:23    55:07
 607 Jentina Wiegers                                   56:09    55:09
 608 Jack Zantman              DutchView B.V.          55:37    55:09
 609 Peter Petit               Xebia                   56:18    55:09
 610 Edgar Kramer           76 Tools4ever Nederland    56:44    55:10
 611 Ad over de Vest           Tergooiziekenhuizen     55:28    55:10
 612 Bruno Fernadez            Tergooiziekenhuizen     56:28    55:12
 613 Jan van der Kaaden        USG People The Nethe    56:46    55:13
 614 Karin Hildebrand       67 Sherpa                  56:26    55:15
 615 Menno van Eekelen         Xebia                   55:29    55:16
 616 Jan Lamboo             53 hvoquerido              56:54    55:16
 617 Betty Kocks            76 Givaudan Nederland B    55:43    55:16
 618 Wim Horstman              DutchView B.V.          55:49    55:17
 619 Brenda van Rijn           Universal Music BV      56:53    55:18
 620 Mark van Holsteijn        Xebia                   56:29    55:18
 621 Ulla Godschalch           Gooise Scholenfedera    56:20    55:18
 622 Harold Bruggers        68 Legal & General         57:11    55:18
 623 Hetty Borst            62 Legal & General         55:37    55:19
 624 Richard Pot               Xebia                   56:33    55:19
 625 Frank Kruyning         71 Legal & General         57:12    55:20
 626 Hennie van Schaik         Connexxion OV           55:44    55:21
 627 Sandra Sjoerdsma       86 AxionContinu            57:02    55:21
 628 Wout van Erven         66 TROS                    56:00    55:21
 629 Michel Schuurmans         DutchView B.V.          56:18    55:22
 630 Jennifer                  Connecting2u BV         56:31    55:23
 631 Arno Mank                 AMC-UvA                 56:28    55:24
 632 Patricia King-Regan    54 ABN AMRO                56:35    55:24
 633 Mark van de Griendt    72 ConoScenza BV           56:12    55:26
 634 Jeroen Verburg         67 BEL-combinatie          57:15    55:27
 635 Jan Willem Borsboom    70 RTL Nederland           56:02    55:27
 636 Koen                      Connecting2u BV         56:36    55:28
 637 Andrea Hoftijzer       70 Havelaar Verpakkinge    55:31    55:29
 638 Dave Leliveld             DutchView B.V.          56:22    55:29
 639 Henry Deuling          59 ABN AMRO Bank N.V.      56:31    55:30
 640 Steef Loefen           56 Givaudan Nederland B    57:03    55:31
 641 Judith van Gelder                                 56:20    55:33
 642 Marjan Quanje             Tergooiziekenhuizen     56:51    55:33
 643 Guus van der Salm      82 Ster                    56:13    55:37
 644 Gino van Kleef            Unique                  56:32    55:37
 645 Marcello Driessenaar   64 Groenewegen en Partn    56:22    55:37
 646 Steef Beekman             A3 Hoogland Vastgoed    56:50    55:38
 647 Els Ahsman                Beeld en Geluid         56:25    55:39
 648 Mark Enkelaar          80 PERRY SPORT             57:07    55:40
 649 Willem van Amerongen   74 ABN AMRO                57:26    55:41
 650 Ronald BULAGGI         11 BULAGGI, The Bag        56:59    55:43
 651 Eva Hueting            82 AVRO                    56:34    55:43
 652 Shamir Matheu             USG People The Nethe    56:58    55:44
 653 Jeroen van der Velden     Beeld en Geluid         56:28    55:44
 654 Huub Buis              56 Sherpa                  57:11    55:44
 655 Michel Stobbe          72 Sherpa                  55:57    55:44
 656 Aaldert Nekeman           Connexxion OV           56:00    55:45
 657 José van den Berg      67 de Alliantie Gooi en    56:22    55:45
 658 Marieke Vollebergh        Tergooiziekenhuizen     57:04    55:46
 659 Frits Beerthuizen         Connexxion OV           56:09    55:47
 660 Ellen van den Doel        USG People The Nethe    57:03    55:47
 661 Carel Rasch            65 Tomingroep              56:19    55:51
 662 Mirte van Dijk         80 Brandweer Gooivecht     57:44    55:54
 663 Laurien BULAGGI The Ba 94 BULAGGI, The Bag        56:41    55:55
 664 Arnoud Stam            69 ABN AMRO                57:02    55:56
 665 Rogier Drupsteen       76 Heilijgers              56:54    55:56
 666 Martin van Wettum         NV Bank voor de Bouw    57:19    55:56
 667 Jimmy Buis             74 Solveon Incasso B.V.    57:04    55:59
 668 Arian Buurman          66 Ster                    56:43    56:00
 669 Roel van Santen        68 Ster                    56:43    56:00
 670 Marielle van de Munt   85 Kubus Sports            57:01    56:02
 671 Nick Bakker            84 PC-WARE                 56:07    56:03
 672 Edmee Schrijver           Tergooiziekenhuizen     56:59    56:04
 673 Rogier de Graaf           NV Bank voor de Bouw    57:38    56:04
 674 Raymond Stijkel        71 TCN                     57:26    56:05
 675 Astrid van Kempen      66 Beeld en Geluid         57:47    56:05
 676 Jan de Gier               Connexxion OV           56:27    56:05
 677 Ad de Quaasteniet         Meester & Kuiper        57:25    56:07
 678 Gerard Hoedemaker         Tergooiziekenhuizen     56:27    56:08
 679 Albert Schimmel           Tergooiziekenhuizen     56:27    56:08
 680 Maarten Schrijver      82 TCN                     57:31    56:10
 681 Roger Wustlich         79 Givaudan Nederland B    58:00    56:11
 682 Ingmar Umans           70 Hinttech                57:06    56:12
 683 Stado Hamer               DutchView B.V.          57:10    56:14
 684 Siska Oele             56 ABN AMRO Bank NV/afd    57:12    56:15
 685 Niels Gras                Unique                  57:09    56:16
 686 Marleen Matthias       79 Tomingroep              56:29    56:18
 687 Robin Kruithof         84 QS solutions            57:01    56:18
 688 Bram Hommen            72 Tomingroep              56:29    56:18
 689 Wieneke Borst          79 United Broadcast Fac    58:17    56:20
 690 Heidi Bouw                Universal Music BV      57:43    56:21
 691 Leona Duivenvoorde     81 Tools4ever Nederland    57:57    56:21
 692 Marijke van Staveren   54 Givaudan Nederland B    57:06    56:21
 693 Marjolijn Vullinghs    56 Sherpa                  56:36    56:26
 694 Sebastiaan Huisman     80 Sherpa                  56:32    56:26
 695 Nicole Ypma            73 Sherpa                  56:36    56:26
 696 Marjolein Bos-Heitmull 75 Sherpa                  56:37    56:27
 697 Egbert Brinkhuis       59 Kubus Sports            57:29    56:29
 698 Thea Postma            54 MEREM behandelcentra    57:15    56:33
 699 Maik Termeer              ABNAMRO                 57:52    56:34
 700 Jermaine Dorn          81 OnGuard Nederland BV    56:59    56:41
 701 Leon BULAGGI The Bag   11 BULAGGI, The Bag        57:58    56:42
 702 Babette Braams            Tergooiziekenhuizen     57:02    56:42
 703 Guido Breedveld           DutchView B.V.          57:35    56:42
 704 Maria Steenhuisen         Tergooiziekenhuizen     57:32    56:42
 705 Piet van Wijk          53 VPRO                    57:56    56:43
 706 Emilie Ottervanger     85 ABN AMRO                57:43    56:45
 707 Edwin Reij             75 OnGuard Nederland BV    57:13    56:46
 708 Hanne Koole            78 Hinttech                57:41    56:47
 709 Willemien v Musschenbr 84 ABN AMRO bank           56:50    56:47
 710 Bernard Philipsen      64 STEW/Friedeberg         58:22    56:49
 711 Norbert Twisker        68 Harskamp Techniek BV    57:26    56:50
 712 Rene van Schaarenburg  84 United Broadcast Fac    57:32    56:50
 713 Niels de Boer             Stichting Kinderopva    57:34    56:51
 714 Wendy Bouw                Universal Music BV      58:14    56:51
 715 Brenda van Keulen         Unique                  57:46    56:54
 716 Thiemo Cordes             NV Bank voor de Bouw    58:45    56:55
 717 Jeroen Keus            65 DeLorentz & Partners    58:26    56:58
 718 Gijs van Gemert        47 Sherpa                  58:55    56:59
 719 Minke Willemsen           HilverZorg              57:16    57:00
 720 Jan van der Heijden    66 Givaudan Nederland B    58:56    57:02
 721 Esther de Monye           Eurocept                58:48    57:04
 722 Hans Wolfert           56 Sherpa                  58:59    57:06
 723 Erik Buisman           70 ABN AMRO                57:29    57:08
 724 Bas van Andel          76 Sherpa                  59:04    57:10
 725 Ids van der Velde      87 DeLorentz & Partners    58:38    57:11
 726 Wim Tomassen              Connexxion OV           58:50    57:13
 727 Roel van der Wijne     70 Givaudan Nederland B    59:02    57:13
 728 George Bakker          77 Tools4ever Nederland    58:50    57:13
 729 Herman Fabriek         78 Sherpa                  58:39    57:13
 730 Linda Drolinga            Connexxion OV           58:50    57:14
 731 Henny Vrakking            NV Bank voor de Bouw    59:02    57:14
 732 Lennert de Heer        80 Givaudan Nederland B    57:40    57:14
 733 Arian Hendriks         69 VSH Fittings BV         57:23    57:16
 734 Hans Boswinkel         79 PERRY SPORT             58:42    57:16
 735 Gerbrand Ruiter           Tergooiziekenhuizen     57:39    57:18
 736 Armand Vis             75 ABN AMRO Makelaardij    57:35    57:20
 737 Marina Brans           57 hvoquerido              58:39    57:21
 738 Andre Poeltuyn         72 NiVo network archite    59:17    57:21
 739 Jeroen Praas           66 VSH Fittings BV         57:29    57:22
 740 Cor Doeswijk           54 Radio Nederland Were    58:31    57:23
 741 Sven Koene             85 Hinttech                58:17    57:23
 742 Ralph van 't Hoff      79 PERRY SPORT             59:17    57:26
 743 Mischa Barron             Gooise Scholenfedera    57:49    57:26
 744 Henk Bolhuis              Connexxion OV           57:46    57:26
 745 Marcel Lakerveld       67 Havelaar Verpakkinge    57:32    57:29
 746 Mischa Baks van Eeuwij 75 DeLorentz & Partners    58:57    57:31
 747 Walter van Damme          NV Bank voor de Bouw    58:55    57:33
 748 Rob Rijkse                DutchView B.V.          58:41    57:35
 749 Renske Roosendaal      84 Brandweer Gooivecht     59:24    57:35
 750 Laurens ten Boden      81 Avenu Autogroep B.V.    58:51    57:38
 751 Anne Mollerus          76 ABN AMRO                57:49    57:39
 752 Jan van Gemert         71 PC-WARE                 57:39    57:39
 753 Glenn van der Berg     62 hvoquerido              58:30    57:41
 754 Peter van den Born     73 ABN AMRO                59:25    57:41
 755 Everdien Donker        62 de Alliantie Gooi en    58:18    57:41
 756 Van de Kamp            67 Veronica Uitgeverij     59:00    57:41
 757 Jeroen du Pau          68 Veronica Uitgeverij     59:00    57:42
 758 Peter Boogers          68 ABN AMRO                58:04    57:44
 759 Marloes van den Hoek      Eurocept                58:12    57:44
 760 Mary Kwok              79 RTL Nederland           58:32    57:44
 761 Jos Frowein            64 Sherpa                  58:06    57:46
 762 Johan de Bruijnes      65 Sherpa                  59:08    57:47
 763 Eddy Halter               NV Bank voor de Bouw    59:30    57:48
 764 Peter Nederstigt       64 ABN AMRO Makelaardij    58:03    57:49
 765 Theo van Houten        58 Legal & General         59:40    57:49
 766 Dries Vis              61 ABN AMRO Makelaardij    58:04    57:49
 767 Lex Hanskamp           78 Groenewegen en Partn    58:36    57:50
 768 Theo Eijspaart            DutchView B.V.          58:42    57:50
 769 Colin Graham           73 Parex Parts Exchange    59:42    57:51
 770 Maarten van Tilborg    81 Parex Parts Exchange    59:43    57:51
 771 Nicole Riebandt        71 ABN AMRO Bank NV/afd    58:47    57:51
 772 Alex Visser            69 Sherpa                  59:13    57:52
 773 Willemijn Heeringa     79 AT Scholen              59:02    57:52
 774 Lando van Wee          67 AT Scholen              59:02    57:52
 775 Dirk Jan Koekkoek      79 eFuture                 59:59    57:53
 776 Ralf van Garderen      72 Kubus Sports            58:53    57:54
 777 Sandy Bakker           67 Sherpa                  59:05    57:54
 778 George Schreuder Hes   57 Radio Nederland Were    59:38    57:56
 779 Dirma Brasser          68 De G&E-lander / De G    58:12    57:57
 780 Marjolein Vos          68 De G&E-lander / De G    58:11    57:58
 781 Thomas Smit            69 Blokker BV              58:10    57:59
 782 Youbas Benkhalifa      87 OnGuard Nederland BV    58:25    58:00
 783 Rosita Pos                USG People The Nethe    59:30    58:01
 784 Marguerite de Koning   63 ABN AMRO Bank NV/afd    58:15    58:01
 785 Jeroen Latijnhouwers   67 RTL Nederland           58:39    58:02
 786 Floor Bremer           86 RTL Nederland           58:36    58:02
 787 Toos Vreman            47 Givaudan Nederland B    58:31    58:05
 788 Yvonne Kaptein         66 IFF                     58:43    58:05
 789 Mokonnen Ayele         74 AxionContinu            59:41    58:07
 790 Evelien BULAGGI The Ba 11 BULAGGI, The Bag        59:25    58:08
 791 Kim Ormel                 Universal Music BV      59:44    58:08
 792 Yuri van Eijden        79 Tools4ever Nederland    59:43    58:10
 793 Jane de Ruiter         75 TROS                    59:32    58:12
 794 Irina Mak              83 Radio Nederland Were    59:19    58:12
 795 Jeroen Sonnaville         Tergooiziekenhuizen     59:34    58:15
 796 Willem Hendrikx        56 Hendrikx Van der Spe    59:39    58:17
 797 Rommy de Jong             Stichting Kinderopva    59:04    58:18
 798 Johan Kraanen          79 PERRY SPORT             59:42    58:19
 799 Ad Lohman                 Tergooiziekenhuizen     58:38    58:19
 800 Edwin Barlage          77 ABN AMRO                58:30    58:19
 801 Elsbeth Guliker        71 ABN AMRO                58:30    58:19
 802 Reinier Ringelink      64 ABN AMRO              1:00:04    58:20
 803 Esther Gupffert        79 Blokker BV              58:36    58:20
 804 Mark Erpelinck         77 Blokker BV              58:37    58:20
 805 Marije Borgman         83 Alkmaar                 59:28    58:22
 806 Peter Hartman          70 NiVo network archite  1:00:15    58:24
 807 Jur Elzinga            62 gemeente Hilversum      59:42    58:27
 808 Michael van Beers      75 eFuture               1:00:35    58:28
 809 Ellie van Tuyll           AMC-UvA                 59:59    58:28
 810 Roc Amsterdam                                     59:30    58:29
 811 Miriam Cnossen         80 ConQuaestor             59:31    58:30
 812 Stefan Bekkema         69 DeLorentz & Partners  1:00:06    58:31
 813 Vlaanderen                                        59:55    58:31
 814 Henry van Dijk         51 Brandweer Gooivecht   1:00:20    58:31
 815 Agnes van der Ploeg    63 Dudok Wonen             58:40    58:33
 816 GertJan van Driel      60 VSH Fittings BV         58:41    58:34
 817 Marije de Wolff        73 PERRY SPORT           1:00:24    58:35
 818 Corina Veldman            Tergooiziekenhuizen     59:29    58:35
 819 Roald vd Brink            HilverZorg            1:00:29    58:35
 820 Alexander Meijer       75 ABN AMRO              1:00:10    58:39
 821 Hans Urban             60 Brandweer Gooivecht   1:00:14    58:40
 822 Jobien van Strien      74 PERRY SPORT           1:00:30    58:41
 823 Claudia Severs            Kubus Sports            59:40    58:41
 824 Monique van Dijk       62 Beks en Beks advocat    59:47    58:43
 825 Atie Plat              57 BEL-combinatie        1:00:29    58:43
 826 Barbara Walet          66 DeLorentz & Partners  1:00:09    58:43
 827 Fred Prins             63 DeLorentz & Partners  1:00:09    58:43
 828 Tom de Winter          69 Parex Parts Exchange  1:00:39    58:45
 829 Arthur Kreffer            Zeeman textielSupers    59:36    58:46
 830 Suet Man               75 Legal & General       1:00:41    58:49
 831 Caroline Wieringa         Tergooiziekenhuizen     59:41    58:50
 832 Caja Engelen           71 ABN AMRO                59:50    58:51
 833 Brenda Janbroers       72 ABN AMRO                59:03    58:52
 834 Jan Peter Sprong       84 ConoScenza BV           59:40    58:53
 835 Lilian Tiemessen          Meester & Kuiper      1:00:11    58:54
 836 Bart van der Valk      83 Kubus Sports            59:54    58:55
 837 Katinka Bijl           66 OnGuard Nederland BV    59:22    58:55
 838 Herma Voogd            67 Givaudan Nederland B  1:00:04    58:55
 839 Joke Goudriaan         62 OnGuard Nederland BV    59:22    58:56
 840 Danny Prumper          81 ABN AMRO bank           59:00    58:57
 841 Jurriaan Wittenberg    72 Technicolor           1:00:04    58:57
 842 Cas Abbink                Independer.nl           59:23    58:57
 843 Martijn Grasso            Independer.nl           59:23    58:58
 844 Nicolá de Jong            Connexxion OV           59:30    59:03
 845 Frank Wind                Stichting Kinderopva  1:00:28    59:03
 846 Suzanne Danen             Unique                  59:54    59:04
 847 Linda Jager            85 PERRY SPORT           1:00:07    59:06
 848 Purdey Horbach         77 Tools4ever Nederland  1:00:38    59:06
 849 Mirjam van der Ley-Mol 72 BVH Display b.v.        59:57    59:08
 850 Alexandra van Kooten      Stichting Kinderopva    59:57    59:09
 851 Liesbeth Weijs            Beeld en Geluid         59:52    59:09
 852 Wendy Roorda              Stichting Kinderopva    59:57    59:09
 853 Margret Middel                                    59:58    59:12
 854 Yana da Silva Arts        USG People The Nethe    59:28    59:15
 855 Amarins Spandaw        71 Willem de Zwijger Co  1:00:13    59:15
 856 Mariette Stolk         69 Dudok Wonen             59:22    59:15
 857 Agnes Roskam              Universal Music BV    1:00:54    59:18
 858 Frederique van Swinder 76 ABN AMRO                59:29    59:18
 859 Anita Arts                Connexxion OV           59:44    59:20
 860 Marjolijn van Mameren  81 Beeld en Geluid       1:00:07    59:22
 861 Janny Veen             61 AVRO                    59:54    59:22
 862 Jolanda Musse             Eurocept                59:52    59:25
 863 George Keune           56 Keune Haircosmetics   1:01:19    59:26
 864 Katja van Groenendaal     Universal Music BV    1:01:03    59:27
 865 Richard Welsch         62 ABN AMRO              1:00:01    59:28
 866 Anja Wijnands          48 gemeente Hilversum    1:01:04    59:29
 867 Michel Verweij         59 ABN AMRO Bank Amstel  1:00:51    59:31
 868 Danny Harskamp         68 Harskamp Techniek BV  1:00:28    59:34
 869 Paul BULAGGI The Bag   11 BULAGGI, The Bag      1:00:48    59:34
 870 Sjack Elings           65 Givaudan Nederland B  1:00:42    59:34
 871 Bas Alberts            71 Harskamp Techniek BV  1:00:28    59:35
 872 Josephine Lambregts       HilverZorg              59:52    59:35
 873 Steven Jansen             Beeld en Geluid       1:00:20    59:37
 874 Maybritt Larsen           Stichting Kinderopva  1:00:21    59:37
 875 Astrid Breuer          83 Restaurant Vuur       1:01:25    59:39
 876 Saar van der Kooi         Unique                1:00:36    59:41
 877 Diederik Farwerck      67 ABN AMRO              1:00:47    59:42
 878 Lieke Muijen           85 Brandweer Gooivecht   1:01:27    59:44
 879 Bert Klaver               DutchView B.V.        1:00:17    59:45
 880 Anita de Ruiter        64 Keune Haircosmetics     59:54    59:46
 881 Eyra Krijnen              DutchView B.V.        1:00:37    59:47
 882 Sacha Kriekaard        72 Sherpa                1:01:15    59:47
 883 Marloes Kloosterboer      Gooise Scholenfedera  1:00:49    59:48
 884 Ben Peters             65 Tomingroep            1:00:16    59:48
 885 Wim Sturkenboom        57 United Broadcast Fac  1:01:45    59:49
 886 Steve Kasimbeg         64 Givaudan Nederland B  1:01:08    59:49
 887 Hilly Spinhoven        60 Avenu Autogroep B.V.  1:00:56    59:50
 888 Adrie van Oostrom         Meester & Kuiper      1:01:08    59:51
 889 Marc Vrakking             NV Bank voor de Bouw  1:01:17    59:52
 890 Roc Amsterdam                                   1:01:42    59:56
 891 Leonie van Beek        77 ABN AMRO              1:01:07    59:57
 892 Els de Bruin              Unique                1:00:51    59:58
 893 Roc Amsterdam                                   1:01:25  1:00:01
 894 Marion van der Bliek   59 gemeente Hilversum    1:01:15  1:00:02
 895 Sebastiaan Klijnen     82 Radio Nederland Were  1:01:29  1:00:04
 896 Betty de Wit              HilverZorg            1:00:20  1:00:04
 897 Darryl Tjin a Lim      67 ABN AMRO Bank N.V.    1:01:07  1:00:06
 898 Trudy Scholte Lubberin 61 Solveon Incasso B.V.  1:01:10  1:00:07
 899 Wendy Entzinger           Advin BV              1:01:22  1:00:09
 900 René Verheul           53 AVRO                  1:00:40  1:00:09
 901 Diane Driessen         62 AVRO                  1:00:41  1:00:09
 902 Jaap Blom              80 Beeld en Geluid       1:00:56  1:00:10
 903 Marlou BULAGGI The Bag 11 BULAGGI, The Bag      1:01:31  1:00:10
 904 Merijn Visser          76 United Broadcast Fac  1:01:40  1:00:10
 905 Roeland van Dijk          ABNAMRO               1:01:29  1:00:13
 906 Paul de Looper            ABNAMRO               1:01:30  1:00:13
 907 Lenny Veerman          84 Blokker BV            1:00:25  1:00:13
 908 Ben Raven              59 de Alliantie Gooi en  1:00:40  1:00:13
 909 Ruben van den Brink    78 Technicolor           1:01:20  1:00:15
 910 Linda van de Veen      86 Kondar                1:00:34  1:00:16
 911 ThijsJan Janssen       68 Brandweer Gooivecht   1:02:04  1:00:17
 912 Estelle de Vries                                1:01:15  1:00:18
 913 Eric-Jan BULAGGI The B 11 BULAGGI, The Bag      1:01:51  1:00:19
 914 Rob BULAGGI The Bag    11 BULAGGI, The Bag      1:01:51  1:00:19
 915 Martien BULAGGI The Ba 11 BULAGGI, The Bag      1:01:51  1:00:20
 916 Dik van Genderen       57 VSH Fittings BV       1:00:29  1:00:23
 917 Nicole Tollenaar          Unique                1:01:14  1:00:25
 918 Klaas Holwerda            de Alliantie Gooi en  1:00:55  1:00:26
 919 Michael Smid           68 Havelaar Verpakkinge  1:01:23  1:00:27
 920 Irma BULAGGI The Bag   11 BULAGGI, The Bag      1:02:03  1:00:30
 921 Arjan BULAGGI The Bag  90 BULAGGI, The Bag      1:02:04  1:00:33
 922 Ingrid Nordt           71 Sherpa                1:01:47  1:00:34
 923 Judith Verloop         67 OnGuard Nederland BV  1:01:23  1:00:35
 924 Maartje Stoelinga      76 AT Scholen            1:01:50  1:00:37
 925 Guus de Vos            54 gemeente Hilversum    1:01:51  1:00:37
 926 Joop Jägers            49 BEL-combinatie        1:02:25  1:00:38
 927 Wilco Verrips          73 Keune Haircosmetics   1:00:52  1:00:44
 928 Peter van der Wiel        Connexxion OV         1:01:08  1:00:45
 929 Sieta Hoekstra         80 Ster                  1:01:22  1:00:45
 930 Jean-Pierre Heijl      73 Van Loenen Milieu BV  1:01:10  1:00:46
 931 Marieke Schaap         83 Sherpa                1:01:15  1:00:47
 932 Carmen van Dam         66 DeLorentz & Partners  1:02:15  1:00:48
 933 Aart Veerman              DutchView B.V.        1:01:41  1:00:49
 934 Tineke van Kooten      64 Radio Nederland Were  1:02:00  1:00:52
 935 Wijnanda Alberts       60 Ster                  1:01:33  1:00:53
 936 Joost van Rooijen      87 Sherpa                1:01:22  1:00:54
 937 George Kroon           69 Restaurant Vuur       1:02:38  1:00:54
 938 Meike van Doorne          Unique                1:01:49  1:00:55
 939 Teun Donkervoort          Gooise Scholenfedera  1:01:20  1:00:57
 940 Jan van Veldhuizen     58 OnGuard Nederland BV  1:01:24  1:00:59
 941 Inge 't Hardt          84 Restaurant Vuur       1:02:46  1:01:00
 942 Hanneke                83 ABN AMRO Bank NV/afd  1:01:58  1:01:01
 943 Yuk Woe                   Xebia                 1:02:12  1:01:01
 944 Daan Teunissen            Xebia                 1:02:13  1:01:02
 945 Sjaak van der Poel     65 DeLorentz & Partners  1:02:35  1:01:08
 946 Alfred Nettekoven      66 Avenu Autogroep B.V.  1:02:14  1:01:08
 947 Cor Dijkman               NV Bank voor de Bouw  1:02:50  1:01:12
 948 Paul Karijodikromo     47 Blokker BV            1:01:36  1:01:22
 949 Ingrid Uding           67 Blokker BV            1:01:36  1:01:23
 950 Mike van Arkel            NV Bank voor de Bouw  1:02:48  1:01:24
 951 Frank Diepstraten      81 DeLorentz & Partners  1:03:01  1:01:25
 952 Chantal van Leeuwen    63 Technicolor           1:02:36  1:01:28
 953 Robin Cordes              NV Bank voor de Bouw  1:03:18  1:01:28
 954 Ronald Veling          68 ABN AMRO              1:02:10  1:01:35
 955 Christa Jonker         63 DeLorentz & Partners  1:03:00  1:01:35
 956 Floris Boon               Gooise Scholenfedera  1:02:01  1:01:38
 957 Erik-Jan Bulstra          NV Bank voor de Bouw  1:02:24  1:01:41
 958 Jumo                      Jumo                  1:02:55  1:01:42
 959 Kees de Ruiter         60 Sherpa                1:03:09  1:01:42
 960 David Playle           74 Parex Parts Exchange  1:03:37  1:01:43
 961 Petra Jenz             73 Sherpa                1:03:40  1:01:45
 962 Rake Sukawati             AdVanced              1:02:04  1:01:46
 963 Menno de Roos          73 PERRY SPORT           1:03:26  1:01:49
 964 Pia Theeuwen              HilverZorg            1:03:43  1:01:49
 965 Astrid Lim             55 hvoquerido            1:03:25  1:01:49
 966 Miranda Baas           75 Givaudan Nederland B  1:02:59  1:01:50
 967 Martin Klijnstra       58 Givaudan Nederland B  1:02:17  1:01:51
 968 Coralie Pluut             Tergooiziekenhuizen   1:02:45  1:01:53
 969 Olav Stol                 Gooise Scholenfedera  1:02:18  1:01:55
 970 Anneke Spruijt         61 Sherpa                1:03:51  1:01:56
 971 Rosita van Zoelen         Stichting Kinderopva  1:02:42  1:01:58
 972 Rene Burgering         65 ABN AMRO Bank Amstel  1:03:34  1:02:06
 973 Jan Butter                Tergooiziekenhuizen   1:03:30  1:02:08
 974 Rob Noordanus             Eurocept              1:03:54  1:02:08
 975 Ralph ten Kate         69 United Broadcast Fac  1:03:38  1:02:09
 976 Sandra van den Broek      NV Bank voor de Bouw  1:03:47  1:02:09
 977 Marja Velzeboer        56 Blokker BV            1:02:22  1:02:10
 978 Maaike Kiewiet         94 Roc Asa Security Aca  1:02:14  1:02:10
 979 Annelieke Konings      86 AxionContinu          1:03:52  1:02:11
 980 Woudenberg             92 Roc Asa Security Aca  1:02:16  1:02:12
 981 Silvia Oudenaller         Tergooiziekenhuizen   1:03:48  1:02:14
 982 Linda Maas                Tergooiziekenhuizen   1:03:09  1:02:18
 983 Bram Joosten           86 ABN AMRO              1:02:30  1:02:18
 984 Dennis Scheerman       67 Technicolor           1:03:26  1:02:18
 985 Jos van den Berg       57 Technicolor           1:03:26  1:02:18
 986 Fiona Laseur              Tergooiziekenhuizen   1:03:39  1:02:21
 987 Jan Wijnand               NV Bank voor de Bouw  1:03:48  1:02:24
 988 Daniëlle Elshof           NV Bank voor de Bouw  1:03:49  1:02:26
 989 Paulien Mensink           NV Bank voor de Bouw  1:04:22  1:02:29
 990 Maarten van Leeuwen       NV Bank voor de Bouw  1:04:22  1:02:30
 991 Nicole Spée - Homburge 69 Dudok Wonen           1:02:39  1:02:32
 992 Annemiek van Ingen     85 AT Scholen            1:03:45  1:02:33
 993 Christine Stroetings      Tergooiziekenhuizen   1:03:25  1:02:34
 994 Carole Lasham             Tergooiziekenhuizen   1:03:25  1:02:35
 995 Thessa Erhart          94 Roc Asa Security Aca  1:02:39  1:02:35
 996 Irma van Kampen        65 Beeld en Geluid       1:03:20  1:02:36
 997 Irma Jacobs            77 ABN AMRO              1:02:48  1:02:36
 998 Robert de Koning       69 Groenewegen en Partn  1:03:25  1:02:38
 999 Corinne Hinloopen         Meester & Kuiper      1:04:04  1:02:47
1000 Thon Neve              47 QS solutions          1:03:44  1:02:51
1001 Ruby van der Linden       Universal Music BV    1:03:33  1:02:53
1002 Dali Vanniyasingam        Stichting Kinderopva  1:03:40  1:02:55
1003 Sandra Herdink            Stichting Kinderopva  1:03:40  1:02:55
1004 Annet Seegers          73 TROS                  1:04:17  1:02:56
1005 Marcel Sol             61 AVRO                  1:03:30  1:02:56
1006 Niki Metelerkamp       70 TROS                  1:04:17  1:02:58
1007 Kumar Vanniyasingam       Stichting Kinderopva  1:03:39  1:02:59
1008 Blijke van Dam         72 Legal & General       1:04:53  1:03:01
1009 Mariska Bot               NV Bank voor de Bouw  1:04:59  1:03:03
1010 Carola Turan           74 Sherpa                1:04:17  1:03:04
1011 Bart Heerschop            MEREM behandelcentra  1:04:46  1:03:06
1012 Nicole Merk               AMC-UvA               1:04:57  1:03:06
1013 Gerard Jansen             AMC-UvA               1:04:56  1:03:06
1014 Bas Knobbout              STEW/Friedeberg       1:04:47  1:03:12
1015 Elize van der Grift    70 Sherpa                1:04:24  1:03:12
1016 Peter Raven            57 de Alliantie Gooi en  1:03:39  1:03:12
1017 Dusty Scholte          84 de Alliantie Gooi en  1:03:39  1:03:12
1018 Rina Paehlig           49 de Alliantie Gooi en  1:03:53  1:03:16
1019 Marleen Vromans           DutchView B.V.        1:04:09  1:03:18
1020 Wilma Goosen           61 Sherpa                1:04:30  1:03:18
1021 Steve Jobs                Hinttech              1:04:12  1:03:18
1022 Johan de Joode         78 ABN AMRO              1:03:54  1:03:20
1023 Trees van Drie         62 Ster                  1:04:04  1:03:25
1024 Ger Denneman           59 hvoquerido            1:05:18  1:03:34
1025 Roel Scholten             AdVanced              1:03:55  1:03:37
1026 Diana Gerritsma           Stichting Kinderopva  1:04:24  1:03:40
1027 Annemieke Zuyderduin   78 PERRY SPORT           1:05:22  1:03:44
1028 Mees van Meurs         85 PERRY SPORT           1:04:46  1:03:44
1029 Marlies Ottenberg         DutchView B.V.        1:04:41  1:03:51
1030 Lisa Fokken            91 Roc Asa Security Aca  1:03:55  1:03:52
1031 Joris Klemann          68 ABN AMRO              1:05:02  1:03:57
1032 Martin BULAGGI The Bag 11 BULAGGI, The Bag      1:05:31  1:04:10
1033 Herman van den Berg    56 QS solutions          1:05:05  1:04:12
1034 Martijn Esman          77 ABN AMRO Bank N.V.    1:05:11  1:04:13
1035 Marja Cordes              NV Bank voor de Bouw  1:06:07  1:04:18
1036 Marijntje Knapen       84 AVRO                  1:04:51  1:04:19
1037 Anne-Claire Berlage       NV Bank voor de Bouw  1:05:48  1:04:19
1038 Sandy Keith            89 QS solutions          1:05:26  1:04:20
1039 Marlies Graham         73 Parex Parts Exchange  1:06:10  1:04:20
1040 Fergus Keith           60 QS solutions          1:05:26  1:04:21
1041 Denise van de Noort       Gooise Scholenfedera  1:04:44  1:04:21
1042 Jamie Keith            93 QS solutions          1:05:26  1:04:21
1043 Monique van Raalte     78 Givaudan Nederland B  1:05:55  1:04:22
1044 Tanja van Leeuwen         USG People The Nethe  1:06:00  1:04:26
1045 Edwin Vos              65 NiVo network archite  1:06:26  1:04:30
1046 Adri Alleman              Connexxion OV         1:04:50  1:04:31
1047 Ivo Schunselaar           Unique                1:05:25  1:04:31
1048 Marianne van der Horst 69 BEL-combinatie        1:06:16  1:04:35
1049 Wendy Bekkers          82 Beeld en Geluid       1:06:22  1:04:36
1050 Harrie Hersf           55 hvoquerido            1:06:16  1:04:38
1051 Roc Amsterdam                                   1:06:06  1:04:39
1052 Ludo Galesloot         64 QS solutions          1:05:49  1:04:40
1053 Clara Linnekamp        49 Blokker BV            1:04:52  1:04:40
1054 Anja Reinders             DutchView B.V.        1:05:46  1:04:50
1055 Monique Need           62 IFF                   1:05:00  1:04:51
1056 Willemijn Postma       63 Ster                  1:05:34  1:04:51
1057 Gé Koelink                NV Bank voor de Bouw  1:06:39  1:04:52
1058 Carla Jellesma            Advin BV              1:06:09  1:04:55
1059 Jordy Vlug                Gooise Scholenfedera  1:05:22  1:04:57
1060 Joep Kreuning             Gooise Scholenfedera  1:05:22  1:04:59
1061 Olaf Noorman           65 Tomingroep            1:05:28  1:05:00
1062 Patrick Dorenbosch     68 Tomingroep            1:05:29  1:05:00
1063 Natasja Roest             DutchView B.V.        1:06:01  1:05:05
1064 Marloes Kerkhoff       71 ABN AMRO              1:06:57  1:05:10
1065 Jolanda Toornent       68 VSH Fittings BV       1:05:18  1:05:12
1066 Jacqueline Ernest      62 ABN AMRO              1:06:13  1:05:15
1067 Marcel Decraene        67 Radio Nederland Were  1:06:36  1:05:29
1068 Wilma Troost           78 ABN AMRO Bank Amstel  1:06:50  1:05:29
1069 Peter de Jong          52 Blokker BV            1:05:42  1:05:30
1070 Appie Jaafar           76 DeLorentz & Partners  1:07:00  1:05:32
1071 Miriam van der Burg    85 Commissariaat voor d  1:07:00  1:05:38
1072 Barbara Jonkman        72 ABN AMRO              1:07:25  1:05:38
1073 Ilona Golstein         83 ConoScenza BV         1:06:27  1:05:40
1074 Marre Hassing             Tergooiziekenhuizen   1:06:35  1:05:43
1075 Angela Loomans            Versa welzijn         1:07:33  1:05:45
1076 Jan Stomphorst         79 DeLorentz & Partners  1:07:24  1:05:47
1077 Robin Idsinga          69 ABN AMRO              1:06:22  1:05:48
1078 Ad van Ced                AdVanced              1:06:07  1:05:51
1079 Sandra Appel              Tergooiziekenhuizen   1:07:27  1:05:53
1080 Frank Greven           53 hvoquerido            1:07:13  1:05:53
1081 Esther Franssen           Versa welzijn         1:07:38  1:05:53
1082 Janna Munneke          68 AT Scholen            1:07:11  1:05:59
1083 Nicolette Mauritz         NV Bank voor de Bouw  1:07:28  1:06:00
1084 Wout Wolthoff             Advin BV              1:07:18  1:06:07
1085 Ester van den Oever    77 gemeente Hilversum    1:06:31  1:06:08
1086 Marion vd Berg            Tergooiziekenhuizen   1:07:43  1:06:09
1087 Hilde Rietdijk            BEL-combinatie        1:07:59  1:06:12
1088 Sylvia Luykx              Tergooiziekenhuizen   1:07:35  1:06:16
1089 Cor Sewalt                A3 Hoogland Vastgoed  1:07:35  1:06:23
1090 Hans Langenbach        47 ABN AMRO              1:07:26  1:06:24
1091 Jan Gerritse           52 STEW/Friedeberg       1:08:01  1:06:26
1092 Dunja de Vries            Beeld en Geluid       1:08:18  1:06:30
1093 Jacqueline Bakker         Beeld en Geluid       1:08:18  1:06:30
1094 Lucas Pijfers             Zeezicht.com          1:06:48  1:06:32
1095 Marc Roza                 BEL-combinatie        1:08:23  1:06:35
1096 Leonie van Amstel         Unique                1:07:31  1:06:38
1097 Frederike ter Harmsel  81 BEL-combinatie        1:08:24  1:06:43
1098 Metje van Elten        66 Parex Parts Exchange  1:08:43  1:06:51
1099 Jantiene Mohle         65 Parex Parts Exchange  1:08:44  1:06:51
1100 Cindy Verhoeven        79 ABN AMRO              1:07:50  1:06:53
1101 Pieter Postema            Tergooiziekenhuizen   1:08:21  1:06:57
1102 Marjon Troost             Eurocept              1:08:02  1:06:57
1103 Red Chang                                       1:07:46  1:06:59
1104 Natasha Proos          74 hvoquerido            1:08:20  1:07:00
1105 Braidley Verkouteren      Gooise Scholenfedera  1:07:26  1:07:01
1106 Willem Briet           71 ABN AMRO Bank NV/afd  1:07:04  1:07:04
1107 Linda Koo              71 ABN AMRO Bank NV/afd  1:07:04  1:07:04
1108 Petra den Hartog       80 Tomingroep            1:07:30  1:07:05
1109 Judith Flipse          79 Groenewegen en Partn  1:07:50  1:07:05
1110 Sibrinne Troost        83 De G&E-lander / De G  1:07:23  1:07:08
1111 Guus van Es            47 IFF                   1:09:11  1:07:08
1112 Geertrui Wilkens          Stichting Kinderopva  1:07:55  1:07:13
1113 Marion Hooijschuur     66 Givaudan Nederland B  1:08:50  1:07:14
1114 Nico Floris               Stichting Kinderopva  1:07:57  1:07:16
1115 Mario Majcica          82 OnGuard Nederland BV  1:07:43  1:07:17
1116 Jan Frans BULAGGI The  11 BULAGGI, The Bag      1:08:49  1:07:31
1117 Jacqueline Krijnen        Zeezicht.com          1:07:47  1:07:32
1118 Ilona Oud              79 Tools4ever Nederland  1:09:27  1:07:44
1119 Eric Zijlstra             Beeld en Geluid       1:09:36  1:07:46
1120 Brigitte Grootveld        Unique                1:08:45  1:07:51
1121 Christa Muller         69 Tools4ever Nederland  1:09:27  1:07:51
1122 Laura Groosman         84 Tools4ever Nederland  1:09:27  1:07:55
1123 Marloes Martens        83 Tools4ever Nederland  1:09:27  1:07:55
1124 Liesbeth Dekker        75 de Alliantie Gooi en  1:08:58  1:08:18
1125 Pieter Grob            46 Sherpa                1:08:40  1:08:22
1126 Louisa de Vink         85 Sherpa                1:08:40  1:08:22
1127 Larissa Calis             Gooise Scholenfedera  1:09:05  1:08:44
1128 Astrid Bosveld            Unique                1:09:40  1:08:46
1129 Patty van Urk Dam         Unique                1:09:57  1:09:08
1130 Trudy Kerseboom           Tergooiziekenhuizen   1:10:53  1:09:19
1131 Elleke Visser             Connexxion OV         1:10:17  1:09:25
1132 Annemieke de Jong         NV Bank voor de Bouw  1:10:56  1:09:28
1133 Esther van Zijtveld    73 RTL Nederland         1:10:01  1:09:28
1134 Pam Werdler            61 Commissariaat voor d  1:11:04  1:09:42
1135 Hester Timmermans      78 Commissariaat voor d  1:11:04  1:09:42
1136 Lidwien Vos            56 AT Scholen            1:11:02  1:09:49
1137 Elsbeth van Riessen    65 Ster                  1:10:50  1:10:07
1138 Bob Dankbaar           80 Kondar                1:10:34  1:10:16
1139 Bart Schuijt           88 Maxlead               1:10:29  1:10:19
1140 Yvonne Cordes             NV Bank voor de Bouw  1:12:22  1:10:27
1141 Patricia Agricola                               1:11:16  1:10:29
1142 Marjolein Mosmans      72 Hinttech              1:11:33  1:10:40
1143 Ellen Wijdekop         68 ABN AMRO              1:11:59  1:10:53
1144 Roc Amsterdam                                   1:12:40  1:11:13
1145 Yana Weber             75 Restaurant Vuur       1:13:13  1:11:27
1146 Angelique ter Rele     85 Restaurant Vuur       1:13:22  1:11:37
1147 Esther Knoop           79 de Alliantie Gooi en  1:12:32  1:11:53
1148 Hans Hurkmans          63 DeLorentz & Partners  1:13:34  1:12:06
1149 Martha van Velse          NV Bank voor de Bouw  1:13:13  1:12:14
1150 Sandra Heijmen            NV Bank voor de Bouw  1:13:13  1:12:15
1151 Jamie Visser              Gooise Scholenfedera  1:12:52  1:12:30
1152 Xanne Geelhuysen          Gooise Scholenfedera  1:13:28  1:13:03
1153 Peggy Zoet             69 Tomingroep            1:13:33  1:13:03
1154 Suzanne van Ewijk      83 de Alliantie Gooi en  1:13:46  1:13:08
1155 Marco Tubben           69 ConoScenza BV         1:14:05  1:13:15
1156 Monique Pijl           63 ABN AMRO Bank N.V.    1:14:44  1:13:42
1157 Mesut Kumas            83 Tools4ever Nederland  1:14:21  1:14:21
1158 Simone van Zijtveld    76 RTL Nederland         1:15:16  1:14:43
1159 Judith Wolters         72 BVH Display b.v.      1:15:36  1:14:47
1160 Marcel Jansen          59 Sherpa                1:16:43  1:16:37
1161 Lisette Elstgeest      83 AVRO                  1:19:00  1:18:10
1162 Natasja van Loon       72 PERRY SPORT           1:22:17  1:21:07
1163 Ton van der Steene        DutchView B.V.        1:27:22  1:26:26
1164 Hein-Pieter Kooter        DutchView B.V.        2:48:30  2:47:59

     B5, 5KM AAB BUSS
   1 Michel Kats               Eyefreight              18:19    18:19
   2 Tomek Majkowski        85 123inkt.nl              18:29    18:29
   3 Dennis Beijleveld      70 De G&E-lander / De G    19:18    19:18
   4 Jan Henk Wijma         64 VSH Fittings BV         19:22    19:21
   5 Caspar van Zoelen      75 VSH Fittings BV         19:24    19:23
   6 Mark Stobbe               Eyefreight              19:40    19:40
   7 Eddy Lodewijks            Meester & Kuiper        19:47    19:42
   8 Kester Mekenkamp          Zeilschool de Vuntus    19:48    19:45
   9 Ruben Huls                Zeilschool de Vuntus    19:57    19:52
  10 Felix Mekenkamp           Zeilschool de Vuntus    20:24    20:19
  11 Hunter                    Yellowbrick B.V.        20:30    20:20
  12 Yellowbrick H             Yellowbrick B.V.        20:36    20:28
  13 Vincent Karsemeijer       Zeilschool de Vuntus    20:33    20:30
  14 Cyril Crutz            75 Veilig Verkeer Neder    20:34    20:34
  15 Ferry Korten           83 123inkt.nl              20:54    20:53
  16 R J Staartjes             Yellowbrick B.V.        21:04    20:56
  17 Pjotter Tommassen         Eyefreight              20:58    20:58
  18 Olaf van der Horst     83 VSH Fittings BV         21:02    21:01
  19 Yellowbrick J             Yellowbrick B.V.        21:11    21:04
  20 Jay Jay Muller            Gooise Scholenfedera    21:17    21:07
  21 Erik Scholtens         78 eFuture                 21:12    21:12
  22 Tony Hanafy            59 VSH Fittings BV         21:21    21:14
  23 W Hunter                  Yellowbrick B.V.        21:27    21:18
  24 Turgut Kilic           67 VSH Fittings BV         21:28    21:28
  25 Lesmond Prinsen        73 Veilig Verkeer Neder    21:39    21:38
  26 Hendrik Postma            Zeilschool de Vuntus    21:52    21:48
  27 Ronald Bohle           66 ABN AMRO                21:54    21:52
  28 Marnick van der Meulen 95 Beks en Beks advocat    22:06    22:06
  29 Paul van Stekelenborg  75 VSH Fittings BV         22:11    22:07
  30 Erwin Verbruggen       83 Beeld en Geluid         23:06    22:27
  31 Coen Houtman              Eyefreight              22:32    22:32
  32 Bryan Heerschop        92 123inkt.nl              22:41    22:40
  33 Yellowbrick I             Yellowbrick B.V.        22:47    22:40
  34 John Kinsbergen        65 VSH Fittings BV         22:48    22:45
  35 Mateusz Rychiel        90 123inkt.nl              22:48    22:46
  36 Roan van Loveren       93 VSH Fittings BV         23:00    22:56
  37 Lucas Brinkers            Eyefreight              22:57    22:57
  38 Paul Brands            65 QS solutions            23:02    22:59
  39 Rob Kocks              59 ABN AMRO                23:09    23:04
  40 Carola van Helden      81 ABN AMRO                23:10    23:05
  41 Leon Broere               Stichting Kinderopva    23:09    23:07
  42 Floris Scholten           Stichting Kinderopva    23:25    23:08
  43 Yellowbrick G             Yellowbrick B.V.        23:18    23:10
  44 Periklis Tsoulos       83 Atrium European Real    23:17    23:12
  45 Yellowbrick D             Yellowbrick B.V.        23:19    23:13
  46 Yellowbrick L             Yellowbrick B.V.        23:21    23:13
  47 Suzanne de Waal        76 RTL Nederland           23:29    23:18
  48 Johan Struijs          61 ABN AMRO                23:30    23:24
  49 Henk Blok                 AdVanced                23:43    23:32
  50 B Wernsen                 Yellowbrick B.V.        23:48    23:37
  51 Willem Rip                Zeilschool de Vuntus    23:44    23:41
  52 Dick Pasman            57 Hilversum               23:48    23:46
  53 Yellowbrick F             Yellowbrick B.V.        24:06    24:00
  54 Yellowbrick K             Yellowbrick B.V.        24:06    24:00
  55 Jan Dirk Verboom       81 RTL Nederland           24:33    24:01
  56 Onno Schmitz              Beeld en Geluid         24:43    24:03
  57 Marloes Steenhuizen       Gooise Scholenfedera    24:09    24:08
  58 Edwin de Haas          71 CanvassCompany          24:34    24:16
  59 Thomas van der Meulen  94 Beks en Beks advocat    24:20    24:18
  60 J Wolvekamp               Yellowbrick B.V.        24:30    24:21
  61 Michael van der Zweep  59 RTL Nederland           24:55    24:23
  62 Marquerite Groen       84 Technicolor             24:54    24:24
  63 Tjitske Lambeck        68 VSH Fittings BV         24:27    24:24
  64 Elly Jansen               Tergooiziekenhuizen     24:36    24:31
  65 Dave Rommy             81 ABN AMRO                24:46    24:36
  66 Stuart Cashmore           Independer.nl           24:39    24:37
  67 Bart Idenburg          85 PC-WARE                 25:02    24:37
  68 Jelle Ritzema             Zeilschool de Vuntus    24:46    24:42
  69 William Mayne          88 H. Sauter Belastinga    24:56    24:43
  70 Luis Alfredo Joaquim   88 H. Sauter Belastinga    24:57    24:44
  71 Niels Fokker              Gooise Scholenfedera    24:57    24:46
  72 Wim de Haan               Eyefreight              24:49    24:49
  73 Sven Poelmann          97 H. Sauter Belastinga    25:02    24:49
  74 Wim Hunting            70 VSH Fittings BV         24:52    24:50
  75 Suzanne Mooij             Independer.nl           24:55    24:52
  76 Patrick van Vreeswijk  79 VSH Fittings BV         25:05    25:01
  77 Reinoud Broekhuijsen   61 RTL Nederland           25:14    25:02
  78 Tim Bak                86 Vocas Sales & Servic    25:54    25:05
  79 Ivo Brons              71 Veilig Verkeer Neder    25:31    25:07
  80 Thomas Esman           74 NiVo network archite    25:52    25:09
  81 Carla Mars             60 Legal & General         25:36    25:10
  82 Roc Amsterdam                                     25:18    25:11
  83 Yellowbrick B             Yellowbrick B.V.        25:21    25:14
  84 Sven Willeme           89 Vocas Sales & Servic    26:04    25:16
  85 Yellowbrick A             Yellowbrick B.V.        25:25    25:17
  86 Marcel Visscher        68 QS solutions            25:35    25:19
  87 Jimmy Rinkema             Gooise Scholenfedera    25:51    25:19
  88 Richard                   Stichting Kinderopva    25:38    25:23
  89 Patrick de Vries          Gooise Scholenfedera    25:34    25:24
  90 Sandra Liesker            DutchView B.V.          25:32    25:25
  91 Yellowbrick C             Yellowbrick B.V.        25:34    25:26
  92 Siegrun Maeyaert       71 ABN AMRO Bank NV/afd    26:13    25:27
  93 Eric Poelmann          64 H. Sauter Belastinga    25:33    25:29
  94 Gré Nagel              58 Sherpa                  25:43    25:31
  95 Susanne van Willigen      Tergooiziekenhuizen     25:40    25:37
  96 Sanne Windhausen       79 Vocas Sales & Servic    26:28    25:42
  97 Herman de Lange           ABN AMRO Particulier    25:56    25:43
  98 Sven Mulder            78 ABN AMRO                25:57    25:43
  99 Dick Manten            65 VSH Fittings BV         25:49    25:43
 100 Lex Kampen             59 VSH Fittings BV         25:48    25:44
 101 Maaike Westland        86 VSH Fittings BV         25:51    25:45
 102 William de Bruijn      60 VPRO                    27:04    25:46
 103 Norbert Piasecki       90 123inkt.nl              25:48    25:47
 104 Siwart Dokkum             DutchView B.V.          25:58    25:52
 105 Basia Swiderska        83 123inkt.nl              25:55    25:55
 106 Sergei Svets           84 Atrium European Real    26:01    25:56
 107 Joost Verbrugge           Eyefreight              26:19    25:56
 108 Torsten Garbe          74 Technicolor             26:26    26:00
 109 Wouter Lammerse           Eyefreight              26:28    26:06
 110 Yellowbrick E             Yellowbrick B.V.        26:14    26:07
 111 Frank Meijer           78 Veilig Verkeer Neder    26:32    26:09
 112 Vincent Voorveld          Independer.nl           26:13    26:10
 113 Miranda van het Nedere    Stichting Kinderopva    26:23    26:14
 114 Bram de Waal           82 Vocas Sales & Servic    27:03    26:16
 115 Bjorn van der Neut        Independer.nl           26:19    26:16
 116 Pascal Hommes          78 Amiko Almere B.V.       26:51    26:16
 117 Jeroen van der Linden     Independer.nl           26:19    26:17
 118 Agnieszka Dabrowska    80 123inkt.nl              26:20    26:18
 119 Johnny Rebel           76 Amiko Almere B.V.       26:53    26:19
 120 Niek de Rond              Zeilschool de Vuntus    26:24    26:20
 121 Rolien Boekholt        87 IFF                     26:26    26:22
 122 Kasia Konicka          81 123inkt.nl              26:27    26:26
 123 Mark van Dieren           Stichting Kinderopva    26:51    26:26
 124 Heleen Engelhardt      80 Born4Jobs               26:48    26:31
 125 Cris Kaal                 Xebia                   26:46    26:32
 126 Guno van Sauer            AdVanced                26:47    26:35
 127 Esther van Zijl        81 de Alliantie Gooi en    27:23    26:36
 128 Adriaan Thomas            Xebia                   26:50    26:38
 129 Hans Tolman            60 ABN AMRO Bank NV/afd    27:25    26:38
 130 Emile van Raam            Zeilschool de Vuntus    26:46    26:39
 131 Paul Heus                 Gooise Scholenfedera    26:43    26:40
 132 Lonnie Brands          77 Born4Jobs               26:58    26:41
 133 Judith Baard           84 De Flevoschool          26:47    26:41
 134 Martin van Wettum         Zeilschool de Vuntus    26:50    26:43
 135 Caroline Verscheuren      Tergooiziekenhuizen     26:57    26:49
 136 Betty LAUFFEROVA       65 Atrium European Real    26:59    26:54
 137 Bianca Koenhein        87 ConoScenza BV           27:00    26:56
 138 Sander Ravenhorst         Independer.nl           26:59    26:57
 139 Roc Amsterdam                                     27:05    27:02
 140 Roc Amsterdam                                     27:09    27:02
 141 Mischa Dasberg            Xebia                   27:16    27:03
 142 Peggy Thijs            73 RTL Nederland           27:27    27:09
 143 Eveline Stroucken      76 gemeente Hilversum      27:38    27:10
 144 Nicole de Wit-Prins    11 ABN AMRO Particulier    27:25    27:11
 145 Lisette Alosery        78 de Alliantie Gooi en    27:58    27:14
 146 Adri ten Hoven            Connexxion OV           27:56    27:15
 147 Remzi Turkmen             Gooise Scholenfedera    27:44    27:16
 148 Roc Amsterdam                                     27:22    27:17
 149 Joost Scholtus         80 QS solutions            27:24    27:18
 150 Erwin Reijnders        85 Kondar                  27:58    27:18
 151 Kathleen Wellink       72 Technicolor             27:47    27:19
 152 Martine Rebel             Tergooiziekenhuizen     27:23    27:19
 153 Ingrid van der Elst    65 Technicolor             27:48    27:19
 154 Linda Meijer-Verkroost 73 gemeente Hilversum      27:41    27:20
 155 Wendy Melville            Stichting Kinderopva    27:37    27:20
 156 Nicole van Doorn       66 Sherpa                  28:08    27:23
 157 Colin Breel               Connexxion OV           27:27    27:23
 158 Vincent Blok           78 Vocas Sales & Servic    28:09    27:23
 159 Jasper de Ruiter          Zeilschool de Vuntus    27:29    27:25
 160 Gosia Kreuning         77 123inkt.nl              27:26    27:25
 161 Mascha de Jong         70 ABN AMRO                27:37    27:27
 162 Davey                  02 Veronica Uitgeverij     27:31    27:28
 163 Albert Fröling         82 ABN AMRO                28:12    27:31
 164 Simon Bruggeman           Stichting Kinderopva    28:11    27:35
 165 Eva de Moor               VPRO                    28:06    27:37
 166 Floor van den Heuvel      HilverZorg              27:57    27:37
 167 Benno                  61 Veronica Uitgeverij     27:40    27:37
 168 Houssin Bezzai         78 Sport United Bv         27:37    27:37
 169 Jordy Moorthaemer         Gooise Scholenfedera    28:16    27:39
 170 Bekir Sonmez           64 VSH Fittings BV         27:40    27:39
 171 Bjorn de Wolf             Versa welzijn           28:09    27:40
 172 Maarten Bom            77 RTL Nederland           27:54    27:41
 173 Sven Loskamp           92 Beks en Beks advocat    28:18    27:42
 174 Ellen Pals                Versa welzijn           28:14    27:44
 175 Douwe van der Glas     65 ABN AMRO                28:25    27:45
 176 Mark de Lauwere        91 Beks en Beks advocat    28:22    27:45
 177 Vincent Schoutsen         USG People The Nethe    28:23    27:46
 178 Monique Beek              Gooise Scholenfedera    28:13    27:46
 179 Roel Borsch               Gooise Scholenfedera    28:15    27:46
 180 Bastiaan de Roo           DutchView B.V.          27:53    27:48
 181 Niels Dijkshoorn          Technicolor             28:18    27:49
 182 Ralf Huisers           79 Van Loenen Milieu BV    28:09    27:49
 183 Roc Amsterdam                                     28:36    27:54
 184 Suzanne Martina de Jon 81 Keune Haircosmetics     28:44    28:00
 185 Rosanne Pijfers           Zeezicht.com            28:41    28:03
 186 Judith Breedveld       65 Sherpa                  28:50    28:04
 187 Erik van Neer             Gooise Scholenfedera    28:42    28:04
 188 Marco Jan de Jager     78 ABN AMRO                28:16    28:05
 189 Björn Lansman             Zeezicht.com            28:44    28:05
 190 Fabian Rothmund        63 Vocas Sales & Servic    28:53    28:05
 191 Eliza Breederveld         Versa welzijn           28:34    28:06
 192 Pauline Vonk           53 VSH Fittings BV         28:14    28:08
 193 Cristan Meijer            Eyefreight              28:32    28:09
 194 Barbara de Bruin       78 123inkt.nl              28:10    28:09
 195 Wouter Bouwman         68 Legal & General         28:37    28:09
 196 Gerdien Jonker            Tergooiziekenhuizen     28:15    28:10
 197 Jolijn Beijen          83 ABN AMRO Bank NV/afd    28:59    28:13
 198 Femke van de Sande        MEREM behandelcentra    28:20    28:14
 199 Pieter van Kooten         HilverZorg              29:15    28:15
 200 Mark Peters               AdVanced                28:27    28:17
 201 Stephan Bernardus      87 ABN AMRO BANK , ICS     29:15    28:20
 202 Rory de Bakker         84 ABN AMRO BANK , ICS     29:10    28:20
 203 Joop van Drie             Gooise Scholenfedera    28:47    28:21
 204 Frederike van Vliet-La    HilverZorg              28:37    28:24
 205 Babs Sabbé             86 AVRO                    29:01    28:24
 206 Jikke Dokkum              DutchView B.V.          28:32    28:26
 207 Hugin Roijmans            Eyefreight              28:49    28:27
 208 Marieke Verbeek        71 De G&E-lander / De G    28:46    28:27
 209 Anja Korteweg-Bos         HilverZorg              29:28    28:29
 210 Ellen Hilhorst            Meester & Kuiper        29:04    28:29
 211 Jelle de Waal          79 ABN AMRO                28:39    28:29
 212 Sylvia de Groot        72 Avenu Autogroep B.V.    28:57    28:31
 213 Jeanot Knols           72 CanvassCompany          28:52    28:32
 214 Gabrielle Graft        69 RTL Nederland           29:11    28:38
 215 Geert Sarneel          69 hvoquerido              28:39    28:39
 216 Daniël van den Berg    69 De Flevoschool          28:45    28:39
 217 Elly Bouw              60 De Flevoschool          28:45    28:40
 218 Josephine Lieshout        Independer.nl           29:03    28:42
 219 Ingrid Doves           74 IFF                     29:02    28:42
 220 Annette Schilder          Tergooiziekenhuizen     29:28    28:44
 221 Roc Amsterdam                                     28:47    28:44
 222 Liesbeth Volk          77 CanvassCompany          29:02    28:44
 223 Roc Amsterdam                                     28:47    28:45
 224 Maaike Slagter         82 IFF                     29:05    28:45
 225 Nancy Heijdeman           HEMELS                  29:17    28:46
 226 Petra Peek                Tergooiziekenhuizen     29:32    28:46
 227 Ada Westerink             MEREM behandelcentra    28:55    28:46
 228 Linda van Dijk            Stichting Kinderopva    29:02    28:50
 229 Raymond Lamphen           Technicolor             29:19    28:51
 230 Karen Wibbens             Connexxion OV           28:56    28:52
 231 Dennis Mes                AdVanced                29:06    28:55
 232 Laura Art                 HilverZorg              29:17    28:55
 233 Jacqueline van Elk        Versa welzijn           29:26    28:55
 234 Carmen Scholten           AdVanced                29:06    28:56
 235 Jan Martijn Schuur        Independer.nl           29:16    28:56
 236 Roc Amsterdam                                     29:31    28:57
 237 Mirjam de Zinger       76 ABN AMRO                29:11    28:57
 238 Anne Elberse              Versa welzijn           29:27    28:58
 239 Yvonne Sneekes            DutchView B.V.          29:04    28:58
 240 Linda Teunissen           Tergooiziekenhuizen     29:22    29:00
 241 Hans Bak               69 ABN AMRO                29:08    29:02
 242 Wilfred Mokkum         69 CanvassCompany          29:23    29:02
 243 Jan-Willem Rijken      67 Legal & General         29:33    29:06
 244 Kita van Sloten        79 RTL Nederland           29:36    29:09
 245 Bianca Drieënhuizen       Stichting Kinderopva    29:19    29:10
 246 Anouk Griffioen           Stichting Kinderopva    29:28    29:12
 247 Kees Verburg              Beeld en Geluid         29:13    29:12
 248 Nathalie van Verseveld    Stichting Kinderopva    29:23    29:13
 249 Janny van Rossen                                  29:16    29:13
 250 Carla Otten               Beeld en Geluid         29:13    29:13
 251 Dennis Hodde              Gooise Scholenfedera    29:40    29:13
 252 Sylvia Schwab             Connexxion OV           30:05    29:15
 253 Robert Brekelmans      69 Technicolor             29:44    29:16
 254 Jan Roels              49 ABN AMRO                29:31    29:16
 255 Hugo Hoes              63 VPRO                    29:47    29:18
 256 Monique Groeneveld     69 RTL Nederland           29:35    29:18
 257 Henni Hattink          50 ABN AMRO                29:38    29:19
 258 Gijsbert Bary          77 ABN AMRO                29:59    29:19
 259 Hans Nobbe             57 ABN AMRO                29:39    29:19
 260 Robert Joustra            Unique                  29:26    29:21
 261 Manon van Surksum      77 de Alliantie Gooi en    30:06    29:21
 262 Cecile Drost           75 Born4Jobs               29:39    29:22
 263 Arjan van der Tang        AdVanced                29:32    29:22
 264 Senka van der Meer        Stichting Kinderopva    29:38    29:22
 265 Ben van de Scheur      69 ABN AMRO Particulier    29:35    29:22
 266 Hans Weber             69 ABN AMRO                29:35    29:22
 267 Andre Koelewijn        80 Davina & Partners       30:05    29:23
 268 Bianca Lenarduzzi         Xebia                   29:57    29:24
 269 Milton Vermeiren          VPRO                    29:56    29:26
 270 Ans de Hiep               Stichting Kinderopva    29:45    29:28
 271 Yellowbrick M             Yellowbrick B.V.        29:40    29:30
 272 Dennis Smal               Beeld en Geluid         30:10    29:30
 273 Floortje Jansen           Beeld en Geluid         30:10    29:31
 274 Remco Brakenhoff       73 NiVo network archite    30:18    29:33
 275 Cora Bor                  Stichting Kinderopva    29:50    29:33
 276 Steffi Kok                Stichting Kinderopva    29:46    29:34
 277 Vincka Isaack          82 RTL Nederland           30:00    29:34
 278 Job de Haas               Beeld en Geluid         30:14    29:35
 279 Margriet Nijstad       74 RTL Nederland           29:54    29:35
 280 Thomas Kuilman         89 ABN AMRO BANK , ICS     30:32    29:35
 281 Daniel Bakker          70 Avenu Autogroep B.V.    30:02    29:37
 282 Leontine Basch         86 eFuture                 30:18    29:37
 283 Ilse Mohrmann-Dooper   78 ABN AMRO Particulier    29:50    29:38
 284 Jeroen Kempen          70 Veilig Verkeer Neder    30:05    29:39
 285 Wijnie Hopman          69 Sherpa                  30:21    29:40
 286 Mirjam Huveneers          Zeezicht.com            30:26    29:47
 287 Esther Storm              Independer.nl           30:10    29:48
 288 Natalie Mathot         74 De G&E-lander / De G    30:10    29:53
 289 Daniella Kuijer           Tergooiziekenhuizen     30:16    29:53
 290 Willy Sprong              Stichting Kinderopva    30:10    29:54
 291 Roc Amsterdam                                     30:37    29:54
 292 Margreet Spijker       74 RTL Nederland           30:13    29:54
 293 Linda van den Deijssel 71 RTL Nederland           30:22    29:56
 294 Samir Makhoukhi        82 Sport United Bv         29:58    29:58
 295 Gökhan Bilici          89 Sport United Bv         29:58    29:58
 296 Jochem de Weerdt       77 Sport United Bv         29:59    29:59
 297 Ingrid Luidens         83 Veronica Uitgeverij     30:35    30:00
 298 Judith van den Akker   70 RTL Nederland           30:21    30:02
 299 Arry de Jong              Stichting Kinderopva    30:14    30:07
 300 Annemiek de Jong          MEREM behandelcentra    30:17    30:07
 301 Daniella Vlakveld      71 Ster                    30:45    30:07
 302 Ivana Bogovic             Stichting Kinderopva    30:17    30:08
 303 Peter Hagen            68 Van Loenen Milieu BV    30:30    30:10
 304 Laura van de Stolpe    89 Born4Jobs               30:28    30:11
 305 Els Feher                 Stichting Kinderopva    30:21    30:11
 306 Loes van Alst          76 RTL Nederland           30:35    30:11
 307 Sharon Gerritsen          Independer.nl           30:35    30:13
 308 Ellen Glerum              Independer.nl           30:36    30:15
 309 Pia Pommer             71 HEMELS                  30:47    30:15
 310 Uncle George              Zeezicht.com            30:53    30:16
 311 Marije Onderwaater     78 RTL Nederland           30:35    30:17
 312 Joyce Callenbach       80 Van Loenen Milieu BV    30:39    30:17
 313 Evelien Kortum            VPRO                    30:56    30:25
 314 Debbie Mol                hvoquerido              31:41    30:26
 315 Tim Hekker             81 Amiko Almere B.V.       31:04    30:30
 316 Jan de Raad            65 gemeente Hilversum      31:14    30:32
 317 Karina Bakker          75 RTL Nederland           31:07    30:34
 318 Helga van Leur         75 RTL Nederland           31:07    30:34
 319 Danielle van Beek      69 RTL Nederland           31:08    30:35
 320 Raymond Icke              HilverZorg              31:32    30:36
 321 Richard Baas              USG People The Nethe    31:14    30:37
 322 Marco Popkema             Connexxion OV           31:27    30:38
 323 Jolanda van Vuuren        Stichting Kinderopva    30:49    30:40
 324 Fanny van der Kleij       Stichting Kinderopva    30:49    30:40
 325 Letty LeFebre          68 ABN AMRO                30:54    30:42
 326 Angela Hendriksen      58 Tomingroep              31:05    30:43
 327 Boukje Dingemans       75 de Alliantie Gooi en    31:31    30:43
 328 Alexandra Dekker       70 de Alliantie Gooi en    31:31    30:44
 329 Naomi Samson              Eyefreight              31:08    30:45
 330 Marloes de Bruijn         Eurocept                31:31    30:46
 331 Marlijn Klerk             VPRO                    31:17    30:47
 332 Dianne Heerschop       90 RTL Nederland           31:19    30:47
 333 Sandra Vlug               Stichting Kinderopva    31:39    30:50
 334 Marlou Wind               Stichting Kinderopva    31:16    30:51
 335 Eugenie Mittelstadt    70 IFF                     31:11    30:52
 336 Joke Janmaat           48 HEMELS                  31:23    30:52
 337 Claudia van Beers      82 eFuture                 31:40    30:57
 338 Bea Hekkelman          64 IFF                     31:19    31:00
 339 Bart Voigt             80 gemeente Hilversum      31:43    31:01
 340 Liesbeth Zunnebeld     83 CanvassCompany          31:21    31:02
 341 Joyce Groen            76 Vocas Sales & Servic    31:22    31:03
 342 Tukkie Tuk                Versa welzijn           31:38    31:09
 343 Ania Larson            74 PC-WARE                 31:39    31:12
 344 Marijke Koets          68 gemeente Hilversum      31:41    31:14
 345 Pauline Rozestraten    65 AVRO                    31:48    31:14
 346 Ria de Vrankrijker     57 AVRO                    31:48    31:14
 347 Anica Nijland          74 AVRO                    31:49    31:14
 348 Henri de Roos          74 VSH Fittings BV         31:20    31:14
 349 Anniko van Santen      71 AVRO                    31:50    31:15
 350 Femke van Drooge       82 gemeente Hilversum      31:43    31:16
 351 Betty Winkel           77 Legal & General         31:23    31:16
 352 Martijn Crans             DutchView B.V.          31:24    31:16
 353 Gea Bruinsma              Eurocept                32:02    31:17
 354 Michel Willemse        62 RTL Nederland           31:50    31:18
 355 Daphne Pourchez           hvoquerido              32:32    31:18
 356 Gerlinde van der Star  71 HEMELS                  31:51    31:20
 357 Agnes Heijdeman           HEMELS                  31:51    31:20
 358 Joke Berends              HilverZorg              32:21    31:23
 359 Hanny Tempert          64 AVRO                    32:01    31:24
 360 Ellen Rozestraten      58 AVRO                    32:02    31:25
 361 Wilma Heuvelink           DutchView B.V.          31:35    31:27
 362 Nienke van der Erve       Stichting Kinderopva    31:43    31:28
 363 Dennis Steinfort       70 PC-WARE                 32:08    31:29
 364 Melanie Berlips        92 Legal & General         31:57    31:30
 365 Marieke Gortemoller    85 Davina & Partners       32:11    31:30
 366 Jenneke Stam              HilverZorg              31:54    31:33
 367 Roc Amsterdam                                     32:16    31:34
 368 Wido Riezebos             Eyefreight              32:02    31:38
 369 Anja Speelman          80 HEMELS                  32:10    31:38
 370 Shireen Poelstra          Eurocept                32:23    31:39
 371 Renate vd Ploeg           Stichting Kinderopva    31:59    31:42
 372 Francisca Buitenhuis      Stichting Kinderopva    31:59    31:43
 373 Ans vd Meer               HilverZorg              32:03    31:43
 374 Ingrid Tromp              HilverZorg              32:03    31:44
 375 Monique Vlug              Stichting Kinderopva    32:02    31:45
 376 Joost                     Stichting Kinderopva    32:04    31:48
 377 Frenk Bouwhuis         65 Sherpa                  32:42    31:51
 378 Maartje Bakker            DutchView B.V.          31:59    31:51
 379 Erica Littooij            DutchView B.V.          31:59    31:51
 380 Mathilde Alfons           USG People The Nethe    32:28    31:51
 381 Bram Jongerius         72 Kondar                  32:31    31:51
 382 Nynke Rolf             72 RTL Nederland           32:15    31:51
 383 Ilse Baaten            78 ConoScenza BV           31:57    31:53
 384 Jessica van Buuren     80 hvoquerido              33:01    31:53
 385 Mia Smalbil               Unique                  31:57    31:53
 386 Manja Dekker              Versa welzijn           32:22    31:54
 387 Raymond Paintsil       79 Sport United Bv         31:55    31:55
 388 Roc Amsterdam                                     32:38    31:55
 389 Hak Hakkens               AdVanced                32:05    31:55
 390 Carla van Dalen           Stichting Kinderopva    32:12    31:57
 391 Els Laurenssen            Stichting Kinderopva    32:12    31:57
 392 Kasia Ciepieniak       81 123inkt.nl              32:02    32:01
 393 Michelle Joosten       81 eFuture                 32:45    32:03
 394 Maaike de Bie             Beeld en Geluid         32:46    32:08
 395 Samantha Souisa        69 ABN AMRO BANK , ICS     32:58    32:08
 396 Audrey Peters          74 ABN AMRO                32:24    32:10
 397 Laura van Oostrom         Meester & Kuiper        32:43    32:10
 398 Donna Weijers             Connexxion OV           32:34    32:12
 399 Petra Dijkstra            Tergooiziekenhuizen     32:34    32:12
 400 Ellen van Flier                                   32:16    32:13
 401 Liesbeth Dings         72 Keune Haircosmetics     32:58    32:14
 402 Joost Theloosen        78 ConoScenza BV           32:31    32:16
 403 Yuri Haak              77 ConoScenza BV           32:31    32:16
 404 Marieke Kuhlman        86 ConoScenza BV           32:32    32:17
 405 Inge Senf              70 ABN AMRO                32:31    32:17
 406 Hans Roos              56 Tomingroep              32:41    32:18
 407 Maria de Wit              Zeilschool de Vuntus    32:24    32:18
 408 Amanda Andries            Stichting Kinderopva    32:37    32:20
 409 Margaux Dobber         90 Vocas Sales & Servic    33:10    32:22
 410 Manon Huinink          81 Sport United Bv         32:27    32:27
 411 Karin Spek                HilverZorg              32:59    32:35
 412 Sonja Hubert              DutchView B.V.          32:44    32:36
 413 Patricia Beekelaar        VPRO                    33:07    32:36
 414 Levina van Teunenbroek    Stichting Kinderopva    32:57    32:41
 415 Anca Beije             65 Born4Jobs               33:03    32:45
 416 Simone Peters          67 Ster                    33:26    32:49
 417 Elmer Buning           77 Kondar                  33:29    32:50
 418 Angelique Aelbrecht    81 Sherpa                  33:32    32:51
 419 Erik Spruytenburg      70 ABN AMRO Particulier    33:07    32:53
 420 Natascha Noordanus     76 gemeente Hilversum      33:36    32:53
 421 Lieke Ekema               Gooise Scholenfedera    33:07    32:54
 422 Anouk Deemter             Stichting Kinderopva    33:07    32:54
 423 Karin Meier               Eurocept                33:41    32:57
 424 Erik Klaverstijn       75 Sherpa                  33:16    32:57
 425 Maria Geijtenbeek-Hano    Stichting Kinderopva    33:13    32:57
 426 Ruud Dobber            55 Vocas Sales & Servic    33:45    32:58
 427 Mischa Thiers             MEREM behandelcentra    33:08    32:59
 428 Mariska vd Kaap           HilverZorg              33:21    33:01
 429 Ingrid de Bruin           Stichting Kinderopva    33:13    33:02
 430 Pieter van der Werff      Independer.nl           33:24    33:03
 431 Hanneke Bruls             HilverZorg              33:29    33:07
 432 Piet Lommerts             Connexxion OV           34:00    33:11
 433 Henriëtte Meeues          Stichting Kinderopva    33:26    33:14
 434 Roc Amsterdam                                     33:18    33:15
 435 Wilma Meyerman         55 De Flevoschool          33:33    33:16
 436 Suzanne Oortman Gerlin 69 ABN AMRO                33:31    33:20
 437 Linda Mulder           76 Ster                    33:59    33:21
 438 Benno Mensing          62 Technicolor             33:51    33:22
 439 Maaike Westra             Stichting Kinderopva    33:33    33:22
 440 Lian Beerten           80 Sport United Bv         33:23    33:23
 441 Marga Alkema           68 Keune Haircosmetics     34:08    33:23
 442 Astrid Nuhn            69 HEMELS                  33:55    33:25
 443 Renate Welle           94 NiVo network archite    34:19    33:35
 444 Gerard Niersman        63 NiVo network archite    34:19    33:35
 445 Els Meijers            65 NiVo network archite    34:20    33:36
 446 Petra van Nes          82 Ster                    34:15    33:37
 447 Jessica Kapteijn          Stichting Kinderopva    33:56    33:39
 448 Jennifer Buitelaar        Stichting Kinderopva    33:56    33:40
 449 Janny Bos              67 Sherpa                  34:23    33:43
 450 Karin Graat               Stichting Kinderopva    33:58    33:43
 451 Hellen Manten          70 ABN AMRO Bank NV/afd    34:33    33:46
 452 Wilma de Quaasteniet      Meester & Kuiper        34:24    33:49
 453 Miranda van Neerbos       Versa welzijn           34:21    33:53
 454 Karin van den Breul    60 ABN AMRO Particulier    34:09    33:54
 455 Desiree Kluiters          HilverZorg              34:20    33:59
 456 Rien Doeland              Versa welzijn           34:29    33:59
 457 Bert van Elleswijk     60 PC-WARE                 34:38    33:59
 458 Berta                     Connecting2u BV         34:00    34:00
 459 Cora van der Reijden   63 gemeente Hilversum      34:10    34:00
 460 Patricia Snel          67 Davina & Partners       34:44    34:02
 461 Stuart Holding         68 Davina & Partners       34:45    34:03
 462 Marcel Dekkers         79 RTL Nederland           34:32    34:06
 463 Lonneke Koster            Stichting Kinderopva    34:23    34:06
 464 Dorien Gerritsen          Stichting Kinderopva    34:23    34:08
 465 Natasja Mets           75 Veilig Verkeer Neder    34:35    34:10
 466 Fenna de Hollander        Meester & Kuiper        34:50    34:16
 467 Jonah Sarfatij         84 ABN AMRO BANK , ICS     35:07    34:17
 468 Yvonne Rademaker       57 ABN AMRO BANK , ICS     35:07    34:17
 469 Marije Visser             Connexxion OV           35:11    34:23
 470 Nanneke de Kuiper         Versa welzijn           34:55    34:26
 471 Joyce Bierlee          61 Veilig Verkeer Neder    35:00    34:34
 472 Ingrid Versteeg        78 Born4Jobs               34:53    34:35
 473 Janine Versteeg           MEREM behandelcentra    34:49    34:41
 474 Marcel vd Schagt       70 Amiko Almere B.V.       35:21    34:46
 475 Yousef Brahimi            USG People The Nethe    35:23    34:47
 476 Annemarie van der Meij 72 Tomingroep              35:09    34:49
 477 Stefanie de Wit           Meester & Kuiper        35:25    34:51
 478 Sam Arabawy               Stichting Kinderopva    35:03    34:52
 479 Angelique Fokker          Stichting Kinderopva    35:03    34:52
 480 Paulien Lamers         67 Davina & Partners       35:36    34:56
 481 Manon Spaan               Tergooiziekenhuizen     35:10    35:02
 482 Esmeralda Rekké        60 Keune Haircosmetics     35:50    35:05
 483 Judith Krijnen         81 eFuture                 35:56    35:13
 484 Erica de Wit              Meester & Kuiper        35:51    35:17
 485 Henk                      Sport United Bv         35:23    35:23
 486 Henriëtte Terpstra        Stichting Kinderopva    35:45    35:28
 487 Robert Drost           64 Tomingroep              35:51    35:30
 488 Roc Amsterdam                                     36:15    35:32
 489 Sanne Vorrink             Gooise Scholenfedera    35:58    35:45
 490 Femke Bender              Xebia                   36:26    35:52
 491 Dorina de Jong            Stichting Kinderopva    36:09    35:54
 492 Eline de Hollander        Meester & Kuiper        36:31    35:58
 493 Lobke de Hollander        Meester & Kuiper        36:33    35:59
 494 Roc Amsterdam                                     36:34    36:01
 495 Sita de Vries          91 Sherpa                  36:46    36:05
 496 Tatiana Woei a Sioe    87 Van Loenen Milieu BV    36:41    36:19
 497 Peter Salters          69 Sherpa                  36:20    36:20
 498 Sport                  70 Sherpa                  36:21    36:21
 499 Marieke Pol            67 Sport United Bv         36:26    36:26
 500 Sabine Christenhuis    81 Sherpa                  37:21    36:35
 501 Debbie van Oort        58 Tomingroep              37:11    36:49
 502 Roc Amsterdam                                     37:22    36:50
 503 Danielle de Rooij      75 ABN AMRO                37:07    36:53
 504 Bianca Bos                Tergooiziekenhuizen     37:22    36:58
 505 Jaap Bouma             71 CanvassCompany          37:21    37:02
 506 Nicky Walraven            Versa welzijn           37:37    37:08
 507 Rendolf van Hoof       60 Sherpa                  37:35    37:08
 508 Marion de Rooij           HilverZorg              37:44    37:20
 509 Linda Verschoof           HilverZorg              37:44    37:20
 510 Sonia van Tol             HilverZorg              37:51    37:28
 511 Meina Stiphout         71 Technicolor             38:05    37:36
 512 Debby Hopman              Tergooiziekenhuizen     38:16    37:36
 513 Marja Engelsman           VPRO                    38:16    37:45
 514 Tineke Mulder             Versa welzijn           38:54    38:24
 515 Ellen de Groot         76 HEMELS                  39:02    38:34
 516 Dorien Appeldoorn         Meester & Kuiper        39:09    38:34
 517 Ronald Delforne        80 Sherpa                  39:09    39:09
 518 Sander Gijselhart      90 Sherpa                  39:09    39:09
 519 Bram Delforno          50 Sherpa                  39:09    39:09
 520 Elvira vd Neut            Stichting Kinderopva    39:39    39:23
 521 Bregje van Hemert      78 AVRO                    40:16    39:40
 522 Roc Amsterdam                                     41:55    41:11
 523 Cis van Deurzen           Versa welzijn           43:25    43:25
 524 Willem van der Putten  74 hvoquerido              46:08    46:08
 525 Laurence Nieuwenhoven  92 Van Loenen Milieu BV    49:40    49:18

     G3-4, 1K5 GROEP 3+4
   1 Seger Hegge            03 Montessorischool-Zui     6:38     6:35
   2 Carlijn de Bie            Lorentzschool            6:43     6:43
   3 Taco Bongers              de Wilge                 6:52     6:48
   4 Stijn de Leeuw         03 Rehoboth School          6:56     6:51
   5 Son Tiel               03 De Groen van Prinste     6:53     6:53
   6 Iris de Bie               Lorentzschool            7:01     7:00
   7 Jaap Koelman           03 De Groen van Prinste     7:02     7:01
   8 Daan Meinardi          03 Montessorischool-Zui     7:28     7:06
   9 Wik van Gelderen       03 De Groen van Prinste     7:08     7:06
  10 Dewi Dutmer               Augustinusschool         7:08     7:07
  11 Tess Muller            03 Rehoboth School          7:10     7:08
  12 Joshua Irvine          03 Rehoboth School          7:14     7:11
  13 Max Hildebrand            KinderCampus             7:12     7:12
  14 Mats Nengerman         02 Hilversumse Schoolve     7:15     7:14
  15 Lodewijk van Delden    03 De Groen van Prinste     7:17     7:17
  16 Morris Bruin           03 De Groen van Prinste     7:21     7:19
  17 Musse Maas                KinderCampus             7:24     7:21
  18 Martijn Tibbe             de Wilge                 7:57     7:24
  19 Rafael Wissink            Augustinusschool         7:25     7:25
  20 Renzo Spakman             de Wilge                 7:27     7:25
  21 Mees Telkamp              de Wilge                 7:28     7:27
  22 Bas van Bommel         04 De Groen van Prinste     7:31     7:27
  23 Mucahit Bozkurt        04 Van Leeuwenhoekschoo     7:35     7:28
  24 Jasper Groeneveld      02 Montessorischool-Zui     7:58     7:31
  25 Sophie Romagnoli          de Wilge                 7:35     7:32
  26 Nick van Vlaanderen    03 Montessorischool-Zui     7:40     7:36
  27 Caroline Bos              Godelindeschool          8:11     7:36
  28 Luuk van Ommeren       04 De Groen van Prinste     7:37     7:36
  29 Sem Ros                   de Wilge                 7:40     7:40
  30 Dean Zwaving              Violenschool             8:13     7:41
  31 Mees Blommestein       02 Rehoboth School          7:44     7:41
  32 Dennis Janssen            de Wilge                 8:05     7:42
  33 Kevin Whithake         02 Violenschool             8:05     7:43
  34 Mas Schlüter           04 De Groen van Prinste     7:50     7:44
  35 Lars van den Hoed      02 Hilversumse Schoolve     7:45     7:45
  36 Issabelle Loewy           de Wilge                 7:47     7:46
  37 Quinten de Weerd       02 Hilversumse Schoolve     7:48     7:47
  38 Max Veldhuizen         03 Hilversumse Schoolve     8:04     7:47
  39 Rosa van der Heijden   03 De Groen van Prinste     7:51     7:48
  40 Roza van Straten          Godelindeschool          8:05     7:48
  41 Tex de Kock               de Wilge                 7:53     7:49
  42 Flo van Raalte         03 Goudenregenschool Ke     7:56     7:51
  43 Mees Heppener          02 Montessorischool-Zui     8:19     7:55
  44 Lonneke Bakkers        04 Montessorischool-Zui     8:14     7:56
  45 Niels Heupers          03 Goudenregenschool Ke     8:02     7:57
  46 Stijn Reunis           03 Hilversumse Schoolve     8:15     7:58
  47 Pepijn Rijken             de Wilge                 8:13     8:02
  48 Koen Roder             02 Hilversumse Schoolve     8:06     8:02
  49 Jesper Held            03 Montessorischool-Zui     8:07     8:02
  50 Reinout Willems        03 Montessorischool-Zui     8:06     8:03
  51 Xammy Boorsma             KinderCampus             8:21     8:03
  52 Max Mortier            04 Montessorischool-Zui     8:27     8:04
  53 Willem Knibbeler       04 De Groen van Prinste     8:09     8:04
  54 David Rossieau         04 Montessorischool-Zui     8:08     8:06
  55 Sam Megally            02 Hilversumse Schoolve     8:07     8:07
  56 Ronald                    NSO Eigen en Wijzer      8:32     8:07
  57 Hunter Gray            04 Stichting Kinderopva     8:31     8:07
  58 Milan Falentijn        03 Violenschool             8:30     8:08
  59 Dionne Venema          02 Hilversumse Schoolve     8:08     8:08
  60 Esmee Westerhuis       03 De Groen van Prinste     8:18     8:12
  61 Teus Nuhn                 Violenschool             8:28     8:13
  62 Gijs Bouwmeester          de Wilge                 8:23     8:13
  63 Eefje Reinoud             Godelindeschool          8:48     8:14
  64 Moeïz Dridi            03 Van Leeuwenhoekschoo     8:15     8:15
  65 Ruben Zuidgeest        03 Rehoboth School          8:19     8:15
  66 Fay Havinga            03 De Groen van Prinste     8:19     8:15
  67 Tim Guitoneau             de Wilge                 8:28     8:16
  68 Hein Busschers            de Wilge                 8:31     8:19
  69 Mila Zichhardt            Violenschool             8:47     8:20
  70 Jesse van Gameren         de Wilge                 8:32     8:21
  71 Jasper Steenvoorden       Violenschool             8:48     8:21
  72 Jasper van Kesteren       de Wilge                 9:01     8:22
  73 Robin van Noord        02 Rehoboth School          8:26     8:24
  74 Thijs                     NSO Eigen en Wijzer      8:49     8:24
  75 Rick Ploegstra         04 Da Costaschool           8:25     8:25
  76 Rombout van Dam        04 De Groen van Prinste     8:26     8:26
  77 Sven van den Brul         Augustinusschool         8:29     8:27
  78 Stijn Receveur         04 Stichting Kinderopva     8:38     8:28
  79 Tobias van de Wal         de Wilge                 8:52     8:28
  80 Lucas van Wijk         03 De Groen van Prinste     8:29     8:28
  81 Mees Akkerman             KinderCampus             8:31     8:29
  82 Maeve Schutte             de Wilge                 9:08     8:29
  83 Dante Glastra van Loon 03 Van Leeuwenhoekschoo     8:39     8:32
  84 Jamie van Vugt         02 Hilversumse Schoolve     8:32     8:32
  85 Gijs van der Zwan         Violenschool             9:02     8:32
  86 Chantal Harmsen        04 Van Leeuwenhoekschoo     8:40     8:32
  87 Kenneth Megally        04 Hilversumse Schoolve     8:52     8:33
  88 Morris Pol             03 De Groen van Prinste     8:33     8:33
  89 Linde Breedveld        04 De Groen van Prinste     8:39     8:33
  90 Djoeke de Rooij        04 De Groen van Prinste     8:40     8:34
  91 Annemijn Voerman       04 De Groen van Prinste     8:44     8:34
  92 Nils Jonkman           02 Hilversumse Schoolve     8:59     8:35
  93 Surijan Bakker         03 Van Leeuwenhoekschoo     8:43     8:35
  94 Sven van Beusekom      04 Montessorischool-Zui     9:03     8:36
  95 Rochus van Ieperen     03 Rehoboth School          8:38     8:36
  96 Michiel Verbeek        04 Montessorischool-Zui     8:38     8:36
  97 Thijs Kroon            03 Hilversumse Schoolve     9:00     8:36
  98 Gerlof van Dam         02 De Groen van Prinste     8:36     8:36
  99 Jasmijn Smid           03 De Groen van Prinste     8:44     8:37
 100 Alexander Bouwman         de Wilge                 8:47     8:37
 101 Farah Bierenga         03 Montessorischool-Zui     9:03     8:37
 102 Robin Matthijse        02 Hilversumse Schoolve     9:05     8:39
 103 Matthew van den Berg      Violenschool             9:12     8:40
 104 Maraug Klijsen            de Wilge                 8:42     8:41
 105 Mirel Ribic            04 Van Leeuwenhoekschoo     8:48     8:42
 106 Quirijn van Eps        04 Montessorischool-Zui     9:05     8:42
 107 Jeroen vd Veer         04 Van Leeuwenhoekschoo     8:50     8:43
 108 Nicolaas van Nispen       Godelindeschool          9:24     8:43
 109 Daniël Kolaccyk        02 Van Leeuwenhoekschoo     8:58     8:44
 110 Aiden Timmer              Violenschool             9:00     8:44
 111 Ilan de Vos               Violenschool             9:00     8:45
 112 Annemarijn Koops       02 Hilversumse Schoolve     9:04     8:46
 113 Niek Wilms             04 De Groen van Prinste     8:51     8:46
 114 Rosa Meenink           03 Montessorischool-Zui     9:14     8:46
 115 Jessie van t Hof          Violenschool             9:16     8:46
 116 Sem Andriessen            de Wilge                 8:57     8:46
 117 Daan van der Hende     03 Hilversumse Schoolve     9:05     8:47
 118 Anne Steenbeek            Lorentzschool            8:50     8:48
 119 Koen vd Vegt           03 Goudenregenschool Ke     8:53     8:49
 120 Rory vd Heide          03 Goudenregenschool Ke     8:51     8:49
 121 Karlijn Jennen            de Wilge                 8:54     8:49
 122 Lucas Visser              Godelindeschool          9:31     8:49
 123 Fay van de Roer        04 De Groen van Prinste     8:53     8:50
 124 Junior Suidhoff           de Wilge                 9:24     8:50
 125 Floor Maathuis         03 Rehoboth School          8:54     8:50
 126 Sarah Bongers             de Wilge                 8:51     8:50
 127 Britt Hendriksen          Augustinusschool         8:52     8:51
 128 Emma Wierink           03 Montessorischool-Zui     9:14     8:51
 129 Jim Nysingh            02 Hilversumse Schoolve     8:53     8:51
 130 Hannah van Regteren    03 Hilversumse Schoolve     9:10     8:52
 131 Rafael Suidhoff           de Wilge                 9:15     8:52
 132 Indy Zoontjens         04 Stichting Kinderopva     9:24     8:53
 133 Alexander Ounallah        Violenschool             9:28     8:54
 134 Thomas Brouwer            de Wilge                 9:18     8:54
 135 Yoeri                     NSO Eigen en Wijzer      9:21     8:55
 136 Floortje Jaspers       03 Rehoboth School          8:58     8:57
 137 Stanneke Hillege       04 Stichting Kinderopva     9:24     8:57
 138 Aron Doehri            03 Goudenregenschool Ke     9:06     8:57
 139 Maud Roorda               Augustinusschool         8:59     8:58
 140 Axel van der Made      04 Stichting Kinderopva     9:04     8:58
 141 Josephine Feller       02 Hilversumse Schoolve     9:00     8:58
 142 Yentl van Ewijk           Augustinusschool         9:00     8:58
 143 Jelle Fontani          04 Stichting Kinderopva     9:09     9:00
 144 Willem Rethmeier       03 Hilversumse Schoolve     9:19     9:02
 145 Floris Fenijn          04 Stichting Kinderopva     9:09     9:02
 146 Juliette van Gent      03 Montessorischool-Zui     9:25     9:02
 147 Joost van Iersel       04 Stichting Kinderopva     9:10     9:03
 148 Onno Krans                Augustinusschool         9:06     9:04
 149 Willemijn de Boer      03 Montessorischool-Zui     9:33     9:04
 150 Lucas Lenderink        04 Stichting Kinderopva     9:10     9:04
 151 Rania Chenni           04 Van Leeuwenhoekschoo     9:12     9:05
 152 Pepijn van de Kuinder     de Wilge                 9:44     9:05
 153 Julius Brouwer         03 De Groen van Prinste     9:06     9:05
 154 Floris Schreuder       03 Montessorischool-Zui     9:33     9:06
 155 Meike Bakker              Lorentzschool            9:08     9:07
 156 Jasper Schipper           de Wilge                 9:42     9:09
 157 Sana Lemkadem             Violenschool             9:39     9:09
 158 Mathijs Tacken         03 Montessorischool-Zui     9:38     9:10
 159 Quinty Westholter      02 Goudenregenschool Ke     9:14     9:10
 160 Cas Jansen                Violenschool             9:40     9:12
 161 Tijn Verbeek           03 Rehoboth School          9:17     9:12
 162 Sofie Sieking          03 De Groen van Prinste     9:21     9:14
 163 Jens Ketelaar          04 De Groen van Prinste     9:20     9:14
 164 Jur van den Hoed       04 Hilversumse Schoolve     9:37     9:14
 165 Dani Suparmono         04 Stichting Kinderopva     9:39     9:15
 166 Naomie Gerrits         03 Goudenregenschool Ke     9:18     9:15
 167 Victor Peek            04 Montessorischool-Zui     9:18     9:15
 168 Max Bongaerts          04 Stichting Kinderopva     9:37     9:16
 169 Kaya Brouwer              Augustinusschool         9:18     9:16
 170 Floris Janssen         04 Hilversumse Schoolve     9:39     9:16
 171 Mees van Vliet         03 Rehoboth School          9:22     9:17
 172 Jesse Tzouanas            Godelindeschool          9:59     9:18
 173 Sinem                  03 Violenschool             9:51     9:19
 174 Sinem Sahin            03 Van Leeuwenhoekschoo     9:28     9:21
 175 Bo Kamphorst           02 Hilversumse Schoolve     9:39     9:21
 176 Eva Kamer                 Augustinusschool         9:24     9:21
 177 Floortje Zijm             Augustinusschool         9:24     9:22
 178 Rosalie Ruiz              Violenschool             9:24     9:22
 179 Julian Sam-Sin            Violenschool             9:56     9:22
 180 Jippe Schuil           04 Montessorischool-Zui     9:25     9:23
 181 Sharon Vos                Augustinusschool         9:26     9:23
 182 Philipinne Straus         Godelindeschool          9:34     9:23
 183 Sander Assenberg       04 Hilversumse Schoolve     9:45     9:23
 184 Tom Benschop           04 Stichting Kinderopva     9:31     9:23
 185 Sebastiaan de Boer     04 Montessorischool-Zui     9:47     9:24
 186 Twan Raven                Lorentzschool           10:06     9:26
 187 Mees Corbeek              Violenschool             9:44     9:28
 188 Nora Stokvis              Violenschool             9:45     9:29
 189 Peter Adema            04 Stichting Kinderopva    19:18     9:29
 190 Koen Stadman           04 De Groen van Prinste     9:35     9:30
 191 Loes Vos               03 Goudenregenschool Ke     9:34     9:30
 192 Pascalle Goris         03 Goudenregenschool Ke     9:34     9:31
 193 Alexandra Abellan         de Wilge                 9:55     9:31
 194 Kyra Brouwer              Violenschool            10:05     9:32
 195 Teun Jordans           03 Violenschool            10:03     9:32
 196 Nino Pen                  de Wilge                 9:57     9:33
 197 Samuel Poorterman         Godelindeschool         10:11     9:33
 198 Jessica Tuinstra       04 Montessorischool-Zui     9:59     9:34
 199 Kees Koelman           04 De Groen van Prinste     9:41     9:35
 200 Olivier Ham               Godelindeschool         10:18     9:36
 201 Esmee Hillen              Godelindeschool          9:54     9:37
 202 Anne Dekkers              Godelindeschool          9:47     9:37
 203 Quinten Meijer         03 Hilversumse Schoolve     9:54     9:38
 204 Jasmijn van Vuure      03 Montessorischool-Zui    10:02     9:39
 205 Lotte Maathuis         03 Rehoboth School          9:42     9:39
 206 Julius Brouwer         03 De Groen van Prinste     9:41     9:39
 207 Sofie van Aarle        04 De Groen van Prinste     9:49     9:39
 208 Emma Custers              Godelindeschool          9:49     9:40
 209 Denise de Graaf        02 Van Leeuwenhoekschoo     9:54     9:40
 210 Elif                      Violenschool            10:13     9:40
 211 Nova Spier                Violenschool            10:09     9:40
 212 Maud van der Steen        de Wilge                 9:54     9:41
 213 Esmee van Zalingen     03 Goudenregenschool Ke     9:46     9:43
 214 Roxy de Beaufort       04 Stichting Kinderopva    10:11     9:43
 215 Elisa vd Linden        04 Van Leeuwenhoekschoo     9:52     9:44
 216 Emma Tunnissen            de Wilge                10:10     9:45
 217 Ivar Pijnenburg           Lorentzschool           10:24     9:46
 218 Robin Meenink          05 Montessorischool-Zui    10:15     9:48
 219 Anna Meijers              Lorentzschool            9:52     9:50
 220 Bram Voorbach          03 Goudenregenschool Ke     9:56     9:51
 221 Julie Povel            03 Hilversumse Schoolve    10:11     9:51
 222 Hannah van der Star    03 Hilversumse Schoolve    10:11     9:52
 223 Maartje Bouhuis        03 Rehoboth School          9:57     9:53
 224 Sophie van Doorne         Godelindeschool         10:36     9:56
 225 Anne-Britt Hagenaar    02 Hilversumse Schoolve     9:58     9:57
 226 Victor Desertine       03 Stichting Kinderopva    10:08     9:59
 227 Solange Steenwijk         de Wilge                10:24     9:59
 228 Anouar Abagdiou        03 Goudenregenschool Ke    10:07    10:01
 229 Wesley Suksit          02 Van Leeuwenhoekschoo    10:15    10:02
 230 Nina Verdizeh             Godelindeschool         10:41    10:02
 231 Okke Ploegsma          04 Stichting Kinderopva    20:01    10:02
 232 Yebun Trijntje Choi       Godelindeschool         10:45    10:03
 233 Noor Sinnige           04 Stichting Kinderopva    10:11    10:03
 234 Mathijs Dikhoff        03 Hilversumse Schoolve    10:24    10:03
 235 Laurens Dusink            Lorentzschool           10:22    10:03
 236 Jonas Mulder              Lorentzschool           10:23    10:05
 237 Tom van Overbeek          Lorentzschool           10:24    10:05
 238 Laurens Budding           Lorentzschool           10:42    10:06
 239 Boris Ettema              Lorentzschool           10:25    10:06
 240 Samuel Blanksma        04 Violenschool            10:35    10:07
 241 Alex Jonkman           04 Hilversumse Schoolve    10:30    10:07
 242 Ralph van Bussel       03 Hilversumse Schoolve    10:31    10:08
 243 Demi Jin                  de Wilge                10:32    10:08
 244 Sennah Castelijn       05 Goudenregenschool Ke    10:13    10:08
 245 Sacha Bournas             Godelindeschool         10:51    10:11
 246 Omar Alijev               Violenschool            10:44    10:11
 247 Arthur Gruijs          03 Stichting Kinderopva    10:26    10:11
 248 Santje Nuhn               Violenschool            10:30    10:12
 249 Sophie Boom            03 Montessorischool-Zui    10:39    10:12
 250 Sasja van den Beukel      de Wilge                10:36    10:13
 251 Noor Schulze           05 Montessorischool-Zui    10:39    10:13
 252 Beau Flink                Violenschool            10:44    10:14
 253 Mylan van Ham          03 Da Costaschool          10:27    10:14
 254 Fiora Samampessy       03 Hilversumse Schoolve    10:37    10:15
 255 Philip van Amstel      05 Hilversumse Schoolve    10:37    10:15
 256 Collin Majoor             de Wilge                10:39    10:16
 257 Anna Opmeer               de Wilge                10:40    10:16
 258 Merijn Andeweg            Violenschool            10:47    10:16
 259 Ilona Gerritsma        04 Da Costaschool          10:29    10:16
 260 Delano van het Nederen 04 Stichting Kinderopva    10:38    10:17
 261 Denise Dorland            Violenschool            10:37    10:17
 262 Floortje Janssen       04 Hilversumse Schoolve    10:37    10:17
 263 Boudewijn Schuuring    04 Montessorischool-Zui    10:46    10:17
 264 Pepijn                    NSO Eigen en Wijzer     10:53    10:17
 265 Koen van den Hende     04 Hilversumse Schoolve    10:43    10:18
 266 Wicky Hulselmans       03 Stichting Kinderopva    10:39    10:18
 267 Sam Boer Rookhuizen    04 Da Costaschool          10:32    10:19
 268 Marjolein Buitenweg    03 Stichting Kinderopva    10:40    10:19
 269 Toon van Willigenburg  03 Da Costaschool          10:31    10:20
 270 Marrit Gustafsson         de Wilge                10:34    10:20
 271 Duco de Wolf           04 Goudenregenschool Ke    10:24    10:20
 272 Lara Schulze           03 Montessorischool-Zui    10:46    10:21
 273 Levi Nijhoff              Violenschool            10:52    10:22
 274 Olijf Witsenburg          de Wilge                10:37    10:23
 275 Sarah Breken           03 Hilversumse Schoolve    10:44    10:24
 276 Felix Weve                Violenschool            10:54    10:25
 277 Jasmijn Dikhoff        04 Hilversumse Schoolve    10:48    10:25
 278 Roman Verhage             Violenschool            10:45    10:26
 279 Mare Lei                  Violenschool            10:43    10:26
 280 Juul Heemskerck van Be 04 De Groen van Prinste    10:37    10:27
 281 Jonas Elzinga             de Wilge                11:10    10:28
 282 Enise Bostan           03 Van Leeuwenhoekschoo    10:31    10:30
 283 Emma Willemsen            Violenschool            10:48    10:30
 284 Fleur van Heusden         de Wilge                10:54    10:31
 285 Marit van der Niet        de Wilge                10:55    10:31
 286 Yordi Wingelaar           Lorentzschool           10:49    10:31
 287 Faiza Rezai            02 Van Leeuwenhoekschoo    10:33    10:32
 288 Dagmar Westerveld         Godelindeschool         10:51    10:32
 289 Yasemin Balta          04 Violenschool            10:54    10:32
 290 Thijmen Koggel            Lorentzschool           10:50    10:33
 291 Tessa van Beek            Augustinusschool        10:38    10:33
 292 Milan Matthijs         04 Hilversumse Schoolve    11:00    10:33
 293 Noor Usman             04 Montessorischool-Zui    10:37    10:34
 294 Fiona Blom             04 Van Leeuwenhoekschoo    10:44    10:34
 295 Anna Agranovich           Violenschool            10:37    10:35
 296 Eric Blesgraaf         03 Paulusschool            10:50    10:35
 297 Loek Westerik          04 Paulusschool            10:49    10:36
 298 Isabelle Herrman          Godelindeschool         11:11    10:37
 299 Roy Schuuring          03 Paulusschool            10:49    10:37
 300 Emma Signer            02 Van Leeuwenhoekschoo    10:52    10:37
 301 Teddy-May Kuipers      03 Violenschool            11:08    10:37
 302 Lara van Dort          03 Van Leeuwenhoekschoo    10:52    10:37
 303 Duncan IJdo               KinderCampus            11:05    10:38
 304 Storm Splinter         03 Montessorischool-Zui    11:08    10:38
 305 Thijmen                   NSO Eigen en Wijzer     11:15    10:38
 306 Tycho Kettenburg       04 Paulusschool            10:52    10:38
 307 Nienke Lei                Violenschool            10:58    10:38
 308 Kiki Geukens           03 Hilversumse Schoolve    10:59    10:39
 309 Britt Warmerdam           de Wilge                10:53    10:39
 310 Joris Vanniyasingam    04 Stichting Kinderopva    11:00    10:39
 311 Jamie Helmonds         03 Hilversumse Schoolve    11:00    10:40
 312 Isa Nijkamp               de Wilge                10:55    10:41
 313 Lara van Beusekom      03 Montessorischool-Zui    11:08    10:41
 314 Melissa Peker             Violenschool            11:01    10:42
 315 Senne Meijer              Violenschool            10:57    10:42
 316 Kim van Steenbergen    03 Hilversumse Schoolve    11:06    10:43
 317 Hannah van den Bosch   04 Paulusschool            10:57    10:43
 318 Freek Dekker              Lorentzschool           11:21    10:44
 319 Thijs Bruinen             Lorentzschool           11:21    10:44
 320 Kieke van der Werfhors 04 Violenschool            11:15    10:46
 321 Gwen                      Godelindeschool         10:57    10:46
 322 Seamus Mc Grane        04 Paulusschool            10:59    10:46
 323 Olivier Nilsen            Godelindeschool         11:18    10:47
 324 Thijmen Wenting           Godelindeschool         11:28    10:49
 325 Sofie Schrijvers       04 Hilversumse Schoolve    11:11    10:51
 326 Ismaël Karimine        04 Da Costaschool          10:54    10:52
 327 Niral Guphta           04 Hilversumse Schoolve    11:15    10:52
 328 Linde Nieuwenhuijsen      Godelindeschool         11:23    10:52
 329 Eline Oldeman             Godelindeschool         11:24    10:53
 330 Liz Derksen            04 De Groen van Prinste    11:02    10:53
 331 Mare Moojen               Godelindeschool         11:24    10:54
 332 Danae Lamme               Godelindeschool         11:37    10:58
 333 Indy Gijsman              Augustinusschool        11:01    10:59
 334 Liv van Kessel         03 Violenschool            11:33    11:02
 335 Eefje Roda             03 Montessorischool-Zui    11:32    11:03
 336 Lola Niessen           03 Violenschool            11:33    11:03
 337 Evlo Does                 KinderCampus            11:32    11:04
 338 Dagmar Klaassen           Lorentzschool           11:46    11:04
 339 Annika Sunnen             Augustinusschool        11:07    11:05
 340 Diederik Ham              Godelindeschool         11:38    11:05
 341 Levi Polak                Godelindeschool         11:38    11:05
 342 Clara Huijskens           KinderCampus            11:26    11:06
 343 Eva Schwencke             Violenschool            11:22    11:07
 344 Mick Cram              04 Paulusschool            11:20    11:07
 345 Madelief Wieman        03 Van Leeuwenhoekschoo    11:09    11:07
 346 Machteld Fagel         03 Montessorischool-Zui    11:34    11:08
 347 Liva Temur             03 Van Leeuwenhoekschoo    11:09    11:08
 348 Tobias Thakur          04 Stichting Kinderopva    11:34    11:08
 349 Lotte Koopmans            KinderCampus            11:31    11:10
 350 Sarah Flink               Violenschool            11:41    11:11
 351 Nina Huisers           04 Stichting Kinderopva    11:25    11:15
 352 Lars van Ginkel        04 Goudenregenschool Ke    11:25    11:17
 353 Selma Alagic              de Wilge                12:03    11:19
 354 Chloé van Bachum          Godelindeschool         12:02    11:21
 355 Lot Schmitz            04 Hilversumse Schoolve    11:44    11:22
 356 Niels Oosterman        04 Stichting Kinderopva    11:48    11:22
 357 Jade Hopman               Violenschool            11:55    11:23
 358 Quirine The               Godelindeschool         12:02    11:23
 359 Max vd Eijnden         05 Stichting Kinderopva    11:34    11:23
 360 Linde Splinter         03 Montessorischool-Zui    11:50    11:23
 361 Femke van Loenen       04 Stichting Kinderopva    11:50    11:24
 362 Isabella Silva Boon    03 Goudenregenschool Ke    11:29    11:24
 363 Silke Landman             Lorentzschool           12:07    11:26
 364 Meg Roest                 de Wilge                12:10    11:26
 365 Claire Terlien            de Wilge                12:10    11:28
 366 Derk Steenbeek            Lorentzschool           12:05    11:29
 367 Donna Bijlsma             Godelindeschool         12:08    11:30
 368 Aya Oualcaid           02 Van Leeuwenhoekschoo    11:31    11:30
 369 Josephine Tacken       04 Montessorischool-Zui    12:00    11:30
 370 Gijs Kuilman           04 Stichting Kinderopva    12:03    11:31
 371 Pieter Regelink        04 Paulusschool            11:45    11:32
 372 Marcel                    NSO Eigen en Wijzer     12:00    11:34
 373 Luca                      NSO Eigen en Wijzer     12:08    11:36
 374 Noa Hengeveld             Lorentzschool           12:18    11:36
 375 Niels Westra Hoekzema     Lorentzschool           12:13    11:37
 376 Katja van den Berg     04 Violenschool            12:10    11:38
 377 Nora Schimmel             Lorentzschool           12:19    11:39
 378 Zara Sert              04 Goudenregenschool Ke    11:48    11:42
 379 Elena Weimar              Lorentzschool           12:22    11:42
 380 Isabelle Koops         04 Montessorischool-Zui    12:11    11:42
 381 Alicia van Gelderen       Violenschool            12:15    11:42
 382 Matz Franken              Violenschool            12:19    11:44
 383 Sam van de Hoek           Godelindeschool         12:15    11:44
 384 Floor van der Meer        KinderCampus            12:06    11:45
 385 Esmee de Vooght           de Wilge                12:29    11:47
 386 Tijmen van Kempen      03 Montessorischool-Zui    12:17    11:49
 387 Witte Ettema              Lorentzschool           12:33    11:53
 388 Femke Kuindersma       04 Stichting Kinderopva    12:10    11:54
 389 Lotte Nieland             de Wilge                12:37    11:55
 390 Monica Abellan            de Wilge                12:39    11:55
 391 Rebecca Whithake          Violenschool            12:28    12:00
 392 Samantha Vendelbos        Violenschool            12:24    12:06
 393 Isis Stouten           03 Goudenregenschool Ke    12:10    12:07
 394 Miyu Meijer               Violenschool            12:44    12:09
 395 Maura Bos              03 Goudenregenschool Ke    12:11    12:10
 396 Megan Robinson         04 Violenschool            12:41    12:13
 397 Olivie van Vliet       03 Stichting Kinderopva    12:29    12:14
 398 Evi Hesp                  Violenschool            12:56    12:21
 399 Marijn Meijers            Lorentzschool           12:24    12:22
 400 Rob de Jong               Lorentzschool           13:10    12:29
 401 Emma                      NSO Eigen en Wijzer     13:11    12:37
 402 Laura                     NSO Eigen en Wijzer     13:10    12:38
 403 Fee Swart              04 Stichting Kinderopva    13:12    12:46
 404 Tim Mackaaij           04 Van Leeuwenhoekschoo    12:53    12:53
 405 Pepijn van Arendonk    05 Stichting Kinderopva    13:05    12:54
 406 Selsabil Achrifi       03 Stichting Kinderopva    13:22    12:55
 407 Julian van Hemert         de Wilge                14:31    14:08
 408 Michelle Snoek         04 Violenschool            15:50    15:14
 409 Bjorn Zoon             04 Violenschool            15:51    15:16
 410 Noya Golan                Violenschool            16:11    15:54
 411 Emilia Maduro             Violenschool            16:24    16:08

     G5-6, 1K5 GROEP 5+6
   1 Reinoud van Eijk       02 Hilversumse Schoolve     5:57     5:57
   2 Splinter Boogaard         Godelindeschool          6:07     6:06
   3 Gijs Koops             01 Hilversumse Schoolve     6:17     6:17
   4 Jonas Groot            02 Hilversumse Schoolve     6:17     6:17
   5 Jorik Eerenberg           Goudenregenschool        6:22     6:22
   6 Werther Smallenburg       de Wilge                 6:22     6:22
   7 Leon van Kesteren      01 Da Costaschool           6:24     6:24
   8 Sam Nengerman          00 Hilversumse Schoolve     6:24     6:22
   9 David Kruger              Goudenregenschool        6:25     6:24
  10 Sef Custers               Godelindeschool          6:26     6:24
  11 Koen Bakker               Lorentzschool            6:30     6:29
  12 Tim ter Horst          01 Hilversumse Schoolve     6:32     6:30
  13 Floris de Vos van Stee    Godelindeschool          6:33     6:33
  14 Lennard Koops          01 Montessorischool-Zui     6:36     6:34
  15 Lars de Brouwer           Goudenregenschool        6:36     6:35
  16 Julius Oude-Elberink      de Wilge                 6:37     6:37
  17 Michael Brouwer           Augustinusschool         6:40     6:39
  18 Rik Keulemans          02 Montessorischool-Zui     6:41     6:38
  19 Tjalling Galema        01 De Groen van Prinste     6:42     6:34
  20 Sven Raven                Lorentzschool            6:43     6:42
  21 Elliot Lindeijer       02 De Groen van Prinste     6:43     6:36
  22 Niek Godefrooy         01 Da Costaschool           6:44     6:44
  23 Joshua Visser          02 Montessorischool-Zui     6:45     6:45
  24 Job Nugteren              Goudenregenschool        6:47     6:46
  25 Victor van der Meer    01 Hilversumse Schoolve     6:48     6:48
  26 Matthijs Hilberts      02 De Groen van Prinste     6:50     6:42
  27 Stijn Zunneberg           de Wilge                 6:51     6:38
  28 Jules                     Godelindeschool          6:51     6:42
  29 Xander van der Meer    02 Hilversumse Schoolve     6:51     6:47
  30 Marnick Born           02 Hilversumse Schoolve     6:52     6:50
  31 Sophie Brands             Lorentzschool            6:53     6:50
  32 Beer Koppels           01 Hilversumse Schoolve     6:53     6:42
  33 David Olde                Lorentzschool            6:54     6:51
  34 Julius Janssen         02 Hilversumse Schoolve     6:56     6:44
  35 Vincent Coonen            Goudenregenschool        6:58     6:56
  36 Pieter Reitsma         01 Hilversumse Schoolve     6:59     6:59
  37 Kamiel Gerrits            Goudenregenschool        7:02     6:49
  38 Dani Fung-A-You           Goudenregenschool        7:02     6:49
  39 Casper ten Holder         Lorentzschool            7:02     7:00
  40 Pepijn Weggemans          de Wilge                 7:03     6:50
  41 Diederik Blokhuis      00 Hilversumse Schoolve     7:05     7:02
  42 Job Broecks               de Wilge                 7:07     6:53
  43 Ole Muller             02 Hilversumse Schoolve     7:07     7:06
  44 Kas Geukens            01 Hilversumse Schoolve     7:09     7:09
  45 Leonhard van der Lans  02 Hilversumse Schoolve     7:10     7:07
  46 Siebe Taal             01 De Groen van Prinste     7:10     6:55
  47 Dirk Willemsen            Violenschool             7:11     7:09
  48 Nienke Kempes             Lorentzschool            7:12     7:12
  49 Yannick Kos               Augustinusschool         7:13     7:06
  50 Lars Heldring             Goudenregenschool        7:14     7:03
  51 Tessa Witteveen        01 Hilversumse Schoolve     7:15     7:14
  52 Sieb Jansen Schoonhove 02 De Groen van Prinste     7:16     7:08
  53 Roos Lemmens           02 Hilversumse Schoolve     7:17     7:17
  54 Christiaan de Paauw       de Wilge                 7:18     7:10
  55 Halima Lemkadem           Violenschool             7:18     7:18
  56 Philip Knibbeler       02 De Groen van Prinste     7:18     7:11
  57 Maurits Linders        02 Hilversumse Schoolve     7:18     7:05
  58 Nils Meinardi          01 Montessorischool-Zui     7:19     7:05
  59 Friso Onstein          01 Hilversumse Schoolve     7:19     7:16
  60 Olivier Ballast           KinderCampus             7:22     7:22
  61 Milan van der Geest       Violenschool             7:24     7:22
  62 Sjoerd Voerman         02 De Groen van Prinste     7:25     7:19
  63 Boris Mortier          01 Montessorischool-Zui     7:26     7:15
  64 Michel Maas               KinderCampus             7:27     7:11
  65 Martijn Jonkers           Goudenregenschool        7:28     7:17
  66 Paulus Milo            02 Stichting Kinderopva     7:28     7:15
  67 Max Vermeulen             Godelindeschool          7:30     7:28
  68 Splinter Mobach        02 Stichting Kinderopva     7:30     7:24
  69 Frank Samwel              Augustinusschool         7:30     7:20
  70 Daan Blom              02 Van Leeuwenhoekschoo     7:31     7:27
  71 Dagmar Rebel              de Wilge                 7:31     7:23
  72 Maarten Eijgenhuijsen     de Wilge                 7:31     7:31
  73 Carel van Daelen       02 Montessorischool-Zui     7:32     7:24
  74 Thomas Rijken             de Wilge                 7:32     7:18
  75 Quinten Schimmel          Lorentzschool            7:33     7:32
  76 Kyle Leuzinger Barton  02 Goudenregenschool Ke     7:34     7:33
  77 Emiel van Dijk            Godelindeschool          7:37     7:28
  78 Ryan Veer                 Lorentzschool            7:37     7:33
  79 Sam Wijdenes           01 Montessorischool-Zui     7:38     7:29
  80 Benthe de Rooij        02 De Groen van Prinste     7:38     7:31
  81 Startnummer 5294          Augustinusschool         7:39     7:31
  82 Stefan van Sas            de Wilge                 7:39     7:24
  83 Dylan van Ewijk           Augustinusschool         7:40     7:30
  84 Harm Driessen          01 Hilversumse Schoolve     7:41     7:40
  85 Jairo Stafleu             de Wilge                 7:42     7:28
  86 Gabriel Cornelissen       de Wilge                 7:42     7:27
  87 Mart Klaassen             Lorentzschool            7:44     7:41
  88 Ilse Hengeveld            Lorentzschool            7:44     7:32
  89 Jaimy Brunekreef          Augustinusschool         7:44     7:39
  90 Leon Moerkerk             Violenschool             7:45     7:36
  91 Milan van Kamperdijk   02 Montessorischool-Zui     7:45     7:42
  92 Tijn van Schalkwijk       Goudenregenschool        7:46     7:46
  93 Bram de Bruin             Lorentzschool            7:46     7:36
  94 Lucas Knecht           02 Montessorischool-Zui     7:46     7:36
  95 Koen P Bakker             Lorentzschool            7:47     7:37
  96 Joep Janssen           01 Hilversumse Schoolve     7:48     7:42
  97 Dylan Veer                Lorentzschool            7:48     7:48
  98 Jaden Hagen               de Wilge                 7:48     7:34
  99 Kevin Kuijer              de Wilge                 7:48     7:44
 100 Floor Klein Willink    03 Stichting Kinderopva     7:49     7:49
 101 Thijs van der Horst       Violenschool             7:49     7:40
 102 Luka Hoefnagel            Lorentzschool            7:49     7:38
 103 Pieter Koops           02 Montessorischool-Zui     7:49     7:39
 104 Eléna Poeltuyn            Lorentzschool            7:51     7:48
 105 Oscar Gallas              KinderCampus             7:51     7:51
 106 Finn Havinga           02 De Groen van Prinste     7:53     7:45
 107 Erik Beentjes             Lorentzschool            7:55     7:53
 108 Juul van der Wal          Lorentzschool            7:56     7:56
 109 Chiem van der Linden   02 Hilversumse Schoolve     7:56     7:44
 110 Floor Verheijen           Violenschool             7:56     7:44
 111 Ole Janssen               de Wilge                 7:57     7:42
 112 Jens Janssen              Lorentzschool            7:58     7:56
 113 Gijs Schreuder         01 Montessorischool-Zui     8:00     7:49
 114 Derk Verhees           01 Montessorischool-Zui     8:00     7:48
 115 Ruben de Kock             de Wilge                 8:01     7:49
 116 Nura Sami Mirdad       01 v Hasseltschool          8:04     8:00
 117 Roan Everts               Goudenregenschool        8:04     8:04
 118 Thijs van Berkom       02 Hilversumse Schoolve     8:05     8:03
 119 Hugo van der Heijden   01 De Groen van Prinste     8:06     7:52
 120 Amber Strampel            de Wilge                 8:06     8:06
 121 Lyssa Akkerman            KinderCampus             8:07     8:07
 122 Dion Dokter            03 Da Costaschool           8:07     7:58
 123 Martijn Brouwer           Goudenregenschool        8:07     8:05
 124 Splinter Usman         02 Montessorischool-Zui     8:07     8:04
 125 Hidde Spelt               Goudenregenschool        8:08     8:08
 126 Ella Keijser           02 Montessorischool-Zui     8:11     8:08
 127 Tommie van Aarle       02 De Groen van Prinste     8:11     8:11
 128 Eva Hadderingh         01 Montessorischool-Zui     8:11     8:01
 129 Gaya Gustafsson           de Wilge                 8:12     8:12
 130 Olav Visser               de Wilge                 8:12     8:07
 131 Roos Hersbach          01 Montessorischool-Zui     8:12     8:01
 132 Gijs Roder             01 Hilversumse Schoolve     8:13     8:13
 133 Fenne Stoelinga           Violenschool             8:13     7:59
 134 Thijs van Rijn            de Wilge                 8:14     7:59
 135 Tess van der Wal          Lorentzschool            8:14     8:14
 136 Luuk Bergman           02 Stichting Kinderopva     8:14     8:00
 137 Julia Homveld          01 Montessorischool-Zui     8:15     8:05
 138 Darline den Dulk       02 Hilversumse Schoolve     8:15     8:14
 139 David Lenderink        03 Stichting Kinderopva     8:16     7:59
 140 Tyler McCullough       02 Goudenregenschool Ke     8:16     8:16
 141 Maurits van Oosteveen     Godelindeschool          8:16     8:14
 142 Lara de Boer              de Wilge                 8:18     8:18
 143 Karien Barrera-v d Zou    Violenschool             8:18     8:03
 144 Dennis Groeneveld      04 Montessorischool-Zui     8:18     8:18
 145 Olivier Blokhuis       02 Hilversumse Schoolve     8:18     8:18
 146 Roel van Vlaardingen      Godelindeschool          8:18     8:10
 147 Sophie Steenbeek          Lorentzschool            8:19     8:19
 148 Fien Vriens            01 Hilversumse Schoolve     8:19     8:14
 149 Mariese Zuijdhoek         de Wilge                 8:19     8:19
 150 Kenan Demir               Augustinusschool         8:20     8:13
 151 Jolie Lammertsma          de Wilge                 8:20     8:11
 152 Bas van Beek              Augustinusschool         8:20     8:13
 153 Femke Dekkers             Godelindeschool          8:20     8:19
 154 Floris Nieuwenhuijsen     Godelindeschool          8:21     8:20
 155 Jente Smilde           01 Hilversumse Schoolve     8:22     8:18
 156 Sam Tukker                de Wilge                 8:22     8:07
 157 Benny Tol                 Augustinusschool         8:23     8:16
 158 Madelief Bolcher       01 Hilversumse Schoolve     8:23     8:18
 159 Sara Loewy                de Wilge                 8:24     8:24
 160 Kanjer Mette              de Wilge                 8:25    18:05
 161 Joris Farweck          02 Montessorischool-Zui     8:26     8:17
 162 Floor Heuseveldt       03 Stichting Kinderopva     8:26     8:15
 163 Olaf Hop                  de Wilge                 8:27     8:10
 164 Reinout Vlaardingerbro    de Wilge                 8:27     8:15
 165 Joey Bottenheft           de Wilge                 8:28     8:14
 166 Job Heinsius           01 Montessorischool-Zui     8:28     8:28
 167 Scato Klijsen             de Wilge                 8:29     8:16
 168 Sieb Ludolph           00 Hilversumse Schoolve     8:29     8:26
 169 Isabelle Visser           Godelindeschool          8:29     8:26
 170 Annemijn Visser        02 Stichting Kinderopva     8:29     8:18
 171 Julius de Wit             de Wilge                 8:29     8:17
 172 Ole Krabbenborg           Godelindeschool          8:29     8:28
 173 Dylan Banigo              Lorentzschool            8:30     8:27
 174 Isabelle Leeman        00 Hilversumse Schoolve     8:31     8:23
 175 Tom Fontani            02 Stichting Kinderopva     8:31     8:25
 176 Tara vd Berg           03 Stichting Kinderopva     8:31     8:19
 177 Isabelle Bult             Godelindeschool          8:32     8:32
 178 Robin Kroesen          02 Montessorischool-Zui     8:32     8:29
 179 Nils Tunnissen            de Wilge                 8:35     8:30
 180 Nash Saalberg             Goudenregenschool        8:36     8:36
 181 Victor van Wijk           Violenschool             8:38     8:25
 182 Irem Sahin             01 Van Leeuwenhoekschoo     8:39     8:37
 183 Nele Lentink              Goudenregenschool        8:41     8:29
 184 Twan Nierop               Violenschool             8:42     8:27
 185 Chahid Chkoukout       03 Da Costaschool           8:42     8:33
 186 Julian Helmonds        01 Hilversumse Schoolve     8:42     8:37
 187 Emma Tienhooven           Augustinusschool         8:44     8:33
 188 Guy Povel              02 Hilversumse Schoolve     8:44     8:44
 189 Skip de Jong              Goudenregenschool        8:44     8:44
 190 Emiel van Amstel       02 Hilversumse Schoolve     8:46     8:46
 191 Emilie van Eps         02 Montessorischool-Zui     8:47     8:36
 192 Maike van Buul            Violenschool             8:48     8:38
 193 Femke van der Laak        Violenschool             8:48     8:38
 194 Marc Reijersen         03 Da Costaschool           8:48     8:38
 195 Bas Hesselink          02 Goudenregenschool Ke     8:50     8:37
 196 Oscar van Reyendam        KinderCampus             8:52     8:52
 197 Charlotte Arends          Godelindeschool          8:52     8:52
 198 Jasper Heppener           KinderCampus             8:52     8:52
 199 Jamie Koudijs             Augustinusschool         8:53     8:47
 200 Thijs Frauenfelder     02 Hilversumse Schoolve     8:53     8:53
 201 Sam Bekker             03 Da Costaschool           8:53     8:37
 202 Bram de Boer           01 Montessorischool-Zui     8:54     8:43
 203 Ayla van Rijn             KinderCampus             8:54     8:54
 204 Vienne Janssen            de Wilge                 8:55     8:55
 205 Isa Mauer              02 Stichting Kinderopva     8:55     8:52
 206 Roel ten Broek            Godelindeschool          8:56     8:46
 207 Kevin van Stipriaan    02 Goudenregenschool Ke     8:56     8:50
 208 Merel Oosterman        02 Stichting Kinderopva     8:56     8:53
 209 Farah Lemkadem            Violenschool             8:56     8:46
 210 Bo Tiel                01 De Groen van Prinste     8:56     8:56
 211 Ariana Oving              Violenschool             8:56     8:46
 212 Cathelijne Gort        01 De Groen van Prinste     8:57     8:42
 213 Yi Min Wang            01 Da Costaschool           8:57     8:47
 214 Anne-Roos Stam            Goudenregenschool        8:57     8:43
 215 Grischa Hendriks          Godelindeschool          8:57     8:48
 216 Jochem van Zijdel      01 v Hasseltschool          8:57     8:57
 217 Nia Bailey                Augustinusschool         8:57     8:48
 218 Daniek Jansen             Goudenregenschool        8:57     8:41
 219 Jeremy van den Berg       Violenschool             8:58     8:46
 220 Britt Hegge            01 Montessorischool-Zui     8:59     8:47
 221 Lilian Vonk               Goudenregenschool        8:59     8:43
 222 Floris bij de Weg         Godelindeschool          9:00     8:52
 223 Jasper Herrman            Godelindeschool          9:01     8:47
 224 Boris Sweerman            Godelindeschool          9:01     8:47
 225 Quinten van Gilse         Augustinusschool         9:02     8:46
 226 Kanjer Amelie             de Wilge                 9:02    18:43
 227 Lara vd Poel           02 v Hasseltschool          9:03     9:03
 228 Isa Terlien               Augustinusschool         9:03     8:52
 229 Anneloes van de Kooij     de Wilge                 9:03     9:03
 230 Jip van der Star       00 Hilversumse Schoolve     9:04     8:59
 231 Josephine van der Mole    de Wilge                 9:06     9:06
 232 Jarno Twisker             Goudenregenschool        9:07     9:07
 233 Anna van Delden        01 De Groen van Prinste     9:08     9:08
 234 Soraya Esajas             Violenschool             9:08     9:00
 235 Joël Visscher             Goudenregenschool        9:08     8:48
 236 Luca van Gelderen      02 De Groen van Prinste     9:08     8:55
 237 Fleur van Herel        02 Hilversumse Schoolve     9:08     9:08
 238 Emiko Meijer              Violenschool             9:09     9:00
 239 Sofia van den Berg        Violenschool             9:09     9:00
 240 Famke van Winden       01 Montessorischool-Zui     9:10     9:01
 241 Sebastiaan Weimar         Lorentzschool            9:11     8:59
 242 Evan Jaarsveld            KinderCampus             9:11     9:11
 243 Romy van den Berg         KinderCampus             9:12     9:12
 244 Jack Mulder               Lorentzschool            9:12     9:00
 245 Maaike vd Vegt         02 Goudenregenschool Ke     9:12     9:04
 246 Anne Schaap               Lorentzschool            9:13     9:09
 247 Joanne Held            02 Montessorischool-Zui     9:13     9:11
 248 Bente Boekhoff            Montessorischool-Zui     9:14     9:00
 249 Eric Prins                Lorentzschool            9:15     9:15
 250 Hein Huijskens            KinderCampus             9:16     9:16
 251 Sven Bree                 de Wilge                 9:18     9:18
 252 Tobias Bos                KinderCampus             9:19     9:19
 253 Dora Huijskens            KinderCampus             9:20     9:20
 254 Marienke Scholten      01 v Hasseltschool          9:20     9:20
 255 Marise Homveld         01 Montessorischool-Zui     9:21     9:09
 256 Startnummer 5296          Augustinusschool         9:22     9:11
 257 Raf Jongajan           02 Stichting Kinderopva     9:22     9:09
 258 Kim Nieland               de Wilge                 9:24     9:24
 259 Koen t Hart               Lorentzschool            9:24     9:10
 260 Delilah Schipper          de Wilge                 9:24     9:24
 261 Liselot Pronk          02 Hilversumse Schoolve     9:24     9:12
 262 Pien van der Meij         Lorentzschool            9:24     9:23
 263 Karlien van der Meulen 02 Hilversumse Schoolve     9:26     9:26
 264 Matthijs van Wattingen 01 Da Costaschool           9:26     9:24
 265 Jasper Rijvordt           Lorentzschool            9:27     9:27
 266 Steef Haeldermans         de Wilge                 9:27     9:14
 267 Startnummer 5300          Augustinusschool         9:28     9:19
 268 Floor Kalisvaart       03 Stichting Kinderopva     9:31     9:31
 269 Hannah Leenen             Violenschool             9:31     9:15
 270 Kanjer Lotte              de Wilge                 9:32     9:32
 271 Nikita de Jong            Violenschool             9:33     9:18
 272 Job van Rijn           01 Van Leeuwenhoekschoo     9:34     9:28
 273 Kanjer Maartje            de Wilge                 9:35    19:16
 274 Zoe Voss               02 Hilversumse Schoolve     9:36     9:36
 275 Sanne Pronk               KinderCampus             9:36     9:36
 276 Joyce Comes            03 Goudenregenschool Ke     9:37     9:36
 277 Evelijn Bakkers        02 Montessorischool-Zui     9:38     9:22
 278 Roan Boer              02 Van Leeuwenhoekschoo     9:39     9:33
 279 Milou Ruiter           02 Montessorischool-Zui     9:40     9:32
 280 Emma van Soest            de Wilge                 9:43     9:43
 281 Femke Tamsma           01 Hilversumse Schoolve     9:43     9:38
 282 Rosalie Wagenaar          de Wilge                 9:44     9:44
 283 Ise den Hartogh           de Wilge                 9:44     9:44
 284 Pien Landman              Lorentzschool            9:44     9:36
 285 Ysanne Romijn             Lorentzschool            9:45     9:37
 286 Eva Lin                03 Goudenregenschool Ke     9:45     9:36
 287 Barbara Bakker         01 Goudenregenschool Ke     9:45     9:40
 288 Julia Legerstee           de Wilge                 9:46     9:46
 289 Isa de Jong               Lorentzschool            9:47     9:47
 290 Charlotte Scholte      02 De Groen van Prinste     9:49     9:35
 291 Joep Schrijvers        02 Goudenregenschool Ke     9:52     9:40
 292 Tessa Jansen              Violenschool             9:53     9:37
 293 Floris Benschop        02 Stichting Kinderopva     9:54     9:47
 294 Yorick Zuidema         00 Hilversumse Schoolve     9:54     9:51
 295 Lara Meier                Lorentzschool            9:55     9:47
 296 Roos Hilhorst             Violenschool             9:56     9:42
 297 Llse Tukker               de Wilge                 9:57     9:48
 298 Pepijn Streefkerk      03 Stichting Kinderopva     9:58     9:58
 299 Widhuja Veloponnar        Violenschool             9:59     9:45
 300 Rosalie van Kempen     02 Montessorischool-Zui     9:59     9:59
 301 Annika van Toly           KinderCampus            10:00    10:00
 302 Julie Dietrich         02 Montessorischool-Zui    10:01     9:45
 303 Maurits Vet Beerkens   02 Hilversumse Schoolve    10:01     9:56
 304 Emirhan Selvi          02 Van Leeuwenhoekschoo    10:02     9:56
 305 Sophie Hillen             Godelindeschool         10:03    10:02
 306 Mirte Pronk               KinderCampus            10:04    10:04
 307 Lucas Gresel              Augustinusschool        10:05     9:57
 308 Sterre van Eijk        02 Hilversumse Schoolve    10:06    10:06
 309 Marijn de Jong            Goudenregenschool       10:06     9:49
 310 Bloem de Haas          02 Montessorischool-Zui    10:08    10:06
 311 Janu Verdonschot          KinderCampus            10:09    10:09
 312 Jeroen van der Sloot      KinderCampus            10:09    10:09
 313 Sarah Smit             02 Stichting Kinderopva    10:09    10:06
 314 Katinka Westra Hoekzem    Lorentzschool           10:10    10:10
 315 Manus Keijser          04 Montessorischool-Zui    10:10    10:10
 316 Kanjer Esmee              de Wilge                10:13    10:13
 317 Somaya El-Bouchehati   03 Stichting Kinderopva    10:14    10:09
 318 Megan de Weerd         00 Hilversumse Schoolve    10:16    10:08
 319 Hadassah Paardenkoper  01 Hilversumse Schoolve    10:16    10:07
 320 Kanjer Jill               de Wilge                10:16    10:16
 321 Eva de Jong               Goudenregenschool       10:18    10:03
 322 Thijmen Ploegsma       03 Stichting Kinderopva    10:20    10:20
 323 Sophie Preseun         01 Montessorischool-Zui    10:20    10:05
 324 Breghtje Hillege       03 Stichting Kinderopva    10:21    10:15
 325 Isabelle de Rond       02 De Groen van Prinste    10:21    10:21
 326 Emma Vraets            03 Stichting Kinderopva    10:22    10:22
 327 Kanjer Merel              de Wilge                10:22    10:22
 328 Goan Sube              02 Van Leeuwenhoekschoo    10:23    10:20
 329 Pepijn Schrijvers      02 Hilversumse Schoolve    10:23    10:23
 330 Julia van Vlaanderen   02 Montessorischool-Zui    10:23    10:12
 331 Elena Betlem           01 Hilversumse Schoolve    10:24    10:24
 332 Jip van Leur           02 De Groen van Prinste    10:24    10:10
 333 Kanjer Lisanne            de Wilge                10:25    10:25
 334 Fenne van Velzen       03 Stichting Kinderopva    10:27    10:14
 335 Bo van Zijl            02 De Groen van Prinste    10:28    10:13
 336 Jaydee Johnstone       02 Stichting Kinderopva    10:33    10:33
 337 Katy te Pas            01 Hilversumse Schoolve    10:34    10:34
 338 Roosmarijn Lem            Violenschool            10:35    10:35
 339 Kanjer Mandy              de Wilge                10:35    10:35
 340 Julius Reinoud            Godelindeschool         10:37    10:37
 341 Ilse de Nooij             Goudenregenschool       10:38    10:38
 342 Linda Ansems              de Wilge                10:39    10:39
 343 Laura Smaalders           Goudenregenschool       10:40    10:40
 344 Fleur Ruhaak              Godelindeschool         10:41    10:41
 345 Anna Vroegindeweij     02 De Groen van Prinste    10:42    10:34
 346 Luce Zoontjens         02 Stichting Kinderopva    10:43    10:43
 347 Susan Mei              03 Stichting Kinderopva    10:44    10:26
 348 Sophie Hoogendoorn        de Wilge                10:44    10:44
 349 Misha Schmidt          02 Stichting Kinderopva    10:45    10:45
 350 Feline Loos               Augustinusschool        10:47    10:40
 351 Noortje van der Horst     Violenschool            10:49    10:37
 352 Jitta Voskuilen        03 Stichting Kinderopva    10:51    10:51
 353 Eva van Kampen         03 Stichting Kinderopva    10:51    10:51
 354 Romy Pos               01 Goudenregenschool Ke    10:52    10:43
 355 Thirza de Bruin           KinderCampus            10:55    10:55
 356 Laura Smet                Violenschool            10:55    10:55
 357 Leora Martin           02 Van Leeuwenhoekschoo    10:56    10:56
 358 Shania Altena             Violenschool            10:56    10:56
 359 Imme van Iersel        02 Stichting Kinderopva    10:57    10:41
 360 Laura Achmetchine      02 Hilversumse Schoolve    10:58    10:56
 361 Quinten Fraza          01 Montessorischool-Zui    10:59    10:59
 362 Merlijn Munneke        03 Stichting Kinderopva    11:01    10:54
 363 Rutger Roder           03 Montessorischool-Zui    11:08    11:08
 364 Femke de Vries            de Wilge                11:09    11:09
 365 Annabel van der Wolk      Godelindeschool         11:09    11:09
 366 Bobien Stoop              Godelindeschool         11:09    11:09
 367 Jens Meeues            03 Stichting Kinderopva    11:10    11:10
 368 Bibiche Ham               Godelindeschool         11:12    11:12
 369 Savannah van Cleef        Goudenregenschool       11:13    11:02
 370 Sanne Ravelli             Godelindeschool         11:14    11:13
 371 Alexander Nilsen          Godelindeschool         11:18    11:18
 372 Claire van Gent        02 Hilversumse Schoolve    11:20    11:20
 373 Nikki Zweers              Lorentzschool           11:20    11:20
 374 Eva Luberti               Godelindeschool         11:21    11:21
 375 Pam Godefrooy          03 Da Costaschool          11:23    11:07
 376 Danique Buma              Violenschool            11:25    11:10
 377 Marieke Buskens        03 Stichting Kinderopva    11:26    11:26
 378 Jet Hagen              03 Stichting Kinderopva    11:28    11:28
 379 Hasret Batman             Violenschool            11:28    11:21
 380 Daphne van der Veer       Godelindeschool         11:30    11:30
 381 Vendanth Subramanian   03 Stichting Kinderopva    11:36    11:36
 382 Hasti Sadri Ardekani   03 Stichting Kinderopva    11:37    11:37
 383 Ouiam Chabbi           01 Goudenregenschool Ke    11:47    11:44
 384 Noa Siahaija           03 Stichting Kinderopva    12:03    12:03
 385 Dani Siahaija          03 Stichting Kinderopva    12:05    12:05
 386 Luc de Meulder         03 Stichting Kinderopva    12:21    12:21
 387 Rosa Latour            02 Stichting Kinderopva    12:26    12:26
 388 Mert Cesur             02 Van Leeuwenhoekschoo    13:47    13:43

     G7-8, 1K5 GROEP 7+8
   1 Laurens de Paauw          de Wilge                 5:28     5:28
   2 Beer Onstein           99 Hilversumse Schoolve     5:50     5:50
   3 Daan Vriens            99 Hilversumse Schoolve     5:54     5:52
   4 Thijs Knecht           99 Montessorischool-Zui     6:15     6:13
   5 Arne Janse                de Wilge                 6:22     6:20
   6 Mart van der Made      02 Stichting Kinderopva     6:27     6:25
   7 Lars Mauer             00 Stichting Kinderopva     6:27     6:27
   8 Nick Tukker               de Wilge                 6:31     6:31
   9 Romme van der Meij        Lorentzschool            6:32     6:32
  10 Pepijn Janssen            de Wilge                 6:35     6:34
  11 Jort Hofstede          00 Stichting Kinderopva     6:38     6:38
  12 Luna van de Pas           de Wilge                 6:41     6:41
  13 Jelle Mijnhout            de Wilge                 6:49     6:47
  14 Carlijn Smallenburg       de Wilge                 6:48     6:47
  15 Imre ter Hedde            de Wilge                 6:51     6:50
  16 Robin Loos                de Wilge                 6:55     6:53
  17 Zenno de Boer             de Wilge                 6:55     6:53
  18 Roosmarijn Pronk       99 Hilversumse Schoolve     6:58     6:56
  19 Marije Gerritsma       01 Da Costaschool           6:59     6:57
  20 Vincent Spit              Violenschool             7:04     6:58
  21 Jelle Smeekes             de Wilge                 7:01     6:59
  22 Koen Spakman              de Wilge                 7:00     7:00
  23 Luuk Tunnissen            de Wilge                 7:02     7:01
  24 Joris van Tets         99 Hilversumse Schoolve     7:04     7:03
  25 Ella van der Kooij        de Wilge                 7:08     7:07
  26 Bregje Knoop              de Wilge                 7:10     7:08
  27 Joni Dokter            01 Da Costaschool           7:12     7:08
  28 Kevin van Kampen       01 Van Leeuwenhoekschoo     7:13     7:11
  29 Noa Salampessy         00 Hilversumse Schoolve     7:15     7:11
  30 Simon Wierink          00 Montessorischool-Zui     7:13     7:12
  31 Robin Steinhoff        01 Stichting Kinderopva     7:17     7:17
  32 Robin Ansems              de Wilge                 7:19     7:18
  33 Tika-Sara Kroon           de Wilge                 7:19     7:19
  34 Maurits Gefken            de Wilge                 7:20     7:20
  35 Emma Lemmens           00 Hilversumse Schoolve     7:24     7:20
  36 Sophia Rozendaal          de Wilge                 7:22     7:21
  37 Don Roest                 de Wilge                 7:24     7:21
  38 Leon Jiskoot              de Wilge                 7:28     7:23
  39 Finn Mouris               Lorentzschool            7:26     7:24
  40 Charlotte Hofma        00 Hilversumse Schoolve     7:37     7:26
  41 Sterre Krijnen            de Wilge                 7:32     7:32
  42 David Knoop               de Wilge                 7:33     7:32
  43 Frederiek Oude Elberin    de Wilge                 7:34     7:34
  44 Josephine Scholte      00 De Groen van Prinste     7:41     7:37
  45 Thijmen Weggemans         de Wilge                 7:39     7:38
  46 Ruben Dasher              Violenschool             7:46     7:38
  47 Mijke Bosboom             de Wilge                 7:44     7:41
  48 Robin Smid             99 De Groen van Prinste     7:44     7:42
  49 Wouter Wind               Violenschool             7:49     7:42
  50 Rebecca Spakman           de Wilge                 7:45     7:42
  51 Mila Ros                  de Wilge                 7:45     7:43
  52 Joost Vijverberg          Lorentzschool            7:50     7:43
  53 Marije Hilberts        00 De Groen van Prinste     7:48     7:44
  54 Bibi Bussemaker           Violenschool             7:53     7:46
  55 Mees Wieman            01 Van Leeuwenhoekschoo     7:55     7:50
  56 Anne Roder             00 Hilversumse Schoolve     7:51     7:51
  57 Dunya Ibrahim          02 Stichting Kinderopva     7:55     7:52
  58 Luka van Drongelen        de Wilge                 7:59     7:56
  59 Lois Hoeben               de Wilge                 7:59     7:56
  60 Abel de Wijs           02 Stichting Kinderopva     8:03     7:58
  61 Joella Hennephof          de Wilge                 8:00     7:58
  62 Channa van Gameren        de Wilge                 8:02     7:59
  63 Floor van Wetten       99 Hilversumse Schoolve     8:03     8:00
  64 Emma van der Schoor    01 Hilversumse Schoolve     8:03     8:00
  65 Jermaine Adoptie          Lorentzschool            8:03     8:00
  66 Amber Hildebrand          KinderCampus             8:08     8:00
  67 Merisa Alagic             de Wilge                 8:01     8:01
  68 Mike Wildschut            Goudenregenschool        8:06     8:03
  69 Jip van Daelen         00 Montessorischool-Zui     8:08     8:03
  70 Amber Angenent         00 Montessorischool-Zui     8:08     8:04
  71 Lidewij van Berkom     00 Hilversumse Schoolve     8:10     8:09
  72 Julian Fillekers          Goudenregenschool        8:14     8:11
  73 Soehayla Halouchi         de Wilge                 8:11     8:11
  74 Melle de Reuver        00 Hilversumse Schoolve     8:21     8:12
  75 Zuzanna Kowal             Goudenregenschool        8:19     8:13
  76 Milo Ligter            01 Stichting Kinderopva     8:16     8:13
  77 Dyonne van Ham         00 Da Costaschool           8:16     8:13
  78 Roemer van Wijk        01 Stichting Kinderopva     8:17     8:13
  79 Maxelante Bussemaker      Violenschool             8:21     8:14
  80 Debbie Theebe             de Wilge                 8:19     8:16
  81 Anouk Vries            02 Stichting Kinderopva     8:24     8:19
  82 Timo Matthijse         00 Hilversumse Schoolve     8:19     8:19
  83 Luna Heppener          00 Montessorischool-Zui     8:29     8:24
  84 Maartje Boer Rookhuize 00 Da Costaschool           8:28     8:25
  85 Isabel van der Wens       de Wilge                 8:27     8:25
  86 Anna Golova            01 Stichting Kinderopva     8:29     8:27
  87 Maureen Veenstra          KinderCampus             8:36     8:28
  88 Adam Sinnige           02 Stichting Kinderopva     8:35     8:29
  89 Lot Boom               00 Montessorischool-Zui     8:35     8:29
  90 Julia Brouwer             Goudenregenschool        8:33     8:30
  91 Kaylee Naarding           Goudenregenschool        8:42     8:37
  92 Fay de Lange              Goudenregenschool        8:41     8:38
  93 Alma van der Steen        de Wilge                 8:40     8:39
  94 Eline van Kamperdijk   00 Montessorischool-Zui     8:45     8:39
  95 Pelle Meijer           01 Stichting Kinderopva     8:49     8:43
  96 Melanie van Sas           de Wilge                 8:46     8:43
  97 Ariane Smit            00 Hilversumse Schoolve     8:48     8:44
  98 Pleun van Elk             de Wilge                 8:47     8:45
  99 Avigal Wildschut       99 Hilversumse Schoolve     8:50     8:48
 100 Renee Bergman          00 Stichting Kinderopva     9:01     8:49
 101 Melissa Griffioen         de Wilge                 8:51     8:51
 102 Adinda Suparmono       02 Stichting Kinderopva     9:00     8:52
 103 Lola Nysingh           00 Hilversumse Schoolve     8:57     8:53
 104 Renee van der Geld     99 Hilversumse Schoolve     9:00     8:57
 105 Susana Arias           01 Stichting Kinderopva     9:08     9:04
 106 Kaya de Ruyter         01 Stichting Kinderopva     9:11     9:06
 107 Cheyenne Boer          99 Van Leeuwenhoekschoo     9:13     9:06
 108 Madelief Riethorst     02 Stichting Kinderopva     9:18     9:12
 109 Naomi van Welie        01 Stichting Kinderopva     9:20     9:14
 110 Thom de Meulder        01 Stichting Kinderopva     9:30     9:15
 111 Chloé Okkerse             Goudenregenschool        9:25     9:21
 112 Jip Bakker                Violenschool             9:28     9:21
 113 Fleur de Bis           02 Stichting Kinderopva     9:38     9:35
 114 Beaudine SwanenburgdeV 02 Stichting Kinderopva     9:35     9:35
 115 Marit van Iersel       01 Stichting Kinderopva     9:41     9:41
 116 Lotte Kalisvaart       02 Stichting Kinderopva     9:45     9:41
 117 Tijn Pronk                KinderCampus            10:03     9:58
 118 Keetje Schuil          00 Montessorischool-Zui    10:04     9:59
 119 Darija                    KinderCampus            10:08    10:01
 120 Veere van der Ploeg       KinderCampus            10:08    10:02
 121 Bilal Sari             99 Van Leeuwenhoekschoo    10:09    10:05
 122 Vincent Gossling       02 Stichting Kinderopva    10:07    10:07
 123 Loekie Kroesen         00 Montessorischool-Zui    10:16    10:10
 124 Lieke Verstege         02 Stichting Kinderopva    10:14    10:14
 125 Saartje de Graaf          Violenschool            10:24    10:16
 126 Eva Krabman               Violenschool            10:26    10:18
 127 Joyce Heeneman         02 Stichting Kinderopva    10:22    10:19
 128 Imke Stam              02 Stichting Kinderopva    10:22    10:20
 129 Amber Ploegstra        01 Da Costaschool          10:24    10:23
 130 Caitlin Macdonald      03 Stichting Kinderopva    10:32    10:25
 131 Mandy Bos              01 Van Leeuwenhoekschoo    10:42    10:42
 132 Senna Siahaija         02 Stichting Kinderopva    11:23    11:07
 133 Marleen Bokhorst       00 Stichting Kinderopva    11:13    11:13
 134 Juliana Movsesova      01 Van Leeuwenhoekschoo    11:35    11:35
 135 Madelief de Vink          Violenschool            11:44    11:40
 136 Lizzy Strikwerda       00 Da Costaschool          12:28    12:24

     G7-8, 3K GROEP 7+8
   1 Sander Jonkers            Goudenregenschool       12:17    12:11
   2 Joep Brouwer           98 De Groen van Prinste    12:30    12:30
   3 David Suurland            Godelindeschool         12:32    12:31
   4 Maurice Schopping      99 Van Leeuwenhoekschoo    12:51    12:47
   5 Quint Blom             99 Van Leeuwenhoekschoo    13:03    12:58
   6 Bryan Jansen              Goudenregenschool       13:17    13:12
   7 Isabelle Thierry       98 De Groen van Prinste    13:38    13:37
   8 Joep Keulemans         00 Montessorischool-Zui    13:38    13:37
   9 Mitchell Maasen vd Bri    Goudenregenschool       13:47    13:40
  10 Klaartje Veen          00 De Groen van Prinste    13:49    13:48
  11 Joppe Veen             99 De Groen van Prinste    14:00    14:00
  12 Gijs Koelman           00 De Groen van Prinste    14:04    14:04
  13 Jaap Jansen Schoonhove 00 De Groen van Prinste    14:04    14:04
  14 Niek van Tongeren      00 Montessorischool-Zui    14:09    14:08
  15 Bas Bekker             00 Da Costaschool          14:13    14:11
  16 Ties van de Camp          Goudenregenschool       14:22    14:15
  17 Aron Rem               98 v Hasseltschool         14:24    14:15
  18 Stijn Harskamp         03 v Hasseltschool         14:32    14:26
  19 Tijs Slagt             00 v Hasseltschool         14:37    14:30
  20 Sal Wispelweij         99 De Groen van Prinste    14:37    14:33
  21 Lucas Brouwer             Augustinusschool        14:44    14:37
  22 Jobbe de Koning        99 Stichting Kinderopva    14:46    14:44
  23 Marnix Loos               Augustinusschool        14:51    14:42
  24 Giuliano Leunura       00 Stichting Kinderopva    14:55    14:46
  25 Daan Lubbers              Goudenregenschool       15:00    14:54
  26 Coen van Kleef         99 De Groen van Prinste    15:05    15:04
  27 Dayo Lawal             99 Van Leeuwenhoekschoo    15:11    15:07
  28 Rory 't Hart           99 De Groen van Prinste    15:14    15:14
  29 Bo Havinga             99 De Groen van Prinste    15:15    15:13
  30 Daan Custers              Godelindeschool         15:15    15:12
  31 Rutger Mortel             Augustinusschool        15:16    15:16
  32 Asmar Froom            00 Da Costaschool          15:16    15:14
  33 Denny Starkenburg      99 v Hasseltschool         15:17    15:09
  34 Daan Bouwmeester       00 De Groen van Prinste    15:18    15:18
  35 Marlot Arnold             Goudenregenschool       15:18    15:14
  36 Reimar van der Meulen  00 Hilversumse Schoolve    15:22    15:15
  37 Olivier Reinoud           Godelindeschool         15:23    15:21
  38 Jacco Mulder           00 Da Costaschool          15:25    15:23
  39 Tycho Faust               Goudenregenschool       15:26    15:15
  40 Daan Huis in 't Veld      Goudenregenschool       15:26    15:21
  41 Gijs Keus              00 De Groen van Prinste    15:39    15:39
  42 Mees van den Hurk         Goudenregenschool       15:43    15:38
  43 Renzo van den Berg        KinderCampus            15:46    15:39
  44 Pauline Verbeek        01 Montessorischool-Zui    15:46    15:44
  45 Ruben Gresel              Augustinusschool        15:49    15:39
  46 Thomas Budding            KinderCampus            15:54    15:47
  47 Max Luza                  Goudenregenschool       15:55    15:50
  48 Rowan Schoo            98 Van Leeuwenhoekschoo    15:59    15:54
  49 Laurens van Buren      00 Montessorischool-Zui    16:02    16:01
  50 Emily Messiha          00 De Groen van Prinste    16:06    16:05
  51 Sebastiaan Kamer          Augustinusschool        16:06    15:55
  52 Julius Caron              KinderCampus            16:09    16:02
  53 Steyn Akkerman            KinderCampus            16:16    16:08
  54 Twan Roorda               Augustinusschool        16:19    16:11
  55 Sam Eijpe              00 Spandersbosch Meisje    16:29    16:18
  56 Willem Thierry         00 De Groen van Prinste    16:33    16:33
  57 Sander Vonk               Goudenregenschool       16:35    16:32
  58 Irene Bol                 Goudenregenschool       16:41    16:37
  59 Sebastiaan Snel           Lorentzschool           16:44    16:35
  60 Ivar Nicolaas             KinderCampus            16:46    16:37
  61 Kevin David            00 Van Leeuwenhoekschoo    16:46    16:43
  62 Tessa Mei              00 Stichting Kinderopva    16:53    16:47
  63 Ralph ten Broek           Godelindeschool         16:54    16:51
  64 Bregje Bijvoet         98 Spandersbosch Meisje    16:55    16:45
  65 Manouk Huisman         99 v Hasseltschool         17:01    16:49
  66 Jarl Stok              01 Montessorischool-Zui    17:01    16:56
  67 Karsten Budding           Lorentzschool           17:12    17:04
  68 Jelmer Repko              KinderCampus            17:12    17:04
  69 Rosa Soomers           01 Montessorischool-Zui    17:15    17:09
  70 Sybren Fermin          03 Montessorischool-Zui    17:16    17:09
  71 Emme Usman             01 Montessorischool-Zui    17:17    17:14
  72 Liv Bierenga           02 Montessorischool-Zui    17:19    17:16
  73 Bai Klap               00 Spandersbosch Meisje    17:19    17:10
  74 Isabelle Kamer            Augustinusschool        17:20    17:09
  75 Juliette van Vlaarding    Godelindeschool         17:21    17:21
  76 Jill Dietrich          00 Montessorischool-Zui    17:22    17:19
  77 Diederik Snel             Lorentzschool           17:24    17:16
  78 Luc Verhoeven             Goudenregenschool       17:27    17:21
  79 Sophia Bournas            Godelindeschool         17:28    17:28
  80 Gijs Hagen             01 Stichting Kinderopva    17:42    17:31
  81 Daphne Gerritsma       00 Da Costaschool          17:46    17:45
  82 Emma den Daas          00 Hilversumse Schoolve    17:49    17:47
  83 Julia Feller           00 Hilversumse Schoolve    17:49    17:47
  84 Esmee de Brouwer          Goudenregenschool       17:51    17:42
  85 Janniek Mors              Goudenregenschool       17:53    17:44
  86 Julia Schuuring        99 Montessorischool-Zui    17:57    17:52
  87 Wesley van het Nederen 00 Stichting Kinderopva    17:59    17:59
  88 Yvo Bergamin           98 v Hasseltschool         18:00    17:53
  89 Abel Lentink              Goudenregenschool       18:07    17:56
  90 Tim Buskens            01 Stichting Kinderopva    18:09    17:59
  91 Jesse Zweers              Lorentzschool           18:09    18:00
  92 Jessie Samwel             Augustinusschool        18:10    18:00
  93 Laila Spee                Augustinusschool        18:10    18:00
  94 Lianne van Dijk           Augustinusschool        18:12    18:01
  95 Sanne Mackar              Godelindeschool         18:12    18:06
  96 Iris van Schaik        98 Montessorischool-Zui    18:12    18:07
  97 Eline Fagel            00 Montessorischool-Zui    18:19    18:16
  98 Jhim Baron             00 Van Leeuwenhoekschoo    18:21    18:18
  99 Mirte Vrielink            Goudenregenschool       18:24    18:15
 100 Judith Gerrits            Goudenregenschool       18:24    18:13
 101 Anna Fermin            99 Montessorischool-Zui    18:25    18:19
 102 Jeney Gasman              Goudenregenschool       18:34    18:30
 103 Ilse Versnel           00 Spandersbosch Meisje    18:35    18:25
 104 Eva Pelk               98 Montessorischool-Zui    18:46    18:41
 105 Arjen Spijker             Augustinusschool        18:47    18:37
 106 Dabbe Mol              00 Stichting Kinderopva    18:49    18:49
 107 Esmée                     Augustinusschool        18:51    18:43
 108 Quirine Muller         00 Hilversumse Schoolve    18:59    18:57
 109 Marina de Muinck       00 Hilversumse Schoolve    19:03    19:00
 110 Sophie de Groot        99 Spandersbosch Meisje    19:10    19:00
 111 Jelka van Maarseveen      Goudenregenschool       19:11    19:00
 112 Beau Ruhaak               Godelindeschool         19:22    19:22
 113 Folkert Straus            Godelindeschool         19:33    19:33
 114 Tessa de Nooij            Goudenregenschool       19:34    19:25
 115 Noa Meter                 Godelindeschool         19:36    19:36
 116 Lisanne Smit              Goudenregenschool       19:37    19:37
 117 Bobbie R Glastra van L 99 Van Leeuwenhoekschoo    19:39    19:39
 118 Heleen Hop             99 Van Leeuwenhoekschoo    19:39    19:39
 119 Rafi Salhi             00 Da Costaschool          20:07    20:05
 120 Victor Krabbenberg        Godelindeschool         20:18    20:18
 121 Frank Schaapherder     01 Stichting Kinderopva    20:25    20:25
 122 Erwin Vanniyasingam    00 Stichting Kinderopva    20:25    20:13
 123 Bob van Leeuwen        01 Stichting Kinderopva    20:25    20:25
 124 Myrthe Twisker            Goudenregenschool       20:45    20:45
 125 Patrique Savekoul         Lorentzschool           20:47    20:40
 126 Jari Smallenburg          Lorentzschool           20:50    20:42
 127 Annabelle Westerveld      Godelindeschool         20:55    20:55
 128 Aimee van Gilse           Augustinusschool        21:06    20:55
 129 Laure Beerthuizen         Godelindeschool         21:11    21:11
 130 Bodine Kornman            Godelindeschool         21:19    21:13
 131 Rebecca van Oostveen      Godelindeschool         21:20    21:14
 132 Lisa Herrman              Godelindeschool         21:43    21:43
 133 Merel Nieuwenhuijsen      Godelindeschool         21:48    21:48
 134 Gizem Sahin            99 Van Leeuwenhoekschoo    23:12    23:04
 135 Anna Mkrtchian         99 Van Leeuwenhoekschoo    23:22    23:16
 136 Nazelli Movsesova      99 Van Leeuwenhoekschoo    24:03    23:59
 137 Neha Gupta             00 Hilversumse Schoolve    24:05    24:03
 138 Max van den Hoek          Godelindeschool         26:36    26:36
 139 Emine Selvi            00 Van Leeuwenhoekschoo    27:37    27:30

Timing & results by Finishtijd.nl